Başak Burcu

Başak Burcu

24 Ağustos - 22 Eylül
Günün Mottosu

Başak Burcu Günlük Burç Yorumu

2 Eylül 2017, Cumartesi

Aşk %
Para %
Sağlık %

Aşırı iyimser bir gününüzdesiniz. Bu iyimserliğiniz ilişkinize de yansıyacak. Sabah sevdiğinizle ilgili bir haber alabilirsiniz. Bu haber doğrudan ilişkinizle ilişkili ilgili olmayabilir ama durumu rahatlatacak bir gelişme olduğu için sizi de yeterince mutlu edecek.

Bazı tepkilerinizde daha dengeli olmanızla ilgili uyarılar alabilirsiniz. Yanlış anlamalar canınızı sıkabilir. Uzun süredir su yüzüne çıkmayan ama sizi içten içe rahatsız eden bir konu bugün gündeme gelebilir. İyimserliğiniz işinize de yansıyacağından konuyu şimdilik fazla büyütmeyeceksiniz.

Bu sıralar duygusal konular sizin için daha ön planda olduğu için mali sorunlarla pek uğraşmıyorsunuz. Küçük bir ödemeniz size hatırlatılabilir. Bir plan yapmakla yüz yüze kalabilirsiniz.

Yeni gelişmeleri dikkatli değerlendirmeniz, geleceğinizi de belirleyebilir. Ani kararlar vermek durumunda kalabilirsiniz.

My Burç Günlük Burç Yorumu

My Burç

Alışkanlıklarınızın dışına çıkmanız ve yeni şeyler öğrenmeniz için değişik alternatiflerle yüz yüze gelebilirsiniz. Pek çok konuda yeni seçimler arifesindesiniz. Kararsızlık yaşayabilir, temkinli davranmak isteyebilirsiniz. Bazı yakınlarınıza danışmanızda yarar var. Akşamüzeri bir görüşme yapabilir ve kendinizi huzurlu hissedebilirsiniz.

2 Eylül 2017, Cumartesi
Mynet Sitesi Günlük Burç Yorumu

Mynet Sitesi

Sevgili Başaklar, Saat 07:47 Ay-Jüpiter görünümü, disiplinli düşünmenin, sevdiklerimize olan sorumluluklarımızın ve ciddiyetin göstergesidir. Ancak paramız cebimizde varsa, bize iyi gelen dostlarımız yanımızdaysa, bir de huzurlu isek, değmeyin keyfimize. Tam tersi durumda neden bu böyle değil, neden şu şöyle değil diyerek kendimizi kısıtlarız. Elimizde olduğu kadar, gönlümüzden geldiği kadar hayata katılalım. Saat 15:13 Mars-Uranüs olumlu görünümü, kendimize bir yol çizmemiz anlamında teşvik ediyor. Tabii ki, özgür olmak için, insanın önce, kendini zincirleyen ne varsa ondan kurtulması gerekir. İlişkilerimize, ortaklıklarımıza, fikirlerimize, planlarımıza bir bakalım. Yolumuz nedir, nereye varmak istiyoruz bunu bir tespit edersek, bu enerji bizim yüklerimizden kurtularak ilerlememizi sağlayabilir. Saat 19:29-23:06 arasında Ay-Boşluk etkisi altındayız. Bu zaman diliminde, egonuz baskın hale gelebilir. Birlikte olduğunuz kişiden destek bekleyebilir, sosyal hayatta ve işinizde yardımcı olmasını isteyebilirsiniz. Eğer bu tavrınızı belli bir sınırda tutarsanız tabi ki bir sorun çıkmaz. Tam tersi durumda ise, çatışmalar meydana gelebilir. Saat 23:06 itibariyle Kova burcunda ilerleyecek Ay, işbirliği gerektiren durumlarda uyumlu davranmanın önemli olduğunu, işinizde yenilikçi düşünmenin size yarar getireceğini, detaylar arasında boğulmamak için bütüne bakmanız gerektiğini anlamanızı sağlayıcıdır. Nice Bayramlara, huzur ve esenlik içinde, dostça, kardeşçe, sevgiyle ulaşmamız dileğimle,

2 Eylül 2017, Cumartesi
Sabah Gazetesi Günlük Burç Yorumu

Sabah Gazetesi

Bugün elinden çıkarmaya çalıştığın bir mülk için hareket edebilirsin. Ortak karar vermek için uygun bir dönem.

2 Eylül 2017, Cumartesi
Hürriyet Gazetesi Günlük Burç Yorumu

Hürriyet Gazetesi

Gelirlerinizi güvence altına almak amacıyla sözleşmeler yapabilirsiniz. Bazı ödenmeyen borçlara ekstra dikkat etmelisiniz.

2 Eylül 2017, Cumartesi
Milliyet Gazetesi Günlük Burç Yorumu

Milliyet Gazetesi

Bugün sevdiklerinizle, çocuklarla ilgili konularda kendinizi daha sorumlu hissedebilirsiniz. Planlarınızı yeniden gözden geçirebilirsiniz.

2 Eylül 2017, Cumartesi
Takvim Gazetesi Günlük Burç Yorumu

Takvim Gazetesi

Bugün yapacağınız işlerde ya da tutumunuzda risk almaya, sıradışı ve farklı bir yaklaşım belirlemeye çok daha yatkın ve istekli olabilirsiniz. Mücadele tutkunuz sizi çok farklı noktalara taşıyabilir. Ancak gözükaralığın getirebileceği aksiliklere hazır olmalısınız.

2 Eylül 2017, Cumartesi
Sözcü Gazetesi Günlük Burç Yorumu

Sözcü Gazetesi

Saat 17.00'a kadar olan zaman dilimindehayatınızda ve iletişim konularında problemlerle karşılaşabileceğiniz, geçici bir motivasyon düşüklüğü hissedebileceğiniz zamanda iken, 17.00 sonrasında enerjinizin yükseldiği, ilişkilerde vehayatınızda beklentilerinizi net olarak ifade edebileceğiniz güçlü bir zaman diliminde olacaksınız.

2 Eylül 2017, Cumartesi
HaberTürk Gazetesi Günlük Burç Yorumu

HaberTürk Gazetesi

Eşinizin veya sevdiğiniz insanın maddi konulara yaklaşımı sizi de heyecanlandıracak. Harcamalarınız artabilir. Özel hayatınızda veya çocuğunuzla olan paylaşımlarınızda ipin ucunu çok kaçırmayın.

2 Eylül 2017, Cumartesi
Rezzan Kiraz Günlük Burç Yorumu

Rezzan Kiraz

Ani olaylar, heyecanlı diyaloglar, plansız programlar sizi bekler. Hayatın kontrolünü bir gün de olsa akışa bırakın. Bayram neşesini hayatınıza katın. Kalp sağlığınızı ve tansiyonunuzu kontrol altına tutun.Etrafınızdakilerin egosuna gülüp geçin. Bol bol alışveriş yapmak isteseniz de gereksiz lüks harcamalardan kaçınmakta fayda var. Sonradan pişman olmayın. Sevdiğiniz bir lokantaya giderek ailenizle bayram yemeği yerken keyif yapın.

2 Eylül 2017, Cumartesi
Nuray Sayarı Günlük Burç Yorumu

Nuray Sayarı

Kırılganlığınız yüzünden oldukça stresli günler yaşamanız mümkün. Aşırı hassas ve alıngansınız. Bu sıralar bazı ailevi sorunlarla karşılaşabilirsiniz. Her zamankinden güçlü olmanız gereken bir günde kırılganlığı bir tarafa bırakın. Bu zor günlerde yalnız olamayacağınızı da bilin.

2 Eylül 2017, Cumartesi

Günün Melek Kartı

Meleklerinizi düşünün ve onlardan arzu ettiğiniz konuda tavsiye almak için yardım isteyin

Yükselen Burç Hesaplama

Yükselen burcumuz ilişkilerimizde takındığımız tavırları ve çevremizle olan ilişkilerimizi şekillendirir

Burç Yorumları

Burç Uyumları

Aşk hayatında burçların birbirleriyle etkileşimleri ve uyumları nasıl?

Burç Hesaplama

Doğum tarihinizi girerek hemen burcunuzu öğrenelim

Gezegenlerin Konumları

Güneş
Kova
15° 33' 55" R
Ay
Aslan
03° 36' 05"
Merkür
Oğlak
21° 10' 37"
Venüs
Balık
10° 38' 45"
Mars
İkizler
11° 07' 04"
Jüpiter
Koç
06° 45' 20"
Satürn
Kova
26° 17' 19"
Uranüs
Boğa
15° 00' 42"
Neptün
Balık
23° 42' 40"
Plüton
Oğlak
28° 46' 53"
Chiron
Koç
12° 46' 00"
Lilith
Aslan
03° 02' 12"
True Node
Boğa
08° 01' 19"
Son Güncelleme : 04/02/2023 19:05

Astroloji Gündemi

4 Şubat 2023 Cumartesi Günlük Astroloji Olayları 4 Şubat 2023, Cumartesi 4 Şubat 2023 Cumartesi Günlük Astroloji Olayları Günün ilk yarısı oldukça gergin olabilir, üstümüzde baskı hissedebilir ya da manipülasyona maruz kalabiliriz. Saat 12:00 civa... Devamını Oku >>