Oğlak Burcu

Oğlak Burcu

22 Aralık - 20 Ocak
Sağlık Sorunlarınızı Çözüyorsunuz Günün Mottosu

Oğlak Burcu Günlük Burç Yorumu

21 Kasım 2023, Salı

Aşk 60%
Para 60%
Sağlık 80%

Aşk ve ilişki hayatınızdaki anlaşmazlıkları tamamen geride bırakmaya çalışın. Duygularınızı net olarak ifade etme şansınız var ancak bunun için biraz daha beklemede kalmanız gerektiğini de unutmamalısınız. Hata yapmamanız gereken bir gün.

Beklenmedik sorun ve sıkıntılarla karşılaşacak olsanız da üstesinden gelme şansınız var. Çabalarınızın karşılığını almak için biraz daha beklemede kalmanız gerektiğini de unutmayın.

Maddi kaynakların yönetimi konusunda beklenmedik sorunlar gündeme gelebilir. İçinde bulunduğunuz durumlara uygun adımlar atmaya özen göstermeniz gerekiyor. Çok daha bilinçli olmanız gereken bir süreçtesiniz.

My Burç Günlük Burç Yorumu

My Burç

Olaylara fazla anlam yüklemek ve irdelemek zamanınızdan çalabilir. Bu yüzden ilişkilerinizin ve işlerin bozulması durumuyla da karşılaşabilirsiniz. Kendinize bir odak noktası bulduğunuzda, bunu iki yüzlü bir madalyon gibi düşünmeli ve her detayını değerlendirerek mesai harcamalısınız.

21 Kasım 2023, Salı
Mynet Sitesi Günlük Burç Yorumu

Mynet Sitesi

Bugün sizin için planlama ve organizasyon yapma günü olabilir. Saatlerinizi verimli bir şekilde kullanmaya çalışmalısınız. Hedeflerinizi belirleyin ve onlara doğru adımlar atmak için kendinizi motive edin. Önünüze çıkan engelleri aşmak için sabırlı ve kararlı olmanız gerekebilir. İş hayatında başarı elde etmek için disiplinli ve odaklanmış olmalısınız. Aynı zamanda ilişkilerinizde de anlayışlı ve sabırlı davranmanız önemlidir. Sevdiklerinizin duygusal ihtiyaçlarını göz ardı etmemeye çalışın. Sonuç olarak, bugün kendinizi yeni fırsatlar yaratmak için güçlü bir temele sahip olmanız gereken bir gün olarak düşünebilirsiniz.

21 Kasım 2023, Salı
Sabah Gazetesi Günlük Burç Yorumu

Sabah Gazetesi

Geçen aylarda çektiğiniz baş ağrılarının çözümünü yeni bitki çaylarında bulabilirsiniz. Doğal kürleri en çok bu ay hayatınıza entegre ediyorsunuz. Beklediğiniz sonuçların kötü gelmesi motivasyonunuzu olumsuz etkiliyor. Hayatınızla ilgili yeni önlemler almak isteyebilirsiniz. Sabahları yavaş hareketleriniz yüzünden işe geç kalabilirsiniz.

21 Kasım 2023, Salı
Hürriyet Gazetesi Günlük Burç Yorumu

Hürriyet Gazetesi

İçinizde tuttuğunuz hiçbir şeyin yansımasını göremezsiniz. Bugün bitirmek istediğiniz konular kadar başlangıçlarına imza atmak istediğiniz konuları da değerlendirmelisiniz. Olanı, olduğundan daha fazla gibi gösterip sizi etkilemek isteyen kişilere karşı net bir duruş sergilemelisiniz.

21 Kasım 2023, Salı
Milliyet Gazetesi Günlük Burç Yorumu

Milliyet Gazetesi

Bugün kardeşlerinizle ilgili konular sizi zorlayabilir. Kendinizi ifade etmekte zorlanabilirsiniz. Gün içinde çalıştığınız konuları sağlamlaştırmak isteyebilirsiniz. Ticari faaliyetler gündeme gelebilir. Kendinizi sıkışmış hissedebilirsiniz. Yakın çevrenizdeki değişimlerden etkilenebilirsiniz. Öğleden sonra işlerinizde yavaşlamalar olabilir.

21 Kasım 2023, Salı
Takvim Gazetesi Günlük Burç Yorumu

Takvim Gazetesi

Hayatınızın stabil olduğu ve artık bunu tam olarak onaylamadığınız bir dönemdesiniz. Artık değişimi hayatınıza davet etmek isteyebilirsiniz.

21 Kasım 2023, Salı
Sözcü Gazetesi Günlük Burç Yorumu

Sözcü Gazetesi

İşlerinin ilerleyişinin bir noktada sıkıştığını görmek seni farklı adımlar atmaya itebilir. Yeni çözümler üretmeye çalışırken planını yeniden düzenlemek isteyebilirsin. Alacağın yeni önlemler sayesinde işleyişinin düzeldiğini görmek mümkün olacak.

21 Kasım 2023, Salı
HaberTürk Gazetesi Günlük Burç Yorumu

HaberTürk Gazetesi

Sevgili Oğlak, bugün eylemleriniz ve sözleriniz için doğal bir destekten faydalanıyorsunuz. Bir durumu daha net gördüğünüzde bir iyileşme anı yaşayabilirsiniz. Farklı şekillerde iç dünyanızla iletişim kurmak veya ifade etmek büyülü olabilir. Bu fayda günlük tutmak kadar basit bir aktiviteden dahi gelebilir. Beklediğiniz haberler gelebilir ve önünüzde bir engel oluşturan sorunların çözümleri görmek doğaldır. Kendinizi daha iyi anladıkça içsel gücünüz ve kararlılığınız artar. Gün ayrıca merakınızı artırıyor ve bu yeni bilgiler edinmek için harika bir zaman.

21 Kasım 2023, Salı
Rezzan Kiraz Günlük Burç Yorumu

Rezzan Kiraz

Yaşamınızı kendi istekleriniz dahilinde yönlendirmek isteyebilir ve bu konuda yaratıcılığınızı kullanabilirsiniz. Her olayın arkasındaki farklı nedeni araştırırken, sevdiğiniz kişiyle çatışabilirsiniz. Dikkatli olmalısınız.

21 Kasım 2023, Salı
Nuray Sayarı Günlük Burç Yorumu

Nuray Sayarı

Ciddi bir sınavdan geçeceksiniz. Kendinize ve kabiliyetlerinize güvenin. Başkalarının söyledikleri moralinizi bozmasın; aksine bu çatışmalardan istifade ederek kendi pozisyonunuzu daha da vurgulayın ve pekiştirin. Durumu düzeltecek bazı fırsatlar karşınıza çıkabilir.

21 Kasım 2023, Salı
Hande Kazanova Günlük Burç Yorumu

Hande Kazanova

Bugün iletişim, seyahat, yakın çevre veya kardeşleriniz ön plana çıkabilir. Aşk, tatil, hobilerinizle ilgili şans sizinle olacak. İyi bir gün geçirmenizi dilerim.

21 Kasım 2023, Salı
Astroloji Yorumu Günlük Burç Yorumu

Astroloji Yorumu

Önemsiz gibi görünen ancak sizi fazlasıyla zorlayabilecek bazı sorunlar gündeme gelebilir. İçinde bulunduğunuz durumlara uygun adımlar atabildiğiniz sürece her şeyin daha da iyiye gidebileceğini unutmamalı ve ona göre adımlar atmalısınız. Kontrolü elinizde bulundurmanız gerekiyor.

21 Kasım 2023, Salı

Günün Melek Kartı

Meleklerinizi düşünün ve onlardan arzu ettiğiniz konuda tavsiye almak için yardım isteyin

Yükselen Burç Hesaplama

Yükselen burcumuz ilişkilerimizde takındığımız tavırları ve çevremizle olan ilişkilerimizi şekillendirir

Burç Yorumları

Burç Uyumları

Aşk hayatında burçların birbirleriyle etkileşimleri ve uyumları nasıl?

Burç Hesaplama

Doğum tarihinizi girerek hemen burcunuzu öğrenelim

Gezegenlerin Konumları

Güneş
Yay
08° 37' 51" R
Ay
Yengeç
23° 13' 22" R
Merkür
Yay
29° 25' 05" R
Venüs
Terazi
25° 42' 22" R
Mars
Yay
04° 46' 45" R
Jüpiter
Boğa
07° 05' 37"
Satürn
Balık
01° 08' 03"
Uranüs
Boğa
20° 21' 20"
Neptün
Balık
24° 53' 48"
Plüton
Oğlak
28° 30' 25"
Chiron
Koç
15° 45' 34"
Lilith
Başak
06° 32' 01"
True Node
Koç
23° 53' 40"
Son Güncelleme : 01/12/2023 05:50

Astroloji Gündemi

666'nın Anlamı Nedir? 30 Kasım 2023, Perşembe 666'nın Anlamı Nedir? 666, dengeyi bulma ve özgürleşme ile ilişkilidir. Bu sayı sıklıkla “kötü” veya “şeytani” bir anlamla ilişkilendirilse de, ger... Devamını Oku >>