Akrep Burcu

Akrep Burcu

24 Ekim - 22 Kasım
Öğrendiklerini Kullanıyorsun Günün Mottosu

Akrep Burcu Günlük Burç Yorumu

26 Ekim 2020, Pazartesi

Aşk 30%
Para 20%
Sağlık 60%

Gezegensel enerjiler, evle ilgili işleri ön plana çıkardığından aile ve sorumluluk meseleleri bugün aklınızda olacak gibi. Yaşadığınız yer, yeni bir ev satın alma veya başka bir daireye taşınıp taşınmama konusunda düşünceli olabilirsiniz. Ayrıca kişisel ilişkilerinizi de gözden geçirebilirsiniz. Sevgiliniz bugün düşüncelerinizi anlayabilir ve siz de şu anki ilişkinizde hedeflerinizin ne olduğunu çözebilirsiniz.

Bugün geçmişinizden birisinin birden ortaya çıktığını görebilirsiniz. Bir zamanlar çalıştığınız eski bir arkadaşınıza ya da arkadaşınıza rastlayabilirsiniz. Bu kişi size bazı profesyonel tavsiyelerde bulunabilir. Belki de alanınızdaki heyecan verici bir fırsat hakkında içeriden bilgi verebilir. Ya da değerli olduğunu kanıtlayabilecek bazı ilginç endüstri dedikoduları olabilir. Geçmişten gelen insanlarla sohbet etmek için zaman ayırın, çünkü gelecekte gerçekten bunlar paraya dönüşebilir.

Günlük zorluklardan kaynaklanan yılgınlıklaralışveriş yapmanıza ve para harcamanıza ya da dışarda yemek yemeye çıkıp a dan z ye masayı donatmanıza neden olabilir. Bunları hak ediyorsunuz fakat aşırıya kaçmamakta fayda var. Yoksa, pratik kişiliğiniz keyfinizin kaçmasına neden olabilir. Bir arkadaşınızla öğle yemeğine çıkın. Yeme içme yerine sohbet etmeye odaklanın. Böylece stresiniz hafifleyecek hem de hiç bir negatif etkisi yok.

Bugün oldukça iyi bir modda olacaksın; ki normalde karşına büyük olaylar çıktığında hiç de iyi hissetmezsin. Bir durumu kontrol edemiyorsan bile; vereceğin tepkileri kontrol edebilirsin. Mutluluğunun sana bağlı olduğunu unutma. Her şeye rağmen bugün mutluluğunu her zamankinden daha kolay sağlayacak ve sürdüreceksin. Nereye gideceğine bağlı olarak, rüzgar seni destekleyecek şekilde her yönden esecek!Evdeki günlük problemler nedeniyle evde kalmak ve bunları halletmek isteyebilirsiniz. Ancak bir yandan da diğer sorumluluklar bastırdığı için biraz ikilemde kalmanız muhtemel. Şu anda, en akıllı karar, ilk önce kişisel hayatınızdaki sorunları halletmek olabilir. Zira nasılsa diğer meseleler yarın hala sizi bekliyor olacak!

My Burç Günlük Burç Yorumu

My Burç

Bugün özellikle ilginizi çeken bir şeyle ilgili aydınlanmak için konunun derinliklerine dalabilirsiniz. Doğuştan gelen sezginiz her ne kadar size yardımcı olsa da bugün elle tutulur kanıtlar aramaya meyillisiniz. Aradığınızı ummadığınız bir yerde, alışılmadık bir şekilde bulabilirsiniz. Dolayısıyla bugün yanınızda hep bir kağıt kalem bulundursanız iyi olur, hatta köşedeki dükkana giderken bile!

26 Ekim 2020, Pazartesi
Mynet Sitesi Günlük Burç Yorumu

Mynet Sitesi

Bugün ilişkiler ve ortaklıklar öne çıkıyor. Uyum sağlama ve uzlaşma önem kazanacaktır. Alma-verme dengesini korumalı, kendinizi feda etme ve kurban psikolojisinden kaçınmalısınız. Bazı noktalarda umursamaz olmak, hayattan keyif almaya odaklanmak daha sağlıklı olabilir.

26 Ekim 2020, Pazartesi
Sabah Gazetesi Günlük Burç Yorumu

Sabah Gazetesi

Öğrendiklerin ve deneyimlediklerin bir sonuca varıyor. Yeni kararlar alırken ve yol haritası çizerken daha öngörülebilir adımlar atıyorsun. Bu dönem hiç ummadığın borçların sana geri dönebilir, beklemediğin yeni borçlara girmek zorunda da kalabilirsin. Aldığın kararları enine boyuna düşünmek isteyeceksin

26 Ekim 2020, Pazartesi
Hürriyet Gazetesi Günlük Burç Yorumu

Hürriyet Gazetesi

Çalışma ortamınızda arkadaşlarınız arasında gerginlikler yaşanabilir. Sizler gözlem yaparak süreci uzaktan takip etmelisiniz. Konuya dahil olmanız süreci farklı noktaya taşıyacaktır.  

26 Ekim 2020, Pazartesi
Milliyet Gazetesi Günlük Burç Yorumu

Milliyet Gazetesi

Kendinizi ifade edeceğiniz işlere yoğunlaşabilirsiniz. Uğraştığınız konularda risk alabilirsiniz. İşlerinizde başarılı olmak için alternatif planlar yapmak faydalı olabilir. Gün içinde hobilerinize zaman ayırabilirsiniz. İkili ilişkilerinizde yaratıcılığınızı kullanmak isteyebilirsiniz. Çocuklarınıza zaman ayırmak size iyi gelecektir.

26 Ekim 2020, Pazartesi
Takvim Gazetesi Günlük Burç Yorumu

Takvim Gazetesi

Kendinizi ön plana koyabilecek ve fark etmeyen kişilerin de fark etmesini sağlayacaksınız. Tecrübeler ve deneyimleri hayatınıza taşıma potansiyeliniz...

26 Ekim 2020, Pazartesi
Sözcü Gazetesi Günlük Burç Yorumu

Sözcü Gazetesi

Haftanın bu ilk gününde sevgi ve aşk adına gündeminizde olabilir. Hayatınızda size ilham kaynağı olabilecek durumlarla karşılaşabilir, yaratıcılığınızı sergileyebilirsiniz. Somut ve elle tutulur olmasa da küçük sevinçler ayaklarınızı yerden kesebilir.

26 Ekim 2020, Pazartesi
HaberTürk Gazetesi Günlük Burç Yorumu

HaberTürk Gazetesi

Geleceğiniz ne kadar büyük ve ihtişamlı görünmeye devam ederse etsin, biraz mütevazı olmak her zaman işe yarar. Ancak kendinizi de bu uğurda sakın ezdirmeyin.

26 Ekim 2020, Pazartesi
Rezzan Kiraz Günlük Burç Yorumu

Rezzan Kiraz

Ay'ın Balık burcundaki seyahati sizi romantik bir ruh haline sokuyor.Aşk hayatınız, flörtleriniz, çocuklarınız ve hobilerinizle ilgili konular gündemde olacaktır. Partnerinizle keyifli zaman geçirmek ve çocuklarınıza vakit ayırmak için bugünü değerlendirebilirsiniz. Yaratıcılığınızı kullanmayı ve eğlenmeyi ihmal etmeyin.

26 Ekim 2020, Pazartesi
Nuray Sayarı Günlük Burç Yorumu

Nuray Sayarı

Her şey her zaman kolay olmuyor. Fakat azimli kişiliğiniz sayesinde zorlukların altından kalkmayı herzaman başarabilirsiniz. Bu yönünüz sevdiğiniz insanı da çok etkiliyor. Onu kendinize daha fazla bağlıyorsunuz. Eğer sevdiğiniz biri yoksa etraftaki insanların da dikkatini çekeceksiniz.

26 Ekim 2020, Pazartesi
Hande Kazanova Günlük Burç Yorumu

Hande Kazanova

Çok heyecan verici fakat bir o kadar da kafa karıştırıcı bir kişiye aşık olacaksınız. Finansal durumunuzu riske solacak adımlar atmaktan kaçının. Sizi üzen insanları hayatınızdan uzaklaştırmaya çalışın.

26 Ekim 2020, Pazartesi
Astroloji Yorumu Günlük Burç Yorumu

Astroloji Yorumu

Sevgilinizin, sevmekten çok sevilmeye ihtiyacı var. İlişkinin kafanızdaki yükümlülükleri biraz abartı olabilir. Aşk beraberliğinizi daha doyumlu değerlendirebilirsiniz. İş dünyasında herkesin sizin gibi iyi niyetli olduğunu düşünerek hata yapıyorsunuz. Çevrenizdekilere karşı biraz daha temkinli yaklaşın. Sizin kariyerinizle uğraşan kişilerin yapmak istedikleri, sizin hayrınıza değil gibi. Parasal konularda bugün dikkatsiz davranabilirsiniz. Farkında olmadan öğün atlıyorsunuz. Bu sizin için çok zararlı.

26 Ekim 2020, Pazartesi

Günün Melek Kartı

Meleklerinizi düşünün ve onlardan arzu ettiğiniz konuda tavsiye almak için yardım isteyin

Yükselen Burç Hesaplama

Yükselen burcumuz ilişkilerimizde takındığımız tavırları ve çevremizle olan ilişkilerimizi şekillendirir

Burç Yorumları

Burç Uyumları

Aşk hayatında burçların birbirleriyle etkileşimleri ve uyumları nasıl?

Burç Hesaplama

Doğum tarihinizi girerek hemen burcunuzu öğrenelim

Gezegenlerin Konumları

Güneş
Kova
19° 40' 38" R
Ay
Başak
22° 14' 30"
Merkür
Oğlak
26° 18' 38"
Venüs
Balık
15° 40' 37"
Mars
İkizler
12° 10' 32"
Jüpiter
Koç
07° 33' 18"
Satürn
Kova
26° 46' 32"
Uranüs
Boğa
15° 03' 50"
Neptün
Balık
23° 50' 27"
Plüton
Oğlak
28° 54' 31"
Chiron
Koç
12° 55' 19"
Lilith
Aslan
03° 29' 29"
True Node
Boğa
07° 08' 14"
Son Güncelleme : 08/02/2023 20:30

Astroloji Gündemi

8 Şubat 2023 Çarşamba Günlük Astroloji Olayları 8 Şubat 2023, Çarşamba 8 Şubat 2023 Çarşamba Günlük Astroloji Olayları Ay Başak burcundaki yolculuğuna devam etmekte...Sabah erken saatler ikili ilişkiler, işbirlikleri ve anlaşmalar adına sıkıntı... Devamını Oku >>