Akrep Burcu

Akrep Burcu

24 Ekim - 22 Kasım
Müjdeli Haberler Kapıda Günün Mottosu

Akrep Burcu Günlük Burç Yorumu

13 Kasım 2022, Pazar

Aşk 60%
Para 70%
Sağlık 60%

Bugün sevdiğin insanla kutlamalar yapmak isteyebilirsin. Onunla güzel şeyler paylaşabilirsin. Birlikte güzel şeyler için heyecanlanabilirsiniz. Zihnini yoracak, kalbini kıracak şeyler görmemek seni ekstra mutlu edecek!

İş hayatınızda her şey yolunda gibi görünse de önümüzdeki günlerdearkadaşlarınızla bazı sorunlarınız belirebilir. Bugün bir randevunuzun iptal olması üzerine başka işlerle ilgilenmek zorunda kalacaksınız.

Maddi açıdan geleceğe çok daha umutla bakacağın bir gün olabilir. Bugün iletişim kuracağın insanlar, karşına çıkacak fırsatlar, maddi açıdan kendini daha da kuvvetlendireceğin bir sürecin ateşini yakabilir. İleride çok daha iyi şeylere odaklanabileceğini bugün iç rahatlığıyla görebilirsin.

Enerjin yerinde olacak bugün. Canını sıkan, enerjini çeken şeyler olmayınca sağlık açısından da ne kadar kendini iyi hissettiğini görebileceksin. Sağlık açısından kendini çok daha iyi hissederek güne odaklanmak sana farklı bir bakış açısı katabilir.

My Burç Günlük Burç Yorumu

My Burç

Bugün kendine olan güvenini tazeleyebilirsin. Neler yapabileceğini gözden geçirebilir, çok daha baskın bir biçimde hareket edebilirsin. Elinden uçan kuş bile kurtulamayabilir hatta! Bu güzel enerjiyi doğru bir biçimde değerlendirmek sana düşebilir.

13 Kasım 2022, Pazar
Mynet Sitesi Günlük Burç Yorumu

Mynet Sitesi

Sadece kendinizi değil diğer insanları da etkileyen kararlar vermek zorunda olduğunuz durumlardan uzak durun. Kendine inançla dolup taşıyor olabilirsin. Ama herkes seninle aynı fikirde olmayabilir ve her şey ters gidebilir. Bu yüzden dikkatli ol.

13 Kasım 2022, Pazar
Sabah Gazetesi Günlük Burç Yorumu

Sabah Gazetesi

Duygusal olarak çok hareketli olduğun bir gündesin. Anlaşmazlıklar ve fikir ayrılıkları bir arada olduğun kişilerle aranda sıkıntı yaşamana neden olabilir. Bu anlamda yapıcı bir konuşmayla karşı karşıya kalabilirsin. Eğer evli bir Akrep burcuysan yeni bir aile ferdinin ailene katılacağı haberini alabilirsin.

13 Kasım 2022, Pazar
Hürriyet Gazetesi Günlük Burç Yorumu

Hürriyet Gazetesi

İlgi alanlarınızın artması sorumluluklarınızı ve günlük koşuşturmanızı da arttırıyor olabilir. Bu durumun sadece kendinize değil çevrenizdeki insanlara da etki ettiğini görmek size maddi ve manevi getiriler sunabilir. Yardımlaşmanın ve yeni bir gündemin peşinden gitmenin önemini herkese gösterebilirsiniz.

13 Kasım 2022, Pazar
Milliyet Gazetesi Günlük Burç Yorumu

Milliyet Gazetesi

Bugün yeni fikirler ve merakınızı çekebilecek işler içindesiniz. Okuyarak ya da yazarak kendinizi daha çok geliştirebilirsiniz.

13 Kasım 2022, Pazar
Takvim Gazetesi Günlük Burç Yorumu

Takvim Gazetesi

Duygusallığınızın arttığı bu süreci bir açıdan güzel geçirebilirsiniz. Partnerinizle sevgi dolu paylaşımlarınız artabilir ancak diğer bir açıdan da fazla...

13 Kasım 2022, Pazar
Sözcü Gazetesi Günlük Burç Yorumu

Sözcü Gazetesi

Sanki tüm dünyayı ele geçirebilirmişsiniz gibi hissettiğiniz o günlerden biri olabilir bugün. Ulaşmak istediğiniz şeyi elde etmek için ne gerekiyorsa yapmaya istekli, güçlü ve kararlı hissediyorsunuz. Bu aralar bir hedefe ulaşılabilir, arzular gerçekleştirilebilir ya da belki de talih yüzünüze gülebilir. Bugün yeni biraramanın, zam istemenin veya en sevdiğiniz projelerden birinde başarı elde etmenin tam zamanı.

13 Kasım 2022, Pazar
HaberTürk Gazetesi Günlük Burç Yorumu

HaberTürk Gazetesi

İlgi odağı olmak karışık bir nimet gibi gelebilir. Fark edilmekten ne kadar keyif alıyor olursanız olun, güvensizlikleriniz hala arka planda çalışıyor olabilir ve size beş dakikalık şöhretinizin sürekli olarak neredeyse bittiğine dair dırdırcı bir his verir. Cesurca yasak konulara dalmak ve keskin şakalar yapmak, insanların size daha uzun süre odaklanmasını sağlamanın bir yolu gibi görünebilir. Ne yazık ki, işleri fazla ileri götürmek ve başkalarını rahatsız etmek çok kolay. Gerçek güvenin nerede duracağını bildiğini unutmayın.

13 Kasım 2022, Pazar
Rezzan Kiraz Günlük Burç Yorumu

Rezzan Kiraz

Birlikte çalıştığınız kişilerle aranızda kuracağınız diyaloglar çok önemli. Baskıcı davranmak istemiyorsunuz fakat olayların boyutları, davranış biçimlerinizi olumsuz etkileyebiliyor. Bu dönem her şey daha iyi olacak.

13 Kasım 2022, Pazar
Nuray Sayarı Günlük Burç Yorumu

Nuray Sayarı

Son dönemde vaktinizi sürekli hayaller kurmakla geçirdiyseniz, silkinip uyanmanızın ve bu projelere gerçekten başlamanızın zamanı geldi. Planlarınızın makul ve sağlam temellere dayanıp dayanmadığını sadece gerçek hayatta görebilirsiniz. Ama gerçekdışı hayallere kapılmaya devam ederseniz, önemli bir fırsatı elden kaçıracak ve değerli enerjinizi de boşa harcamış olacaksınız.

13 Kasım 2022, Pazar
Hande Kazanova Günlük Burç Yorumu

Hande Kazanova

Tartışma konusu hakkında bir fikriniz yoksa, bunu belirtmekten çekinmeyin. Soru sormak öğrenmenin önemli bir parçasıdır. Soru sormaktan utanmamalısınız. Çevrenizdekilerle iletişiminiz ciddi bir hal alabilir ve entelektüel tartışmalar hararetlenebilir. Yemek masasında politik mevzuları açın ve herkese söz hakkı tanıyın. Sohbetten kaçabilmek için konuyu değiştirmeye çalışmayın.Partnerim ve beni neler bekliyor?

13 Kasım 2022, Pazar
Astroloji Yorumu Günlük Burç Yorumu

Astroloji Yorumu

Beraberliğiniz, çözümü olmayan bir yola girmiş ve büyük olasılıkla hoş olmayacak bir sona varacak. Bu ilişkiye önyargısız baktığınız zaman, pek mükemmel olmayan ilişkinin doğal olarak sona erdiğini kabulleneceksiniz. İşinizde başkalarının düşüncelerine de önem vermeniz gerekiyor. Siz de zaman zaman yanılıyor olabilirsiniz. Fikirlerinizde inat etmeniz eleştirilere yol açabilir. Parasal konularda bazı sıkıntılar yaşayacaksınız. Bunun sebebi biraz da savurgan olmanızdan kaynaklanıyor.

13 Kasım 2022, Pazar

Günün Melek Kartı

Meleklerinizi düşünün ve onlardan arzu ettiğiniz konuda tavsiye almak için yardım isteyin

Yükselen Burç Hesaplama

Yükselen burcumuz ilişkilerimizde takındığımız tavırları ve çevremizle olan ilişkilerimizi şekillendirir

Burç Yorumları

Burç Uyumları

Aşk hayatında burçların birbirleriyle etkileşimleri ve uyumları nasıl?

Burç Hesaplama

Doğum tarihinizi girerek hemen burcunuzu öğrenelim

Gezegenlerin Konumları

Güneş
Yay
10° 02' 15" R
Ay
Koç
00° 55' 24" R
Merkür
Yay
22° 58' 31" R
Venüs
Yay
20° 05' 24" R
Mars
İkizler
18° 23' 46"
Jüpiter
Balık
28° 55' 06"
Satürn
Kova
19° 55' 56"
Uranüs
Boğa
15° 59' 48"
Neptün
Balık
22° 38' 45"
Plüton
Oğlak
26° 48' 45"
Chiron
Koç
12° 08' 21"
Lilith
Yengeç
25° 49' 15"
True Node
Boğa
13° 10' 45"
Son Güncelleme : 02/12/2022 09:20

Astroloji Gündemi

1 Aralık 2022 Perşembe Günlük Astroloji Olayları 1 Aralık 2022, Perşembe 1 Aralık 2022 Perşembe Günlük Astroloji Olayları Balık burcunda ilerleyen Ay’ın sabah saatlerinde Ay Düğümleriyle kuracağı açılar bugünün bazı kadersel motifler taşıyacağına... Devamını Oku >>