Akrep Burcu

Akrep Burcu

24 Ekim - 22 Kasım
Karışıklıklara Dikkat Günün Mottosu

Akrep Burcu Günlük Burç Yorumu

23 Kasım 2022, Çarşamba

Aşk 100%
Para 100%
Sağlık 100%

Sevdiğin kişiyle bir şeylerin daha iyiye gitmesini isterken ve bunu ifade ederken sadece şikayet ediyormuş gibi görünmemen gerekecek. Eğer içini sıkan bir şey varsa buna bir çözümle gitmelisin. Çözüm ürettiğin sürece bir şeyler daha iyiye gidebilir.

Bugün işe ya da okula gittiğinizde, kendinizi savunmak için hazırlıklı olmanız ve suçlu olduğunuzu bildiğiniz kadar hızlı bir şekilde ayakta durmanız gerekir. İnsan anlayışına herhangi bir hata için bağışlama kaynağı olarak güvenmemelisiniz ve üstleriniz özellikle acımasız olacaktır. Kariyerinizde veya çalışmalarınızda düzenli gözetim altındaysanız, tüm kelimelerinizi ve eylemlerinizi en küçük ayrıntı için bile haklı çıkarmanız gerekebilir.

İşler ve para söz konusu olduğunda içine sinmeyen bazı şeyler olabilir. Bunu ifade ederken dikkatli olmanda fayda var. Haklıyken haksız konuma düşmemek için kendini daha doğru ifade etmen gerekecek.

Kendi sağlığına öncelik vermen gereken günlerden birisi olabilir bugün. Kendini çok fazla yormadığına emin olman en iyisi. Güne dikkatlice başlamak ve fiziksel olarak çok ağır işler yapmamak sana daha iyi gelecek.

My Burç Günlük Burç Yorumu

My Burç

Kafana koyduğunu gerçekleştirmeden yerinde duramayacaksın bugün. Aklına koyduğun şey her neyse buna ulaşmak için çabalar gösterebilirsin. Her ne kadar bu konuda istekli olsan da bir şeyler için ekstra çaba göstermen ve bir şeylere rağmen hareket etmen gerekebilir. Buna hazırlıklı olman gerekecek.

23 Kasım 2022, Çarşamba
Mynet Sitesi Günlük Burç Yorumu

Mynet Sitesi

Başkaları sizin için bir şeyler yapmayı ne kadar teklif ederse, onları kendiniz yapmakta o kadar ısrar etmelisiniz. Bugün Güneş'in burç değiştirmesi, sadece onları daha iyi işleyeceğiniz anlamına gelmez, aynı zamanda finansal olarak size çok daha az maliyetli olacağı anlamına gelir.

23 Kasım 2022, Çarşamba
Sabah Gazetesi Günlük Burç Yorumu

Sabah Gazetesi

Aile içindeki duygusal konularda daha ince bir yaklaşım sergiliyorsun. Anlayışlı bir tavırda olman güvenilirliğini de artıracak. Gün içinde senden beklenen sorumluluklar artış gösterirken, kafana göre davranmak isteyeceksin. Çalışan bir Akrep burcuysan, çalışma alanını düzenleyerek vakit geçirmek rahatlatacak. Ancakyerinde çıkan karışıklık telaşlanmana neden olabilir.

23 Kasım 2022, Çarşamba
Hürriyet Gazetesi Günlük Burç Yorumu

Hürriyet Gazetesi

Parasal konularda şansınız yaver gidebilir. İşlerinizin maddi geri dönüşleri yükünüzü hafifletiyor. Harcamalarınızın yönü istek ve zevklerinize göre değişebilir. Kendinizi ödüllendiriyorsunuz.

23 Kasım 2022, Çarşamba
Milliyet Gazetesi Günlük Burç Yorumu

Milliyet Gazetesi

Bugün ortaklı konularda sorumluluk almak zorunda kalabilirsiniz. Sizi strese sokan olaylar gelişebilir. Sakin kalmanızda fayda var. Finansal konularda yeniden harekete geçebilir ve farklı görüşlere ihtiyaç duyabilirsiniz. Harcamalarınıza dikkat etmeniz gerekebilir. Gün içinde kendinizi yorulmuş ve kısıtlanmış hissedebilirsiniz.

23 Kasım 2022, Çarşamba
Takvim Gazetesi Günlük Burç Yorumu

Takvim Gazetesi

Duygusal konularda dostlarınızdan fikirsel destek almanız, onlara güvenmeniz çok önemli olsa da kimseyi dayanak olarak görmemeniz önemli olacak.

23 Kasım 2022, Çarşamba
Sözcü Gazetesi Günlük Burç Yorumu

Sözcü Gazetesi

Zihniniz daha önce hiç olmadığı kadar hızlı çalışıyor ve gerçek aydınlanmalara benzer ilhamlar bulacaksınız. Özellikle bir soru içinizi kemiriyor: herkesin takip ettiği yoldan mı gitmelisiniz yoksa olduğunuz yerde kalıp suların durulmasını mı beklemesiniz? Elinizde olmayan çılgınca hayallere kapılabilirsiniz. Niçin elinizi uzatıp onları yakalamıyorsunuz?

23 Kasım 2022, Çarşamba
HaberTürk Gazetesi Günlük Burç Yorumu

HaberTürk Gazetesi

Aşk hayatınız hakkında bazı fikir ayrılıkları bugün ortaya çıkabilir. Örneğin, sevgilinizin kendinize izin verdiğinizden daha fazla özgürlük aldığını görebilirsiniz. Bunu, ilişkinin biraz özen istediğine dair bir işareti olarak kabul edin. Önümüzdeki gün size tam da aradığınızı getirebilir. Unutmayın ki kazanmak değil, barışmak istiyorsunuz.

23 Kasım 2022, Çarşamba
Rezzan Kiraz Günlük Burç Yorumu

Rezzan Kiraz

Bugün düşüncelerinizi açıklarken, karamsar davranmayı bırakın; her zamanki akılcı yaklaşımı seçmelisiniz. fikirlerinizde aşırılık görülebilir. Farklı konuları savunarak, onunla birbirinize ters düşebilirsiniz.

23 Kasım 2022, Çarşamba
Nuray Sayarı Günlük Burç Yorumu

Nuray Sayarı

Hem kendi içinizde hem de yaptığınız işlerde büyük bir rahatlık içindesiniz. Başkaları da bunun farkına varacak ve bu rahatlığınız yakınınızdaki kişilere de bulaşacak. Sizinle aynı kafa yapısındaki kişilerle bağlantı kurmak için bu fırsattan yararlanın. Planlarınızı başkalarının fikirlerini de katarak zenginleştirin ve bu odaklanmış enerjinizle harekete geçin. Eskiden ulaşılmaz sandığınız hedefler artık çok yakınınızda olacak.

23 Kasım 2022, Çarşamba
Hande Kazanova Günlük Burç Yorumu

Hande Kazanova

Başarının tadını alır almaz, kendinizi kötü hissetmenize sebep olacak bir şey yaşıyorsunuz. Belki de biri sizi kıskanıyordur ve girişimlerinizden şüphelenmenize sebep olacak şeyler söylüyor ya da yapıyordur. Ya da şüpheleriniz daha derinden, kendi içinizden geliyordur. Ulaşmayı umduğunuz refahı hak etmediğinizi düşünüyor olabilirsiniz. Bu duygularla paramparça olmayın tabi. Muhteşem planlarınızı gerçekleştirmek için çalışmaya devam edin.İlişkim nasıl gidecek?

23 Kasım 2022, Çarşamba
Astroloji Yorumu Günlük Burç Yorumu

Astroloji Yorumu

Kendi duygularınızı sevgilinizle paylaşmak, birbirinize duyduğunuz sevgiyi daha da büyütür. Ona ne kadar bağlı olduğunuzu söylemek yeterli olmaz; davranışlarınızla da bunu vurgulayın. Yeni görevinizle birlikte omuzlarınıza yüklenen sorumluluğun altından kalkıp takdir ve güven kazanacaksınız. Hesapta olmayan harcamalar yüzünden düzenli ödemeleriniz aksayabilir. Hayatın gerginliği sağlığınızı etkiliyor. Bazı belirtileri küçük de olsalar ciddiye almalı, bir uzmana görünmelisiniz

23 Kasım 2022, Çarşamba

Günün Melek Kartı

Meleklerinizi düşünün ve onlardan arzu ettiğiniz konuda tavsiye almak için yardım isteyin

Yükselen Burç Hesaplama

Yükselen burcumuz ilişkilerimizde takındığımız tavırları ve çevremizle olan ilişkilerimizi şekillendirir

Burç Yorumları

Burç Uyumları

Aşk hayatında burçların birbirleriyle etkileşimleri ve uyumları nasıl?

Burç Hesaplama

Doğum tarihinizi girerek hemen burcunuzu öğrenelim

Gezegenlerin Konumları

Güneş
Yay
06° 48' 04" R
Ay
Kova
16° 37' 57" R
Merkür
Yay
18° 06' 17" R
Venüs
Yay
16° 04' 52" R
Mars
İkizler
19° 35' 40" R
Jüpiter
Balık
28° 50' 39"
Satürn
Kova
19° 43' 55"
Uranüs
Boğa
16° 06' 58"
Neptün
Balık
22° 39' 07"
Plüton
Oğlak
26° 44' 12"
Chiron
Koç
12° 12' 14"
Lilith
Yengeç
25° 27' 48"
True Node
Boğa
13° 10' 44"
Son Güncelleme : 29/11/2022 04:40

Astroloji Gündemi

28 Kasım 2022 Pazartesi Günlük Astroloji Olayları 28 Kasım 2022, Pazartesi 28 Kasım 2022 Pazartesi Günlük Astroloji Olayları Toplumsal konuların; grup çalışmalarının; hak ve özgürlüklerin ön planda olacağı bir hafta bizleri beklemekte... Günün il... Devamını Oku >>