Başak Burcu

Başak Burcu

24 Ağustos - 22 Eylül
Günün Mottosu

Başak Burcu Günlük Burç Yorumu

3 Eylül 2017, Pazar

Aşk %
Para %
Sağlık %

Sizi ne kadar çok sevdiğini her haliyle anlatıyor. Sizin ise bu ilişkide sevilmesi gereken taraf gibi bir tavrınız var. Aynı coşkuyu yaşamıyorsunuz nedense. İkinize de çok yakın olan arkadaşlarınız bu konuda sizi suçlu buluyorlar.

Bugün korkunçtemponuz biraz hafifleyecek. Çok yoruluyorsunuz. Kendinizi daha az yormak için aldığınız kararlar işe yaramadı. Bazı sorumlulukları üzerinizden atmalısınız.

Birtakım borçlarınız var. Bunlar biraz belinizi büküyor. Hafta sonuna doğru sizi kısmen rahatlatacak bir para girişiniz var. Önemsemediğiniz küçük harcamalar bir araya toplanınca insanı sarsacak boyutlara ulaşabiliyor. Biraz daha sakınarak harcamalısınız.

Yeni biriyle tanışacaksınız. İlk başta size çok sempatik ve güvenilir gelen bu kişi sonradan sizi hayrete düşürecek zaaflarını bir bir sergileyecek.

My Burç Günlük Burç Yorumu

My Burç

Titiz karakteriniz sizi bazen itici yapabiliyor. Bundan şikayetçi arkadaşlarınız var. Bugün sürpriz bir ziyaretiniz olabilir. Hiç beklemediğiniz anda, hiç beklemediğiniz birisi kapınızı çalabilir. Bazı sorunların üzerine gereğinden fazla gidiyorsunuz. Bu davranışınız o sorunları biraz daha büyütüyor. Yakın bir arkadaşınızla bugünlerde bir küskünlük içine gireceksiniz.

3 Eylül 2017, Pazar
Mynet Sitesi Günlük Burç Yorumu

Mynet Sitesi

Sevgili Başaklar, Saat 08:05 Merkür-Mars kavuşumu, derinlikli olarak hem maddi hem ilişki hem de geleceğe dönük projelerinizi gözden geçirmeniz yönünde önemlidir. Merkür geri hareket dönemindeyiz. Eski yanlışları yapmamak istiyorsak, bilinçli davranmalıyız. Bizi yanıltabilecek, zorlayabilecek, sonradan pişmanlık uyandıracak riskler altına girmemeliyiz. Saat 18:48 Ay-Venüs karşıtlığı belirsizliklerin, haksızlıkların, bencil düşünen kişilerin yarattığı baskıların sizi bir hayli rahatsız ettiğini gösteriyor. Siz ayrımcılığa karşısınız. İnsan ilişkilerinde haklı ile haksızın, doğru ile yanlışın belirlenmesini istiyorsunuz. İsterister günlük yaşamınızda prensipleriniz doğrultusunda hareket etmekten yanasınız. Böyle davranmayan kişiler yüzünden bir hayli sıkılabilirsiniz. Bayram boyunca mutluluklar sizinle olsun. Kalben sevgilerimle,

3 Eylül 2017, Pazar
Sabah Gazetesi Günlük Burç Yorumu

Sabah Gazetesi

Bugün aile ilişkilerini ön plana çıkıyor. Sorumlulukların konusunda fikir ayrılıkları yaşayabilirsin.

3 Eylül 2017, Pazar
Hürriyet Gazetesi Günlük Burç Yorumu

Hürriyet Gazetesi

Hayatınızda yön vermek isteyip de veremediğiniz konularda bitişler ve yeni başlangıçlar oluşabilir.

3 Eylül 2017, Pazar
Milliyet Gazetesi Günlük Burç Yorumu

Milliyet Gazetesi

Ortaklaşa bir konu üzerinde düşünmek ve hatalarınızı görmek yararlı olabilir. Aşırı mantıklı davranmak kimi zaman çözüm getirmeyebilir.

3 Eylül 2017, Pazar
Takvim Gazetesi Günlük Burç Yorumu

Takvim Gazetesi

Karar arifesindesiniz. Sizler sürekli bir şeyleri kurgulayan ve hesaplamaya çalışan kimselersiniz ancak bu aralar vereceğiniz kararlar fazlasıyla ciddi...

3 Eylül 2017, Pazar
Sözcü Gazetesi Günlük Burç Yorumu

Sözcü Gazetesi

Saat 17.00'a kadar olan zaman dilimindehayatınızda ve iletişim konularında problemlerle karşılaşabileceğiniz, geçici bir motivasyon düşüklüğü hissedebileceğiniz zamanda iken, 17.00 sonrasında enerjinizin yükseldiği, ilişkilerde vehayatınızda beklentilerinizi net olarak ifade edebileceğiniz güçlü bir zaman diliminde olacaksınız.

3 Eylül 2017, Pazar
HaberTürk Gazetesi Günlük Burç Yorumu

HaberTürk Gazetesi

Bazı gerçeklerle yüzleşmek sizi bir hayli zorlayabilir. Sizin dışınızda gelişen olaylara karşı mantığınızı ve sağduyunuzu elden bırakmayın. Her olayın faturasını kendinize kesmekten vazgeçin. Ruhunuza gereksiz ve haksız yere yüklenmekten kaçının.

3 Eylül 2017, Pazar
Rezzan Kiraz Günlük Burç Yorumu

Rezzan Kiraz

Ani olaylar, heyecanlı diyaloglar, plansız programlar sizi bekler. Hayatın kontrolünü bir gün de olsa akışa bırakın. Bayram neşesini hayatınıza katın. Kalp sağlığınızı ve tansiyonunuzu kontrol altına tutun.Etrafınızdakilerin egosuna gülüp geçin. Bol bol alışveriş yapmak isteseniz de gereksiz lüks harcamalardan kaçınmakta fayda var. Sonradan pişman olmayın. Sevdiğiniz bir lokantaya giderek ailenizle bayram yemeği yerken keyif yapın.

2 Eylül 2017, Cumartesi
Nuray Sayarı Günlük Burç Yorumu

Nuray Sayarı

Aşkta bu kadar aceleci davranmanız hata üstüne hata yapmanıza neden oluyor. Her dürtünün peşinden koşmak yapınızda var ama zaman zaman olayları iki kere düşünmelisiniz. Uykuyu ihmal etmeniz sağlığınızda düşüşlere neden olabilir.

3 Eylül 2017, Pazar

Günün Melek Kartı

Meleklerinizi düşünün ve onlardan arzu ettiğiniz konuda tavsiye almak için yardım isteyin

Yükselen Burç Hesaplama

Yükselen burcumuz ilişkilerimizde takındığımız tavırları ve çevremizle olan ilişkilerimizi şekillendirir

Burç Yorumları

Burç Uyumları

Aşk hayatında burçların birbirleriyle etkileşimleri ve uyumları nasıl?

Burç Hesaplama

Doğum tarihinizi girerek hemen burcunuzu öğrenelim

Gezegenlerin Konumları

Güneş
Yay
10° 04' 47" R
Ay
Koç
01° 28' 51" R
Merkür
Yay
23° 02' 19" R
Venüs
Yay
20° 08' 32" R
Mars
İkizler
18° 22' 49"
Jüpiter
Balık
28° 55' 10"
Satürn
Kova
19° 56' 06"
Uranüs
Boğa
15° 59' 42"
Neptün
Balık
22° 38' 45"
Plüton
Oğlak
26° 48' 48"
Chiron
Koç
12° 08' 18"
Lilith
Yengeç
25° 49' 32"
True Node
Boğa
13° 10' 48"
Son Güncelleme : 02/12/2022 10:20

Astroloji Gündemi

1 Aralık 2022 Perşembe Günlük Astroloji Olayları 1 Aralık 2022, Perşembe 1 Aralık 2022 Perşembe Günlük Astroloji Olayları Balık burcunda ilerleyen Ay’ın sabah saatlerinde Ay Düğümleriyle kuracağı açılar bugünün bazı kadersel motifler taşıyacağına... Devamını Oku >>