Başak Burcu

Başak Burcu

24 Ağustos - 22 Eylül
Geriliyorsun! Günün Mottosu

Başak Burcu Günlük Burç Yorumu

11 Eylül 2020, Cuma

Aşk 10%
Para 50%
Sağlık 70%

Bugün ara bulucu rolünüzü üstlenebilirsiniz. İş yerinde bazı kişilik çatışmaları olmuş olabilir. Siz herkesle iyi geçindiğiniz için, insanları neşelendirme konusunda yardımcı olabilirsiniz! Herkesle konuşarak her bir tarafın görüşünü açıklayabilirsiniz. Bir arabulucu veya elçi görevini üstlenerek, karşı tarafları bir araya getirebilirsiniz. Bu insanları yumuşatmak için cazibenizi kullanın!

Bazı projeleriniz üzerinde çok fazla dirençle karşılaştıysanız, muhtemelen artık onları olduğu gibi bırakmalısınız. Hedefleriniz değişmiş olsa bile, hala belli şeyleri yapıyorsunuz. Önceden, tek düşündüğünüz kariyerinizde öne çıkmaktı. Hala istediğiniz şey bu mu? Bunu düşünün.

Bugün sohbet ve yolculuk sizin ana meseleleriniz. Bir uçak yolculuğu yapabilir ve yanınızda oturan etkileyici adamın ilgisini çekebilirsiniz. İkiniz de çok fazla ortak özelliği var ve birbiriniz hakkında daha fazla keşfettikçe zamanın nasıl geçtiğini anlamayacaksınız. Yolculuğun sonunda, birbirinizin telefon numaralarını alabilirsiniz. Aranızdaki kimya inkar edilemeyecek cinsten. Bu etkileşime göre davranıp davranmamanız da size kalmış.

Otuz günlük yeni döngünün ilk günündeyiz. Bu yeni açının modu bağımsız ve bireyselci ruhuna biraz zıt. Gelecek aybirliği, birliktelik ve paylaşımla şekilleniyor. Bir başka deyişle, olmasını istediğinden biraz daha "içli dışlı"! Ama hala baş rollerdesin çünkü fikirler üretmekte hep başarılısın!Bugün stil anlayışınız gelişebilir. İnsanların size hayranlık ve beğeniyle bakmasını isteyebilirsiniz. Belki de en havalı giysilerinizi giyip sosyal medyada özgüven abidesi bir fotoğraf paylaşırsınız. İçinizde hep model ya da oyuncu olmak isteyen bir yanınız oldu ve bugün kendinizi gösterme şansı bulabilirsiniz. İş çıkışı iki dirhem bir çekirdek giyinip şık bir gece kulübüne ya da restorana gidin. Size hayran olacak birkaç arkadaş edinebilirsiniz!

My Burç Günlük Burç Yorumu

My Burç

Bugün başkalarının sizin hakkınızdaki düşünceleriyle fazlaca ilgilenebilirsiniz. Daha fazla takdir ve dikkat bekliyorsunuz. Zeki ve etkili bir insansınız ve bazen insanlar yeteneklerinizi hafife alıyor. Başardığınız işlerin ne kadar zor olduğunun farkında değiller. Hissettiğiniz baskıları güvendiğiniz biriyle konuşabilirsiniz. Diğerleri stresinizi daha iyi anlarsa, size daha çok destek olabilirler.

11 Eylül 2020, Cuma
Mynet Sitesi Günlük Burç Yorumu

Mynet Sitesi

Bugün saat 11.22'ye kadar Ay boşlukta ilerliyor. Bu saate kadar karışıklıklar gündeme gelebilir. Hareketli bir gündem içerisinde olabilirsiniz. Meraklı yanınız ön planda. Bu saaten sonra ise sosyal çevrenizle ilişkileri iyileştirme, iyileşmeyen ilişkilerden uzaklaşma gündeme gelebilir. Akıl ve duygu arasında denge kurma zamanı.

11 Eylül 2020, Cuma
Sabah Gazetesi Günlük Burç Yorumu

Sabah Gazetesi

İkili ilişkilerinde nedensiz tartışmalar sahneye çıkabilir, gökyüzünün gerginliği iletişimine yansıyor. Alışverişin ucunu kaçırman, pişmanlık olarak dönebilir. Ailenle uzun vadede düşündüğün bir fikrin hakkında ters düşebilirsin fakat aile bağların sayesinde iletişim kurarak ortaya yolu bulacaksın.

11 Eylül 2020, Cuma
Hürriyet Gazetesi Günlük Burç Yorumu

Hürriyet Gazetesi

Duygularınızı ifade ederken sert ve olumsuz sözcükler kullanıyor olabilirsiniz. Sakin ve olumlu konuşmalar sizin için daha yapıcı olabilir. Maddi beklentileriniz gerçekleşmiyor olabilir. Finansal yatırımlarınızı dengede tutmaya çalışarak süreci daha verimli geçirebilirsiniz. Partnerinizle aranız sizin alınganlığınızdan dolayı açılmış olabilir, yalnız kalarak olayları tekrar gözden geçirmeniz gerçekleri görmenize yardımcı olacaktır.

11 Eylül 2020, Cuma
Milliyet Gazetesi Günlük Burç Yorumu

Milliyet Gazetesi

Gelecek beklentilerinizle ilgili konular gündeme gelebilir. Sosyal konular daha fazla ilginizi çekebilir. Gün içinde keyif aldığınız insanlarla birlikte olmak isteyebilirsiniz. İş hayatınızda alacağınız desteklerle daha hızlı ilerleyebileceksiniz. Öğlen saatlerinde kendinizi şanslı hissedeceğiniz olaylar yaşayabilirsiniz.

11 Eylül 2020, Cuma
Takvim Gazetesi Günlük Burç Yorumu

Takvim Gazetesi

Aşk konusunda partnerinizle oldukça uyumlu olacağınız bir gündesiniz. Sağlık konusunda özellikle endişeleriniz konusunda sakin kalmaya özen göstermelisiniz...

11 Eylül 2020, Cuma
Sözcü Gazetesi Günlük Burç Yorumu

Sözcü Gazetesi

Sabah saatlerinde ani duygusal çıkışlarla dikkat çekebilirsiniz, politik yönünüzü ortaya çıkarmaya çalışmalısınız. Öğleden sonradan itibaren sosyal ortamınız canlanıp renkleniyor, umutlarınızı tazeleyebilirsiniz.

11 Eylül 2020, Cuma
HaberTürk Gazetesi Günlük Burç Yorumu

HaberTürk Gazetesi

Korkak ve kendinize güvenmeyen tavrınız insanların size bakışını olumsuz yönde etkiliyor. Halbuki oldukça başarılı ve iyi niyetli bir insansınız. Bunun artık farkına varın!

11 Eylül 2020, Cuma
Rezzan Kiraz Günlük Burç Yorumu

Rezzan Kiraz

Ay, öğlen saatleri itibariye İkizler burcundaki seyahatini sonlandırıp Yengeç burcunda seyahat etmeye başlıyor.Arkadaşlarınızla kurduğunuz duygusal bağların önem kazandığı bir gün olacaktır. Güneş'in Neptün ile karşıtlığı ikili ilişkilerinizde yaşanabilecek belirsizliklere işaret ediyor. Bugünlerde imzalı işlerden mümkün olduğunca uzak durmalısınız.

11 Eylül 2020, Cuma
Nuray Sayarı Günlük Burç Yorumu

Nuray Sayarı

Aşk ile işi birbirine karıştırıyorsunuz. Herkese mavi boncuk veriyorsunuz. Çapkınlıktan vazgeçip daha kalıcı ilişkilere yönelmelisiniz. Her an çok iyi anlaşabileceğiniz bir kişiye rastlayabilirsiniz. Hatta yeni bir yaşam kurabilirsiniz. Uzun seyahatlere çıkmayı ne zamandır düşünüyordunuz.

11 Eylül 2020, Cuma
Hande Kazanova Günlük Burç Yorumu

Hande Kazanova

Bugün adeta bir filozof kral rolüne bürünmüşsün. Hatta bir krallığın nasıl yöneltilmesi gerektiğine dair fikirlerini açık edebilirsin. İnsanlarla etkileşime geçip karşılıklı olarak birbirinizin hayatlarında olumlu değişimler yaratmak için harika bir gündesin. İlk adımı sen at ve herkesin katılabileceği tarzda stratejiler veya oyun planları sun. Bir grup koçu gibi davranırsan, "takım"ın bugün skor yapma şansı elde edebilir!

11 Eylül 2020, Cuma
Astroloji Yorumu Günlük Burç Yorumu

Astroloji Yorumu

Beraber olduğunuz kişiye olan duygularınız derinleşiyor. Ama duygularınızı sevdiğinize açıkça ifade edemiyor olmanız, kendinizi baskı altında hissetmenize neden oluyor. Bu durumun yarattığı baskıdan kurtulmak için yaratıcılığınızı harekete geçirin. Bir projeniz için kaynak arayışınızda bu kadar umutsuzluğa düşmeyin. Birkaç güne kalmadan sevineceğiniz haberleriniz olabilir. Zor günler geride kalıyor. Bugünlerde bir satın alma işiniz var, iyi masraf yapacaksınız

11 Eylül 2020, Cuma

Günün Melek Kartı

Meleklerinizi düşünün ve onlardan arzu ettiğiniz konuda tavsiye almak için yardım isteyin

Yükselen Burç Hesaplama

Yükselen burcumuz ilişkilerimizde takındığımız tavırları ve çevremizle olan ilişkilerimizi şekillendirir

Burç Yorumları

Burç Uyumları

Aşk hayatında burçların birbirleriyle etkileşimleri ve uyumları nasıl?

Burç Hesaplama

Doğum tarihinizi girerek hemen burcunuzu öğrenelim

Gezegenlerin Konumları

Güneş
Yengeç
23° 59' 41" R
Ay
Akrep
17° 06' 26" R
Merkür
Aslan
20° 02' 32" R
Venüs
Aslan
05° 20' 35" R
Mars
Boğa
26° 37' 59"
Jüpiter
İkizler
11° 21' 41"
Satürn
Balık
19° 12' 38"
Uranüs
Boğa
26° 20' 26"
Neptün
Balık
29° 52' 55"
Plüton
Kova
01° 02' 25"
Chiron
Koç
23° 29' 08"
Lilith
Terazi
01° 50' 37"
True Node
Koç
09° 57' 28"
Son Güncelleme : 16/07/2024 03:40

Astroloji Gündemi

23 Mayıs 2024 Venüs İkizler Burcunda - Burçlara Etkileri 19 Mayıs 2024, Pazar 23 Mayıs 2024 Venüs İkizler Burcunda - Burçlara Etkileri Koçlar ve yükselen burcu Koç olanlar Zihinsel aktiviteleriniz artacak, iletişiminiz güçlenecek ve yeni fırsatlar karşını... Devamını Oku >>