Kova Burcu

Kova Burcu

21 Ocak - 18 Şubat
Günün Mottosu

Kova Burcu Günlük Burç Yorumu

12 Şubat 2018, Pazartesi

Aşk %
Para %
Sağlık %

Kural dışı ilişkiler sandığınızdan çok daha yıkıcı olabilir. Düşünüp doğru kararlar vermeniz gerekiyor. Denemek istiyorsunuz, ama sonuçları göze alabileceğinizden de pek emin görünmüyorsunuz.

İş yaşantınızda becerikliliğiniz ve yetenekleriniz bazı kapıları açmanızı çok kolaylaştırabilir. Olumlu özelliklerinizi sadece sunuyor, fazla tokgözlü davranıp talepkar olamıyorsunuz..

Para sorunlarınıza eğer bazı önlemler almazsanız, uzun bir zaman daha sıkıntı yaşayacaksınız gibi görünüyor. Kendi kişisel harcamalarınızın dışındaki harcamaların da tedbirini almanız gerekecek.

Baştan ilgisiz gibi davrandığınız bazı konuların bir süre sonra, birinci dereceden ilgilisi haline geliyorsunuz. Bu, çoğu zaman konuyu geriden izlemenize neden oluyor.

My Burç Günlük Burç Yorumu

My Burç

Yeni umutlarla döşediğiniz yeni dönemin eskisinden pek bir farkı olmayacağını, daha ilk günlerden anlayamazsınız. Sabırlı olmanız gerekiyor. Bugün akşam saatlerinde kalabalık bir topluluk içindesiniz. İçinizdeki rehaveti yok etmek için bir başlangıç fırsatı olabilir bu. Bugünlerdeki özel zevklerinizle, hobilerinizle uğraşma isteğiniz, hayatın üzerinizdeki ağırlığını hafifletecek.

12 Şubat 2018, Pazartesi
Mynet Sitesi Günlük Burç Yorumu

Mynet Sitesi

Sevgili Kovalar Saat 08:08 Ay-Neptün görünümü, maddi konularda gerçekçi ve doğru karar vermenizi sağlayıcıdır. Paranın öneminin farkında olacağınız bugün ilişkilerinizi tekrar bir gözden geçiriniz. Yenilik yapmak istiyorsanız öncelikle yeteneklerinizin ne olduğunu saptayınız. Sistemli yaşamanın size hakikaten faydası olacağını biliniz. Saat 22:22 Ay-Pluto kavuşum etkisi, sınırlarınızı korumaktan yana olduğunuzu gösteriyor. Sezgilerinizi güçlendiriyor. Ancak ilişkilerde tarafsız bir şekilde hareket etmekte fayda vardır.

12 Şubat 2018, Pazartesi
Sabah Gazetesi Günlük Burç Yorumu

Sabah Gazetesi

Bugün, mutsuzluk hissedebilirsin. Bu konuda sana yardımcı olmak isteyen insanlarla karşılaşabilirsin.

12 Şubat 2018, Pazartesi
Hürriyet Gazetesi Günlük Burç Yorumu

Hürriyet Gazetesi

Bugün sağlığınıza ekstra dikkat etmeniz gereken stresli bir gün olabilir. Arka planda dönen bazı oyunlar ve gizli oluşumların varlığını öğrenebilir bu yüzden sorun ve stresler yaşayabilirsiniz. Her şeyden uzaklaşıp kendinizi biraz geri plana bırakıp her yönüyle rahatlamaya ihtiyacınız varken kendinize bu şansı tanımamanız acımasızca olabilir. Belki de uzaklaşırken neyin ne olduğunu daha iyi anlayacak, kime ne kadar güvenip güvenmeyeceğinizi öğreneceksiniz. Sakinlikle düşünmek her yerde ve her zaman kazandırır.

12 Şubat 2018, Pazartesi
Milliyet Gazetesi Günlük Burç Yorumu

Milliyet Gazetesi

Nispeten fedakârlıklar içinde olabileceğiniz bir gün. Duygusal olarak bazı sıkışmaların ve stres faktörlerinin arttığı bir zaman dilimi içindesiniz. İş ortamınızdaki kişilerle ilgili gizli kalmış konuların da sizi baskıladığı bir gün olabilir. Bugün daha kontrollü ve planlı olmaya özen göstermelisiniz. Akşam saatlerinde güçlü bağlarınız olan kadın figürleriyle bir araya gelebilirsiniz.

12 Şubat 2018, Pazartesi
Takvim Gazetesi Günlük Burç Yorumu

Takvim Gazetesi

Haftanın ilk gününde kontrolünüz dışı gelişmeler yön verebilir. Özellikle sabah saatlerinde dalgınlığa ve unutkanlığa daha fazla dikkat etmelisiniz. Başkalarına destek olmak isteyebileceğiniz, iyilik duygunuzun yükseldiği bir gün.

12 Şubat 2018, Pazartesi
Sözcü Gazetesi Günlük Burç Yorumu

Sözcü Gazetesi

İçinizden yükselen farklı isteklerin giderek büyüdüğünü hissedeceksiniz. Harekete geçmek için büyük itilim duyabilirsiniz. Ancak, sabırlı davranmayı başarabilir ve gelişmeleri izleyebilirsiniz. Enerjinizi dağıtmayın.

12 Şubat 2018, Pazartesi
HaberTürk Gazetesi Günlük Burç Yorumu

HaberTürk Gazetesi

Haftaya üzerinizde gerginlik hissederek başlayabilirsiniz. Olayları büyütebilirsiniz. Bu hafta kişisel girişimleriniz ve adımlarınız adına önemli bir tutulma sizi bekliyor. 

12 Şubat 2018, Pazartesi
Rezzan Kiraz Günlük Burç Yorumu

Rezzan Kiraz

Bugün Oğlak burcunda Ay seyahat ediyor. Duygularınızı göstermekte zorlanabilirsiniz. Bu nedenle karşınızdakilere kendinizi yanlış anlatmak söz konusu olabilir. Kontrol mekanizmanız her zamankinden daha güçlü çalışacaktır. Halbuki bazen olayları akışa bırakmakta doğrudur. Kolektif bilince kapılarınızı sonuna kadar açın.

12 Şubat 2018, Pazartesi
Nuray Sayarı Günlük Burç Yorumu

Nuray Sayarı

Bugün, ailenizi herşeyin üzerine koyup, tüm vaktinizi onlara ayırabilirsiniz. Özellikle ebeveynlerinizle vakit geçirmek, size huzur ve güvenlik hissi verebilir. Tüm akraba ilişkileriniz, olumlu bir seyir izleyecek ve halinizden memnun olmanızı sağlayacaktır.

12 Şubat 2018, Pazartesi

Günün Melek Kartı

Meleklerinizi düşünün ve onlardan arzu ettiğiniz konuda tavsiye almak için yardım isteyin

Yükselen Burç Hesaplama

Yükselen burcumuz ilişkilerimizde takındığımız tavırları ve çevremizle olan ilişkilerimizi şekillendirir

Burç Yorumları

Burç Uyumları

Aşk hayatında burçların birbirleriyle etkileşimleri ve uyumları nasıl?

Burç Hesaplama

Doğum tarihinizi girerek hemen burcunuzu öğrenelim

Gezegenlerin Konumları

Güneş
Kova
12° 15' 29" R
Ay
İkizler
24° 50' 55"
Merkür
Oğlak
17° 24' 05"
Venüs
Balık
06° 35' 51"
Mars
İkizler
10° 21' 58"
Jüpiter
Koç
06° 07' 54"
Satürn
Kova
25° 54' 00"
Uranüs
Boğa
14° 58' 47"
Neptün
Balık
23° 36' 38"
Plüton
Oğlak
28° 40' 39"
Chiron
Koç
12° 39' 02"
Lilith
Aslan
02° 40' 16"
True Node
Boğa
08° 39' 39"
Son Güncelleme : 01/02/2023 12:50

Astroloji Gündemi

1 Şubat 2023 Çarşamba Günlük Astroloji Olayları 1 Şubat 2023, Çarşamba 1 Şubat 2023 Çarşamba Günlük Astroloji Olayları Günün ilk yarısı harekete geçmek için uygun olabilir. Gerçi güne biraz kafa karışıklığı, belirsizlik ve kararsızlıkla başlaya... Devamını Oku >>