Oğlak Burcu

Oğlak Burcu

22 Aralık - 20 Ocak
Yaşam Kalitenizi Yükseltiyorsunuz Günün Mottosu

Oğlak Burcu Günlük Burç Yorumu

18 Kasım 2023, Cumartesi

Aşk 90%
Para 80%
Sağlık 80%

Aşk ve ilişki hayatınızda bugün, uygun koşullarla karşılaşacak ve istediklerinize ulaşabileceksiniz. Amaçlarınızın dışına çıkmadığınız sürece her şeyin daha da iyiye gitme ihtimali var. Dengeleri gereğinden fazla zorlamadığınız takdirde sorun yaşanmayacak.

Mevcut sorunları çözüme kavuşturmaya çalışmalısınız. Beklenmedik bazı sorunlarla karşılaşacak olsanız da üstesinden gelme şansınız var. Hata yapmamanız gereken bir süreçten geçiyorsunuz.

Finansal durumunuzu zorlayabilecek her ne varsa onu düzeltmeye çalışın. Hata yapmadığınız sürece her şey istediğiniz gibi olabilir.

My Burç Günlük Burç Yorumu

My Burç

Bir süredir görüşmediğiniz insanlardan haber alabilir, yeniden görüşmeye başlayabilirsiniz. Konuları duygusal düşündüğünüzü zannederken manipüle edildiğinizi fark edebilirsiniz. İşbirliklerine ve bunun yönetimine açık olduğunuz bir gündesiniz.

18 Kasım 2023, Cumartesi
Mynet Sitesi Günlük Burç Yorumu

Mynet Sitesi

Bugün finansal konularda daha dikkatli olman gereken bir gün. Gelir ve giderlerini gözden geçirip etkili bir bütçe planlaması yapmalısın. Ayrıcahayatında da odaklanman gereken bazı sorunlar olabilir. Zorluklara karşı sabırlı olmalı ve adım adım ilerlemelisin. Özel hayatında ise duygusal bir denge kurmalısın. Sevdiklerinle zaman geçirmek ve onları desteklemek sana iyi gelecektir. Unutma, sağlıklı ilişkiler kurarak ve kendine zaman ayırarak daha mutlu bir yaşam sürdürebilirsin.

18 Kasım 2023, Cumartesi
Sabah Gazetesi Günlük Burç Yorumu

Sabah Gazetesi

Bugün erkenden kalıp geleceğiniz için çalışmaya başlıyorsunuz. Statünüzü yükletmek ve yaşam şartlarınızın en iyi seviyede olmasını istiyorsunuz. İlişkisi olmayan Oğlak burcuysanız, hayatınıza birini almak isteseniz de kendinize bir daha zaman tanımak isteyeceksiniz. Doğru kişinin sizi gelip bulacağına inanıyorsunuz.

18 Kasım 2023, Cumartesi
Hürriyet Gazetesi Günlük Burç Yorumu

Hürriyet Gazetesi

Hayat herkese eşit şartlar sunmadığında, elinizde şartların elverdiği kadar ilerleyebilirsiniz. Bunu zorlamak ya da olduğu gibi bırakmak sizin tercihinizdir. Ortaklı işlerle ilgili konularda, istediğiniz sonuçları göremiyorsanız bu konuda sizin neler yaptığınızı düşünmenizde, şapkayı çıkarıp önünüze koymanızda fayda var.

18 Kasım 2023, Cumartesi
Milliyet Gazetesi Günlük Burç Yorumu

Milliyet Gazetesi

Günün ilk yarısında kişisel konularda daha duyarlı olabilirsiniz. Akşam saatlerinde ise parasal konular üzerinde düşünmeniz mümkün.

18 Kasım 2023, Cumartesi
Takvim Gazetesi Günlük Burç Yorumu

Takvim Gazetesi

Bugünlerde kendinizikonusunda verimli hissedebilirsiniz. Aşk konusunda çekimser kalabilir fikirlerinizi tam olarak ifade edemeyebilirsiniz.

18 Kasım 2023, Cumartesi
Sözcü Gazetesi Günlük Burç Yorumu

Sözcü Gazetesi

Kafan rahat, gün güzel, her şey yolunda... Bugün gerçekten de böyle bir etkiyle karşılaşman olası. Buna şaşırabilirsin, hatta inanmakta zorluk da çekebilirsin. Ancak günün etkisi seni daha pozitif düşünmeye ve ona göre hareket etmeye itebilir.

18 Kasım 2023, Cumartesi
HaberTürk Gazetesi Günlük Burç Yorumu

HaberTürk Gazetesi

Sevgili Oğlak, bugün başkalarına ne kadar iyi davrandığınızla veya şimdi başkalarının farkına varan geçmişteki iyi eylemlerinizle çok iyi öne çıkabilirsiniz. Liderlik yapmaktan, bir durumu yönetmekten veya önemli bir projeye veya tutkuya özel sevgi göstermekten büyük olasılıkla özel bir keyif alacaksınız. Arkadaşlarınızla olan iletişimler veya aktiviteler bugün dünyanızda bazı şeyleri düzeltebilir! İnsanlarla aranızdaki farklılıkları sinir bozucu değil ilgi çekici olarak görebilirsiniz, bu da rahatlamanıza ve normalden daha fazla keyif almanıza olanak tanır. Kişisel gündemlerinizi bir kenara bırakıp başkalarına yalnızca iletişim kurmak amacıyla ulaşmak için elinizden geleni yapın.

18 Kasım 2023, Cumartesi
Rezzan Kiraz Günlük Burç Yorumu

Rezzan Kiraz

Düşüncelerinizi paylaşmak istemiyor ve özgürlüğünüz konusunda hiç kimseye ödün vermiyorsunuz. Bugün, gizli planlarınızı saklama ihtiyacı içindesiniz. Çevrenizdeki kişilerle yeni konuların araştırmalarını yapmalısınız.

18 Kasım 2023, Cumartesi
Nuray Sayarı Günlük Burç Yorumu

Nuray Sayarı

Bugün çevrenizdeki insanları motive edebilirsiniz. Ama kendi ihtiyaçlarınızı da göz ardı etmeyin, çünkü hedefleriniz bugün her zamankinden daha belirgin bir şekilde ortaya çıkacak. Enerjiniz bulaşıcı ve başkalarının da dikkatini çekeceksiniz. Fikirlerinizi coşkuyla kutlayıp eğlenmemeniz için hiçbir sebep yok. Ama bunu alışkanlık haline getirmeyin. Şu anda kendinizi formda hissetseniz de, hayatın zevklerine fazla kapılırsanız sağlığınız zarar görebilir.

18 Kasım 2023, Cumartesi
Hande Kazanova Günlük Burç Yorumu

Hande Kazanova

Bugün maddi kazançlar, para konuları ön plana çıkabilir ve kariyer hayatınızda güzel gelişmeler gerçekleşebilir. İyi bir gün geçirmenizi dilerim.

18 Kasım 2023, Cumartesi
Astroloji Yorumu Günlük Burç Yorumu

Astroloji Yorumu

Sevgilinizle aranız giderek düzeliyor. Fakat çok meraklı birini özel ilişkinizden uzak tutmanızda yarar var. İşinizdeki sorumluluklarınızın artması sizde gerginlik yaratmakla beraber, sizi hareketli bir çalışma ortamına itecek. Son aldığınız kararların bazıları biraz hayalci görünüyor, hayata geçirmekte çok zorlanacaksınız. Harcamalarınız standardınızın üzerinde, paranızı daha akıllıca kontrol etmelisiniz. İçinde bulunduğunuz koşuşturma içerisinde vücut direnciniz sarsılabilir.

18 Kasım 2023, Cumartesi

Günün Melek Kartı

Meleklerinizi düşünün ve onlardan arzu ettiğiniz konuda tavsiye almak için yardım isteyin

Yükselen Burç Hesaplama

Yükselen burcumuz ilişkilerimizde takındığımız tavırları ve çevremizle olan ilişkilerimizi şekillendirir

Burç Yorumları

Burç Uyumları

Aşk hayatında burçların birbirleriyle etkileşimleri ve uyumları nasıl?

Burç Hesaplama

Doğum tarihinizi girerek hemen burcunuzu öğrenelim

Gezegenlerin Konumları

Güneş
Yay
08° 37' 26" R
Ay
Yengeç
23° 08' 12" R
Merkür
Yay
29° 24' 35" R
Venüs
Terazi
25° 41' 53" R
Mars
Yay
04° 46' 27" R
Jüpiter
Boğa
07° 05' 39"
Satürn
Balık
01° 08' 02"
Uranüs
Boğa
20° 21' 21"
Neptün
Balık
24° 53' 48"
Plüton
Oğlak
28° 30' 25"
Chiron
Koç
15° 45' 35"
Lilith
Başak
06° 31' 58"
True Node
Koç
23° 53' 43"
Son Güncelleme : 01/12/2023 05:40

Astroloji Gündemi

666'nın Anlamı Nedir? 30 Kasım 2023, Perşembe 666'nın Anlamı Nedir? 666, dengeyi bulma ve özgürleşme ile ilişkilidir. Bu sayı sıklıkla “kötü” veya “şeytani” bir anlamla ilişkilendirilse de, ger... Devamını Oku >>