Koç Burcu

Koç Burcu

21 Mart - 20 Nisan
Gündemin Değişiyor Günün Mottosu

Koç Burcu Günlük Burç Yorumu

23 Ocak 2023, Pazartesi

Aşk 60%
Para 100%
Sağlık 80%

Hoşlandığın kişiye nasıl hissettiğini belli etmek için güzel bir gün. Açıkça duygularından bahsetmesen de bu kişiye olan ilgini bir şekilde belli etmen iyi olacak bugün. Bir iletişim başlatmak daha sonrası için iyi olacak.

Çalıştınız ve başardınız. İşinize olan bağlılığınız ve kişisel yeteneklerinizyaşamında önünüzü açıyor. Yeni tekliflere, yeni atılımlara hazırlıklı olun. Daha çoğunu başarmamanız için bir neden yok.

Hayatında bazı şeylerin durulmaya başlayacağı bir gün. Maddi olarak önünü görmek için bugünün güzel enerjisini kullanabilirsin. Parasal konularda geleceğine yatırım yapmayı düşünebilirsin.

Vücudunun disiplinini sağlamak, hayatının geri kalanında daha iyi sonuçlar elde etmek için bir başlangıç olacak. Bugün sağlığını ön planda tutarak bazı kararlar alırsan eğer çok güzel sonuçlar elde edebileceksin.

My Burç Günlük Burç Yorumu

My Burç

Bugün sevdiğin bir kişinin moralinin bozuk olması senin kafana çok takılacak. Bu kişiyi mutlu etmek için elinden geleni yapacaksın. Bol bol açık hava ve eğlenceli ortamlara girmeniz enerjinizi çok yükseltecek.

23 Ocak 2023, Pazartesi
Mynet Sitesi Günlük Burç Yorumu

Mynet Sitesi

Sevgili Koç burçları, bugün hayatınızın en güzel gününe uyanıyorsunuz. Sosyal anlamda kendizi iyi ifade ettiğiniz ve kariyer anlamında zirvede olacağınız bir gün olacak. Sizin için işler her zamankinden daha iyi bir şekilde ilerliyor. Hayallerinize ulaşmak için adımlar atarken etrafınızda olu bitenleri de realistik bir şekilde ele almaya çalışın.

23 Ocak 2023, Pazartesi
Sabah Gazetesi Günlük Burç Yorumu

Sabah Gazetesi

Çevrende yer alan kişilerin başından geçen ciddi sınavlara tanıklık edeceksin. Davranışında değişiklik olan kişiler ise seni şaşırtacak. İyicil gezegen ile zorlayıcı gezegen hava burcunda kavuşuyor. Beklemediğin anda gelecek haberler senin için gündemin seyrini bir anda değiştirebilir.

23 Ocak 2023, Pazartesi
Hürriyet Gazetesi Günlük Burç Yorumu

Hürriyet Gazetesi

Kendinize yeni başlangıçlar listesi yapabilirsiniz. Bu listeye herhangi bir sebepten sizi durduran ya da belirsizlik oluşturan işlerinizi, isteklerinizi yazmalı ve hepsinin üzerine gitmelisiniz. Yaşadıklarınızın arkasına sığınarak motivasyonunuzu düşürmediğinizden emin olmalısınız.

23 Ocak 2023, Pazartesi
Milliyet Gazetesi Günlük Burç Yorumu

Milliyet Gazetesi

Bugün yaratıcılığınızı kullanacağınız işlerde daha başarılı olabilirsiniz. Sevdiğiniz şeyler için harcama yapmak isteyebilir, ayrıca çocuklarınızın gelecekleri ile ilgili kararlar alabilirsiniz. İşlerinizde en iyisini yapmaya çalışacağınız bir gündesiniz. Bazı konularda mücadele etmeniz gerekebilir. Gün içinde duygusal değişimler yaşayabilirsiniz.

23 Ocak 2023, Pazartesi
Takvim Gazetesi Günlük Burç Yorumu

Takvim Gazetesi

Aşk konularından biraz uzaklaşmış ve partnerinizle olan süreci düşünmek isterken bulabilirsiniz. Kendinizle yarışacağınız işlerinizin birikmiş olabileceği bir gün

23 Ocak 2023, Pazartesi
Sözcü Gazetesi Günlük Burç Yorumu

Sözcü Gazetesi

Bir süredir iletişim kuramadığın insanlar varsa bugün bu iletişim azlığını gidermek iyi olabilir. Bol bol telefonlaşma yaşaman da olası bugün. İletişim daha ağır basacak gibi duruyor.

23 Ocak 2023, Pazartesi
HaberTürk Gazetesi Günlük Burç Yorumu

HaberTürk Gazetesi

Yaratıcı çözümler, başkalarının sizi şu anda nasıl gördüğünü iyileştirebilir. Ebeveyniniz veya patronunuz gibi sizin üzerinizde otorite sahibi biri için bir sorunu çözmeye çalışıyor olabilirsiniz ve zihniniz son hızla çalışıyordur ancak kendinizi bu projeye kaptırabilir ve diğer sorumlulukları yerine getirmeyi unutarak zamanın nasıl geçtiğini anlamayabilirsiniz. Yardım almak ve bazı yararlı öneriler için diğer insanlara ulaşın.

23 Ocak 2023, Pazartesi
Rezzan Kiraz Günlük Burç Yorumu

Rezzan Kiraz

Beklenen misafirlerin gelmesi sizi sevindirecek. Dostlarınızla bir arada duygusal coşkular yaşayacaksınız. Duygusal yaşamınızı renklendirmek isteyebilirsiniz. Karşılıklı ilişkilerde, yapıcı paslaşmalar söz konusu olacaktır.

23 Ocak 2023, Pazartesi
Nuray Sayarı Günlük Burç Yorumu

Nuray Sayarı

Doğal bir uyum içinde olduğunuzdan, grup ortamlarındayken taviz vermeniz gerekmeden ve serbestçe hareket edebileceksiniz. Bu gücü eğlenceli sosyal aktivitelerde kullanabilir veya işyerinizde başkalarıyla birlikte çalışarak verim sağlamak için kullanabilirsiniz.

23 Ocak 2023, Pazartesi
Hande Kazanova Günlük Burç Yorumu

Hande Kazanova

Geçmişten gelen duygusal sorunlar bugünkü verimliliğinize ket vurabilir. Her zamankinden biraz daha alıngan olabilir, art niyetle söylenmemiş şeyleri hakaret olarak algılayabilirsiniz. Gücenmemeye çalışın. Eski meselelerle yüzleşip onları içinizden atmaya çalışın ya da bu konuyu daha sonra çözeceğinize dair kendinize söz verin. Ailenize ve arkadaşlarınıza karşı nazik olun. Günün sonunda daha iyi hissedeceksiniz.

23 Ocak 2023, Pazartesi
Astroloji Yorumu Günlük Burç Yorumu

Astroloji Yorumu

Yeni bir ilişkiye başladınız, fakat bu beraberlik hiç yeşermeyecek gibi. Çevrenizdeki dostlarınız, sert atışmalar, kırıcı sataşmalarla gelişen ilişkiyi aşka benzetemiyorlar. İşinizle ilgili endişeleriniz duygularınızda karmaşa yaratabilir. Fakat mantıklı davranacak ve duygularınızı denetlemeyi başaracaksınız. Çok büyük beklentiler içine girmekten kaçının. Yapabileceklerinizden fazla sorumluluk almasanız iyi olur. Alacak verecek işlerinde bugünlerde bazı küçük zararlar olabilir.

23 Ocak 2023, Pazartesi

Günün Melek Kartı

Meleklerinizi düşünün ve onlardan arzu ettiğiniz konuda tavsiye almak için yardım isteyin

Yükselen Burç Hesaplama

Yükselen burcumuz ilişkilerimizde takındığımız tavırları ve çevremizle olan ilişkilerimizi şekillendirir

Burç Yorumları

Burç Uyumları

Aşk hayatında burçların birbirleriyle etkileşimleri ve uyumları nasıl?

Burç Hesaplama

Doğum tarihinizi girerek hemen burcunuzu öğrenelim

Gezegenlerin Konumları

Güneş
Kova
19° 39' 23" R
Ay
Başak
21° 59' 19"
Merkür
Oğlak
26° 16' 60"
Venüs
Balık
15° 39' 04"
Mars
İkizler
12° 10' 12"
Jüpiter
Koç
07° 33' 03"
Satürn
Kova
26° 46' 23"
Uranüs
Boğa
15° 03' 49"
Neptün
Balık
23° 50' 25"
Plüton
Oğlak
28° 54' 29"
Chiron
Koç
12° 55' 16"
Lilith
Aslan
03° 29' 21"
True Node
Boğa
07° 08' 24"
Son Güncelleme : 08/02/2023 20:00

Astroloji Gündemi

8 Şubat 2023 Çarşamba Günlük Astroloji Olayları 8 Şubat 2023, Çarşamba 8 Şubat 2023 Çarşamba Günlük Astroloji Olayları Ay Başak burcundaki yolculuğuna devam etmekte...Sabah erken saatler ikili ilişkiler, işbirlikleri ve anlaşmalar adına sıkıntı... Devamını Oku >>