Başak Burcu

Başak Burcu

24 Ağustos - 22 Eylül
Köklü değişimler yaşayacaksın! Günün Mottosu

Başak Burcu Günlük Burç Yorumu

23 Eylül 2019, Pazartesi

Aşk 20%
Para 60%
Sağlık 100%

Siz öğretmen olmak için doğmuşsunuz. Bugün bu yönünüz sevdiklerinizle olan etkileşimlerinizde ortaya çıkabilir. Ailenizden birinin yeni bir yetenek kazanmasına yardımcı olabilir ya da çocuklarınıza ev ödevlerinde yardım edebilirsiniz. Harika bir yol gösterici olduğunuzu göreceksiniz! Kendinizi ifade ederken açıkça ve coşkulu bir şekilde konuşun. Bilginizi başkalarıyla paylaşmaktan çok memnun olabilirsiniz.

Kendinizi ifade etmekte zorlanmayacaksınız. Bazen biraz utangaç ve dili tutulmuş gibi olabilirsiniz, ama bugün olmayacaksınız! Yabancılarla sohbet etmek için ilham alacaksınız. Konuşma havasında olacaksınız ve yeni sosyal bağlantılar kurmaya istekli olacaksınız. Kendinizi asansörde bir tanıdıkla konuşurken bulabilirsiniz. Beş dakikalık bir konuşma bir saate kadar kendi kendine uzayabilir! Ama sadece o kadar sosyal olmayın, hiçbir işi bitiremezsiniz.

Bugün bir öneri veya plan üzerinde çalışıyor olabilirsiniz. Pozisyonunuzu destekleyecek kesin verileri bir araya getirebilirsiniz. İnternetteki son araştırmaları toplamak istemeniz ya da alanınızda bir uzmana başvurup girişiminiz hakkında onların düşüncelerini almanız muhtemel. Eğer tüm parçaları bir araya getirirseniz, fikirleriniz baş göstermeye başlayacak.

Kimse reddedilmeyi sevmez; ama muhtemelen en fazla sevmeyen de sensin! Bu yüzden de bilinmeyene doğru ilerlemekten ve riskler almaktan hoşlanmıyorsun. Arkana yaslanıp güvenli hissederek de hayatını olumlu yönde etkileyebilecek maceralardan kendini mahrum ediyorsun! Havaya enerjik, kucaklayıcı bir etki hakim ve seni gözünü karartmaya cesaretlendiriyor. Bu enerji sana yabancı gelse de, belki de bu yabancı enerjinin tadına bakmanın zamanı gelmiştir.Muhtemel uzun bir süredir tatil planı yapıyor ya da okula geri dönmeyi düşünüyordunuz ve şimdi ise planlarınızı kesinleştirmek üzeresiniz. Gelgelelim, oldukça rahatsız edici bir mesaj ya da telefon görüşmesi planlarınızı suya düşürebilir ve bu yüzden hayal kırıklığının eşiğine gelebilirsiniz. Yine de durumu dikkatli bir şekilde gözden geçirirseniz, size o kadar da çok şeye mal olmayacağını fark etmeniz muhtemel. İstediğiniz şeyi gözden çıkarmadan da bir çaresine bakabilirsiniz.

My Burç Günlük Burç Yorumu

My Burç

Bugün, evinizde aniden sosyal bir etkinliğe ev sahipliği yapmanız gerekebilir ve bu yaklaşık 1 saat kadar sürebilir. Yani etrafı temizlemek için acele etmeniz ya da misafirlerle iletişim kurmaya çalışmanız anlamına geliyor, ki bu da göründüğü kadar kolay birdeğil. Özellikle tüm yükü sizin taşımanız bekleniyorsa bu sinir bozucu olabilir. Bunu yapmayın, yardım isteyin. Superwoman gelse, o bile bunları tek başına halledemez!

23 Eylül 2019, Pazartesi
Mynet Sitesi Günlük Burç Yorumu

Mynet Sitesi

Gün boyunca Ay, Yengeç burcunda hareket ediyor. Güne şanslı başlasanız da genel olarak sert açıların hakim olması sizlere stresli anlar yaşatabilir. Özellikle bulunduğunuz çevredekilere karşı toleransınız azalabilir. Güneş, bugün itibariyle Terazi burcuna geçiyor. Gece gündüzün eşit olduğu bugünden 23 Ekim'e kadar finansal gücünüz iyice artmaya devam ediyor. Büyük yatırımlara imza atmak için uygun bir dönemde olacaksınız.

23 Eylül 2019, Pazartesi
Sabah Gazetesi Günlük Burç Yorumu

Sabah Gazetesi

Köklü değişimler yaşayacaksın! Güneş, bugün hava burcuna geçiyor ve sonbahar mevsimini başlatıyor. Duygularını saklama gereği duyacağın ortamlarda bulunacaksın. Sevgilinin düşünceleri bugün senden çok farklı olabilir. Onunla tartışmaktan vazgeçmelisin. Akşam saatlerinde ailenle birlikte eğlenceli ortamlara katılabilir ve onlarla hoş vakit geçirebilirsin. Eğer 1986 doğumlu bir Başak burcuysan hem kariyerin hem de aşk hayatın adına bugünden sonra köklü değişimler yaşayacaksın.

23 Eylül 2019, Pazartesi
Hürriyet Gazetesi Günlük Burç Yorumu

Hürriyet Gazetesi

Planlarınızın ertelenmesine üzülmeyin. Bugünü daha iyi ve sağlıklı hamlelerin hazırlığıyla geçirmeniz hem moralinizi yükseltecek hem de krizi fırsata çevirmenizi sağlayacaktır.

23 Eylül 2019, Pazartesi
Milliyet Gazetesi Günlük Burç Yorumu

Milliyet Gazetesi

Bugünhayatınızda alacağınız desteklerle kendinizi çok daha iyi hissedebilirsiniz. Gelecek beklentilerinizle ilgili yeni sorumluluklar alabilirsiniz. Uğraştığınız işlerde en iyisini yapmak için çaba gösterebilirsiniz. Gün içinde fikir çatışmaları olabilir. Arkadaşlarınızla yaptığınız programlar sizi kısmen rahatlatacaktır.

23 Eylül 2019, Pazartesi
Takvim Gazetesi Günlük Burç Yorumu

Takvim Gazetesi

Hayatınızla ilgili radikal kararlar alabilirsiniz. Daha sosyal hissedeceğiniz bu günlerde eğitim odaklı konularda da başarılı olabileceksiniz.

23 Eylül 2019, Pazartesi
Sözcü Gazetesi Günlük Burç Yorumu

Sözcü Gazetesi

Haftanın ilk gününde ortak çalışmalara ve sosyal aktivitelere çok daha açık olabilirsiniz. Arkadaşlarınızla ortak işlere imzanızı atabilirsiniz, birlikte hareket etmekten keyif alacağınız bir gün olabilir.

23 Eylül 2019, Pazartesi
HaberTürk Gazetesi Günlük Burç Yorumu

HaberTürk Gazetesi

Bugün etrafınızdaki kişilere uyum sağlamak için yaklaşımınızı yumuşatmanız ve bazı ciddi değişiklikler yapmanız gerekebilir. Her söylenene alınmayın.

23 Eylül 2019, Pazartesi
Rezzan Kiraz Günlük Burç Yorumu

Rezzan Kiraz

Hayatınıza anlam kazandıracak yeni girişimlerde bulunmanız mümkün. Parasal konularda meydana gelen gelişmeler heyecan verici olabilir. Atılım yapabilirsiniz. İstekleriniz sizi yönlendirebilir. Sezgilerinize güvenin.

23 Eylül 2019, Pazartesi
Nuray Sayarı Günlük Burç Yorumu

Nuray Sayarı

Aşk ile işi birbirine karıştırıyorsunuz. Bu da işinizi tehlikeye sokabilir. Herkese mavi boncuk veriyorsunuz. Çapkınlıktan vazgeçip daha kalıcı ilişkilere yönelmelisiniz. Her an çok iyi anlaşabileceğiniz bir kişiye rastlayabilirsiniz. Hatta yeni bir yaşam kurabilirsiniz.

23 Eylül 2019, Pazartesi
Hande Kazanova Günlük Burç Yorumu

Hande Kazanova

Haftaya muhteşem bir enerji, estetik ve uyumla başlıyorsunuz. Ne isterseniz elde edebileceğiniz bir gündesiniz. Gökyüzü resmen sizin için bir tablo yapmış. Maddi anlamda da bir o kadar şanslısınız. Ufak tefek şans oyunları denenebilir. Risk gerektiren işler için adım atılabilir. Bugünün tek bir kusuru var, o da biraz sivri dilli olmanız.

23 Eylül 2019, Pazartesi
Astroloji Yorumu Günlük Burç Yorumu

Astroloji Yorumu

Sevgili Başak; maddi kaynaklarını desteklemeye başlayan Güneş, önümüzdeki günlerde yapacağın görüşme ve yeteneğinle kazançlarının çoğalmasına yardımcı olurken, bulunduğun şartların değişmesini de sağlayabilir. Gün içinde iyi niyet ve şefkate yönelik ilişkiler kurabilirsin, ancak kendini ifade etmekte ve karşındakileri anlamakta zorlanabilirsin.

23 Eylül 2019, Pazartesi

Günün Melek Kartı

Meleklerinizi düşünün ve onlardan arzu ettiğiniz konuda tavsiye almak için yardım isteyin

Yükselen Burç Hesaplama

Yükselen burcumuz ilişkilerimizde takındığımız tavırları ve çevremizle olan ilişkilerimizi şekillendirir

Burç Yorumları

Burç Uyumları

Aşk hayatında burçların birbirleriyle etkileşimleri ve uyumları nasıl?

Burç Hesaplama

Doğum tarihinizi girerek hemen burcunuzu öğrenelim

Gezegenlerin Konumları

Güneş
Terazi
01° 55' 26" R
Ay
Kova
03° 56' 13" R
Merkür
Başak
14° 31' 20" R
Venüs
Aslan
19° 38' 25" R
Mars
Terazi
18° 41' 09" R
Jüpiter
Boğa
14° 52' 19" R
Satürn
Balık
01° 48' 04" R
Uranüs
Boğa
22° 46' 28"
Neptün
Balık
26° 06' 44"
Plüton
Oğlak
27° 57' 02"
Chiron
Koç
18° 23' 41"
Lilith
Aslan
29° 04' 27"
True Node
Koç
25° 04' 40"
Son Güncelleme : 25/09/2023 09:00

Astroloji Gündemi

25 Eylül 2023 Pazartesi Günlük Astroloji Olayları 25 Eylül 2023, Pazartesi 25 Eylül 2023 Pazartesi Günlük Astroloji Olayları Haftaya Akrep burcundaki Ay’ ın enerjileriyle başlıyoruz. Sabah saat sekiz civarında Ay’ ın Akrep burcuna geçmesiyle birlikte... Devamını Oku >>