Terazi Burcu

Terazi Burcu

23 Eylül - 23 Ekim
Olumsuzluklar karşısında canın sıkılabilir! Günün Mottosu

Terazi Burcu Günlük Burç Yorumu

8 Ekim 2019, Salı

Aşk 40%
Para 60%
Sağlık 20%

Kalbinizde bir çocuk olduğunu her zaman biliyordunuz! Bugünün gök haritası, her zaman şüphe içinde olduğunuzu doğruluyor. İçinizdeki çocukla temasa geçmenin tam zamanı. Onun eksiksiz bir şekilde büyümesi için uğraşıyorsunuz ama bir değişiklik için kendinize birkaç gün izin verin. Saçmalayın, plansız olun! Bunu derken ofiste takla atmanızı kast etmiyoruz ama kravatınızı gevşetip bir beyzbol maçına gidebilirsiniz. Bazen hayattaki en basit zevkler en iyisidir.

Yenilik bugün sizin için anahtar tema olacak. Yaptığınız işi daha verimli hale getirmek için beyninizi kullanın. Her duruma, daha iyisini elde edebilecekmişsiniz tavrıyla yaklaşın. Durumlara karşı olan benzersiz yaklaşımınıza güvenin. Değişimi teşvik edin, yıldızlar uçuşacak! Yakacağınız ateş, insanlar bunu fark etse de etmese de herkesin iyiliğine olacak.

Bugünkü gökyüzü haritası, gün boyunca biraz yorulacağınıza işaret ediyor. Bu da büyük projelere dahil olmak için iyi bir zaman olmadığı anlamına geliyor. Bazı projelerinizi durdurup, dinlenseniz ve sonraki günlerde tekrar onlarla uğraşmanıza gerek olmayacağınızdan emin olsanız daha iyi olacak. Tamamlanmış projelerinizi bir kenara bırakıp, yenileri için yola devam etmek için iyi bir gün!

Duygularla dolu bir gün. Yani astrolojik açıdan, bir su grubu burcu şartları altındayız. Bu da demek oluyor ki çokça duygular hissedeceğiz ve bazıları akla aykırı olacak. Senin burcun genelde gezegenlerin seni bugünkü gibi içine soktuğu durumlarla yüzleştiğinde tarafsız veya olaylardan kopuk olmayı tercih ediyor. Fakat bir de çok fazla önlem almadığın durumlardaki halini gözlemle bakalım!Randevunuzu ertelemek mi aklınızdan geçiyor? Sakın geçmesin! Zira bugün inanamayacağınız derecede popüler gününüzdesiniz, her ne kadar öz güveniniz bu aralar biraz zedelenmiş de olsa. Yine de tahmin ettiğinizden fazlası var, fakat şu anda dışsal olandan çok içsel bir kaynaktan beslenmiş durumda. Popüler ya da havalı olmak fena şeyler değil belki ancak size artık eskiden olduğu kadar önemli gelmiyor…

My Burç Günlük Burç Yorumu

My Burç

İtirafçı ya da hakem konumuna geçmeniz istenebilir. Belki de bir sırrını açıp ferahlamak isteyen bir dostunuz vardır. Öylesi bir stres altına girmiş ki ne yöne döneceğini bile kestiremiyor olabilir. On ilk elden yardımcı olamasanız da, en azından onu dinleyip derdine ortak olabilirsiniz. Destekleyici olun ve kulağınızı vererek dinleyin.

8 Ekim 2019, Salı
Mynet Sitesi Günlük Burç Yorumu

Mynet Sitesi

Ay, gün boyunca seyrini Kova burcunda sürdürüyor. Aşk hayatınızda şanslı bir gününüzdesiniz. Beklemediğiniz şekilde olumlu gelişmeler yaşayabilirsiniz. Saatler 21:26'yı gösterdiğinde Ay, boşlukta ilerlemeye başlıyor. Bugünden itibaren Venüs Akrep burcuna geçiyor. 1 Kasım'a kadar finansal olarak rahata ereceğiniz bir döneme gireceksiniz. Yatırımlar için ideal bir dönemde olacaksınız.

8 Ekim 2019, Salı
Sabah Gazetesi Günlük Burç Yorumu

Sabah Gazetesi

Olumsuzluklar karşısında canın sıkılabilir! Ay, akşam saat 19:05'e kadar boşlukta hareket ediyor. Günlük işlere odaklanmaya çalışmalısın. Kendini gereğinden fazla eleştirmen haksızlığa uğradığın hissine kapılmana neden olabilir. Özelliklearayışı içindeysen, olumsuzlukların karşısında canın sıkılabilir. Hak etmediğini düşündüğün kişilerin iyi yerlerde olmasına söylenebilirsin.

8 Ekim 2019, Salı
Hürriyet Gazetesi Günlük Burç Yorumu

Hürriyet Gazetesi

Aşk veya ilişkilerden yana güzel gelişmeler yakalayabilirsiniz. Belki de uzun zamandır sizi üzen konularda kendinizle bir anlaşmaya gidebilirsiniz. Yalnız bu durumda fazla düşünmenin size zarar verebileceğini ve kendinizi oyalamanız gerektiğini unutmayın.

8 Ekim 2019, Salı
Milliyet Gazetesi Günlük Burç Yorumu

Milliyet Gazetesi

Bugün yeteneklerinizi keyif aldığınız işlere yönlendirebilirsiniz. Arkadaşlarınızla zaman geçirmek size iyi gelecektir. İletişiminizin iyi olduğu zamanlardasınız. Sevdiklerinizle programlar yapmak isteyebilirsiniz. Güzel olan şeyler için harcama yapabilirsiniz. Sorumlu olduğunuz konularda risk almak daha kolay olacaktır.

8 Ekim 2019, Salı
Takvim Gazetesi Günlük Burç Yorumu

Takvim Gazetesi

Yeni gelen günleriniz güzelliklerle beraber gelse de geriden gelen travmalar zihninizi meşgul edebilir. Yazmak ve konuşmak size iyi gelecektir.

8 Ekim 2019, Salı
Sözcü Gazetesi Günlük Burç Yorumu

Sözcü Gazetesi

Heyecan duyduğunuz, keyif aldığınız konulara ağırlık verebilirsiniz. Eğlenmeyi seven, oyuncu, muzip yönlerinizi daha fazla ortaya koyabilirsiniz. Ego problemlerine dikkat etmeyi unutmayın.

8 Ekim 2019, Salı
HaberTürk Gazetesi Günlük Burç Yorumu

HaberTürk Gazetesi

Şu an halledeceğiniz çok fazla evrak işiniz var, bir kısmı sinir bozucu ve zorlu olacak, ancak kariyer hedefleriniz üzerinde olumlu bir etkiye sahip olma potansiyeli var.

8 Ekim 2019, Salı
Rezzan Kiraz Günlük Burç Yorumu

Rezzan Kiraz

Kova burcunda seyahat eden Yeni Ay, size zihne dayalı bir aşk ilişkisinin haberini taşıyabilir.Önceden kalbini açamayan bir arkadaşınızın ilanı aşkı ile karşılaşırsanız hiç şaşırmayın. Yönetici gezegeniniz Venüs'ün de bugün Akrep burcuna geçmesi ile tutku, romantizm tavan yapar. Ev içi ilişkilerde yeni yatırım kararları almak isteyebilirsiniz.

8 Ekim 2019, Salı
Nuray Sayarı Günlük Burç Yorumu

Nuray Sayarı

Sevdiğiniz insanın psikolojik sorunlarıyla ilgilenmelisiniz. Bencilce tutumunuzdan biran önce sıyrılın. İş hayatınızı aşk hayatınızla karıştırmamaya özen gösterin. Bugün yeni dostlar edinebilirsiniz. Karşınızdaki insanı iyice tanımadan özel hayatınıza ortak etmeyin.

8 Ekim 2019, Salı
Hande Kazanova Günlük Burç Yorumu

Hande Kazanova

Şansınızın yaver gitmediği düşüncesi gün boyu sizi yorabilir. Aslında aksi bir durum söz konusu ama şansınızı denemeniz gereken konular düşündüğünüzden farklı. Tamamen sizi ilgilendiren, kendinizi öne atmanız gereken konularda oldukça şanslı olacaksınız. Kendi emeğinizi harcamak yerine başkalarını yönlendirmek işlerinizi rahatlatacaktır.

8 Ekim 2019, Salı
Astroloji Yorumu Günlük Burç Yorumu

Astroloji Yorumu

Sevgili Terazi; yönetici gezegenin Venüs'ün burç değiştirmesiyle ekonomikbirlikleri ve kazançlar da artış yaşanabilir. Bugün çocuklar, yatırımlar ve aşk hayatınla ilgili yeni devre başlayabilir, kendini daha rahat ifade edebilir, sosyal ortamlarda organizasyonlar içinde yer alabilirsin.

8 Ekim 2019, Salı

Günün Melek Kartı

Meleklerinizi düşünün ve onlardan arzu ettiğiniz konuda tavsiye almak için yardım isteyin

Yükselen Burç Hesaplama

Yükselen burcumuz ilişkilerimizde takındığımız tavırları ve çevremizle olan ilişkilerimizi şekillendirir

Burç Yorumları

Burç Uyumları

Aşk hayatında burçların birbirleriyle etkileşimleri ve uyumları nasıl?

Burç Hesaplama

Doğum tarihinizi girerek hemen burcunuzu öğrenelim

Gezegenlerin Konumları

Güneş
Terazi
06° 39' 32" R
Ay
Akrep
25° 23' 36" R
Merkür
Başak
24° 45' 23" R
Venüs
Terazi
00° 38' 05" R
Mars
İkizler
19° 40' 27" R
Jüpiter
Koç
03° 17' 23" R
Satürn
Kova
19° 02' 16" R
Uranüs
Boğa
18° 23' 47"
Neptün
Balık
23° 40' 31"
Plüton
Oğlak
26° 08' 08"
Chiron
Koç
14° 29' 54"
Lilith
Yengeç
18° 43' 25"
True Node
Boğa
13° 48' 24"
Son Güncelleme : 29/09/2022 23:02

Astroloji Gündemi

29 Eylül 2022 Perşembe Günlük Astroloji Olayları 29 Eylül 2022, Perşembe 29 Eylül 2022 Perşembe Günlük Astroloji Olayları Denge arayışının yoğun olduğu Terazi yeniayından sonra sabah saatlerinde bütün dengeler şaşabilir. Neye güveneceğimizi şaşıra... Devamını Oku >>