Oğlak Burcu

Oğlak Burcu

22 Aralık - 20 Ocak
Kendini Geliştiriyorsun Günün Mottosu

Oğlak Burcu Günlük Burç Yorumu

23 Aralık 2021, Perşembe

Aşk 60%
Para 70%
Sağlık 60%

Havada aşk kokusu var ve her zamankinden daha tutkulu olmanız muhtemel. Ancak, dikkatli olun çünkü isteğinizve hevesiniz bu sefer çok fazla olabilir. Duruma gerçekçi bakamayabilirsiniz. Aynı zamanda bir kişinin sizi yönlendirmesi de mümkün olabilir bu da tam olarak doğru olmayan bir yönde düşünmenize sebep olur.

Şu anda çok fazla sorumluluk sahibi olabilirsiniz. Bu yükümlülüklerin tümü tarafından biraz bunalmış hissedebilirsiniz. Bu, çocuklarınıza bakmak, başka bir aile üyesine bakmak ve diğer yükümlülükler olabilir. Sadece kendiniz adına, eğlenceli bir şeyler yapmak için biraz zaman bulmaya çalışın. Sabah biraz daha erken kalkın, böylece biraz kendinize özel bir zaman geçirebilirsiniz. Ya da biraz yatağa gidin ve sonra kişisel projeniz üzerinde çalışın.

Para ya da para kazanma fırsatı bugün beklenmedik ve tahmin edemediğiniz bir yerden gelebilir. Bu talih kuşu, bir şekilde eğitim, yayıncılık veya modern teknolojiyle ilgili olabilir. Günün bir kısmında buna inanamayıp şaşkınlık içinde ortalarda gezinebilirsiniz. Ama inanın, bu gerçek. Bulutların üzerinden inin ve bir an önce ne yapılacaksa yapın. Pişman olmayacaksınız!

Ne kadar enerjiyi boşa harcadığını fark etmezsen, kısa süre sonra hayat sana fark ettirecek – suratına bir tokat gibi inecek. İnsanlar en az senin kadar inatçı olacak, o yüzden tedbirli hareket etmekte fayda var. İnsanları ne kadar kontrol altına almaya veya manipüle etmeye çalışırsan, o kadar sürtünme yaşanacaktır. Arkadaşça ve eğlenceli bir tavır takın ve hiçbir şeyi şu anda çok ciddiye alma.Bugün henüz çok hazır olmadığınız bir şeyi başlatmak ya da oluşturmak için üzerinizde bir parça baskı hissediyor olabilirsiniz. Sizin tarafınızdan bir tereddüt, işi ağırdan almanız ve kaynar suyla dolu kaba balıklama atlamadan önce gerçeklere dair daha çok şey öğrenmeniz gerektiğini işaret ediyor. Kendinizi öyle bir konumlandırın ki durumun kurbanı olmak yerine onu kontrol altına alabilesiniz.

My Burç Günlük Burç Yorumu

My Burç

Yanındaki insanların senin yerine kararlar alıp seni yönlendirmesine izin vermemelisin. Kendi kararlarınla hayattaki yerini bulmak senin için daha önemli olacak. Prensiplerinden vazgeçmemek başkaları tarafından yönlendirilmeyi engelleyecek.

23 Aralık 2021, Perşembe
Mynet Sitesi Günlük Burç Yorumu

Mynet Sitesi

Bugün Ay Aslan burcunda ilerliyor. Öğle saati ve civarında gelecek odaklı planlarınızla ilgili harekete geçebilirsiniz. Finansal konular, alacaklar ve ödemeler gündeminizde olacaktır. Harcamalar ve maddi konularla ilgili şans ve şanssızlıklarınızın artabileceği bir gün.

23 Aralık 2021, Perşembe
Sabah Gazetesi Günlük Burç Yorumu

Sabah Gazetesi

Mesleki açıdan kendini yeterli görmediğin konulara odaklanabilir ve çeşitli kurslara göz gezdirmek isteyebilirsin. Eğitim hayatı devam eden bir Oğlak burcuysan, kariyerini akademi üzerine tamamlamaya karar verebilirsin. Arkadaşlarının pembe yalanlarını yakalaman, ilişkilerine dair güven sorunlarını ortaya çıkarabilir. Ufak dokunuşlu estetik operasyonlarına daha sıcak yaklaşıyorsun. Evinin bir alanını hobilerine ayırmak isteyebilirsin.

23 Aralık 2021, Perşembe
Hürriyet Gazetesi Günlük Burç Yorumu

Hürriyet Gazetesi

İkili ilişkilerinizde şeffaflık arıyorsunuz. Gizli saklı davranışlar güven sorunu yaşamanıza neden olacak. Bu yüzden ilişkilerinizi sorgulayabilir ve nerede hata yaptığınızı anlamaya çalışabilirsiniz.

23 Aralık 2021, Perşembe
Milliyet Gazetesi Günlük Burç Yorumu

Milliyet Gazetesi

Sabah saatlerinde küçük krizler yaşayabilirsiniz, sakin olmaya gayret gösterin. Ortaklı para konularında karar vermeyi öğleden sonraki saatlere bırakmalısınız. Ruhsal olarak keyif alacağınız bir gündesiniz. İlişkilerinizde heyecan arayışına girebilirsiniz. Beklentilerinizi yüksek olduğu zamanlar var. Abartıya kaçan davranışlarda bulunabilirsiniz.

23 Aralık 2021, Perşembe
Takvim Gazetesi Günlük Burç Yorumu

Takvim Gazetesi

Zor enerjileri arkanızda bıraktığınız, başarılı çıkışlar elde edeceğiniz kazanç bir gün sizin için. Pozitif enerjiniz üst düzey insanların dikkatini çekecek.

23 Aralık 2021, Perşembe
Sözcü Gazetesi Günlük Burç Yorumu

Sözcü Gazetesi

Bugün ve yarın hayallerine özellikle dikkat et. Bazı geceler rüyaların uç derecede heyecan saçabiliyor ama sabah olunca bu hayalleri hatırlamıyorsun bile. Fakat şu anda gezegenler bilinçdışını harekete geçirecek potansiyele sahipler. Rüyaların aracılığıyla sana önemli mesajlar gelebilir. Sabahları uyandığında rüyalarını bir rüya günlüğüne not edebilirsin. Çözümlemek isteyeceğin önemli sinyallerle karşılaşabilirsin.

23 Aralık 2021, Perşembe
HaberTürk Gazetesi Günlük Burç Yorumu

HaberTürk Gazetesi

Uzun süredir sonlandırmayı düşünüp bunu başaramadığınız ilişkiler, düşünceler ve kişilerle ilgili sorunlar bugün daha çok gündemde olabilir. Sorunları çözmeye çalıştığınızda kendinizi bir kısır döngünün içinde buluyorsanız, mekân değişikliği iyi gelebilir. Doğayla yakınlaştığınız bir anda aslında bazı şeylerin gerçekten bir problem teşkil etmediğini fark etmek, ruhsal açıdan iyileştirici olacaktır.

23 Aralık 2021, Perşembe
Rezzan Kiraz Günlük Burç Yorumu

Rezzan Kiraz

Ortak çalışmalar içinde bulunduğunuz arkadaşlarınız arasında duygusal yakınlaşmalar söz konusu olabilir. Motivasyonunuz oldukça yüksek ve isteklerinizde artış gözleniyor. Bugün şartlarınız olumlu bir gelişim gösteriyor.

23 Aralık 2021, Perşembe
Nuray Sayarı Günlük Burç Yorumu

Nuray Sayarı

Her ne kadar eski yaklaşımınızla her zaman doğru yoldan gitseniz ve iyi bir ilerleme kaydetseniz de, şu an için başarıya giden yolunuz kapalı. Önünüzde çok fazla engel bulunduğundan, durumu tekrar değerlendirmeniz ve yeni olasılıklara bakmanız gerekiyor. Yaklaşımınızı değiştirmeye ve esas göreve odaklanmaya çalışırsanız, hedefinize çok daha yaklaşmış olacaksınız.

23 Aralık 2021, Perşembe
Hande Kazanova Günlük Burç Yorumu

Hande Kazanova

Borç, kredi, ortaklık ya da miras konularıyla ilgili gelişmeler gündeminizde olabilir. Verdiğiniz kararlarla ilgili olarak gerçekçi olun ve temkinli adımlar atın. Her şey göründüğü gibi olmayabilir.

23 Aralık 2021, Perşembe
Astroloji Yorumu Günlük Burç Yorumu

Astroloji Yorumu

Araştırmaya meraklı yapınızla olayları sonuna kadar irdeliyorsunuz. Size sunulacak tekliflere karşı şüpheci bir şekilde yaklaşarak, kendinizi geri çekmek isteyeceksiniz. Bu aşamada çevrenizden yeterli destek alamayabilirsiniz.

23 Aralık 2021, Perşembe

Günün Melek Kartı

Meleklerinizi düşünün ve onlardan arzu ettiğiniz konuda tavsiye almak için yardım isteyin

Yükselen Burç Hesaplama

Yükselen burcumuz ilişkilerimizde takındığımız tavırları ve çevremizle olan ilişkilerimizi şekillendirir

Burç Yorumları

Burç Uyumları

Aşk hayatında burçların birbirleriyle etkileşimleri ve uyumları nasıl?

Burç Hesaplama

Doğum tarihinizi girerek hemen burcunuzu öğrenelim

Gezegenlerin Konumları

Güneş
Terazi
06° 39' 52" R
Ay
Akrep
25° 28' 11" R
Merkür
Başak
24° 45' 14" R
Venüs
Terazi
00° 38' 30" R
Mars
İkizler
19° 40' 34" R
Jüpiter
Koç
03° 17' 21" R
Satürn
Kova
19° 02' 15" R
Uranüs
Boğa
18° 23' 47"
Neptün
Balık
23° 40' 30"
Plüton
Oğlak
26° 08' 08"
Chiron
Koç
14° 29' 53"
Lilith
Yengeç
18° 43' 27"
True Node
Boğa
13° 48' 25"
Son Güncelleme : 29/09/2022 23:10

Astroloji Gündemi

29 Eylül 2022 Perşembe Günlük Astroloji Olayları 29 Eylül 2022, Perşembe 29 Eylül 2022 Perşembe Günlük Astroloji Olayları Denge arayışının yoğun olduğu Terazi yeniayından sonra sabah saatlerinde bütün dengeler şaşabilir. Neye güveneceğimizi şaşıra... Devamını Oku >>