Koç Burcu

Koç Burcu

21 Mart - 20 Nisan
Olumsuzluklardan Sıyrılıyorsun Günün Mottosu

Koç Burcu Günlük Burç Yorumu

9 Kasım 2022, Çarşamba

Aşk 70%
Para 80%
Sağlık 70%

Aşk konularında biraz geride kaldığını hissedebilirsin. Eğer hayatında kimse yoksa bunun neden böyle olduğunu sorgulama gereği de duyabilirsin. Ancak bir şeyleri akışa bırakmanın kuvvetini kendine hatırlatman gerekecek bugün.

Yaptığınız başvurulardan yanıt gelmemesi umudunuzu kırmamalı. Yakında yüzünüz gülebilir. İş hayatınızda ilişki sorunlarınız var. Bu ilişkilere daha fazla katlanmak istemiyor gibisiniz.

İş konularında kendini kanıtlaman gerekebilir. Bunun için de öz disiplininle hareket etmen gerekecek. Çevrendeki insanlara örnek olabilmek ve daha doğru kararlar alabilmek adına bugün kendi davranışlarını kontrol edebilirsin.

Zihnen ve bedenen enerjini doğru kullanmak demek gün içerisinde molalar vermek ve doğru beslenmek demek olabilir. Bugün hem tükettiğin yiyeceklerin sana ağırlık yapmamasına dikkat edebilir hem de gün içerisinde vereceğin molalara odaklanabilirsin. Bu sana iyi gelecek.

My Burç Günlük Burç Yorumu

My Burç

Bugün kendini sağlama alacaksın. Ve çevrendekilere de örnek olabileceksin. İnsanlar sana birçok konuda sorular sorabilir. Rehberlik etme konularında kendini geliştirebilirsin. Kelimeleri dikkatli seçtiğin sürece bir şey kalmayacak.

9 Kasım 2022, Çarşamba
Mynet Sitesi Günlük Burç Yorumu

Mynet Sitesi

Yanlış bir seçim yaparsanız sonuçların maliyetli olabileceği türden anlaşmalar yapmak için iyi bir zaman değil. Bugünkü ay tutulması, para meselelerine son derece dikkatli bir şekilde yaklaşılması gerektiği konusunda kesin bir şekilde uyarıyor.

9 Kasım 2022, Çarşamba
Sabah Gazetesi Günlük Burç Yorumu

Sabah Gazetesi

Kendinle barışık olman çevrendekiler ile empati yapabilmene olanak sağlıyor. Olumsuz düşüncelerden arınıyorsun fakat gerçeklerden kopmamanın gereğini biliyorsun. Bugün için planlarını gündeme göre yapman gerekebilir. Üstlerinin ve çalışma arkadaşlarının tavırlarını hoş karşılamasan da senin de konuşma ve iletişim konularında sinirlerine hâkim olman gerekecek.

9 Kasım 2022, Çarşamba
Hürriyet Gazetesi Günlük Burç Yorumu

Hürriyet Gazetesi

Motivasyonunuzun yüksek olduğu bir gündesiniz. Bugün birçok işi hallederek dikkatleri çekebilirsiniz. Ancak bu durumun insanlarla aranızda psikolojik bir duvar oluşturmadığına emin olmalısınız. Sadece hayat amacınızı değil davranışlarınızı da yenilemelisiniz.

9 Kasım 2022, Çarşamba
Milliyet Gazetesi Günlük Burç Yorumu

Milliyet Gazetesi

Bugün finansal konularda saldırgan davranmamaya özen göstermelisiniz. Sorumlu olduğunuz konulardaki yanlış anlaşılmaları engellemek için işlerinizi yazıya dökmenizde fayda var. Gün içinde keyif aldığınız kişilerle görüşebilirsiniz. Yakın çevrenizle ilgili konularda fırsatlar olabilir. Yabancılarla ilgili konularda problemler gündeme gelebilir.

9 Kasım 2022, Çarşamba
Takvim Gazetesi Günlük Burç Yorumu

Takvim Gazetesi

Sevdiklerinize hayır diyemiyorsunuz. Bu durum kendinize hayır demenize sebebiyet verebilir ve ilerleyen günlerde bu durum sizi yorabilir.

9 Kasım 2022, Çarşamba
Sözcü Gazetesi Günlük Burç Yorumu

Sözcü Gazetesi

Bugün birini kanatlarınız altına alabilirsiniz. Yakın çevrenizde biraz daha yardıma ya da yönlendirmeye ihtiyacı olan biri olabilir. Bugün bir adım atıp bu kişiyi muhtemel br felaketten kurtarabilirsiniz. Akıl hocası gibi davranıp onu gelecek haftalara hazırlayabilirsiniz. Yeteneklerinizi ve bilgeliğinizi sunmak kendinizi iyi hissetmenizi sağlayabilir.

9 Kasım 2022, Çarşamba
HaberTürk Gazetesi Günlük Burç Yorumu

HaberTürk Gazetesi

Arkadaşlarınıza savunmasız bir açıklama yapmak sizi hayal kırıklığına uğratabilir. Muhtemelen kötü niyetleri olmasa da, sizin için gerçekten önemli olan bir şeyi anlamayabilirler. Bu durum sizi, gereğinden fazla etkileyebilir ve kendinize güveninizi sarsabilir. Başkalarından onay alma ihtiyacınız ruhunuzu kemirirken, amatör sorunlar için sabrınız yok! Kendinizi daha rahat hissedene kadar içsel ve zihinsel güvenlik duygunuzu geliştirmeyi düşünün.

9 Kasım 2022, Çarşamba
Rezzan Kiraz Günlük Burç Yorumu

Rezzan Kiraz

Atılımlarınız için uygun bir gün. Güçlü bir şekilde ele alacağınız konuların küçük detayları canınızı sıkmasın. Olayların ayrıntıları üzerinde dururken, yapacağınız ön çalışmalar için belli bir strateji uygulamalısınız.

9 Kasım 2022, Çarşamba
Nuray Sayarı Günlük Burç Yorumu

Nuray Sayarı

Ne zamandır beklediğiniz engeller gitgide yaklaşıyor, artık kaçamazsınız. Sizin için zor da olsa bu sorunları mümkün olan en kısa sürede çözün. Bu işi ne kadar ertelerseniz engeller o kadar yükselecek ve üstesinden gelmeniz de o kadar zorlaşacak.

9 Kasım 2022, Çarşamba
Hande Kazanova Günlük Burç Yorumu

Hande Kazanova

Sevgili Koç; bugün maddi kaynaklar, para konularında kariyerinizde güçlü destek alabilirsiniz. Hayallerinizi gerçeğe dönüştürmek için harekete geçmeli ve çabalamalısınız. Akşam saatlerinde yakın çevre, kardeşler, eğitim, seyahat konuları gündeminize gelebilir.

9 Kasım 2022, Çarşamba
Astroloji Yorumu Günlük Burç Yorumu

Astroloji Yorumu

Yeni yeni birlikte olmaya başladığınız birisi var. Onu yeterince tanımadığınız için zaaflarını bilmiyorsunuz. Yeni tanışmaların arkasından daha az beklentili olmaya çalışın. İşteki veriminiz mükemmel. Yine de yeterince takdir edilmediğinizi düşünmek motivasyonunuzu kırıyor! Sabırlı tavrınızın karşılığını göreceksiniz. Maddi anlamda sizi zorlayacağını düşündüğünüz bir yatırımı bugün yapmanız mümkün değil. Dişlerinizle ilgili problemler söz konusu, ihmal etmeyin.

9 Kasım 2022, Çarşamba

Günün Melek Kartı

Meleklerinizi düşünün ve onlardan arzu ettiğiniz konuda tavsiye almak için yardım isteyin

Yükselen Burç Hesaplama

Yükselen burcumuz ilişkilerimizde takındığımız tavırları ve çevremizle olan ilişkilerimizi şekillendirir

Burç Yorumları

Burç Uyumları

Aşk hayatında burçların birbirleriyle etkileşimleri ve uyumları nasıl?

Burç Hesaplama

Doğum tarihinizi girerek hemen burcunuzu öğrenelim

Gezegenlerin Konumları

Güneş
Kova
12° 11' 30" R
Ay
İkizler
24° 04' 03"
Merkür
Oğlak
17° 19' 46"
Venüs
Balık
06° 30' 59"
Mars
İkizler
10° 21' 07"
Jüpiter
Koç
06° 07' 10"
Satürn
Kova
25° 53' 32"
Uranüs
Boğa
14° 58' 45"
Neptün
Balık
23° 36' 31"
Plüton
Oğlak
28° 40' 31"
Chiron
Koç
12° 38' 53"
Lilith
Aslan
02° 39' 50"
True Node
Boğa
08° 40' 08"
Son Güncelleme : 01/02/2023 11:16

Astroloji Gündemi

1 Şubat 2023 Çarşamba Günlük Astroloji Olayları 1 Şubat 2023, Çarşamba 1 Şubat 2023 Çarşamba Günlük Astroloji Olayları Günün ilk yarısı harekete geçmek için uygun olabilir. Gerçi güne biraz kafa karışıklığı, belirsizlik ve kararsızlıkla başlaya... Devamını Oku >>