Başak Burcu

Başak Burcu

24 Ağustos - 22 Eylül
Ağırbaşlısın! Günün Mottosu

Başak Burcu Günlük Burç Yorumu

12 Eylül 2020, Cumartesi

Aşk 20%
Para 40%
Sağlık 60%

Tutkulu bir doğaya sahipsiniz ve bazen etrafınızdaki insanlar coşkunuzu paylaşmadığında, bu sizin için zor olabiliyor. Bu, yavaş yavaş yumuşatmaya çalışmak için iyi bir zaman. Havada biraz gerginlik var ve coşkunuz her zaman olduğu gibi insanları çekmekten ziyade onları rahatsız edecek. Bu konuda moral bozmanıza gerek yok. Bu sadece geçici bir şey. Yarın tekrardan ilgi odağı olacaksınız ve sizi seven herkese öpücükler dağıtmaya devam edeceksiniz.

Üzerinde çalıştığınız projelerdeki ivmenizi kaybettiğinizi düşünüyorsanız, bu o kadar da kötü olmayabilir. Bu, son birkaç günün atmosferinin sizi etkilediği anlamına gelir; bu da tüm dikkatinizi etrafınızdaki kişilere günlük bir şekilde adamaya teşvik eder. Onlar için özel olanı takdir etmeyi ve onları daha iyi anlamayı öğrenebilirsiniz. İnsanlar hakkında genelleştirmeyi bırakmak için iyi bir gün.

Bugün siz ve ailenizden birileri bazı değişiklikler yapma konusunda tartışabilirsiniz. Bu değişiklikler, dekorasyon veya düzenleme ve hatta temizlik yapmak bile olabilir. Ancak, bu farklı bir yere taşınmanızı gerektirecek bir şey de olabilir. Etrafınızdaki değişim ihtiyacı çok açık, bu yüzden tereddüt etmeyin. İlk adımlarınızı atmaya başlayın!

Birini disipline etmen gerektiğini fark edebilirsin. Çocukların varsa, fazla enerjileri gözüne çarpabilir. Bunu düzgünce dışa aktarmalarına yardımcı olacaksın. Onları dışarı egzersize çıkar. Ya da evde başkalarını rahatsız etmeden oynamalarını sağla. Çocuğun yoksa, yeğenin veya komşunun çocuğuyla ilgilenmen gerekebilir.İnsanlar için aşırı çaba sarf etmeyin ve onlardan da aynı şeyi bekleyin. Bir şeyi önemsediğiniz için yapıyorsanız sorun yok, ancak iyilik yaptığınız kişiden bir beklentiniz olduğu için yapmamalısınız. Bugün büyük dram ve duygu gösterileriyle bir yere varamazsınız, bu yüzden denemeyin bile. Lafla peynir gemisi yürümez.

My Burç Günlük Burç Yorumu

My Burç

Bugün stil anlayışınız gelişebilir. İnsanların size hayranlık ve beğeniyle bakmasını isteyebilirsiniz. Belki de en havalı giysilerinizi giyip sosyal medyada özgüven abidesi bir fotoğraf paylaşırsınız. İçinizde hep model ya da oyuncu olmak isteyen bir yanınız oldu ve bugün kendinizi gösterme şansı bulabilirsiniz. İş çıkışı iki dirhem bir çekirdek giyinip şık bir gece kulübüne ya da restorana gidin. Size hayran olacak birkaç arkadaş edinebilirsiniz!

12 Eylül 2020, Cumartesi
Mynet Sitesi Günlük Burç Yorumu

Mynet Sitesi

Bugün kaza ve yaralanmalara dikkat etmeli, iletişim kurarken kelimelerinizi seçmeye gayret etmelisiniz. Kritik kararları ertesi güne bırakmak daha sağlıklı olabilir. Çocuklarla ilgili konular, çocuklarınızla ilgili sorumluluklar öne çıkabilir. Aile üyeleriyle, sevdiklerinizle birlikte ortak organizasyonlar içerisinde olabilirsiniz.

12 Eylül 2020, Cumartesi
Sabah Gazetesi Günlük Burç Yorumu

Sabah Gazetesi

Daha ağırbaşlı hissettiğin bir sabaha uyanıyorsun. Etrafındakilerle arandaki diyalogu olabildiğince güçlü tutmaya çalışman, beklediğin şeyleri gerçekleştirme yolunda hızı artıracak. Yeni bir araba almayı düşünüyorsan, ekonomik koşullarını zorlamak seni zorlayabilir.

12 Eylül 2020, Cumartesi
Hürriyet Gazetesi Günlük Burç Yorumu

Hürriyet Gazetesi

Ani maddi kayıplar ile karşılaşmanız olasıdır. Aşırıya kaçmadan birikimlerinizi kullanmayı denemelisiniz.  Yeni tanıştığınız kişilerle iletişimsel olarak bazı projelerde ortak çalışmak isteyebilirsiniz. Kişileri ve projeyi iyice araştırmadan ani olarak hareket etmekten kaçınmalısınız. Size anlatılan bilgilerin doğruluğunu teyit etmekte yarar var. Teyit ettiğinizde belki de istediğiniz sonuçları alamayabilirsiniz.

12 Eylül 2020, Cumartesi
Milliyet Gazetesi Günlük Burç Yorumu

Milliyet Gazetesi

Bugün gruplar, arkadaşlıklar içinde hassasiyetlerinizi ortaya koyabilirsiniz. Ailevi konular ve gelecek yönünde planlar da daha çok gündeme gelebilir.

12 Eylül 2020, Cumartesi
Takvim Gazetesi Günlük Burç Yorumu

Takvim Gazetesi

Çabuk sinirlenmemeye çalışmak sizin için önemli olabilir. Özellikle güne başlarken huzursuz uyanabilirsiniz ancak gün içerisinde güzel haberlerle toparlayabilirisiniz...

12 Eylül 2020, Cumartesi
Sözcü Gazetesi Günlük Burç Yorumu

Sözcü Gazetesi

Gün boyuncahayatınızda muazzam olumlu destekler alırken, finansal durumunuzda artış görebilir, karlı işler yapabilir, kariyerinizle ilgili olumlu görüşmeler gerçekleştirebilirsiniz. Sosyal konular, gruplar ve takım çalışmalarında yer alabileceğiniz bugün, özel yaşamınızda keyifli görüşmeler gerçekleştirebilirsiniz.

12 Eylül 2020, Cumartesi
HaberTürk Gazetesi Günlük Burç Yorumu

HaberTürk Gazetesi

Mental olarak çökmüş gibi hissediyor olabilirsiniz ama aslında çok güçlüsünüz. Sadece kendinizi dışlanmış ve yalnız hissediyorsunuz. Sizi anlayabilecek insanlara ihtiyacınız var.

12 Eylül 2020, Cumartesi
Rezzan Kiraz Günlük Burç Yorumu

Rezzan Kiraz

Ay, günün tamamında Yengeç burcundaki seyahatine devam ediyor.Arkadaşlarınız ve sosyal çevrenizle ilgili konular ön planda olacaktır. Romantik ilişkilerinizde gerginliklere açık bir gün olacaktır. Çocuklarınızla her zamankinden daha fazla ilgilenmeniz gerekebilir.

12 Eylül 2020, Cumartesi
Nuray Sayarı Günlük Burç Yorumu

Nuray Sayarı

İş hayatınızdaki hareketlenmeyle beraber sizin de keyfiniz yerine geldi. Bundan sonra daha da hareketlenecek ve yoluna girecek. İşleriniz planlarınızı gerçekleştirme fırsatı sağlayacak size. Kilo problemlerinizi yapacağınız kısa yürüyüşlerle çözebilirsiniz.

12 Eylül 2020, Cumartesi
Hande Kazanova Günlük Burç Yorumu

Hande Kazanova

İlişkinizde bazı hatalar yaparsanız, özür dilemekten çekinmeyin. İş hayatınızda zorlandığınız zamanlar oldu, fakat her sorunun üstesinden başarıyla geldiniz. Hayattaki bazı sırlarınızı sadece güvendiğiniz insanlarla paylaşın.

12 Eylül 2020, Cumartesi
Astroloji Yorumu Günlük Burç Yorumu

Astroloji Yorumu

Aşk hayatınız inanılmaz güzellikte geçiyor. Sevgilinizle aranız şimdiye kadar hiç olmadığı kadar güzel olacak. Zaman zaman sizi kıskanması ufak çaplı tartışmalara yol açacak ama önemli bir sorun arz etmeyecek bu tartışmalar. Günlerdir yoğun bir tempo içinde çalışmanız, arkadaşlarınızla aranızdaki ilişkileri soğutsa da bu günden itibaren eski neşenize kavuşup sosyal faaliyetlerinizi hızlandıracaksınız. Gelirinizin artması için biraz daha girişken olmanız gerekiyor.

12 Eylül 2020, Cumartesi

Günün Melek Kartı

Meleklerinizi düşünün ve onlardan arzu ettiğiniz konuda tavsiye almak için yardım isteyin

Yükselen Burç Hesaplama

Yükselen burcumuz ilişkilerimizde takındığımız tavırları ve çevremizle olan ilişkilerimizi şekillendirir

Burç Yorumları

Burç Uyumları

Aşk hayatında burçların birbirleriyle etkileşimleri ve uyumları nasıl?

Burç Hesaplama

Doğum tarihinizi girerek hemen burcunuzu öğrenelim

Gezegenlerin Konumları

Güneş
Yengeç
23° 59' 41" R
Ay
Akrep
17° 06' 26" R
Merkür
Aslan
20° 02' 32" R
Venüs
Aslan
05° 20' 35" R
Mars
Boğa
26° 37' 59"
Jüpiter
İkizler
11° 21' 41"
Satürn
Balık
19° 12' 38"
Uranüs
Boğa
26° 20' 26"
Neptün
Balık
29° 52' 55"
Plüton
Kova
01° 02' 25"
Chiron
Koç
23° 29' 08"
Lilith
Terazi
01° 50' 37"
True Node
Koç
09° 57' 28"
Son Güncelleme : 16/07/2024 03:40

Astroloji Gündemi

23 Mayıs 2024 Venüs İkizler Burcunda - Burçlara Etkileri 19 Mayıs 2024, Pazar 23 Mayıs 2024 Venüs İkizler Burcunda - Burçlara Etkileri Koçlar ve yükselen burcu Koç olanlar Zihinsel aktiviteleriniz artacak, iletişiminiz güçlenecek ve yeni fırsatlar karşını... Devamını Oku >>