Yengeç Burcu

Yengeç Burcu

22 Haziran - 22 Temmuz
Kaynaklarını Doğru Kullanıyorsun Günün Mottosu

Yengeç Burcu Günlük Burç Yorumu

23 Temmuz 2021, Cuma

Aşk 40%
Para 100%
Sağlık 90%

Göz önünde olma tutkunuz bugün ön planda olabilir. Bu zaten sizi bir Yengeç yapan şey ve bu tutku, konu eğlenceye geldiğinide size bir şeyler gösterme veya öğretme konusunda size yardımcı olacaktır. Yine de, başkalarını ezip geçeceğiniz bir şöhretin peşinden gitmediğinizden emin olun. Doğuştan gelen cömertliğinizi kullanın ve böylece başkalarına da parlayabilmeleri için bir fırsat sunabilirsiniz.

Bugün sosyal becerileriniz üzerinde çalışmak zorunda kalabilirsiniz. Çalışmanıza her zamanki gibi yaklaşmanıza rağmen, şu an daha hassas bir dokunuş yapmanız gerekebilir. Biraz neşelenmeye ihtiyacı olan birarkadaşı veya çalışan olabilir. Onlara karşı sert olmayın çünkü daha da üzülebilirler. Onlarla bir motivasyon konuşması yapmaya çalışın ve ekibi buna katılmaları için teşvik edin.

Kafanızdaolması gerektiğinden daha fazla parasal sorunlar olabilir. Onları biraz fazla büyütüyor ve normalde olduğundan daha kötü görüyor olabilirsiniz. Bu nedenle, objektif olmak için özel bir çaba harcamanız mantıklı olabilir. Bir şeylere kestirme yoldan ulaşıp geçici ekonomik önlemler alma ihtiyacı duyabilirsiniz fakat şu anki durumunuz 1 veya 2 hafta içerisinde normale dönecek. Rahat olun!

İnsanlara rahat hissettirsen ve onlara karşı candan ve samimi davranmaya olan eğilimini korusan da, bugün başını belaya sokabilirsin. Çünkü bugün iletişim açısından pek iyi bir gün değil. Alış-veriş gerektiren her türlü aktivitede ise sabırlı olmak için ekstra dikkat etmelisin.Biri havalandırmayı açtı ve kağıtlar dört bir yana uçuştu. Hayatınızın temposu yükseliyor ve bir şeyleri kontrol altında tutmak için çabalıyorsunuz. Bugün çevrenizdeki insanlarla iletişim halinde kalın çünkü bu durumu kurtarmanıza yardımcı olacak. Odanın muhtelif yerlerine dağılmış önemli belgeleri toplamak için çevrenizdekilerden yardım isteyebilirsiniz. Eşyalarınızın yerini takip edin ki kontrolü kaybetmeyesiniz.

My Burç Günlük Burç Yorumu

My Burç

Bugün seni yavaşlatmak isteyen biri veya bir şey olabilir. Belki de bu, yapman gereken şeyin tam da yavaşlamak olduğuna dair bir işarettir. Sadece kanepene kurulup hiçbir şey yapmama dürtünü engelleme. Bugünü pilini şarj etmek için değerlendir. Sıcak bir banyo yap. Kişisel eşyaların ve güvenliğin senin için şu an çok önemli. Hayatın sana sunduğu güzelliklerin tadını çıkar.

23 Temmuz 2021, Cuma
Mynet Sitesi Günlük Burç Yorumu

Mynet Sitesi

Bugün güne yeni kararlarla başlayabilir, bazı ilişkilerinize dair bakış açınızı değiştirebilirsiniz. Kendinize veya hayatınızdaki insanlara karşı çalıştırabilirsiniz. Olumlama ve meditasyon yapmak için, sağlıksız bakış açılarınızı değiştirmek adına çalışmalar içine girmek adına oldukça güzel bir gün.

23 Temmuz 2021, Cuma
Sabah Gazetesi Günlük Burç Yorumu

Sabah Gazetesi

Hata yaptığın ya da yarım bıraktığın konular bugün karşına gelebilir. Gün içerisinde bu işlere vakit ayırman seni işlerinden alıkoyabilir. Kaynaklarını doğru kullandığın zaman, başarıya ulaşmaman için hiçbir neden yok. Bunun farkında olarak hareket ediyorsun. Kariyerinle ilgili çeşitli düşünceler içindesin. Evli ve çocukları olan bir Yengeç burcuysan, hafta sonunu ailenle birlikte geçirmek için planlar yapabilirsin.

23 Temmuz 2021, Cuma
Hürriyet Gazetesi Günlük Burç Yorumu

Hürriyet Gazetesi

Ailenize karşı hassas davranışlarınız olabilir. Yanlışları düzeltmek isterken aşırı baskıcı olabilirsiniz. Baskıcı yönünüz aile içinde gerginliklerin artmasına sebep olabilir. Lütfen kendi kaosunuza ailenizi de sürüklemeyin!

23 Temmuz 2021, Cuma
Milliyet Gazetesi Günlük Burç Yorumu

Milliyet Gazetesi

Bugün eşinizle ilgili konularda sıkışıklıklar yaşayabilirsiniz. Tartışmalara karşı dikkatli olmalısınız. Denge ve uyum içinde kalmaya özen gösterin. Ortaklı işlerden kaynaklı sıkıntılar yaşanabilir. Korktuğunuz durumlarla karşı karşıya kalabilirsiniz. Gün içinde yaşanan toplumsal olaylar zorlayıcı bir hal alabilir. Akışta kalmaya çalışın.

23 Temmuz 2021, Cuma
Takvim Gazetesi Günlük Burç Yorumu

Takvim Gazetesi

Duygusal konularda gözlem yeteneğinizin ön planda olması gerekebilir. Partnerinizi iyi dinlemeli ve ne istediğini anlamalısınız.

23 Temmuz 2021, Cuma
Sözcü Gazetesi Günlük Burç Yorumu

Sözcü Gazetesi

Gün boyuncahayatınızda olumlu anlamda destek alırken, başarılıgörüşmeleri gerçekleştirebilir, seyahate çıkabilir, kendinizi ve enerjinizi çok iyi hissedebilirsiniz. Akşam saatlerinde genel motivasyonunuzda geçici bir düşme yaşayabilir, bu süreçte değer verdiğiniz kişilerle iletişiminizde kırgınlık ve alınganlık gibi durumlarla karşılaşabilirsiniz.

23 Temmuz 2021, Cuma
HaberTürk Gazetesi Günlük Burç Yorumu

HaberTürk Gazetesi

Bazı konularda etrafınızdakilerin verdiği tavsiyeler kafanızı karıştırabilir, bu tavsiyelere uymadan önce geçerliliğini iyi ölçün. Maddi olarak, ortak kullanımları sona erdirmek, size ait olanları almak ve olmayanları teslim etmek bir gereklilik halini alıyor.

23 Temmuz 2021, Cuma
Rezzan Kiraz Günlük Burç Yorumu

Rezzan Kiraz

Bu dönem bazı aşklar yarım kalacaktır. Sevdiğiniz kişiden beklentileriniz, duygusal ihtiyaçlarınız onu çok fazla etkileyecektir. Risk alma konusunda çekimser davranabilirsiniz. Akşam saatlerinde sert çıkışlardan uzak kalmalısınız.

23 Temmuz 2021, Cuma
Nuray Sayarı Günlük Burç Yorumu

Nuray Sayarı

Görüşlerinizi kabul ettirmek konusunda çok inatçısınız ve amaçlarınız doğrultusunda ilerlemek için kararlısınız. Yine de zorlu günler var kapınızda, çünkü mutlu olmak için çok uğraşmanız gerekiyor. Yılgınlığa kapılmayın. Fakat bu zor günler kısa sürecek.

23 Temmuz 2021, Cuma
Hande Kazanova Günlük Burç Yorumu

Hande Kazanova

Partneriniz tarafından çok sevildiğinizi hissedebiliyorsunuz. Kariyer basamaklarından hızlı ve başarılı bir şekilde çıkmaya devam ediyorsunuz. Bugün çok şanslı olacaksınız ve etrafınızı neşeli insanlarla kuşatacaksınız.

23 Temmuz 2021, Cuma
Astroloji Yorumu Günlük Burç Yorumu

Astroloji Yorumu

Hırslarınızın sizi esir almasına izin vermediğiniz zaman, kendinizi son derece huzurlu ve rahat hissediyorsunuz. Bugün, mesleki anlamda başarınızı ön plana çıkarmak isteyebilirsiniz. Kalıplaşmış düşüncelerden rahatsız olmanıza rağmen, kurallara karşı gelmek için, gerekli cesareti kendinizde bulamayabilirsiniz.

23 Temmuz 2021, Cuma

Günün Melek Kartı

Meleklerinizi düşünün ve onlardan arzu ettiğiniz konuda tavsiye almak için yardım isteyin

Yükselen Burç Hesaplama

Yükselen burcumuz ilişkilerimizde takındığımız tavırları ve çevremizle olan ilişkilerimizi şekillendirir

Burç Yorumları

Burç Uyumları

Aşk hayatında burçların birbirleriyle etkileşimleri ve uyumları nasıl?

Burç Hesaplama

Doğum tarihinizi girerek hemen burcunuzu öğrenelim

Gezegenlerin Konumları

Güneş
Yay
13° 10' 46" R
Ay
Başak
17° 05' 33" R
Merkür
Oğlak
04° 18' 52" R
Venüs
Akrep
00° 57' 48" R
Mars
Yay
08° 00' 15"
Jüpiter
Boğa
06° 41' 15"
Satürn
Balık
01° 21' 17"
Uranüs
Boğa
20° 11' 05"
Neptün
Balık
24° 53' 18"
Plüton
Oğlak
28° 36' 49"
Chiron
Koç
15° 39' 51"
Lilith
Başak
07° 02' 00"
True Node
Koç
23° 38' 05"
Son Güncelleme : 05/12/2023 17:30

Astroloji Gündemi

00:00 Saat Anlamı 5 Aralık 2023, Salı 00:00 Saat Anlamı Sizi Düşlerinde Görüyor 00:00 saati, iş hayatınızda karşınıza çıkan ve üstesinden gelemeyeceğini düşündüğünüz zorlukların... Devamını Oku >>