Koç Burcu

Koç Burcu

21 Mart - 20 Nisan
Aklına Koyduğunu Yapıyorsun Günün Mottosu

Koç Burcu Günlük Burç Yorumu

30 Mart 2020, Pazartesi

Aşk 100%
Para 50%
Sağlık 20%

Bugün yeni ilişkiler kurmaya açık olun. Gezegensel enerjiler sizi yeni insanlarla tanışma yoluna sokacak. Örneğin, ilginç bir meslektaşınızla sohbet edebilirsiniz. Eğer gerçekten iyi anlaşıyorsanız, bunu değerlendirin. Belki de birlikte çalışmak güzel olabilir. Kaynakları ve bilgileri paylaşmanın tadını çıkarabilirsiniz. İş hayatınızda size yardımcı olacak bir 'ruh eşi' bulmanın vakti geldi.

Bugün bazı sözlü tartışmalara katılabilirsiniz. Zekanız yaratıcı fikirler ve güçlü görüşler ile yarışacak. Bu zihinsel enerjinin bir şekilde ifade edilmesi gerekiyor. Düşüncelerinizi hevesli bir meslektaşınız ile paylaşın, ancak düşüncelerinizi inatçı bir şekilde dayatmaya çalışmayın. Sudan sebeplerden çıkan bir kavgadan kaçınmak istiyorsanız daha az agresif bir tavır takınmaya çalışın! Bugün temkinli kalırsanız, zarar görmekten uzak olursunuz.

Bugün, mantığın her şeyi açıklayamadığına şahitlik edebilirsiniz. Bunu kabul etmek için ne kadar uğraşsanız da, dünya nedenleri yok sayan bir sürü olayla dolu. Son zamanlardaki açıklanamaz olayları anlayamıyorsunuz. Mantıksız olduğu için reddettiğiniz şeyleri neden bırakmıyorsunuz? Bu delilik değil, aptallık değil. Sadece her zamanki düşünme şeklinizden biraz farklı.

Gerçekçi olmaya odaklanmak istiyorsun. Çevrende ise hislerini açıkça ortaya koyan renkli kişiler olabilir. Her ne kadar onları dinleyecek bir kitleye ihtiyaç duysalar da, sen bu kitle içinde yer almamalısın! Dramaya dahil olup olmamak senin öz seçimin. Huzurlu bir gün geçirmek için biraz mesafeli durman gerekebilir. Duygusal alanını ise berrak tutmaya özen göster.Bugün herkes gergin olabilir. Ana faaliyet alanınızda hareket özgürlüğünüz kısıtlanabilir. Yolunuza bilinçli bir şekilde konmuş gibi hissettiren engelleri aşmak için kendinize yer açmaya çalışmanız gerekebilir. Tüm bunların sonucunda, çevrenizdekileri azarlayabilirsiniz. Ufukta bir fırtına görünüyor!

My Burç Günlük Burç Yorumu

My Burç

Son zamanlardaki başarılarınızdan elde ettiğiniz yüksek kazanç, daha önceden ihtiyaç duymadığınız lüks eşyalar satın almak için delice bir istek duymanıza neden olabilir. Seçici olduğunuz ve dürtüsel alışverişin cazibesine kapılmadığınız sürece bunda sıkıntı yok. Ayrıca bu aralar aşırı yiyip içmemeye de dikkat etmenizde fayda var. Başarılarınızın keyfini sürmek en doğal hakkınız ancak bu esnada sağduyunuzu da kaybetmemelisiniz.

30 Mart 2020, Pazartesi
Mynet Sitesi Günlük Burç Yorumu

Mynet Sitesi

Çok yakında ulaşmayı umduğunuz finansal bir hedefe yaklaştınız ancak gerçekleşmeden önce yapmanız gerekenler var. Bu sizi geçici olarak düşürebilir, ama orada sıkışıp kalmayın. Yapılması gerekenlerin bir listesini yapın ve sonra hedefe ulaşılana kadar her bir görevi birer birer ele alın.

30 Mart 2020, Pazartesi
Sabah Gazetesi Günlük Burç Yorumu

Sabah Gazetesi

Oldukça yorgun olduğunu düşünsen de aklındaki işleri yapmadan günü sonlandırmak istemiyorsun. Kendini gerçekleştirmek için doğru zamanlardan geçiyorsun. Maddi olarak bazı sıkıntılar çekebilir bu sebeplearayışına girebilirsin. Yaşadığın kaygılı dönemler içinde stres yaratabilir. İlişkisi olan bir Koç burcuysan sevgilinin bazı davranışları yüzünden ilişkinin geleceğini sorgulayabilirsin.

30 Mart 2020, Pazartesi
Hürriyet Gazetesi Günlük Burç Yorumu

Hürriyet Gazetesi

İletişiminizin artması etkisiyle kendinizi daha yorgun ya da anlaşılmıyor hissedebilirsiniz. Bu noktada sadece eksiklerinizi tamamlamak hedefiniz olmalıdır. Zihninizi yoran şeylerden uzak durun. Evde kalın ve sağlık özgürlüğünüzü kaybetmeyin.

30 Mart 2020, Pazartesi
Milliyet Gazetesi Günlük Burç Yorumu

Milliyet Gazetesi

Bugün ticari konularda daha iyi sonuçlar alabilirsiniz. İletişiminiz kuvvetli bir gündesiniz. Yazışma ve sözleşmelerinizi yapmanız için uygun zamanlar var. Öğle saatlerinde çift durumların arasında kalabilirsiniz. Yakın çevrenizdeki değişikliklerle ilgilenmeniz gereken durumlar olabilir. Akşam saatlerinde duygularınızı daha rahat paylaşabilirsiniz.

30 Mart 2020, Pazartesi
Takvim Gazetesi Günlük Burç Yorumu

Takvim Gazetesi

Aşk hayatınızda kendinizi daha araştırmacı hissedeceğiniz bir gündesiniz ayrıca ilişkinizde aksiyonun da eksik olmayacağı günler içerisine girmiş bulunmaktasınız...

30 Mart 2020, Pazartesi
Sözcü Gazetesi Günlük Burç Yorumu

Sözcü Gazetesi

Gün boyunca kendinizi güçlü ve yüksek bir enerji ile ifade ederken, aşk hayatınızda ani ve sürpriz fırsatlarla karşılaşabilir, size gelen teklif ve davetleri değerlendirebilir ve devam eden ilişkilerinizde romantik bir gün geçirebilirsiniz. Finansal konularda problem yaşayabileceğiniz bugün, enerjinizi spora yönlendirebilir, eğlenceli aktivitelerde yer alabilirsiniz.

30 Mart 2020, Pazartesi
HaberTürk Gazetesi Günlük Burç Yorumu

HaberTürk Gazetesi

Sizin için çok büyük anlam ifade eden bir sosyal sorumluluk projesinde yer alacaksınız. Çocuk haklarıyla ilgili olması çok yüksek olasılıklı.

30 Mart 2020, Pazartesi
Rezzan Kiraz Günlük Burç Yorumu

Rezzan Kiraz

Haftanın ilk gününde Ay, İkizler burcunda seyahat etmeye devam ediyor. Yakın çevrenizle olan ilişkilerin önem kazanacağı bir gün olacak.Akşam saatlerinde Mars Kova burcuna giriş yapacak ve Satürn ile kavuşacak. Bu hafta sosyal çevrenizle olan ilişkilerinizde dikkatli olmalısınız.

30 Mart 2020, Pazartesi
Nuray Sayarı Günlük Burç Yorumu

Nuray Sayarı

Sevgili Koç; sosyal açıdan aktif olduğun bir gündesin. Fikirlerini gruplar içinde ifade etmek ve öncülük etmek isteyebilirsin. Geleceğini düşünerek ve maddi güven sağlamak için atacağın adımlarında dikkatli olmalı, yaptığın işlerden daha fazla kazanç elde etmek için alternatif yollar aramalısın.

30 Mart 2020, Pazartesi
Hande Kazanova Günlük Burç Yorumu

Hande Kazanova

Kendinizi hiç olmadığınız kadar evcimen hissedebilirsiniz. Evde olmak, evde vakit geçirmek size çok iyi gelecek. Tabi mecburen çalışan Koç burçları maalesef tüm günü evde geçiremeyecekler. Ancak akşam eve gidip ayaklarınızı uzatıp televizyonu açmak size çok iyi gelecek.

30 Mart 2020, Pazartesi
Astroloji Yorumu Günlük Burç Yorumu

Astroloji Yorumu

Sevgili Koç; Bugün yönetici gezegenin Mars'ın burç değiştirmesiyle sosyal hayatında daha fazla kısıtlanacağın bir döneme giriyorsun. Önümüzdeki günlerde arkadaşlarınla arana daha fazla mesafe girebilir. Gün içinde karar almakta ya da aldığın kararları uygulamakta zorlanabilir, eğitim veya iletişim konularında belirsizlikler yaşayabilirsin.

30 Mart 2020, Pazartesi

Günün Melek Kartı

Meleklerinizi düşünün ve onlardan arzu ettiğiniz konuda tavsiye almak için yardım isteyin

Yükselen Burç Hesaplama

Yükselen burcumuz ilişkilerimizde takındığımız tavırları ve çevremizle olan ilişkilerimizi şekillendirir

Burç Yorumları

Burç Uyumları

Aşk hayatında burçların birbirleriyle etkileşimleri ve uyumları nasıl?

Burç Hesaplama

Doğum tarihinizi girerek hemen burcunuzu öğrenelim

Gezegenlerin Konumları

Güneş
Yengeç
23° 44' 59" R
Ay
Akrep
13° 56' 49" R
Merkür
Aslan
19° 43' 30" R
Venüs
Aslan
05° 01' 39" R
Mars
Boğa
26° 27' 12"
Jüpiter
İkizler
11° 18' 35"
Satürn
Balık
19° 13' 02"
Uranüs
Boğa
26° 19' 52"
Neptün
Balık
29° 53' 01"
Plüton
Kova
01° 02' 47"
Chiron
Koç
23° 28' 59"
Lilith
Terazi
01° 48' 54"
True Node
Koç
09° 58' 11"
Son Güncelleme : 15/07/2024 21:30

Astroloji Gündemi

23 Mayıs 2024 Venüs İkizler Burcunda - Burçlara Etkileri 19 Mayıs 2024, Pazar 23 Mayıs 2024 Venüs İkizler Burcunda - Burçlara Etkileri Koçlar ve yükselen burcu Koç olanlar Zihinsel aktiviteleriniz artacak, iletişiminiz güçlenecek ve yeni fırsatlar karşını... Devamını Oku >>