Başak Burcu

Başak Burcu

24 Ağustos - 22 Eylül
Öz Eleştiri Yapıyorsun Günün Mottosu

Başak Burcu Günlük Burç Yorumu

19 Kasım 2022, Cumartesi

Aşk 90%
Para 100%
Sağlık 100%

Sevdiğin kişiyle ileriye dönük bazı programlar yapabilirsiniz. Birlikte güzel bir etkinliğe katılma, bir ortama girme konuları daha baskın olabilir. İkinizin de keyif alacağı yerlere gitmeniz size çok daha iyi gelebilir. Bunun için planlar yapmak sizi heyecanlandıracak.

Bugün güçlü bir konuşma yapmak için ilham alabilirsiniz. Bugün önünüzde kelimelerle bezeli büyülü bir yolunuz var. Birsunumu yapıyorsanız, insanları görüşünüz konusunda ikna edebileceksiniz. Siyasi konularda ilerlemeniz için harika bir gün olabilir. Bugün el sıkışmaktan ve networkünüzü genişletmekten korkmayın. Keskin zekânız ve keskin sözleriniz kalıcı bir izlenim bırakabilir.

İhtiyaçları, kişinin kendisine yapacağı yatırımı ve daha kaliteli şeyleri bir lüks olarak görmemek gerekir. Bugün sen de ihtiyaçların doğrultusunda para harcamayı öğrenmelisin. Sana yarayacak şeylere para ayırmak bir zulüm olmamalı.

Sağlıklı bir gün geçirmek için neler yapacağın belli olabilir bugün. Güne erken başlamak, açık hava yürüyüşleri yapmak, sağlıklı beslenmek, dinlenmek ve uyku düzenini bozmamak... Bütün bunlara özen gösterdiğin sürece gün senin için daha rahat geçebilir.

My Burç Günlük Burç Yorumu

My Burç

Var olan sorumlulukların yoğunlaştıysa eğer yeni şeylere odaklanmakta zorluk çekebilirsin. Ve bu durumdan en çok etkilenen de aşk hayatın olabilir. Hayatında yeni bir insana yer açabilecek misin? Bunu yapman için neleri değiştirmen gerekir? Bugün bu tür konularda dikkatlice kararlar alman gerekebilir.

19 Kasım 2022, Cumartesi
Mynet Sitesi Günlük Burç Yorumu

Mynet Sitesi

Akışa uymaya ne kadar istekli olursanız, günden o kadar çok keyif alırsınız. Şimdi aklınıza gelen bir para fikri, ağırlığınca altın değerinde olabilir. Ev tabanlı birbaşlatmak, uygulanabilir bir olasılıktır. Cömert bir akraba, yeni bir girişim için başlangıç sermayesi almanıza yardımcı olacaktır.

19 Kasım 2022, Cumartesi
Sabah Gazetesi Günlük Burç Yorumu

Sabah Gazetesi

Yalnız yaşayan bir Başak burcuysan evinin mutfağında yaptığın dekoratif değişikliklere gözün alışamıyor olabilir. Bu yüzden eski düzenine geri dönmek isteyeceksin. İşlerine konsantre olmakta zorluk çekerken, kendine karşı dürüst davranıp, öz eleştiri yapacaksın. Kendi işini yapmak isteyen bir Başak burcuysan bazı girişimlerde bulunabilirsin.

19 Kasım 2022, Cumartesi
Hürriyet Gazetesi Günlük Burç Yorumu

Hürriyet Gazetesi

Hedefinize giden yolda karşılaştığınız engelleri düşünebilirsiniz. Psikolojik olarak yorgun ve duygusal hissedebilirsiniz. Düşünce ve hislerinizi, bunları nasıl iyileştireceğinize dair fikirlere yönelttiğinizde ilerlemek sizin için daha kolay olacaktır. Sosyal ve keyifli bir gün olmasına izin verin.

19 Kasım 2022, Cumartesi
Milliyet Gazetesi Günlük Burç Yorumu

Milliyet Gazetesi

Günün ilk yarısında şahsi alanda yeni adımlar atabilirsiniz. Öğle sonrasında maddi durumunuz üzerinde daha çok düşüneceksiniz.

19 Kasım 2022, Cumartesi
Takvim Gazetesi Günlük Burç Yorumu

Takvim Gazetesi

İdealist yönünüzün bir süredir sizinle gelmesinden ötürü aşk konularına mesafe koymuş olsanız da partneriniz sizden artık ilgi bekleyebilir.

19 Kasım 2022, Cumartesi
Sözcü Gazetesi Günlük Burç Yorumu

Sözcü Gazetesi

Bugün herkes gergin olabilir. Ana faaliyet alanınızda hareket özgürlüğünüz kısıtlanabilir. Yolunuza bilinçli bir şekilde konmuş gibi hissettiren engelleri aşmak için kendinize yer açmaya çalışmanız gerekebilir. Tüm bunların sonucunda, çevrenizdekileri azarlayabilirsiniz. Ufukta bir fırtına görünüyor!

19 Kasım 2022, Cumartesi
HaberTürk Gazetesi Günlük Burç Yorumu

HaberTürk Gazetesi

İyi hissetmek istemekten utanmanıza gerek yok! Arzularınızın bir şekilde yanlış olduğuna inanıyorsanız, iyi vakit geçirme çabalarınız gönülsüz olabilir. Yetiştirilme tarzınızda aldığınız mesajları tekrar gözden geçirmeniz ve hangilerinin yardımcı olmadığını belirlemeniz gerekebilir. Kısıtlamalarınız ister fiziksel kaygılardan isterse savurganlık korkularından kaynaklanıyor olsun, kendinizi geride tutmanın gerçekten de herhangi biri için işleri daha iyi hale getirip getirmediğine yakından bakın.

19 Kasım 2022, Cumartesi
Rezzan Kiraz Günlük Burç Yorumu

Rezzan Kiraz

Çevre ilişkilerini en iyi kullanan biri olarak, sizi anlamak her zaman mümkün olmuyor. Bugün derin duyguların kişisi olarak bazen olayları fazla kafaya takıyorsunuz. Her kelimenin altında farklı bir anlam aramanız hata, biliyorsunuz.

19 Kasım 2022, Cumartesi
Nuray Sayarı Günlük Burç Yorumu

Nuray Sayarı

Şu anda her şey her zamankinden çok daha kolay geliyor, yaptığınız işlerden gerçekten keyif alıyorsunuz. Bunun yaparken arkanızdan karizmatik bir iz de bırakıyorsunuz. Tanıdığınız kişiler gelip sırlarını veya gizli fikirlerini sizinle paylaşırlarsa şaşırmayın. Kibirli davranmayın – farklı projelere gerçekten de katılın, bunlar kendi planlarınız için de esin kaynağı olabilir.

19 Kasım 2022, Cumartesi
Hande Kazanova Günlük Burç Yorumu

Hande Kazanova

Sevgili Başak; bugün duygusal olarak iyi hissedebilişiniz. Aşk, çocuk, eğlence, tatil, hobi, sanat, borsayla ilgili güçlü kararlar alabilirsiniz. Öğleden sonra; para ve kazançlar ön plana çıkabilir. Ev, toprak, araba, taşınmazlarla ilgili yatırım fırsatı elde edebilirsiniz.

19 Kasım 2022, Cumartesi
Astroloji Yorumu Günlük Burç Yorumu

Astroloji Yorumu

Sevdiğiniz kişiden fazla beklentileriniz olmasın. Onun düşüncelerini değiştirmeye çalışmamalı ve ikna etme yeteneğiniz etkisiz olduğundan süre gelen olayları fazla zorlamamalısınız. İş yaşamınızdaki başarınız herkese parmak ısırtıyor. Ama bu başarınız, beraberinde stres ve yorgunluk da getiriyor. Zamansız harcamaların sıkıntısı bir süre daha sürebilir. Bazı borçlarınızı ertelemeye çalışın. Sağlığınızda önemli bir zayıflık olmamakla birlikte bugünlerde enerji seviyeniz düşük

19 Kasım 2022, Cumartesi

Günün Melek Kartı

Meleklerinizi düşünün ve onlardan arzu ettiğiniz konuda tavsiye almak için yardım isteyin

Yükselen Burç Hesaplama

Yükselen burcumuz ilişkilerimizde takındığımız tavırları ve çevremizle olan ilişkilerimizi şekillendirir

Burç Yorumları

Burç Uyumları

Aşk hayatında burçların birbirleriyle etkileşimleri ve uyumları nasıl?

Burç Hesaplama

Doğum tarihinizi girerek hemen burcunuzu öğrenelim

Gezegenlerin Konumları

Güneş
Yay
10° 00' 34" R
Ay
Koç
00° 33' 05" R
Merkür
Yay
22° 55' 59" R
Venüs
Yay
20° 03' 18" R
Mars
İkizler
18° 24' 24"
Jüpiter
Balık
28° 55' 03"
Satürn
Kova
19° 55' 50"
Uranüs
Boğa
15° 59' 52"
Neptün
Balık
22° 38' 45"
Plüton
Oğlak
26° 48' 42"
Chiron
Koç
12° 08' 23"
Lilith
Yengeç
25° 49' 04"
True Node
Boğa
13° 10' 42"
Son Güncelleme : 02/12/2022 08:40

Astroloji Gündemi

1 Aralık 2022 Perşembe Günlük Astroloji Olayları 1 Aralık 2022, Perşembe 1 Aralık 2022 Perşembe Günlük Astroloji Olayları Balık burcunda ilerleyen Ay’ın sabah saatlerinde Ay Düğümleriyle kuracağı açılar bugünün bazı kadersel motifler taşıyacağına... Devamını Oku >>