Oğlak Burcu

Oğlak Burcu

22 Aralık - 20 Ocak
Cesur Adımlar Atıyorsunuz Günün Mottosu

Oğlak Burcu Günlük Burç Yorumu

20 Kasım 2023, Pazartesi

Aşk 80%
Para 60%
Sağlık 100%

Aşk ve ilişki hayatınızdaki olumsuzlukların sizi zorlama ihtimali var. Dengeler karmaşık olsa da üstesinden gelmeyi başaracaksınız. Genel olarak her şeyin daha iyiye gitme ihtimali var.

Çabalamaya devam edecek ve hiçbir şeyin sizi engellemesine de müsaade etmeyeceksiniz. Koşulları tamamen lehinize çevirebileceğiniz bir süreçten geçiyorsunuz.

Finansal durumunuzu yakından ilgilendiren konularda daha dengeli olmaya çalışın. Sınırların bilincinde olmanız gereken bir gün.

My Burç Günlük Burç Yorumu

My Burç

İş fikirlerinizi paylaştığınız ortamlara dikkat etmelisiniz. Güvenilir insanlardan oluştuğunu, destek alabileceğinizi umarak konuştuğunuz ortamlar size istediğiniz sonucu vermeyebilir. Çevrenizdeki insanların ilgi alanlarını ve sınırlarını öngörmek, aranızdaki iletişim sorununu çözebilir.

20 Kasım 2023, Pazartesi
Mynet Sitesi Günlük Burç Yorumu

Mynet Sitesi

Bugün profesyonel hayatta büyük bir ilerleme kaydedebilirsiniz. Sabırlı ve kararlı bir şekilde çalışmak, sizi hedeflerinize daha da yaklaştıracaktır. İş ortamında liderlik becerileriniz ve yetenekleriniz öne çıkabilir. Ancak, stres seviyenizin artması muhtemel olabilir, bu yüzden sakin kalmaya çalışın.Aşk hayatında, partnerinizle daha çok zaman geçirmek ve iletişimi güçlendirmek isteyebilirsiniz. Romantik bir akşam yemeği veya keyifli bir etkinlik planlayarak ilişkinizi daha da derinleştirebilirsiniz.Sağlık konusunda, dikkatli olmanızda fayda var. Yeterli uyku almak, sağlıklı beslenmek ve düzenli egzersiz yapmak enerjinizi yükseltebilir ve sizi daha iyi hissettirebilir.Genel olarak, bugün hedeflerinize odaklanmak ve kararlılıkla ilerlemek için harika bir gün olabilir. Kendinize güvenin ve yapabileceklerinize odaklanın. İyi şanslar!

20 Kasım 2023, Pazartesi
Sabah Gazetesi Günlük Burç Yorumu

Sabah Gazetesi

Hayatınızı şekillendirmek için daha cesur adımlar atıyorsunuz. Çevrenizdekilerin olumsuz söylemlerini görmezden geliyorsunuz. Dış etkenlerin sizi etkilemesine izin vermeyeceksiniz. İlişkisi olan Oğlak burcuysanız, sevgilinizle sürekli fikir ayrılıkları yaşayabilirsiniz. İlişkinizi hemen bitirmektense orta yolu bulmak isteyeceksiniz

20 Kasım 2023, Pazartesi
Hürriyet Gazetesi Günlük Burç Yorumu

Hürriyet Gazetesi

Çevrenize karşı daha duyarlı ve hassas olabilirsiniz. Arkadaş seçimlerinizden edindiğiniz tecrübeleri bir önyargıya ya da gurura dönüştürmeden hareket etmelisiniz. Keyif alacağınız işler ve ortamlar kurmak için yeni hedefler belirleyebilirsiniz.

20 Kasım 2023, Pazartesi
Milliyet Gazetesi Günlük Burç Yorumu

Milliyet Gazetesi

Bugün parasal konularla ilgilenmeniz gerekebilir. Donanımınızı arttırmak için yeni kaynaklar arayabilirsiniz. İşlerinizi güçlendirmek isteyebilirsiniz. Sorumlu olduğunuz konularda daha fazla mücadele edebilirsiniz. Çalışmalarınızda değişiklikler gündeme gelebilir. İşlerinizle ilgili yakın çevrenizden destek alabilirsiniz.

20 Kasım 2023, Pazartesi
Takvim Gazetesi Günlük Burç Yorumu

Takvim Gazetesi

Bugünlerde ilişkinizi düzeltmek için gösterdiğiniz çaba onun gözünde kutsal olacaktır. Bu yüzden bugünlerde cümleleriniz ve tavırlarınız oldukça önemli.

20 Kasım 2023, Pazartesi
Sözcü Gazetesi Günlük Burç Yorumu

Sözcü Gazetesi

Kendini adayacağın konular bulmakta hiç de çekinmeyeceksin. Hayatı niyetlenerek yaşamak konusu daha fazla gündeme gelebilir o yüzden. Kendini verdiğin bir konu, odaklandığın bir proje daha fazla zaman alabilir.

20 Kasım 2023, Pazartesi
HaberTürk Gazetesi Günlük Burç Yorumu

HaberTürk Gazetesi

Sevgili Oğlak, şimdi kendinizi merkeze almak ve hayatınızı kolaylaştırmak her zamankinden daha kolay. Bazı dikkat dağıtıcı unsurlar olsa da ihtiyaç duyduğunuzda duygularınızı bir kenara bırakabilirsiniz. Dikkatinizi bölmemeye veya o sırada çok fazla farklı konu ve ilgi alanına girmeye çalışmamaya çalışın; çünkü bu, kafa karışıklığına veya gerginliğe hızla yol açabilir. Gün, ilerledikçe size arkadaşlık, aşk veiçin yaratıcı ve hoş bir enerji getirir. Arkadaşlarınız ihtiyaçlarınızla gerçekten ilgileniyor gibi görünüyor veya bir grup ortamına ait olma duygusu size güzel bir duygu sağlayabilir. Gelişme ve büyüme arzusu belirgindir. İyi ruh halinizi ve etkililik duygunuzu besleyen insanlarla iyileştirici, olumlu etkileşimler olabilir.

20 Kasım 2023, Pazartesi
Rezzan Kiraz Günlük Burç Yorumu

Rezzan Kiraz

Çevrenize karşı atılımcı davranışlarınızla dikkat çekmeyi bildiğiniz için, herkes sizden farklı şeyler bekliyor. İşinize olan bağlılığınızın, sağlığınıza olan olumsuzluğunu düşünmeli ve kendinizi fazla kaptırmamalısınız.

20 Kasım 2023, Pazartesi
Nuray Sayarı Günlük Burç Yorumu

Nuray Sayarı

Hem fiziksel enerjiniz hem ruhsal kavrayışınız yüksek seviyelerde. Bu dönemde akıllıca kararlar alabilme kabiliyetinizden faydalanarak planlarınızı gerçekleştirmeye çalışın. Dikkat, işi tembelliğe vurursanız pek fazla sonuç elde edemeyeceksiniz. Bu dönemde karşılaştığınız her duruma uygun davranma kabiliyetiniz de var, yararlanın!

20 Kasım 2023, Pazartesi
Hande Kazanova Günlük Burç Yorumu

Hande Kazanova

Kalbini ve zihnini etrafındakilere aç. Sana verilen güvenilir ve gönülden tavsiyeler var. Yardım işlerine lütfen kabul et. Hareketlenme ve aksiyon başlamış. Çok yakında hayrına olacak şekilde mesajlar alıyorsun. Beklediğin ve beklemediğin yerlerden mesajlar geliyor. Müjde, bunların hepsi hayrına olacak gelişmeler.

20 Kasım 2023, Pazartesi
Astroloji Yorumu Günlük Burç Yorumu

Astroloji Yorumu

Sevgilinizin ihmal ettiğinize dair sitemleri bitmek bilmiyor. Siz de bu yanlış anlamayı onarmak için hiçbir şey yapmıyorsunuz, harekete geçin. Yeni birteklifi aldınız. Kararınızı bir an evvel almaya zorlanıyorsunuz. Bu kolay verilecek bir karar değil. Etki altında kalmamanız gerekiyor. Finans durumunuz iç açıcı değil, yeni bir bütçe yapmanızda fayda var. Sağlık sorunu olan bir yakınınız özellikle sizden ilgi bekliyor. Ona zaman ayırıp bu ilgiyi göstermenizde yarar var.

20 Kasım 2023, Pazartesi

Günün Melek Kartı

Meleklerinizi düşünün ve onlardan arzu ettiğiniz konuda tavsiye almak için yardım isteyin

Yükselen Burç Hesaplama

Yükselen burcumuz ilişkilerimizde takındığımız tavırları ve çevremizle olan ilişkilerimizi şekillendirir

Burç Yorumları

Burç Uyumları

Aşk hayatında burçların birbirleriyle etkileşimleri ve uyumları nasıl?

Burç Hesaplama

Doğum tarihinizi girerek hemen burcunuzu öğrenelim

Gezegenlerin Konumları

Güneş
Yay
08° 37' 51" R
Ay
Yengeç
23° 13' 22" R
Merkür
Yay
29° 25' 05" R
Venüs
Terazi
25° 42' 22" R
Mars
Yay
04° 46' 45" R
Jüpiter
Boğa
07° 05' 37"
Satürn
Balık
01° 08' 03"
Uranüs
Boğa
20° 21' 20"
Neptün
Balık
24° 53' 48"
Plüton
Oğlak
28° 30' 25"
Chiron
Koç
15° 45' 34"
Lilith
Başak
06° 32' 01"
True Node
Koç
23° 53' 40"
Son Güncelleme : 01/12/2023 05:50

Astroloji Gündemi

666'nın Anlamı Nedir? 30 Kasım 2023, Perşembe 666'nın Anlamı Nedir? 666, dengeyi bulma ve özgürleşme ile ilişkilidir. Bu sayı sıklıkla “kötü” veya “şeytani” bir anlamla ilişkilendirilse de, ger... Devamını Oku >>