Kova Burcu

Kova Burcu

21 Ocak - 18 Şubat
Gözler Üzerinde Günün Mottosu

Kova Burcu Günlük Burç Yorumu

12 Şubat 2020, Çarşamba

Aşk 80%
Para 60%
Sağlık 60%

Hakkında bazı kararlar vermeniz gereken birkaç önemli konu var. Aşk ve romantizm hayatınızda aktif bir rol üstlenin ve ihtiyaçlarınızın karşılanması konusunda mücadeleci davranmaktan çekinmeyin. Bu durumdan yüzde yüz memnun olduğunuzdan emin olun yoksa karşı koyup durumu değiştirin. Sizin için bugünün anahtar kelimesi; harekete geçmek. Dürüst bir girişimle barış yaratma yolunda çaba gösterin.

Bu sabah gururla ayağa kalkın ve emirlerinizi yeni güne yağdırmaya başlayın. Mükemmel bir şekilde çalışacağınızı bilerek kendinize güvenle yaptığınız her şeyde baskıcı bir tutum sergileyin. Başarıya karşı iştahınız yüksek olacak ve midenizdeki boşluğu kolayca doldurma imkanınız olduğunu göreceksiniz. Seyahat ve kültür heyecanınızı hareketlendiren maceralara atılın.

Dün bir girişimci olarak sabrınız sınanmış olabilir çünkü işle ilgili konular önemli ölçüde yavaşlıyor gibi görünüyor. Ne yazık ki, gecikmelere, beklenmedik etkinliklere, son dakika ayarlamalarına veya organizasyonla ilgili aksaklıklara katlanmak zorunda kalacaksınız. Hepsi umudunuz yitirmeniz için birleşmiş gibi. Öfkelenmenizin hiç bir manası yok. Uyum sağlayabilmek, bir girişimcinin en önemli özelliklerinden biridir, bugün bu özelliğinizi kullanma zamanı!

Yeni teknolojiyi nasıl kullanabileceğini öğreneceğin bir gün olabilir. Bilgisayar araçlarını kullanma konusunda en meraklı kişi değilsin ama bugün bu meseleleri sindirmek konusunda sıkıntı çekmeyeceksin. İnternet üzerinden kendine yeniteknikleri araştırabilirsin; mesela bir web sayfası profesyonel servislerinin reklamını yapmaya yardımcı olacaktır. Geleceği düşünmek ve bu uzay çağı malzemeleri kullanmayı öğrenmek için uygun bir gün.Başkalarının başarısızlıkları cesaretini kırmasın. Girdiğin yolda, karşına çıkabilecek potansiyel engeller konusunda seni uyaran tabelalar görebilirsin. Fakat bu direksiyonu kırıp geri dönmen ve hayallerinden vazgeçmen gerektiği anlamına gelmiyor. Belki biraz yavaş gitmeli veya yeni bir yol keşfetmelisin. Her ikisinde de, seni hedeflerine ulaştıracak sabırı gösterebilecek bir yapıdasın.

My Burç Günlük Burç Yorumu

My Burç

Bugün sizin için ilginç bir gün olacak; zira kendinizi gerçekten sizinle hiç alakası olmayan bir savaşta iki ateş arasında kalmış gibi hissedebilirsiniz. Her iki tarafı da dikkatli bir şekilde inceleyebilir ancak herhangi birine kesin olarak bağlanmakta tereddüt edebilirsiniz. Bunda sıkıntı yok. Ancak bilin ki bu çekişmenin bazı yönleri cidden sizi de ilgilendiriyor. Onun sonuçlarından siz de etkileneceksiniz ve meselede kesinlikle sizin de sözünüz geçiyor.

12 Şubat 2020, Çarşamba
Mynet Sitesi Günlük Burç Yorumu

Mynet Sitesi

Son birkaç gündür kendinizi biraz farklı hissediyor olsanız da fiziksel, zihinsel ve duygusal bir haldesiniz. Bugün enerjiniz oldukça yüksek bu yüzden yarım kalan işlerinizi halledebilirsiniz. Onlar üzerinde çalışmaya başlayın ertelemeyin.

12 Şubat 2020, Çarşamba
Sabah Gazetesi Günlük Burç Yorumu

Sabah Gazetesi

Bulunduğun ortamdaki insanlarla pozitif ilişkiler açısından oldukça başarılı olduğun bir gündesin. Sağlıklı iletişim kurmak, hem seni hem de girdiğin ortamdaki insanları olumlu yönde etkiliyor. Bu bağlamda dikkat de çekiyorsun. Yönetici pozisyonunda çalışan bir Kova burcuysan, bugün yaşanacak bir gelişmeortamında zamanın daha güzel geçmesini sağlıyor. Maddi anlamda yaptığın yatırımlardan olumlu bir cevap alabilirsin. İlişkisi olmayan bir Kova burcuysan, bugün tanıştığın birisinden sürpriz bir mesaj alabilirsin.

12 Şubat 2020, Çarşamba
Hürriyet Gazetesi Günlük Burç Yorumu

Hürriyet Gazetesi

Kariyerinizle ilgili önemli bir projeyi gündeme getirebilirsiniz. Bunun için oldukça mücadele vermeniz gerekebilir. Fikir çatışmalarına ekstra dikkat etmelisiniz. Hayat size yeni planlar çizmeye hazırlanıyor.

12 Şubat 2020, Çarşamba
Milliyet Gazetesi Günlük Burç Yorumu

Milliyet Gazetesi

Yeni ufuklara açılmak, yeni başlangıçlar yapmak isteyeceğiniz bir gündesiniz. Sorumlu olduğunuz konularda bütünü daha rahat görüp, rahatça ilerleyeceğiniz zamanlar var. Gün içinde düşüncelerinizi paylaşmak için arkadaşlarınızla programlar yapabilirsiniz. Ailevi konularla ilgilenmeniz gereken durumlar olabilir.

12 Şubat 2020, Çarşamba
Takvim Gazetesi Günlük Burç Yorumu

Takvim Gazetesi

Hayalinizdeki partner bugünlerde hiç beklemediğiniz bir anda hayatınıza girebilir. Sürpriz karşılaşmalar ve güzel gelişmelere açık olun.

12 Şubat 2020, Çarşamba
Sözcü Gazetesi Günlük Burç Yorumu

Sözcü Gazetesi

Gün boyunca kendinizi güçlü ve yüksek bir enerji ile ifade ederken, aşk hayatınızda ani ve sürpriz fırsatlarla karşılaşabilir, size gelen teklif ve davetleri değerlendirebilir ve devam eden ilişkilerinizde romantik bir gün geçirebilirsiniz. Finansal konularda problem yaşayabileceğiniz bugün, enerjinizi spora yönlendirebilir, eğlenceli aktivitelerde yer alabilirsiniz.

12 Şubat 2020, Çarşamba
HaberTürk Gazetesi Günlük Burç Yorumu

HaberTürk Gazetesi

Aşk hayatınız son zamanlarda biraz daha durağan haldeyse bugün bu durum değişecek! Karnınızda kelebekler uçmasına sebep olacak biriyle tanışmaya hazır olun.

12 Şubat 2020, Çarşamba
Rezzan Kiraz Günlük Burç Yorumu

Rezzan Kiraz

Ay bugün itibariyle Terazi burcunda seyahat etmeye başlıyor. Derin, felsefi konulara merak saracağınız, akademik araştırmalar yapmaktan keyif alacağınız bir gün olacak.Ay ile Venüs karşıtlığı yakın çevrenizdeki kadınlarla anlaşmazlıklar yaşamanıza sebep olabilir. Çıkacağınız seyahatlerde yaşayabileceğiniz aksiliklere karşı hazırlıklı olun.

12 Şubat 2020, Çarşamba
Nuray Sayarı Günlük Burç Yorumu

Nuray Sayarı

Bugün, ailenizi herşeyin üzerine koyup, tüm vaktinizi onlara ayırabilirsiniz. Özellikle ebeveynlerinizle vakit geçirmek, size huzur ve güvenlik hissi verebilir. Tüm akraba ilişkileriniz, olumlu bir seyir izleyecek ve halinizden memnun olmanızı sağlayacaktır.

12 Şubat 2020, Çarşamba
Hande Kazanova Günlük Burç Yorumu

Hande Kazanova

Üzerinizde bir masumiyet, bir güzellik. Işıklar da üstünüzde. Kendinizi düşünmek, kendinizle ilgili yaratıcı enerjinizi ortaya çıkarmak, hayata dair istediğiniz değişimleri yapmak için uygun zamanlar. Kariyeriniz konusunda kıvılcımı ortaya çıkardınız. Dahası için de evren sizi destekliyor. Tek problem sizin kendinize yeterince güvenmeyişiniz. Nedeni de kendinizden büyük beklentiniz.

12 Şubat 2020, Çarşamba
Astroloji Yorumu Günlük Burç Yorumu

Astroloji Yorumu

Sevgili Kova; bugün eğitiminle ilgili konularda tedbirli olman ve kontrolcü davranman gerekirken; akademik kariyerin veya seyahatlerin için planlarını gözden geçirmek isteyebilirsin. Programının aksaması gibi bir sorunla karşılaşabilirsin. Fakat pozitif olacağından işlerin üstesinden gelmekte zorlanmayacaksın.

12 Şubat 2020, Çarşamba

Günün Melek Kartı

Meleklerinizi düşünün ve onlardan arzu ettiğiniz konuda tavsiye almak için yardım isteyin

Yükselen Burç Hesaplama

Yükselen burcumuz ilişkilerimizde takındığımız tavırları ve çevremizle olan ilişkilerimizi şekillendirir

Burç Yorumları

Burç Uyumları

Aşk hayatında burçların birbirleriyle etkileşimleri ve uyumları nasıl?

Burç Hesaplama

Doğum tarihinizi girerek hemen burcunuzu öğrenelim

Gezegenlerin Konumları

Güneş
Kova
12° 15' 29" R
Ay
İkizler
24° 50' 55"
Merkür
Oğlak
17° 24' 05"
Venüs
Balık
06° 35' 51"
Mars
İkizler
10° 21' 58"
Jüpiter
Koç
06° 07' 54"
Satürn
Kova
25° 54' 00"
Uranüs
Boğa
14° 58' 47"
Neptün
Balık
23° 36' 38"
Plüton
Oğlak
28° 40' 39"
Chiron
Koç
12° 39' 02"
Lilith
Aslan
02° 40' 16"
True Node
Boğa
08° 39' 39"
Son Güncelleme : 01/02/2023 12:50

Astroloji Gündemi

1 Şubat 2023 Çarşamba Günlük Astroloji Olayları 1 Şubat 2023, Çarşamba 1 Şubat 2023 Çarşamba Günlük Astroloji Olayları Günün ilk yarısı harekete geçmek için uygun olabilir. Gerçi güne biraz kafa karışıklığı, belirsizlik ve kararsızlıkla başlaya... Devamını Oku >>