Başak Burcu

Başak Burcu

24 Ağustos - 22 Eylül
Kendini Düşünüyorsun Günün Mottosu

Başak Burcu Günlük Burç Yorumu

16 Eylül 2020, Çarşamba

Aşk 60%
Para 70%
Sağlık 20%

Sizi yavaşlatan duygusal bir sorun varsa, durumu düzeltmek için sağlıklı yollar bulduğunuzdan emin olun. Aşırı yeme veya içme bu sorunu çözmez. Bu, yalnızca zorluklarınızı maskeleyecek ve gelecekte daha kötü bir şekilde karşınıza çıkmalarını sağlayacak. Kendini bu sıkıntıdan çıkarmanın ve duruma yeni bir soluk katmanın zamanı geldi. Tüm dünyaya yetecek kadar çok sevginiz var.

Evde bazı olumlu haberler alabilirsiniz. Bu haber bir aile üyesini veya romantik partnerinizi içerebilir. Kendinizin büyük bir atılımını bekliyorsanız, şimdi ya da sonraki iki gün içinde olabilir. Evinizi satabilir, bir davadan borçlu olduğunuz parayı alabilir veya işyerinde zam alabilirsiniz. Ne olursa olsun, iyi haber hemen köşede!

Bugün bilgiler altında ezilmiş hissedebilirsiniz çünkü normalde cevaplayabildiğinizden çok daha fazla telefon ve e-mail alabilirsiniz. Bugün önceliklerinizi belirleyip onlara sadık kalma günü. Yoksa gününüzü giderek artan bir hızla sahanın dört bir yanını dolaşan bir tenis topu gibi geçirebilirsiniz. Gün boyunca derin nefes alın bu şekilde öfkenizi kontrol atlında tutabilirsiniz.

Günün enerjisi sayesinde her şeye hazır ve istekli hissedeceksin. Radikal yaklaşımlarına bağlı olarak, kendini biraz kontrol altında tutman gerekebilir. Hümanist yaklaşım da Başaknın özelliklerinden bir tanesidir ve eğer istediğin şeylere ulaşma konusundaki arayışın sevdiklerine zarar verebilecek şeylere yol açarsa içsel çatışmalar yaşayabilirsin. Havadaki bu enerji ile, harekete geçmeden önce planlarını iyice düşün ki değerlerine sadık kaldığından emin ol.Sosyal davetler almaya karşı açın olun. Sizi daha iyi tanımak isteyen bir tanıdığınız olabilir. Bu kişiyle ortak bir paydanız olması mümkün. Yoğun bir programınız olsa dahi bu kişiyle buluşmak için biraz zaman yaratın. Onunla uzun bir öğle yemeği yemekten zevk alabilirsiniz. Ya da birlikte akşam yemeğine çıkabilir ve dostane bir sohbet gerçekleştirebilirsiniz. Bu ilişki pozitif bir şey olabilir ve ilerde sağlam bir dostluğa dönüşebilir.

My Burç Günlük Burç Yorumu

My Burç

Elinizden gelenin en iyisini ortaya koymaya ne kadar da ihtiyacınız olduğunu fark edebilirsiniz. Bu tarz farkındalıkları bir çok insan yaşıyor… Özgürlük aynı zamanda hangi yönünüzü gösterip hangi yönünüzü saklı tutacağınız demektir de. Bakalım hangisi gelecek, yazı mı tura mı?

16 Eylül 2020, Çarşamba
Mynet Sitesi Günlük Burç Yorumu

Mynet Sitesi

Bugün önemli bir haber, şaşırtıcı telefonlar alabilirsiniz. Kararsızlık veya kafa karışıklığı yaşadığınız konuda karara varabilir, bir durumdan vazgeçebilir, yeni bir yola gidebilirsiniz. Kendi çıkarlarınızla karşınızdakilerin çıkarları arasında denge kurmak gerekebilir.

16 Eylül 2020, Çarşamba
Sabah Gazetesi Günlük Burç Yorumu

Sabah Gazetesi

Titizlikle başladığın günün, ani plan değişiklikleriyle kontrolünü kaybettiriyormuş gibi hissettirebilir. Bu durumu yönetirken kendine düşünmek için zaman ayırmalısın. Ailen hakkında öğreneceğin bazı gelişmeler, benim neden haberim yok dedirtebilir. Uzun zamandır ilişkisi olan bir Başak burcuysan, sevgilinle ailelerinizi tanıştırma kararı alabilirsiniz. Artan sırt ağrılarınla baş edebilmek için yoga yapmaya karar verebilirsin.

16 Eylül 2020, Çarşamba
Hürriyet Gazetesi Günlük Burç Yorumu

Hürriyet Gazetesi

Tozdan nem kapan duygularınız sizleri oldukça yoruyor olabilir. Takıntı yaptığınız konular da destek almayı deneyebilirsiniz. Ortaklı işleriniz var ise kurulan hayallerle değil de eldeki gerçek verileri dikkate alarak ilerlemeyi seçmelisiniz. Titiz yapınız sizlere yardımcı olacaktır.

16 Eylül 2020, Çarşamba
Milliyet Gazetesi Günlük Burç Yorumu

Milliyet Gazetesi

Yeni başlangıçlar yapmak isteseniz de sabah saatlerinde engellendiğinizi hissedebilirsiniz. Kişisel açıdan önem verdiğiniz konulara yönlenmek isteyebilirsiniz. İlgilendiğiniz konulara emek harcayacağınız bir gündesiniz. İlişkilerde fedakârlıklar söz konusu olabilir. Hassasiyet yaşadığınız konulara karşı dikkatli olmanızda fayda var.

16 Eylül 2020, Çarşamba
Takvim Gazetesi Günlük Burç Yorumu

Takvim Gazetesi

Bugünlerde bazı olayları çözümlemek için ise çaba göstermelisiniz. Hayatınızı düzene sokmak ve istemediklerinizi hayatınızdan çıkarmak için uygun bir...

16 Eylül 2020, Çarşamba
Sözcü Gazetesi Günlük Burç Yorumu

Sözcü Gazetesi

Yeni ay öncesinde değerlendirme yapma açısından uygun bir gün, geçmişi, geleceği, kendinizi, konumunuzu fazlaca düşüneceğiniz, hayallere dalacağınız bir gün olabilir. Herhangi bir adım atmadan önce yarın gerçekleşecek yeni ayı beklemelisiniz.

16 Eylül 2020, Çarşamba
HaberTürk Gazetesi Günlük Burç Yorumu

HaberTürk Gazetesi

Bugün işinizde acemi olmanızdan kaynaklanan zorluklar yaşayabilirsiniz. Ancak sizden dha kıdemli birinin yardımları sayesinde toparlayacaksınız.

16 Eylül 2020, Çarşamba
Rezzan Kiraz Günlük Burç Yorumu

Rezzan Kiraz

Ay, günün tamamında burcunuzda seyahat edecek.Kişisel meselelerinizin ön planda olacağı, hassas bir gün olacaktır. Yarın burcunuzda gerçekleşecek Yeni Ay ile yeni başlangıçlara açık bir döneme giriyorsunuz. Hangi konularda başlangıçlar yapmak istediğinizi belirlemek için bugünü değerlendirebilirsiniz.

16 Eylül 2020, Çarşamba
Nuray Sayarı Günlük Burç Yorumu

Nuray Sayarı

Bu günlerde sevgiliniz çok sorumluluk sahibi bir insan haline gelecek. Sizin de istediğiniz bu değilmiydi? Fakat bu durum onu biraz gerginleştirecek. Ona şefkatli ve romantik davranmalısınız. Unutmayın o sizi çok seviyor ve karşılığını beklemek onun da hakkı.

16 Eylül 2020, Çarşamba
Hande Kazanova Günlük Burç Yorumu

Hande Kazanova

Bugün, verdiğiniz sözler ve sadakat duygunuz öne çıkabilir. Kendinizi adamış olduğunuz, artık eskisi gibi doğru ya da güvenli gelmeyen bir şey mi var? Eğer öyleyse, bu işin içindeki diğer kişilerle nasıl hissettiğiniz konusunda konuşmanızın vakti gelmiş olabilir. Belki de bu sözün diğer kişi için hala önemli olduğuna dair güvenceye ihtiyacınız var ya da belki sizin kendi ihtiyaçlarınız değişmiştir. Durum ne olursa olsun, bununla ilgili bir şeyler yapmalısınız.

16 Eylül 2020, Çarşamba
Astroloji Yorumu Günlük Burç Yorumu

Astroloji Yorumu

İlişkiniz yıpranmaya başladı. Yaşadığınız küçük sürtüşmeler ciddi tartışmalara dönüşebiliyor. Bugünlerde kıskançlığınızı dizginlemenizde yarar var. Mesleğinizde ulaşmak istediğiniz hedeflere yönelik projelerinizde, çalışmalarınızda gözden kaçırdığınız ayrıntıları fark ederek gerekli değişiklikleri yapacaksınız. Yeni bir karar almaktan uzak durun. Elde ettiğiniz kazancı, emeğinizin karşılığı olarak yeterli görmüyor, yeni kazanç yolları arıyorsunuz. Ara sıra teraziye çıkıp, kilolarınızı kontrol edin!

16 Eylül 2020, Çarşamba

Günün Melek Kartı

Meleklerinizi düşünün ve onlardan arzu ettiğiniz konuda tavsiye almak için yardım isteyin

Yükselen Burç Hesaplama

Yükselen burcumuz ilişkilerimizde takındığımız tavırları ve çevremizle olan ilişkilerimizi şekillendirir

Burç Yorumları

Burç Uyumları

Aşk hayatında burçların birbirleriyle etkileşimleri ve uyumları nasıl?

Burç Hesaplama

Doğum tarihinizi girerek hemen burcunuzu öğrenelim

Gezegenlerin Konumları

Güneş
Yengeç
02° 30' 36" R
Ay
Oğlak
21° 07' 14" R
Merkür
Yengeç
12° 57' 21"
Venüs
Yengeç
07° 39' 40"
Mars
Boğa
10° 31' 49"
Jüpiter
İkizler
06° 34' 08"
Satürn
Balık
19° 23' 42"
Uranüs
Boğa
25° 21' 58"
Neptün
Balık
29° 54' 37"
Plüton
Kova
01° 32' 13"
Chiron
Koç
23° 03' 54"
Lilith
Başak
29° 20' 51"
True Node
Koç
11° 57' 09"
Son Güncelleme : 23/06/2024 15:00

Astroloji Gündemi

23 Mayıs 2024 Venüs İkizler Burcunda - Burçlara Etkileri 19 Mayıs 2024, Pazar 23 Mayıs 2024 Venüs İkizler Burcunda - Burçlara Etkileri Koçlar ve yükselen burcu Koç olanlar Zihinsel aktiviteleriniz artacak, iletişiminiz güçlenecek ve yeni fırsatlar karşını... Devamını Oku >>