Yay Burcu

Yay Burcu

23 Kasım - 21 Aralık
Günün Mottosu

Yay Burcu Günlük Burç Yorumu

5 Aralık 2018, Çarşamba

Aşk %
Para %
Sağlık %

Ondan hoşlanıyor, ama duygularınızın daha ilerilere gitmemesi için kendinizi baskılıyorsunuz. Buna güvensizliğiniz neden oluyor. Onun aşka dair değişik görüşleri size güven vermiyor.

İş ilişkilerinizde bazı sorunlarınız var. Bu sorunlarıhayatınız dışında arkadaşlarınızla paylaşıyor, yalnış bir yerde çözümler arıyorsunuz. Önümüzdeki günlerde sevineceğiniz bir gelişme olabilir.

Önemli miktardaki borcunuzu gününde ödeyemeyeceksiniz gibi görünüyor. Bu sizi bugünlerde çok düşündürüyor. Kazancınızı emeğinizin karşılığı olarak yeterli görmüyor, çıkış yolları arıyorsunuz.

Tek başınıza verip sonradan sorumluluğunu kaldıramayacağınız kararlardan kaçınmalısınız. Birkaç kişiyi ortak etmeniz gereken bir kararı, tek başınıza vermek üzeresiniz.

My Burç Günlük Burç Yorumu

My Burç

Bugün, yarın bazı plan değişiklikleri içine girebilirsiniz. Koşulların umulmadık biçimde değişim göstermesi, buna neden olacak. Koşullara anında uyum gösterme yönünde pek yetenekli olmadığınız düşünülse de, bu kez bu konuda eli çabuk davranacaksınız. Aileden birinin sorumluluk aldığı bir işte, ona yardımcı olma niyetiniz var.

5 Aralık 2018, Çarşamba
Mynet Sitesi Günlük Burç Yorumu

Mynet Sitesi

Sevgili Yaylar tüm gün etkili olacak Ay-Akrep burcu geçişinde, duygularınızı gizlersiniz. Hani ser verip sır vermezsiniz. Bilinçaltınızda birikmiş kızgınlıklar kendini hatırlatır, etkilidir. Hastane veya kapalı mekanlarda çalışan kişiler için uygundur, işlerini daha fazla titizlikle yerine getirmelerini sağlayabilir. Meditasyon için uygun zamandır. Saat 10:50 Ay-Pluto görünüm etkisinde, tutkulu bir aşkın peşindeyiz. Arzu doluyuz. Hatta bizi tutsak eden ne varsa garip bir şekilde ona yönelebiliriz.

5 Aralık 2018, Çarşamba
Sabah Gazetesi Günlük Burç Yorumu

Sabah Gazetesi

Günün ruh hali: Huzursuzluğun artıyor! Potansiyelini doğru kullanabileceğin bir gündesin. O yüzden de aktif yapını ön plana çıkarabilecek işlerle uğraşmalısın. Kişiliğin gereği her şeye sabırla yaklaşıyor ve olayların gelişimini bekliyorsun. Bunun avantajlı taraflarını göreceksin. Farklı ortamlarda, huzursuz yapın ortaya çıkabilir. Rutinini bozacak düzensiz, plansız, kaos halinde ne varsa uzağında durmayı seçebilirsin. Sevgilisi olan bir Yay burcuysan konuşmalarda tansiyon yükselebilir, dikkat et derim! Evli ve çocukları olan bir Yay, ailecek kültürel etkinliklere katılabilirsiniz. Ayrıca görünüşünle ve tavrınla bulunduğun ortamda farklı insanları etkileyebilirsin. Bu günleri sakın evde geçireyim deme! Kuracağın iletişimlerin, sana verimli ve somut getirileri mutlaka olacaktır.

5 Aralık 2018, Çarşamba
Hürriyet Gazetesi Günlük Burç Yorumu

Hürriyet Gazetesi

Anlayışlı ve sakin davranacağınız bir gün. Zihinsel faaliyetleriniz biraz yavaş olabilir. Ya da anlayışsız bir tutum içinde bulunabilirsiniz. Ancak, enerjiniz ve istekleriniz giderek yükselecek. Parasal konulara yönelik çok hoş gelişmeler meydana geliyor. Böylece moraliniz yükselecek.

5 Aralık 2018, Çarşamba
Milliyet Gazetesi Günlük Burç Yorumu

Milliyet Gazetesi

Bugün gizli kalan koşullardan dolayı kayıp yaşayabilirsiniz. Kendinizi ifade etmekte zorlanabilirsiniz. Elinizde olmayan nedenlerden dolayı kendinizi hapsedilmiş hissedebilirsiniz. Alacağınız desteklerde sizi zor durumlara düşürebilir. Bugün olayları akışa bırakmanız sizin için daha iyi olacaktır. Kabullenme içinde olabilirsiniz.

5 Aralık 2018, Çarşamba
Takvim Gazetesi Günlük Burç Yorumu

Takvim Gazetesi

Konuşmadan önce düşünmek için kendinize zaman tanımalısınız. Kelimelerinizin hayatınızda büyük etkisi olacak. Para ve güç sizinle olacak.

5 Aralık 2018, Çarşamba
Sözcü Gazetesi Günlük Burç Yorumu

Sözcü Gazetesi

Öğleden sonraya kadar olan zaman diliminde kariyeriniz, patronlarınız, aile büyükleriniz ve ilişkilerinizin gidişatı ile ilgili geçici kaygılar, problemler yaşayabilirsiniz. Öğleden sonraki zaman diliminden gece yarısına dek ilişkilerinizde dengeyi sağlayabileceğiniz, isteklerinizden emin olduğunuz, hedeflerinizi daha kolay gerçekleştirdiğiniz ve olumlu görüşmeler gerçekleştirebileceğiniz bir zamanda olacaksınız.

5 Aralık 2018, Çarşamba
HaberTürk Gazetesi Günlük Burç Yorumu

HaberTürk Gazetesi

Bilinçaltınız aktif. Gün boyu negatif duygular içinde olabilirsiniz. Yanlız kalıp duygu durumunuzu dengelemeniz önemli. Yorgun ve savunmacı davranabilirsiniz.

5 Aralık 2018, Çarşamba
Rezzan Kiraz Günlük Burç Yorumu

Rezzan Kiraz

Ay?ın Akrep burcundaki seyahati sizi derin felsefi konulara çeker. İnsanın var oluşu ve toplum içindeki bireylerin rolü ve elde ettikleri gücü sorgulamaktan keyif duyarsınız. Hayatın getirdiği sorumlulukların sonuçlarını keşfetmek sizi eğlendirir. Sevdiklerinize neşe yaymak ve onların yanında yer almaktan keyif duymak yaşam misyonunuz. Hayatın tüm çılgınlıklarını denemek tam size göre.

5 Aralık 2018, Çarşamba
Nuray Sayarı Günlük Burç Yorumu

Nuray Sayarı

Bugün arkadaşlarınızla tartışmaktan uzak durun. Zira bunun sonuçları size pahalıya patlayabilir. Düşüncelerinizi netleştirin ve ne istediğinizi iyi saptayın. Stratejinizi de ona göre yönlendirin. Siz kararlı olursanız, karşınızdakiler de sizi daha iyi anlarlar.

5 Aralık 2018, Çarşamba

Günün Melek Kartı

Meleklerinizi düşünün ve onlardan arzu ettiğiniz konuda tavsiye almak için yardım isteyin

Yükselen Burç Hesaplama

Yükselen burcumuz ilişkilerimizde takındığımız tavırları ve çevremizle olan ilişkilerimizi şekillendirir

Burç Yorumları

Burç Uyumları

Aşk hayatında burçların birbirleriyle etkileşimleri ve uyumları nasıl?

Burç Hesaplama

Doğum tarihinizi girerek hemen burcunuzu öğrenelim

Gezegenlerin Konumları

Güneş
Yay
13° 14' 09" R
Ay
Başak
17° 45' 01" R
Merkür
Oğlak
04° 22' 02" R
Venüs
Akrep
01° 01' 43" R
Mars
Yay
08° 02' 40"
Jüpiter
Boğa
06° 40' 58"
Satürn
Balık
01° 21' 28"
Uranüs
Boğa
20° 10' 58"
Neptün
Balık
24° 53' 18"
Plüton
Oğlak
28° 36' 54"
Chiron
Koç
15° 39' 47"
Lilith
Başak
07° 02' 23"
True Node
Koç
23° 38' 07"
Son Güncelleme : 05/12/2023 18:50

Astroloji Gündemi

00:00 Saat Anlamı 5 Aralık 2023, Salı 00:00 Saat Anlamı Sizi Düşlerinde Görüyor 00:00 saati, iş hayatınızda karşınıza çıkan ve üstesinden gelemeyeceğini düşündüğünüz zorlukların... Devamını Oku >>