Başak Burcu

Başak Burcu

24 Ağustos - 22 Eylül
Mantığını Kullanıyorsun Günün Mottosu

Başak Burcu Günlük Burç Yorumu

10 Kasım 2022, Perşembe

Aşk 80%
Para 80%
Sağlık 100%

Aşk konusunda net ve direkt olma zamanı. Seni mutlu etmeyen şeylerle arana mesafeler koyman gerekebilir. Bir iyi bir kötü davranan bir insan ile muhatap oluyorsan eğer bu kişiyi hayatından çıkarman gerekebilir. Netlik sana iyi gelecek.

Sağlam bilgilerle hareket etmelisiniz. Sağdan soldan aldığınız duyumlar esasında size de yeterli gelmiyor. İkili bir ilişki içersinde alacağınız yeni kararlar çok önem taşıyacak.

Parasal olarak kendini kontrol etmen gerekebilir. Bugüne kadar yaşanan masrafları gözden geçirebilir, tasarruf planları çıkarabilirsin. İleri odaklı hareket etmek ve öz disiplinini kuvvetlendirmek sana daha fazla kapı açabilir.

Bugün sağlıklı bir rutin oluşturmak adına neler yapabileceğine bakman gerekebilir. Kendini yıpratmana sebep olan sağlıksız alışkanlıklardan uzaklaşabilirsin. Şeker ve tuz tüketimine bir ayar çekebilirsin. Bir şeyleri daha dikkatlice gözden geçirmen gerekebilir.

My Burç Günlük Burç Yorumu

My Burç

Bugün senin için rahat geçebilir. Kendini zorlamadan, yormadan güzel şeylere odaklanabilirsin. Biraz kafanı dinleyebilirsin. Fiziksel olarak kendini biraz dinlendirebilirsin. Her şey yolunda gidebilir.

10 Kasım 2022, Perşembe
Mynet Sitesi Günlük Burç Yorumu

Mynet Sitesi

Şu anda kararları başkalarının verdiği doğru olabilir, ancak bunun kendiniz için karar vermenizi engellemesine izin vermeyin. Sizi yalnızca birlikte üzerinde çalıştığınız projeler üzerinde harekete geçmeye zorlayabilirler. Kendi başınıza yaptığınız şey onları ilgilendirmez.

10 Kasım 2022, Perşembe
Sabah Gazetesi Günlük Burç Yorumu

Sabah Gazetesi

Duygusal açıdan şu sıralar net kararlar alamıyorsun. Mantığını daha fazla ön planda tutarak, doğru kararlar vermeye çalışacaksın. Yeni başlangıçlara açık olacağın bir gündesin. Sorumluluk alacağın yeni konular üzerinde, düşündüğünden çok daha fazla zaman ve çaba harcaman söz konusu olabilir. Bir süredir kendine zaman ayıramadığın için kendini yorgun hissedeceksin.

10 Kasım 2022, Perşembe
Hürriyet Gazetesi Günlük Burç Yorumu

Hürriyet Gazetesi

İkili ilişkilerde bazı konuşmalar yapabilirsiniz. Beklediğiniz, anlamaya çalıştığınız ve artık karara vardığınız konuları gündeme getiriyorsunuz. Sorun yaşadığınız kişilerle bir araya gelmeniz gerektiğinde sakin ve mantıklı bir tutum sergilemelisiniz.

10 Kasım 2022, Perşembe
Milliyet Gazetesi Günlük Burç Yorumu

Milliyet Gazetesi

İş hayatınızdaki hedeflerinize ulaşmak için yorulacağınız bir gündesiniz. Üstlerinizle iletişiminiz önem kazanabilir. İlişkilerinizde daha mücadeleci olabilirsiniz. Yıpratıcı koşullar söz konusu. İletişimden kaynaklanan sıkıntılara dikkat etmelisiniz. Sorumlu olduğunuz konularda güçlü kişilerden faydalanabilirsiniz.

10 Kasım 2022, Perşembe
Takvim Gazetesi Günlük Burç Yorumu

Takvim Gazetesi

Bugün başkalarının duyguları hakkında derin endişeler sizi onları dinlemek ve ihtiyaçları için anlayış göstermek adına harekete geçirebilir. Bu noktada konuşmaktan çok dinlemek çok önemlidir, içiniz kendini ifade etmek istese bile. İlişkileriniz sakince ilerliyor, çevrenizdeki insanları ve sizi derin bir memnuniyete de doğru götürüyor. Bir kaç mutluluk gözyaşı dökerseniz şaşırmayın.Kaderim ne olacak? Beni neler bekliyor?

10 Kasım 2022, Perşembe
Sözcü Gazetesi Günlük Burç Yorumu

Sözcü Gazetesi

Bu aralar şanslı zamanların ve başkalarının kararsızlığını kendin için fırsata çevirebilirsin. Senin etrafından dönen küçük bir savaş yaşanabilir, fakat bunu benzer konular üzerinde farklı fikirler ileri sürülebileceğine dair bir hatırlatıcı olarak gör. Her zaman bir doğru bir de yanlış cevap vardır diye düşünmene gerek yok. Çoğunlukla, gerçek yanıt ilk hayal ettiğinden bütünüyle farklı çıkar.

10 Kasım 2022, Perşembe
HaberTürk Gazetesi Günlük Burç Yorumu

HaberTürk Gazetesi

Bugün hızlı düşünüyor ve pek az konuşuyor olabilirsiniz. İç sesiniz durmak bilmezken, ağzınızdan çıkanların normalden daha az kısıtlamayla akmasına izin vermek benzersiz iç görülere ulaşmanıza yardımcı olabilir. Bununla birlikte, duygularınızı ve aklınızı birlikte daha iyiye götürmek için dikkatli bir çaba göstermelisiniz. Kalbiniz önemli bir sonuca karar verdiğinde, kendinizi haklı çıkarmak için gerçekleri çarpıtmak çok kolay olabilir. Hala gerçeklikle temas halinde olduğunuzdan emin olmak için ara sıra uzaklaştırın.

10 Kasım 2022, Perşembe
Rezzan Kiraz Günlük Burç Yorumu

Rezzan Kiraz

Birlikte çalıştığınız kişilerden daha fazla sorumluluk almanız sizi sinirli ve agresif yapıyor. İş çevrenizde saygılı ilişkilerin sizin için çok önemli olduğunu bilen arkadaşlarınız, kendi işlerini de, size yükleyebilirler.

10 Kasım 2022, Perşembe
Nuray Sayarı Günlük Burç Yorumu

Nuray Sayarı

Özgüveniniz tam ve kendinizi sakin hissediyorsunuz. Hemhayatınızda hem özel hayatınızda işler yolunda gidiyor. Bu durum çevrenizdekilere de yansıyor, çünkü partneriniz ve ailenizle yakın ve dengeli bir ilişki içindesiniz. İçinizdeki dinginliği devam ettirmeye ve bu dönemi daha zor günlere hazırlanmak için kullanmaya çalışın.

10 Kasım 2022, Perşembe
Hande Kazanova Günlük Burç Yorumu

Hande Kazanova

Sevgili Başak; bugün kariyer vehayatınız ön plana çıkabilir. Çalışma hayatınızda otoritelerle iletişim sorunları gerçekleşebilir. Partner ya da ortakla beraber harekete geçebilirsiniz. İlişkiniz daha tutkulu hale gelebilir.

10 Kasım 2022, Perşembe
Astroloji Yorumu Günlük Burç Yorumu

Astroloji Yorumu

Bugün telaş, acele ve ısrar işte, parada veya sevgide hep aleyhinize sonuçlar verebilir! Bugün olayların gelişmesine seyirci kalırsanız daha iyi yapmış olursunuz. Mesleğinizle ilgili uzun vadeli kararlar alma fırsatınız doğacak. Sonradan üzülmemek için kararlarını verirken aceleye getirmeyin ve çevrenizdekilere danışın. Ödemeyi unuttuğunuz bir fatura veya borç gündeme gelecek. Gelirinizi artırmanın yollarını bulun. Farkında değilsiniz ama düzensiz ve yetersiz uyku yaşam enerjinizi alıp götürüyor.

10 Kasım 2022, Perşembe

Günün Melek Kartı

Meleklerinizi düşünün ve onlardan arzu ettiğiniz konuda tavsiye almak için yardım isteyin

Yükselen Burç Hesaplama

Yükselen burcumuz ilişkilerimizde takındığımız tavırları ve çevremizle olan ilişkilerimizi şekillendirir

Burç Yorumları

Burç Uyumları

Aşk hayatında burçların birbirleriyle etkileşimleri ve uyumları nasıl?

Burç Hesaplama

Doğum tarihinizi girerek hemen burcunuzu öğrenelim

Gezegenlerin Konumları

Güneş
Terazi
08° 59' 27" R
Ay
Boğa
19° 41' 16" R
Merkür
Başak
25° 34' 37" R
Venüs
Aslan
24° 40' 09" R
Mars
Terazi
23° 28' 26" R
Jüpiter
Boğa
14° 18' 31" R
Satürn
Balık
01° 23' 59"
Uranüs
Boğa
22° 36' 03"
Neptün
Balık
25° 54' 60"
Plüton
Oğlak
27° 54' 34"
Chiron
Koç
18° 04' 40"
Lilith
Aslan
29° 52' 42"
True Node
Koç
24° 54' 48"
Son Güncelleme : 02/10/2023 13:52

Astroloji Gündemi

2 Ekim 2023 Pazartesi Günlük Astroloji Olayları 2 Ekim 2023, Pazartesi 2 Ekim 2023 Pazartesi Günlük Astroloji Olayları Haftaya Akrep burcundaki Ay’ ın enerjileriyle başlıyoruz. Sabah saat sekiz civarında Ay’ ın Akrep burcuna geçmesiyle birlikte... Devamını Oku >>