Koç Burcu

Koç Burcu

21 Mart - 20 Nisan
Sorumlulukların Artabilir Günün Mottosu

Koç Burcu Günlük Burç Yorumu

26 Mart 2020, Perşembe

Aşk 10%
Para 70%
Sağlık 60%

Bir şeyleri akışına bırakmak bugün size cazip gelmeyebilir. Bu, herkes aşağı doğru yüzerken sizin yukarı doğru yüzen tek balık olmak isteyeceğiniz zamanlardan biri olabilir. Sürünün geri kalanı ne derse desin, siz kendi yolunuzdan gidin. Belli bir şekilde hareket etmeniz veya belli bir yere gitmeniz konusunda sevdiklerinizin baskısını hissedebilirsiniz. Böyle şeyleri yalnızca başkalarını memnun etmek için yapmayın, sizi memnun eden şey ne ise onu yapın.

Duygusal olarak, herkesin bugün size karşı olduğunu fark edebilirsiniz. İş ortaklığınızı geliştirmeye teşvik eden bir alandayken, diğerleri agresif bir şekilde "Ben! Ben! Ben!' diye bağırıp çağırıyor olacaklar. Bu düşünce şekilleri arasında bir uzlaşmaya varılmalıdır. İletişim, bugün gibi bir günde üstünüze yapışacak şeylerden kurtulmanızı sağlayacak şey olacaktır. Zihninizle konuşun ve neden böyle düşündüğünüze dair kanıtlar bulun. Bu gerçekler arkadaşlarınız için!

Bugün finansal anlamda düşündüğünüzden çok daha zekisiniz. Harcamalarınızı dengeleme ve her ay kredi kartı faturalarınızı ödemeniz konusunda pek istekli olmasanız olmasanız da, öz kaynaklar ve mal mülk gibi büyük çapta bir gelir yakalayabilirsiniz. Gerçekten ne kadar iyi olduğunuzun farkında mısınız? Artık kaybetme yok, tüm işaretler sizin şampiyon olduğunuzu gösteriyor.

Özellikle öğleden sonra ve akşam saatlerinde insanları biraz mesafeli bulacaksın. İnsanlar senin onlara yaklaştığın gibi sana yaklaşmazsa bu durumu üstüne alınma. Sen yanlarına sokulup sıkı sıkı sarılmak istiyor olabilirsin ama onlar özgürlük isteyebilir. Belki sen de bugünlük daha bağımsız bir tavır takınmalısın. Bu seni potansiyel kayıplardan ve uzun süreli soğukluklardan koruyacaktır.Düş kırıklığı bugünün anahtar kelimesi olabilir; zira seyahat etme arzusuyla yanıp tutuşsanız, uzak şehirler ve yabancı ülkeler sizi çağırsa da, içinde bulunduğunuz koşullar bu aralar kaçıp gitmenize imkan tanımayabilir. Ayrıca hayatınızdaki adamla aranızda yaşanması muhtemel bir sürtüşme de söz konusu. Bunu ciddi bir kavgaya dönüştürmemeye dikkat edin. Makul davranmak için uysal tabiatınızdan faydalanın ve mevcut sorunlara pratik çözümler üretin."

My Burç Günlük Burç Yorumu

My Burç

Bugün beklenmedik şeylere hazır olun! Geçmişinizden çok eskilerden birisi birdenbire tekrar sahneye girebilir; hatta belki kapınıza kadar bile gelebilir. Her ne kadar bu kişiyi gördüğünüze memnun olacak da olsanız onu gördüğünüzde buz kesilebilirsiniz! Evde de beklenmedik gelişmeler - muhtemelen hane üyelerinden birisinin başına konan bir talih kuşu - bir anda bir kutlama yapılmasına neden olabilir. Her türlü şeye açık olun ve gününüzden keyin alın!

26 Mart 2020, Perşembe
Mynet Sitesi Günlük Burç Yorumu

Mynet Sitesi

Gururunuzu yutmanız ve bugün başkasının iradesine boyun eğmeniz istenebilir. Bunu yapmak zor olacak. İtaat için iyi nedenlerinize odaklanmaya çalışın ve hızlı bir yürüyüş yaparak hayal kırıklığınızı çözün. Sizi sakinleştirmeye yardımcı olacak başka uğraşlara yönelin.

26 Mart 2020, Perşembe
Sabah Gazetesi Günlük Burç Yorumu

Sabah Gazetesi

Aynı anda birden çok konu ile ilgilenmek, asıl ilgilendiğin konularla ilgili kendinden taviz vermene sebep olabilir. Düzenli bir birikim yapmak için harcamalarını kısıtlıyorsun. Kendini geliştirmek adına önüne bazı engeller çıksa da bu engelleri aşmayı başarıyorsun. Sağlık sorunları olan bir Koç burcuysan kendine daha iyi bakman gerekiyor. Evli bir Koç burcuysan eşinin ailesinin sana olan tavrı manevi duygularını perçinliyor.

26 Mart 2020, Perşembe
Hürriyet Gazetesi Günlük Burç Yorumu

Hürriyet Gazetesi

Evde kalmayı tercih ettiğiniz bugünlerde önemli bazı gelişmeler içinde olabilirsiniz. Kariyerinizde yaşadığınız bir gelişme yüzünüzü güldürecektir. Devam etmekte zorlandığınız bir ilişki söz konusu ise ani bir kararla bitirmek isteyebilirsiniz. Evden dışarı çıkmamaya lütfen özen gösterin.

26 Mart 2020, Perşembe
Milliyet Gazetesi Günlük Burç Yorumu

Milliyet Gazetesi

Bugün kişisel hassasiyetleriniz olan konulara yönelebilirsiniz. Beslenmenize dikkat etmeniz gereken zamanlar var. İmaj değişikliği için uygun bir gündesiniz. Yeni başlangıçlar yapmak için heves içinde olabilirsiniz. Sorumlu olduğunuz konularda başkalarının katılımına ihtiyaç duyabilirsiniz. Akşam saatlerinde ilişkiler ön plana çıkabilir.

26 Mart 2020, Perşembe
Takvim Gazetesi Günlük Burç Yorumu

Takvim Gazetesi

Kendinizi iyi hissedeceğiniz ve enerjinizin yükseleceği bir gündesiniz ancakyükünüz eskiye oranla çok artabilir. Her şeye yetişmek zorunda hissedebilirsiniz...

26 Mart 2020, Perşembe
Sözcü Gazetesi Günlük Burç Yorumu

Sözcü Gazetesi

Sevgilinize güler yüzlü yaklaşmanız güzel sonuçları beraberinde getirecek. Biraz daha sevgi dolu ve anlayışlı davranın. İşinizle ilgili bir rekabet halindesiniz. İki cambaz bir ipte oynar gibisiniz, ayağınızı sıkı basın ve güven kaybetmeyin. Rakibinize verilmeyen imkanlar size verilecek, iyi kullanmasını bilin. Güvenilir bilgilerle yaptığınız bir yatırım ciddi tehlike altında. Çok geç kalmadan paranızı nasıl ellere bıraktığınızı araştırmalısınız. Çevrenizdeki grip salgını sizi de etkileyebilir.

26 Mart 2020, Perşembe
HaberTürk Gazetesi Günlük Burç Yorumu

HaberTürk Gazetesi

Büyük bir topluluğun parçası olmak sizin için çok önemliyken kendi grubunuz içinde gerginlik yaşanmasını asla istemiyorsunuz. Bugün biri söylediklerinize ters tepkiler verirse sakın onlara çıkışmayın. Bu onların sorunu, sizin değil.

26 Mart 2020, Perşembe
Rezzan Kiraz Günlük Burç Yorumu

Rezzan Kiraz

Ay 10:16 ile 16:36 arasında burcunuzda boşlukta olacak. Bu saat aralıkları önemli kararlar almak ve yeni işlere başlamak için uygun olmayacak.Ay'ın Boğa burcuna girişi ile finansal konularınız ön plana çıkıyor. Akşam saatlerinde sürpriz bir harcama yapmak durumunda kalabilirsiniz.

26 Mart 2020, Perşembe
Nuray Sayarı Günlük Burç Yorumu

Nuray Sayarı

Bugün zihniniz, oldukça faal olabilir. Uzaktaki hedeflerinizi net biçimde değerlendirmeniz, uzun vadeli planlarınıza daha geniş bir bakış açısıyla yaklaşıp kurgularınızda bazı değişikliklere gitmeniz, günün ana konuları arasında yer alabilir.

26 Mart 2020, Perşembe
Hande Kazanova Günlük Burç Yorumu

Hande Kazanova

Gün içinde Ay burcunuzun son derecelerinde ilerlerken kendinizle ilgili halletmeniz gereken birkaç işiniz olabilir. Akşam saatleri yaklaşırken ise maddi konular,ve para konularıyla ilgilenebilirsiniz.

26 Mart 2020, Perşembe
Astroloji Yorumu Günlük Burç Yorumu

Astroloji Yorumu

Sevgili Koç; güne çıkar çatışmaları ve fırsatçılarla mücadele ederek başlayabilirsin. İçinden gelen enerji ve öfke tartışmalara girmene neden olabilir. Akşam saatlerinde güven ve huzur ihtiyacın artabilir, risk almaktan çekinebilir, geleceği düşünerek harcamalarını kısabilir, yeni adımlar atmaya kendini hazır hissetmeyebilirsin.

26 Mart 2020, Perşembe

Günün Melek Kartı

Meleklerinizi düşünün ve onlardan arzu ettiğiniz konuda tavsiye almak için yardım isteyin

Yükselen Burç Hesaplama

Yükselen burcumuz ilişkilerimizde takındığımız tavırları ve çevremizle olan ilişkilerimizi şekillendirir

Burç Yorumları

Burç Uyumları

Aşk hayatında burçların birbirleriyle etkileşimleri ve uyumları nasıl?

Burç Hesaplama

Doğum tarihinizi girerek hemen burcunuzu öğrenelim

Gezegenlerin Konumları

Güneş
Yengeç
23° 44' 59" R
Ay
Akrep
13° 56' 49" R
Merkür
Aslan
19° 43' 30" R
Venüs
Aslan
05° 01' 39" R
Mars
Boğa
26° 27' 12"
Jüpiter
İkizler
11° 18' 35"
Satürn
Balık
19° 13' 02"
Uranüs
Boğa
26° 19' 52"
Neptün
Balık
29° 53' 01"
Plüton
Kova
01° 02' 47"
Chiron
Koç
23° 28' 59"
Lilith
Terazi
01° 48' 54"
True Node
Koç
09° 58' 11"
Son Güncelleme : 15/07/2024 21:30

Astroloji Gündemi

23 Mayıs 2024 Venüs İkizler Burcunda - Burçlara Etkileri 19 Mayıs 2024, Pazar 23 Mayıs 2024 Venüs İkizler Burcunda - Burçlara Etkileri Koçlar ve yükselen burcu Koç olanlar Zihinsel aktiviteleriniz artacak, iletişiminiz güçlenecek ve yeni fırsatlar karşını... Devamını Oku >>