Oğlak Burcu

Oğlak Burcu

22 Aralık - 20 Ocak
Bugünün İşini Yarına Bırakmıyorsunuz Günün Mottosu

Oğlak Burcu Günlük Burç Yorumu

17 Kasım 2023, Cuma

Aşk 80%
Para 60%
Sağlık 70%

Aşk ve ilişki hayatınızda bugün, karmaşıklıktan uzak durmaya çalışmalı ve atacak olduğunuz adımları da ona göre atmalısınız. Gerekli olanlar üzerinde etkinlik gösterebildiğiniz sürece her şey daha da iyiye gidebilir.

Ufak tefek sorunlarla karşılaşacak olsanız da üstesinden gelme şansınız var. Amaçlarınıza uygun adımlar atabildiğiniz sürece her şeyin daha da iyiye gidebileceğini unutmamanız gerekiyor. Sabırlı olmanız gerekmekte.

Parasal kaynakların yönetimi konusunda ufak tefek belirsizlikler gündeme gelebilir. Ödeyecek gücünüz yoksa borç yapmamanız sizin açınızdan daha iyi olabilir.

My Burç Günlük Burç Yorumu

My Burç

Kendinizi önemsiyor gibi düşünseniz de bazı konularda ihmalkar davrandığınızı fark edebilirsiniz. Stiliniz, alışkanlıklarınız ve beklentileriniz noktasında yeni bir şeyler denemek isteyebilirsiniz.

17 Kasım 2023, Cuma
Mynet Sitesi Günlük Burç Yorumu

Mynet Sitesi

Bugün, hedeflerinize odaklanmak ve geleceğe yönelik planlarınızı gözden geçirmek için harika bir gün olabilir. İçsel gücünüzü kullanarak engelleri aşma yeteneğiniz güçlenebilir. Kendinize güvenin ve zorlukları aşabileceğinize inanın. İş hayatında olumlu gelişmeler yaşanabilir ve projelerinizde ilerleme kaydedebilirsiniz. Finansal konularda ise gerçekçi bir yaklaşım benimsemek ve harcamalarınızı kontrol etmek önemlidir. Bugün, sosyal ilişkilerde daha seçici davranabilir ve sizi desteklemeyen insanları hayatınızdan çıkarma eğiliminde olabilirsiniz. Ruhsal olarak da derinlemesine düşünme ve iç huzurunuzu bulmaya yönelik faaliyetlere zaman ayırabilirsiniz. Unutmayın ki sabır ve disiplinle her şeyi başarabilirsiniz. İyi bir gün geçirmenizi dilerim!

17 Kasım 2023, Cuma
Sabah Gazetesi Günlük Burç Yorumu

Sabah Gazetesi

Bugün bütün işlerinizi halledip haftayı güzel kapatmak istiyorsunuz. İş arkadaşlarınızın kahve telifine hayır diyemeyeceksiniz. Güzel bir akşam sizi bekliyor. Gün içinde baş ağrınızın artması sizi iyiden iyiye rahatsız edebilir. Erkenden uyumak isteyebilirsiniz. Evli Oğlak burcuysanız, partnerinizle evde size yardım etmesi yükünüzü hafifletiyor.

17 Kasım 2023, Cuma
Hürriyet Gazetesi Günlük Burç Yorumu

Hürriyet Gazetesi

İş gereği bir yolculuk yapabilir ya da bulunduğunuz konumdan uzak bir yerde çalışmanız gerekebilir. Yeni farkındalıklar kazanmak, hayatınıza yeni bir pencere açmak adına bu uzaklığa karşı iyimser olmalısınız. Sakin bir gün geçirmek size bunları daha iyi düşünme fırsatı verebilir.

17 Kasım 2023, Cuma
Milliyet Gazetesi Günlük Burç Yorumu

Milliyet Gazetesi

Bugün kişisel hassasiyet içinde olduğunuz konular gündeminize gelebilir. Bazı konularda yeni başlangıçlar yapmak isteyebilirsiniz. Bunun için sorumluluklar almanız gerekebilir. İkili ilişkiler dikkat çekici koşullar oluşturabilir. Bugün kendi fiziksel görünümünüzle ilgili değişiklikler yapabilirsiniz. Ani değişiklikler sizi duygusal anlamda etkileyebilir.

17 Kasım 2023, Cuma
Takvim Gazetesi Günlük Burç Yorumu

Takvim Gazetesi

Bugünlerde partnerinizle aranızdaki problemleri çözebileceğiniz bir dönemdesiniz. Özellikle eskiden gelen tartışmaların bittiği sağlıklı bir sürece geçebilirsiniz.

17 Kasım 2023, Cuma
Sözcü Gazetesi Günlük Burç Yorumu

Sözcü Gazetesi

İnsanlarla empati yapmakta zorlanabilirsin. Bu durumun sosyal hayatına yansımaması için düşüncelerini iki kere tartman gerekecek. İki düşünüp bir söylemek seni negatif durumlardan koruyabilir. Anlayışlı davranmak zor olsa da negatif tepki toplamamak senin elinde olabilir.

17 Kasım 2023, Cuma
HaberTürk Gazetesi Günlük Burç Yorumu

HaberTürk Gazetesi

Bugün, duygularınızı kabul etme ihtiyacınızı harekete geçiriyor. Duygusal ihtiyaçlar artık daha belirginancak aynı zamanda bağlantılarınıza da odaklanılıyor. Eğer sabırlı olursanız, yavaşlarsanız ve anın tadını çıkarırsanız işlerin daha fazla lehinize çalıştığını göreceksiniz. Bugün çatışmaya vaktiniz yok! Sizi motive eden olağan hedefler veya arzular, daha manevi veya ihmal edilmiş duygusal alanlarınızı ortaya çıkaracak kadar uzun süre arka planda kalma eğilimindedir. Sohbetler ilham verici olabilir ve arkadaşlarla yapılan aktiviteler oldukça rahatlatıcı olabilir.

17 Kasım 2023, Cuma
Rezzan Kiraz Günlük Burç Yorumu

Rezzan Kiraz

Özgürlüğünüzü, maddi açıdan güven veren ortamlarından alacağınız destekle sağlamlaştıracaksınız. Aynı fikirlere sahip olduğunuz ve size finans desteği sağlayacak kişilerle beraberlik içinde olacaksınız. Bu dönem, alınganlığınız artacak.

17 Kasım 2023, Cuma
Nuray Sayarı Günlük Burç Yorumu

Nuray Sayarı

Hem kendi içinizde hem de yaptığınız işlerde büyük bir rahatlık içindesiniz. Başkaları da bunun farkına varacak ve bu rahatlığınız yakınınızdaki kişilere de bulaşacak. Sizinle aynı kafa yapısındaki kişilerle bağlantı kurmak için bu fırsattan yararlanın. Planlarınızı başkalarının fikirlerini de katarak zenginleştirin ve bu odaklanmış enerjinizle harekete geçin. Eskiden ulaşılmaz sandığınız hedefler artık çok yakınınızda olacak.

17 Kasım 2023, Cuma
Hande Kazanova Günlük Burç Yorumu

Hande Kazanova

Kendini güçsüz hissettiğinde farklı bir yol dene. Gücünü toplamak için çakralarını açman lazım. Bunun için doğaya git, sen toprak grubusun. Doğa sana her zaman güzel enerjiler sunar. Bunun için öncelikle bitkilerin ve hayvanların ihtiyaçlarını karşıla. “Evrenin eşsiz gücü bana akıyor” diyebilirsin.

17 Kasım 2023, Cuma
Astroloji Yorumu Günlük Burç Yorumu

Astroloji Yorumu

Çevrenizde herkesin imrenerek izlediği ilişkiniz, bugünlerde göze gelebilir. İş yaşantınızda genel olarak doyumlusunuz fakat son günlerde aksaklıklar, sorunlar bitmiyor. Çalışma arkadaşlarınızla karşılıklı olarak aksamalardaki sorumlulukları paylaşmayı deneyin. Karşınıza bazı fırsatlar çıksa da, bunları değerlendirmeniz zor olabilir. Parasal sıkıntılarınız yüzünden etrafınızdakileri kırmaya başladınız. Onların bir suçu olmadığını siz de biliyorsunuz! Şekerli besinlere olan düşkünlüğünüz kilo aldırıyor.

17 Kasım 2023, Cuma

Günün Melek Kartı

Meleklerinizi düşünün ve onlardan arzu ettiğiniz konuda tavsiye almak için yardım isteyin

Yükselen Burç Hesaplama

Yükselen burcumuz ilişkilerimizde takındığımız tavırları ve çevremizle olan ilişkilerimizi şekillendirir

Burç Yorumları

Burç Uyumları

Aşk hayatında burçların birbirleriyle etkileşimleri ve uyumları nasıl?

Burç Hesaplama

Doğum tarihinizi girerek hemen burcunuzu öğrenelim

Gezegenlerin Konumları

Güneş
Yay
08° 37' 26" R
Ay
Yengeç
23° 08' 12" R
Merkür
Yay
29° 24' 35" R
Venüs
Terazi
25° 41' 53" R
Mars
Yay
04° 46' 27" R
Jüpiter
Boğa
07° 05' 39"
Satürn
Balık
01° 08' 02"
Uranüs
Boğa
20° 21' 21"
Neptün
Balık
24° 53' 48"
Plüton
Oğlak
28° 30' 25"
Chiron
Koç
15° 45' 35"
Lilith
Başak
06° 31' 58"
True Node
Koç
23° 53' 43"
Son Güncelleme : 01/12/2023 05:40

Astroloji Gündemi

666'nın Anlamı Nedir? 30 Kasım 2023, Perşembe 666'nın Anlamı Nedir? 666, dengeyi bulma ve özgürleşme ile ilişkilidir. Bu sayı sıklıkla “kötü” veya “şeytani” bir anlamla ilişkilendirilse de, ger... Devamını Oku >>