Yay Burcu

Yay Burcu

23 Kasım - 21 Aralık
Günün Mottosu

Yay Burcu Günlük Burç Yorumu

21 Aralık 2017, Perşembe

Aşk %
Para %
Sağlık %

Çevrenizdekiler sizin birbirinizle olan yakınlığınızı konuşuyorlar. Yeni bir ilişkide yaşanabilecek bütün hoşlukları yaşıyorsunuz. O her zaman yeniliklere ve sürprizlere açık birisi. Siz de tam ona uygunsunuz

Bugünarkadaşlarınızla sosyal bir aktivite yaşayabilirsiniz. İşin çoğunu siz yapıyorsunuz, ama sessiz sedasız çalıştığınız için kimileri bu emeğinizi görmezden geliyor. Yine de taktir edeniniz çok denilebilir.

İhtiyacınız olan bir alet için bir türlü para ayıramıyorsunuz. Ama bu ihtiyacınızı, bir yakınınızın size hediye etme ihtimali var. Kazancınızdan memnunsunuz, ama bir o kadar da harcadığınız için iki yakanız pek bir araya gelmiyor.

İkili ilişkilerde dikkatli olmanız gereken bir gün. Her zamanki sağduyulu yaklaşımınızdan bugün biraz uzaklaşabilirsiniz.

My Burç Günlük Burç Yorumu

My Burç

Yavaş ama istikrarlı bir gelişme sizi bekliyor. Umutsuzluğunuzu giderebildiğiniz zaman hedefin ne kadar yakınınızda olduğunu görebilirsiniz. Bugün bunu görebilmeniz için bir fırsatınız olabilir.Yaşadığınız küçük bir sağlık problemi de artık sizi tek ediyor. Zorlu bir sürecin başındasınız. Ama sonuçta ulaştığınız hedef bu zorlukların hepsine değecek.

21 Aralık 2017, Perşembe
Mynet Sitesi Günlük Burç Yorumu

Mynet Sitesi

Sevgili Yaylar 21 Aralık-20 Ocak 2018 arasında Oğlak burcunda seyrini sürdürecek Güneş, maddi ve manevi anlamda garantide olmak isteğimizin işaretçisidir. Çalışanlar, maaş artışlarıyla yakından ilgilidirler. Çalışmayanlar,arayışında bulunurlar. Parası olanlar yatırıma yönelirler. Eğer maddi açıdan sıkıntılarımız varsa, pek keyfimiz de olmaz. Her şeyin sağlama alınmaya çalışıldığı bu dönemde kimileri, üç kuruşun bile hesabını yaparlar. Genel olarak yönetici veya lider pozisyonundaki işleri tercih edeceğiniz bu dönemde, isminizi duyurmak ve mali açıdan kuvvetli bir konumda bulunmak sizin için bir hayli önemli hale gelir. Güneş-Oğlak burcu süreçlerinde, bonkör Yayların paralarına sahip çıkanlarına rastlıyorum.

21 Aralık 2017, Perşembe
Sabah Gazetesi Günlük Burç Yorumu

Sabah Gazetesi

Bugün karşınıza ortaklık teklifleri gelebilir. Size anlatılanlara inanmayıp şüpheci bir tavırla yaklaşmanızda fayda var.

21 Aralık 2017, Perşembe
Hürriyet Gazetesi Günlük Burç Yorumu

Hürriyet Gazetesi

Partnerinizle eğer karşılıklı olarak fedakârlıklarda bulunmayıp birbirinize anlayış göstermezseniz, aranızın düzelmesi uzun sürebilir. Daha anlayışlı olmayı seç.

21 Aralık 2017, Perşembe
Milliyet Gazetesi Günlük Burç Yorumu

Milliyet Gazetesi

Bugün yoğun bir iletişim içinde olabilirsiniz. Bazı krizli durumlarla karşılaşabilirsiniz. Hassas olduğunuz konularda daha fazla güvene ihtiyaç duyabilirsiniz. İşlerinizde yeni konular gündeme gelebilir. Yakın çevrenizdeki değişimlerden etkilenebilirsiniz. İletişimde olduğunuz kişilerle çatışmalar yaşayabilirsiniz. Duygusal hayatınız enerjik olabilir.

21 Aralık 2017, Perşembe
Takvim Gazetesi Günlük Burç Yorumu

Takvim Gazetesi

Gökyüzü bugün sizleri maddi konularda dikkatli olmanız için uyarıyor kayıplar unutulan eşyalar yüzünden oldukça zor durumda kalabilir ve hiç beklemediğiniz harcamalarla karşılaşabilirsiniz. Dikkatinizi toplayacak aktivitelerde bulunmalısınız. İş hayatınızda ise sezgilerinizin sizi yönlendirmesine izin vermelisiniz. Evli ve beraberliği devam eden Yay'lar ise eşinizden gelecek sürpriz bir haberle sevinebilir birlikte olumlu kararlar alarak uygulayabilirsiniz.

21 Aralık 2017, Perşembe
Sözcü Gazetesi Günlük Burç Yorumu

Sözcü Gazetesi

Kendinizi giderek daha iyi hissedecek, arkadaşlarınız ve aile bireyleri ile ilişkilerinizi daha sıcak hale getireceksiniz. Dikkatinizi evinize yöneltebilir, eşyalarınızın yerini değiştirebilirsiniz. Alacağınız teklifleri dikkatli ve iyi şekilde değerlendireceksiniz.

21 Aralık 2017, Perşembe
HaberTürk Gazetesi Günlük Burç Yorumu

HaberTürk Gazetesi

Kredi, banka, faiz, vergi ve ortaklaşa elde edilen gelirler alanlarında kimliğinizi ortaya koyacaksınız. Bir insanın deneyimlerinden faydalanabilirsiniz.

21 Aralık 2017, Perşembe
Rezzan Kiraz Günlük Burç Yorumu

Rezzan Kiraz

Güneş bugün Oğlak burcuna geçiş yaparak, para ve mali işlerle ilgilenmek, şirketteki kurumsal yapıyı düzenlemekve kariyer planlamaları yapmak için size kolları sıvatacak. Uzun süreli yatırımlara girmek için güven duyacağınız ortaklıklar kurabilirsiniz. Somut ve sağlam temellere atacağınız bir dönem.

21 Aralık 2017, Perşembe
Nuray Sayarı Günlük Burç Yorumu

Nuray Sayarı

İş ve para konularında hareketli bir döneme ilerliyorsunuz. Bugün Güneş'in burç değiştirmesiyle birlikte sahip olduklarınızı, kaynaklarınızı, bilgi, tecrübe ve yeteneklerinizi daha doğru ve iyi değerlendirmek isteyebileceğiniz bir dönem başlıyor.

21 Aralık 2017, Perşembe

Günün Melek Kartı

Meleklerinizi düşünün ve onlardan arzu ettiğiniz konuda tavsiye almak için yardım isteyin

Yükselen Burç Hesaplama

Yükselen burcumuz ilişkilerimizde takındığımız tavırları ve çevremizle olan ilişkilerimizi şekillendirir

Burç Yorumları

Burç Uyumları

Aşk hayatında burçların birbirleriyle etkileşimleri ve uyumları nasıl?

Burç Hesaplama

Doğum tarihinizi girerek hemen burcunuzu öğrenelim

Gezegenlerin Konumları

Güneş
Terazi
06° 40' 17" R
Ay
Akrep
25° 33' 55" R
Merkür
Başak
24° 45' 03" R
Venüs
Terazi
00° 39' 01" R
Mars
İkizler
19° 40' 43" R
Jüpiter
Koç
03° 17' 17" R
Satürn
Kova
19° 02' 15" R
Uranüs
Boğa
18° 23' 46"
Neptün
Balık
23° 40' 30"
Plüton
Oğlak
26° 08' 08"
Chiron
Koç
14° 29' 52"
Lilith
Yengeç
18° 43' 30"
True Node
Boğa
13° 48' 25"
Son Güncelleme : 29/09/2022 23:20

Astroloji Gündemi

29 Eylül 2022 Perşembe Günlük Astroloji Olayları 29 Eylül 2022, Perşembe 29 Eylül 2022 Perşembe Günlük Astroloji Olayları Denge arayışının yoğun olduğu Terazi yeniayından sonra sabah saatlerinde bütün dengeler şaşabilir. Neye güveneceğimizi şaşıra... Devamını Oku >>