Oğlak Burcu

Oğlak Burcu

22 Aralık - 20 Ocak
Evinizde Huzurlu Olmak İstiyorsunuz Günün Mottosu

Oğlak Burcu Günlük Burç Yorumu

16 Kasım 2023, Perşembe

Aşk 70%
Para 70%
Sağlık 60%

Aşk ve ilişki hayatınızda bugün, duygularınızı ifade etmek isterken ufak tefek belirsizlikler gündeme gelebilir. Enerjinizdeki yoğunluk, ilişkinize odaklanma açısından sizi zorlamakta. Daha sabırlı olmaya çalışmanız gerekiyor.

Mesleğinizle ilgili ufak tefek belirsizlikler yaşanabilir. İstenmeyen sorunların ve sıkıntıların da son bulabileceği bir süreçten geçiyorsunuz. Aksaklıkların önüne geçmeye çalışın.

Maddiyatla ilgili konularda kendinize güvenmeniz gerekmekte. Günlük akışa uygun hareket etmek isterken yine de dikkatli olmalısınız. Gereksiz harcamalardan kaçınmaya çalışın.

My Burç Günlük Burç Yorumu

My Burç

Her şeye yetişmeye çalışırken kendinize geç kalabilirsiniz. Bu kadar yorulmanızın ve koşturmanızın altında, kendinizle ilgili bir şeyleri baskılamadığınıza emin olmalısınız. Yaşadıklarınızın anlamını ve etkisini bilmek, davranışlarınızı ve insanların size olan tutumlarınızı değiştirmeye yetecektir.

16 Kasım 2023, Perşembe
Mynet Sitesi Günlük Burç Yorumu

Mynet Sitesi

Bugün enerjinizi doğru şekilde yönlendirebilirsiniz. Hedeflerinize odaklanmak ve işlerinizi düzene koymak için iyi bir gün olabilir. Disiplinli ve sabırlı bir yaklaşım sergilemek size başarı getirebilir. İş hayatında önemli kararlar alabilir veya projeleri tamamlayabilirsiniz. Ayrıca, ilişkilerinizde daha açık ve dürüst bir iletişim kurmak önemli olabilir. Kendinize zaman ayırarak biraz dinlenmeyi de unutmayın.

16 Kasım 2023, Perşembe
Sabah Gazetesi Günlük Burç Yorumu

Sabah Gazetesi

Halsizliğiniz günden güne artarak devam ediyor. Vitamin takviyeleri alarak bir an önce toparlamak isteyeceksiniz. Çocuğu olan Oğlak burcuysanız, çocuğunuza okuma alışkanlığı kazandırmak istiyorsunuz. Her gün ailecek yapacağınız okuma saatleri çocuğunuzu olumlu etkileyebilir. İşinizde ne kadar zorluk yaşasanız da evinizde huzurlu olmak sizin için çok önemli.

16 Kasım 2023, Perşembe
Hürriyet Gazetesi Günlük Burç Yorumu

Hürriyet Gazetesi

Çalışma ortamında ya da sosyal programlarda tanıştığınız kişiler sizin için önemli olabilir. Duygusal etkileşimlere açıksınız, bunun farkında olmalı ve geçmişin yükünü taşımayı bırakmalısınız. Mutlu olmaya, iyi hissetmeye ve duygularınızı yaşamaya ihtiyacınız olduğunu göz ardı etmeyin.

16 Kasım 2023, Perşembe
Milliyet Gazetesi Günlük Burç Yorumu

Milliyet Gazetesi

Yeni başlangıçlar yapmak için hevesli olacağınız bir gündesiniz. Kişisel açıdan önem verdiğiniz konularda hassas olabilirsiniz. Duygusal değişim yaşayabilirsiniz. Olayları yeniden değerlendirme fırsatı yakalayabilirsiniz. Sorumlu olduğunuz konularda ilerleme kaydedebilirsiniz. Bazı konularda hayalperest davranabilirsiniz.

16 Kasım 2023, Perşembe
Takvim Gazetesi Günlük Burç Yorumu

Takvim Gazetesi

Kariyer bağlantılı konularda sözlerinizin yanlış anlaşılmaması için dikkatli olmalısınız. Pişman olmamak için istediklerinizi açık bir ifade ile söylemeye çalışın.

16 Kasım 2023, Perşembe
Sözcü Gazetesi Günlük Burç Yorumu

Sözcü Gazetesi

Bugün biraz yavaşlaman gerekebilir. Acele etmeden, hızla karar vermeden, sakin sakin... Bir şeyleri ille de hemen, şimdi, şu anda yapman onun iyi olacağı anlamına gelmez. Kendine bir şeyleri düşünmek için zaman tanıman gerekecek.

16 Kasım 2023, Perşembe
HaberTürk Gazetesi Günlük Burç Yorumu

HaberTürk Gazetesi

Sevgili Oğlak, bugün olayların artıları ve eksilerinitartmakla çok vakit harç atabilirsiniz. Zihinsel egzersizden ne kadar keyif alsanız da, bugün kalbinizde ne olduğunu bilmenin zor olduğunu ve muhtemelen yanlış anlaşılmalara yol açabileceğini unutmayın. Özellikle patronlar, yaşlılar ve benzerleriyle iyi bir şekilde karşılaşırsınız. Bugün, bazı kararsızlıklara veya tereddütlere işaret eden küçük zorluklar olabilir. Karışık duygularla boğuşsanız da, somut bir hedefe doğru çalışmak, kaprislere ve arzulara teslim olmaktan muhtemelen daha tatmin edicidir.

16 Kasım 2023, Perşembe
Rezzan Kiraz Günlük Burç Yorumu

Rezzan Kiraz

Alınganlık gösterebileceğiniz bir gün. Çevre ilişkilerinizin olumsuz etkilenmesini istemiyorsanız, fiziksel enerjinizi sportif olaylarda kullanmalı ve arkadaşlarınızın kalbini kıracak sıra dışı konuşmalar yapmamalısınız.

16 Kasım 2023, Perşembe
Nuray Sayarı Günlük Burç Yorumu

Nuray Sayarı

Bu dönemi aileniz ve akrabalarınızla bağlarınızı güçlendirmek için kullanın. Akraba ilişkilerinize göstereceğiniz ihtimam, herkes tarafından sevinç ve memnuniyetle karşılanacak. Aile içinde eskiden kalan düşmanlıklar varsa, bunları çözmek için son derece uygun bir zamandasınız.

16 Kasım 2023, Perşembe
Hande Kazanova Günlük Burç Yorumu

Hande Kazanova

Bugün kendinizi iyi ifade etme şansı bulabilirsiniz. Özellikle aşk, tatil, hobilerinizle ilgili güzel gelişmeler gerçekleşebilir. İyi bir gün geçirmenizi dilerim.

16 Kasım 2023, Perşembe
Astroloji Yorumu Günlük Burç Yorumu

Astroloji Yorumu

Partnerinizle uyumlu bir birlikteliğiniz var. Duygusal anlamda mantıklı hareket ederseniz, bu ilişkinizde daha mutlu olursunuz. Eğer yaratıcılığınızı kullanabileceğiniz bir işte çalışıyorsanız, çevrenizdeki insanlarla olan ilişkilerinizde son derece olumlu ve dikkatli olmalısınız. Gün içerisinde parayla ilgili çıkabilecek anlaşmazlıkları ortadan kaldırmak için bütün enerjinizi harcamanız gerebilir. Günlük hayatın koşuşturmacası içinde sağlığınızı ihmal ediyorsunuz.

16 Kasım 2023, Perşembe

Günün Melek Kartı

Meleklerinizi düşünün ve onlardan arzu ettiğiniz konuda tavsiye almak için yardım isteyin

Yükselen Burç Hesaplama

Yükselen burcumuz ilişkilerimizde takındığımız tavırları ve çevremizle olan ilişkilerimizi şekillendirir

Burç Yorumları

Burç Uyumları

Aşk hayatında burçların birbirleriyle etkileşimleri ve uyumları nasıl?

Burç Hesaplama

Doğum tarihinizi girerek hemen burcunuzu öğrenelim

Gezegenlerin Konumları

Güneş
Yay
16° 57' 07" R
Ay
Akrep
02° 08' 30" R
Merkür
Oğlak
07° 14' 09" R
Venüs
Akrep
05° 21' 03" R
Mars
Yay
10° 41' 17"
Jüpiter
Boğa
06° 23' 39"
Satürn
Balık
01° 33' 40"
Uranüs
Boğa
20° 02' 57"
Neptün
Balık
24° 53' 25"
Plüton
Oğlak
28° 42' 25"
Chiron
Koç
15° 35' 52"
Lilith
Başak
07° 26' 50"
True Node
Koç
23° 40' 34"
Son Güncelleme : 09/12/2023 10:40

Astroloji Gündemi

04:04 Saat Anlamı 9 Aralık 2023, Cumartesi 04:04 Saat Anlamı Sizi Çok Seviyor Hayatınızda sizi sizden bile çok seven birisi var! Bu kişi, hayatınızın her alanında kendini size adamış... Devamını Oku >>