Oğlak Burcu

Oğlak Burcu

22 Aralık - 20 Ocak
Düzene Giriyorsun Günün Mottosu

Oğlak Burcu Günlük Burç Yorumu

4 Kasım 2022, Cuma

Aşk 90%
Para 100%
Sağlık 100%

Yeni insanlarla tanışıp yeni ortamlara girmek aşk hayatında beklediğin değişikliğin gerçekleşmesi için yararlı olabilir. Sosyalleşmeye devam ederek talihini istediğin şekilde değiştirmek senin için makul olabilir.

Arkadaşlarınızın sizinle ilgili uyarılarını dikkate almalısınız. Yetenekleriniz ve disiplininiz, kafa karışıklığınızın neden olduğu sorunları şimdilik örtmeye yetiyor. Yine de bir an önce toparlanmanızı bekleyenler var.

Yenifikirleri konusunda daha girişken düşünmeye devam etmelisin. Ne kadar girişken olursan o kadar fazla imkanla karşılaşma şansın olacak. Yeni ortaklıklar kurma konusunda daha istekli olmak iyi olabilir.

Olumlu kalmak için her fırsatı değerlendirmelisin. Seni karamsarlığa ve kötü düşünceye iten ne varsa arkanda bırakmak sana yara sağlayacak. Fırsat buldukça yürüyüş yapmayı ihmal etmemek sağlığın için önemli olacak.

My Burç Günlük Burç Yorumu

My Burç

Vizyonunu geliştirmek için daha cesur adımlar atmak isteyebilirsin. Arkadaşlarının cesaret vermesiyle birlikte normalde hayal dahi edemeyeceğin gelişmelerin gerçekleştiğini görmen mümkün olacak.

4 Kasım 2022, Cuma
Mynet Sitesi Günlük Burç Yorumu

Mynet Sitesi

Son zamanlarda bir dizi garip, hatta tuhaf olay meydana geldi ve mantıklı Oğlak zihniniz onları anlamlandırmak için mücadele ediyor. Belki bu senin sorunun, belki kendi iyiliğin için fazla mantıklısın. Bugün kafanızı değil kalbinizi dinleyin.

4 Kasım 2022, Cuma
Sabah Gazetesi Günlük Burç Yorumu

Sabah Gazetesi

İdeallerin ve yapacakların arasında bir köprü kurman gerektiğini fark edeceksin. Akşamüzeri yakın arkadaşınla uzun telefon görüşmesi yapabilir, buluşmak için tarih ayarlayabilirsin. İlişkisi olan bir Oğlak burcuysan, ilişkini bir adım ileriye taşımak isteyebilirsin. Bugün aynı zamanda yaşam alanını daha modern bir hale getirmek isteyebilir, internet üzerinden çeşitli araştırmalar yapabilirsin.

4 Kasım 2022, Cuma
Hürriyet Gazetesi Günlük Burç Yorumu

Hürriyet Gazetesi

Yakın çevrenizle vakit geçirmek, bazı konuşmaların ve fikirlerin üzerinden geçmek isteyebilirsiniz. Karşılıklı olarak birbirinizin hak ettiği davranışları sergilemek aynı duruma bir kez daha düşmenizi engelleyecektir.

4 Kasım 2022, Cuma
Milliyet Gazetesi Günlük Burç Yorumu

Milliyet Gazetesi

Son derece hareketli bir gün sizi bekliyor. Yazışmaların, konuşmaların, eğitimlerin olduğu hızlı bir gün geçirmeniz söz konusu. Gün içindeki bu hızlı tempo sizi sabırsızlaştırabilir. İlişkilerde huzursuzluk olabilir. İşlerde yaşanan aksamalar yüzünden kaynaklanan sıkıntıyı, olumlu bir şekilde çözme yoluna gitmelisiniz. Sizi mutlu eden olaylar, keyiflenmenizi sağlayacaktır.

4 Kasım 2022, Cuma
Takvim Gazetesi Günlük Burç Yorumu

Takvim Gazetesi

Problemlerden uzaklaşmak ve eğlenceli aktivitelere yönelme hakkınız olduğunu hatırlayın. Hayatınıza sizi motive edecek şeyler eklemeyi alışkanlık haline getirin.

3 Kasım 2022, Perşembe
Sözcü Gazetesi Günlük Burç Yorumu

Sözcü Gazetesi

Ailenle birlikte daha fazla zaman geçirmek senin için iyi olacak. Onlarla beraber yeni etkinlikler planlayıp bunları gerçekleştirmek aile ilişkilerinin ilerlemesi için yardımcı olacak. Birlikte geçirdiğiniz zamanın kıymetini bilmek birlikte hareket etmenizi kolaylaştıracak.

4 Kasım 2022, Cuma
HaberTürk Gazetesi Günlük Burç Yorumu

HaberTürk Gazetesi

Ait olduğunuz bir grup veya kuruluşun şu anda aldığı yöne katılmayabilirsiniz. Eleştirinizin bir irade savaşına dönüşmesine izin vermek en iyi seçeneğiniz değil. Haklı olsanız bile, baş belası olarak görülme riskiniz var. Öte yandan, önerdiğiniz hareket tarzının finansal olarak alternatiften daha sağlam olduğuna dair ikna edici bir iddiada bulunmak, tartışmanın tonunu değiştirebilir. Kimse yanılmaktan hoşlanmasa da, insanlar genellikle para biriktirmeyi sever!

4 Kasım 2022, Cuma
Rezzan Kiraz Günlük Burç Yorumu

Rezzan Kiraz

Duygusal ilişkilerinizde, partnerinize haksızlık yapmama eğilimdesiniz. Onun düşüncelerinden yola çıkarak, bazı problemlerinizin üstesinden gelebileceksiniz. Dostlarınızla bir arada olmak, size oldukça iyi gelecektir.

4 Kasım 2022, Cuma
Nuray Sayarı Günlük Burç Yorumu

Nuray Sayarı

Heyecanınız ve coşkunuz sayesinde takım çalışmalarında özellikle başarılısınız. Takım halinde başarılması gereken işlerde sessiz ve sakince farkınızı gösterebilirsiniz. Ancak egonuzu bir kenara bırakın ve önemli olanın grubun başarısı olduğunu aklınızdan çıkarmayın. Bu durum evde de iyi bir atmosfer yaratacak. Ancak bencilce davranışlar uzun vadede ailenizle olan ilişkilerinizi zedeleyebilir.

4 Kasım 2022, Cuma
Hande Kazanova Günlük Burç Yorumu

Hande Kazanova

Sevgili Oğlak; bugün yakın çevre, kardeşler, eğitim, seyahatlerle ilgili kararlar alabilirsiniz. Aşk, tatil, çocuk yad a borsa da ani şanslar yakalayabilirsiniz. Sağlık problemlerine dikkat etmelisiniz. Eski arkadaş ya da sevgililer karşınıza çıkabilir. İletişimde sorunlara dikkat.

4 Kasım 2022, Cuma
Astroloji Yorumu Günlük Burç Yorumu

Astroloji Yorumu

Sevdiğinizle aranızdaki ilişkiler son derece sıcak, anlaşılmaz, heyecan verici ve sinirlendirici olabilir. Aranızdaki sorunların üzerinde durmayıp olayları akışına bırakırsanız kendinizi daha güçlü hissedeceksiniz. Mesleki konuların ön sıralarda yer alması sonucunda, ertelediğiniz işleri artık biriktirmeyin. Maddi açıdan sıkışık bir döneme girebilirsiniz. Para işlerinde doğru hesaplar yapmanız gerekiyor. Havalardan çok etkileniyorsunuz ama bu kadar hastalık hastası olmayın

4 Kasım 2022, Cuma

Günün Melek Kartı

Meleklerinizi düşünün ve onlardan arzu ettiğiniz konuda tavsiye almak için yardım isteyin

Yükselen Burç Hesaplama

Yükselen burcumuz ilişkilerimizde takındığımız tavırları ve çevremizle olan ilişkilerimizi şekillendirir

Burç Yorumları

Burç Uyumları

Aşk hayatında burçların birbirleriyle etkileşimleri ve uyumları nasıl?

Burç Hesaplama

Doğum tarihinizi girerek hemen burcunuzu öğrenelim

Gezegenlerin Konumları

Güneş
Kova
12° 16' 20" R
Ay
İkizler
25° 00' 53"
Merkür
Oğlak
17° 24' 60"
Venüs
Balık
06° 36' 53"
Mars
İkizler
10° 22' 09"
Jüpiter
Koç
06° 08' 04"
Satürn
Kova
25° 54' 06"
Uranüs
Boğa
14° 58' 48"
Neptün
Balık
23° 36' 40"
Plüton
Oğlak
28° 40' 41"
Chiron
Koç
12° 39' 03"
Lilith
Aslan
02° 40' 22"
True Node
Boğa
08° 39' 33"
Son Güncelleme : 01/02/2023 13:10

Astroloji Gündemi

1 Şubat 2023 Çarşamba Günlük Astroloji Olayları 1 Şubat 2023, Çarşamba 1 Şubat 2023 Çarşamba Günlük Astroloji Olayları Günün ilk yarısı harekete geçmek için uygun olabilir. Gerçi güne biraz kafa karışıklığı, belirsizlik ve kararsızlıkla başlaya... Devamını Oku >>