Başak Burcu

Başak Burcu

24 Ağustos - 22 Eylül
Duygularını belli ediyorsun! Günün Mottosu

Başak Burcu Günlük Burç Yorumu

25 Ağustos 2019, Pazar

Aşk 80%
Para 60%
Sağlık 60%

Sevgilinizle tutkulu bir konuşma yapabilirsiniz. Görüşlerinizi ifade etme konusunda istekli olacaksınız. Bazı inançlarınızı tanıdığınız biriyle paylaşabilirsiniz. Ya da bir arkadaşınla hararetli bir sohbet edebilirsiniz. Kalbiniz için çok önemli konular hakkında konuşurken kendinizi iyi hissedeceksiniz. Utangaç bir tip değilsiniz, o yüzden konuştukça kendinizden emin hissedeceksiniz. İlginç konuları konuşurken başkalarına da bir şeyler öğretebilirsiniz.

Bugün ilginç bir grupla vakit geçirebilirsiniz. Belki de mesleğinizle ilgili bir grup dinamik insanla birlikte olacaksınız. Hedefleriyle sizi şevklendiren profesyonelarkadaşlarınızla buluşabilirsiniz. Bu yeni arkadaşlarınızı, hayat hakkındaki düşüncelerini daha ayrıntılı bir biçimde öğrenebileceğiniz bir yemeğe davet edin. Kariyerinizde ilerlemenize yardımcı olacak yepyeni bir felsefeyi benimseyebilirsiniz.

Para mevzuları bugün ilginizi çekebilir ancak muhtemelen bunları düşünecek doğru bir yerde değilsiniz. Aklınız başka şeylerde - büyük ihtimalle projelerinizde - ancak para konularını bir düşünmeye başlarsanız, tüm gün boyunca kaygılanıp duracaksınız. Elinizden geleni yapın, eğer ihtiyacınız olursa yardım isteyin. Eğer böyle yaparsanız, günün geri kalanında keyfinize bakabilirsiniz. Ha gayret!

Romantizm konusunda işler yolunda gidiyor. Partnerin fazlasıyla çekici görünüyor ve muhtemelen harika bir ruh hali içerisinde. Bugün birlikte bir konferansa katılabilir veya tatil kaçamağı yapabilirsiniz. İkiniz arasındaki iletişim açık, dürüst, destekleyici ve sevgi dolu. Bugünü değerlendirmeden geçmesine izin verme. Birlikte bir şeyler yapın! Unutulmayacak bir gün olacak!Bugün insanların tamamen akıl ve mantık dışı hareket etmeleri biraz canınızı sıkabilir. Durum size göre apaçık olabilir, ancak unutmayın ki herkes dünyayı sizin gözünüzle görmüyor. Gözden kaçırdığınız güçlü bir duygu unsurunun devreye girmesi olası. Gününüzün akışı içinde bunu bir kenara yazın.

My Burç Günlük Burç Yorumu

My Burç

Size oldukça yakın yaşayan bir kişi size karşı düşündüğünüzden daha güçlü duygulara sahip. Bu kişiyi çok iyi tanımamış olabilirsiniz, ama bugün onun şaşkın bakışlarını üzerinize çekerken bulursanız şaşırmayın. Bu cazibeyi sürdürmeye karar verseniz de vermeseniz de, bu tamamen size bağlı. Bununla birlikte, öyle ya da böyle bununla başa çıkmaya hazır olmalısınız.

25 Ağustos 2019, Pazar
Mynet Sitesi Günlük Burç Yorumu

Mynet Sitesi

Ay, bugün hareketine İkizler burcunda devam ediyor. Sabah Ay'ın Neptün ile sert kontağı nedeniyle duygusal zamanlar geçirebilirsiniz. Önünüzü göremediğiniz konularda aklınız allak bullak olabilir. Mantıklı duruşunuzu bırakmayın. Ay-Merkür güzel etkileşimiyle isehayatınızı ilgilendiren haberler alabilirsiniz. Ay, saat 09:58'de yarına kadar boşluğa giriyor. Önemli işlerinizi yarına bırakmak iyi olacaktır.

25 Ağustos 2019, Pazar
Sabah Gazetesi Günlük Burç Yorumu

Sabah Gazetesi

Duygularını belli ediyorsun!Ay, bugün tüm gün boşlukta hareket ediyor. Hayatını aksatan her detaydan uzaklaşma zamanı! Bugün hem yaşam alanında hem de sosyal çevrende temizlik günü. Geleneksel yapılardan ve insanlardan sıkıldığını istemeden de olsa belli edeceksin. Hatta ve hatta bir süredir sana yalnızca kendi sorunlarıyla gelen arkadaşından bile vazgeçebilirsin. Eleştiri kabul etmez tarafın ortaya çıkarsa eşinle arandaki konuları çözümlemekte zaman kaybı yaşayabilirsin. İlişkisi olan bir Başak burcuysan, sevgilinle kısa bir gezi programı düzenleyebilirsin.

25 Ağustos 2019, Pazar
Hürriyet Gazetesi Günlük Burç Yorumu

Hürriyet Gazetesi

Yakın çevrenizle aranızda yanlış anlaşılmalar söz konusu olabilir ve bununla birlikte size sitem eden tavırlar içerisinde de bulunabilirler. Bu konuda empati yapmaya çalışın.

25 Ağustos 2019, Pazar
Milliyet Gazetesi Günlük Burç Yorumu

Milliyet Gazetesi

Hafta sonu olmasına karşın bugün sorumluluklarınız olabilir. Olaylara yaklaşımınızda daha esnek davranın.

25 Ağustos 2019, Pazar
Takvim Gazetesi Günlük Burç Yorumu

Takvim Gazetesi

Hayatınızdaki belli noktaları şifalandırma niyeti içerisinde olabilirsiniz. Sadece niyetlenmeniz bile sizi belli bir noktada başarıya götürecek.

25 Ağustos 2019, Pazar
Sözcü Gazetesi Günlük Burç Yorumu

Sözcü Gazetesi

Sezgilerinizin ve yeteneklerinizin güçlü olarak vurgulandığı bugün, sevdiğiniz kişiyle romantik bir gün geçirebilir, toplum içinde güzelliğiniz, sevgi dolu taraflarınızla daha fazla dikkat çekebilir ve ilişki teklifleri alabilirsiniz. Finansal konularda başarı elde edebileceğiniz, ilişkilerde mutluluk hissedeceğiniz bir gündesiniz.

24 Ağustos 2019, Cumartesi
HaberTürk Gazetesi Günlük Burç Yorumu

HaberTürk Gazetesi

Akılcı zihniniz, size her şeyin yolunda olduğunu ve planlarınıza devam etmenizin uygun olduğunu söylüyor. Ama içinizde bunun aksini söyleyen küçük bir ses var. O sesi göz ardı etmeyin.

25 Ağustos 2019, Pazar
Rezzan Kiraz Günlük Burç Yorumu

Rezzan Kiraz

Kendinize olan güveniniz yükseliyor. Başarılı çalışmalar yapabilir, düşündüklerinizi uygulayabilirsiniz. Uzakta bulunan yakınlarınızın çeşitli işleriyle ilgilenebilirsiniz. Kendinizi sorgulayabilirsiniz.

25 Ağustos 2019, Pazar
Nuray Sayarı Günlük Burç Yorumu

Nuray Sayarı

Sağladığınız ayrıcalıklar sayesindehayatınızda kademe kademe ilerliyorsunuz. Etrafta hayranlık uyandıran birisiniz ve hiç tanımadığınız kişiler size yakınlaşmak istiyor. Bu yüzden özel hayatınızda yeni dostluklar yeni bir aşk sizi bekliyor olabilir.

25 Ağustos 2019, Pazar
Hande Kazanova Günlük Burç Yorumu

Hande Kazanova

Maddi anlamda kuruntu içindesiniz. Hem çok para harcayıp hem çok para biriktiremezsiniz. Hazır şans sizinle iken harcamalarınızı minimuma indirmeniz ve bu konuda pozitif enerjiler göndermeniz gerekiyor. Büyük bir güce sahipsiniz. Bu güç aşk hayatınızı değiştirebilir. Yeter ki isteyin.

25 Ağustos 2019, Pazar
Astroloji Yorumu Günlük Burç Yorumu

Astroloji Yorumu

Sevgili Başak;ve sosyal hayatındaki beklentilerin ve yarım kalmış işlerinbirliklerinin desteğiyle sonuçlanabilir. Elindeki işleri tamamlamaya çalışmalı, gerilimden uzak durmalısın. Akşam saatlerinde hayatına daha duygusal temalar girebilir, arkadaşlarınla beraber zaman geçirebilirsin.

25 Ağustos 2019, Pazar

Günün Melek Kartı

Meleklerinizi düşünün ve onlardan arzu ettiğiniz konuda tavsiye almak için yardım isteyin

Yükselen Burç Hesaplama

Yükselen burcumuz ilişkilerimizde takındığımız tavırları ve çevremizle olan ilişkilerimizi şekillendirir

Burç Yorumları

Burç Uyumları

Aşk hayatında burçların birbirleriyle etkileşimleri ve uyumları nasıl?

Burç Hesaplama

Doğum tarihinizi girerek hemen burcunuzu öğrenelim

Gezegenlerin Konumları

Güneş
Yengeç
02° 30' 59" R
Ay
Oğlak
21° 13' 02" R
Merkür
Yengeç
12° 58' 12"
Venüs
Yengeç
07° 40' 10"
Mars
Boğa
10° 32' 07"
Jüpiter
İkizler
06° 34' 14"
Satürn
Balık
19° 23' 42"
Uranüs
Boğa
25° 21' 59"
Neptün
Balık
29° 54' 37"
Plüton
Kova
01° 32' 12"
Chiron
Koç
23° 03' 55"
Lilith
Başak
29° 20' 54"
True Node
Koç
11° 57' 04"
Son Güncelleme : 23/06/2024 15:10

Astroloji Gündemi

23 Mayıs 2024 Venüs İkizler Burcunda - Burçlara Etkileri 19 Mayıs 2024, Pazar 23 Mayıs 2024 Venüs İkizler Burcunda - Burçlara Etkileri Koçlar ve yükselen burcu Koç olanlar Zihinsel aktiviteleriniz artacak, iletişiminiz güçlenecek ve yeni fırsatlar karşını... Devamını Oku >>