Başak Burcu

Başak Burcu

24 Ağustos - 22 Eylül
Günün Mottosu

Başak Burcu Günlük Burç Yorumu

9 Eylül 2018, Pazar

Aşk %
Para %
Sağlık %

Sevgilinize gösterdiğiniz küskün tavrın altı boş, bunu siz de biliyorsunuz. Bu oyunu fazla uzatmamanızda yarar var. Çekici partnerinizi bu konuda teselli edenleri tahmin etmeniz gerekiyor.

İşinizi seviyorsunuz. Yeteneklerinizalanınızda kendini gösterme şansına sahip. Ama bazı insan ilişkileri sizin huzurlu bir çalışma ortamı içinde olmanızı önlüyor. Sorun yaşadığınız ilişkileri hayatın birincil problemi gibi görmemelisiniz.

Bugünü biraz masraflı geçirdiniz. Şimdiden bu açığı nasıl kapatacağınızı düşünüyorsunuz. Önünüzde hızla yaklaşan ödemeler, bugünkü savurganlığınıza izin vermiyordu. Önünüzde kara kara düşünerek geçireceğiniz günler var.

Ailenizden sizi çok ayrı özel bir yere koyan birisine, gereken karşılığı veremiyorsunuz. Bunun nedenlerini kendinizle yeniden tartışmanızda yarar var.

My Burç Günlük Burç Yorumu

My Burç

Bir arkadaşınızla ilişkinizin geldiği yerden hiç memnun değilsiniz. Onun, olacağına varsın gibi bir tavır içine girmesi sizi iyice kızdırıyor. Bu akşamı onunla oturup konuşmak için uygun görüyorsunuz. Bu görüşme isteğinizde sizi bir sürpriz bekliyor olacak. Bir arkadaşınızın ailesindeki sağlık sorununa çok üzülüyor, ilginin ötesinde bir şeyler yapmak istiyorsunuz. Yakında çok özlem duyduğunuz birini görme fırsatı yakalayacaksınız.

9 Eylül 2018, Pazar
Mynet Sitesi Günlük Burç Yorumu

Mynet Sitesi

Sevgili Başaklar 9 Eylül saat 21:02 burcunuzda doğacak Yeniay, yöneticiniz Merkürün desteğiyle çok daha olumlu gelişmeleri müjdeliyor. Kişisel kararlar, şimdi gayet dikkatli ve her yönüyle gözden geçirilerek verilecek. İlişkide önemli bir dönem. Evlilik kararı verebilirsiniz. Problemli ilişkiler mercek altına alınıyor. Eğer güven vermiyorsa, önümüzdeki bir aylık süreçte bunların düzeltilmesi mümkün. Yeni tanışmalarda, partnerin her davranışı, hayata bakışı, size olan yaklaşımı, işi, parasal durumu tümüyle önemli hale geliyor. Öyle kolay kolay kimseye evet demezsiniz. Bu Yeniayda etkileme gücünüz gayet yüksek. İnsanları her konuda ikna edebilirsiniz. Çekiciliğiniz, başarınız, olumlu özelliklerinizle başkalarının takdirini kazanırsınız. Araştırma, bilgilenme, merak ettiğiniz kişi ve konularda derinlemesine bilgi sahibi olmadan karar vermezsiniz. Bir yakınınız size çok önemli bir konuda sır verebilir. Öğrendiğiniz bu bilgi işinize yarayacaktır. 16 ve 21 Eylül tarihlerinde bir yolculuk, görüşme, toplantı başarılı şekilde geçer. 23 Eylül sonrası maddi yönden sizi rahatlatacak gelişmeler yaşanır. Burcunuzdaki bu Yeniay, karşınıza fırsatlar çıkartır, şansınızı yükseltir. Mutlu pazarlar dileğimle,

9 Eylül 2018, Pazar
Sabah Gazetesi Günlük Burç Yorumu

Sabah Gazetesi

Ay, burcunda hareket ediyor ve bugün burcunda Yeniay gerçekleşiyor. Bir süredir sorguladığın her şeyde ne kadar haklı olduğun bugün yaşadıklarının ispatı olacak. Bu durum çevrenle kuracağın diyaloglarda ukala olarak algılanmana sebep olabilir. Arkadaş ortamında ayrılıklar söz konusu olabilir. Yakın çevrene, özellikle de ailene karşı duyduğun sorumluluk, onlarla daha fazla zaman geçirmeye itiyor seni. Evli bir Başak burcuysan, eşinin ailesiyle ilgili sorunların çözülmesine önayak olabilirsin. Bugün özellikle kendine de zaman ayırmak isteyeceksin. Geleceğin adına alacağın kararlar bazı eğitim programlarına ya da kurslara kayıt olmanın önünü açabilir.

9 Eylül 2018, Pazar
Hürriyet Gazetesi Günlük Burç Yorumu

Hürriyet Gazetesi

Her ayrıntıyı görme ve sezgilerinizle doğruyu bulmaya fazlasıyla açık bir günde olduğunuzu söyleyebiliriz. Gerçekçi ve mantıklı olmak isterken hislerinizden de asla şüphe etmeyin.

9 Eylül 2018, Pazar
Milliyet Gazetesi Günlük Burç Yorumu

Milliyet Gazetesi

Bugün burcunuzdaki yeniay yeni fikirlere, girişimlere işaret etmekte. Bu dönemde atacağınız adımlar önemli ilerlemeler getirebilir.

9 Eylül 2018, Pazar
Takvim Gazetesi Günlük Burç Yorumu

Takvim Gazetesi

BOŞA vakit kaybettiğinizin farkına varın ve bir an önce zaman kaybını telafi edin. Bekar Başaklar istediğiniz aşkı yakalayamadım diye dert yanmayın...

9 Eylül 2018, Pazar
Sözcü Gazetesi Günlük Burç Yorumu

Sözcü Gazetesi

Bugün burcunuzda gerçekleşen yeni ay, yaşamınızda yepyeni kapıları aralıyor. Yeni başlangıçlar yapabilirsiniz. Ayrıca bugün burç değiştiren Venüs ile birlikte kendinizi çok daha iyi ve doğru ifade edip anlatabilir, yakın çevrenizin yıldızı olabilirsiniz.

9 Eylül 2018, Pazar
HaberTürk Gazetesi Günlük Burç Yorumu

HaberTürk Gazetesi

Kendinize olan güveniniz son derece yüksek. Karar vermek zor gelse bile, olayları anlayacak ve değerlendireceksiniz. Sevgi duygunuzu yükseltiyor ve olayları olumlu açıdan ele almaya başlıyorsunuz. Dostlarınız destekleyecek.

9 Eylül 2018, Pazar
Rezzan Kiraz Günlük Burç Yorumu

Rezzan Kiraz

Evet hayatınızda yeni ilişkilere giriş yaptığınız önemli bir gündesiniz. Burcunuzda meydana gelen Yeni Ay, kendinize değer vermekle alakalı farkındalık taşır.Bedensel sağlığınıza dikkat eder, güzelleşme ve bakımlı olma adına kendinize vakit ayırırsınız. Göksel aşıklardan Venüs'ün de Akrep burcuna geçişi size yeni bir ilişkinin kapılarını açar. Kendiniz gibi, detaycı, çalışkan, analitik düşünen, dürüst birine ilgi duyabilirsiniz.

9 Eylül 2018, Pazar
Nuray Sayarı Günlük Burç Yorumu

Nuray Sayarı

Çok hareketli ve bereketli bir gün. Para konusunda da oldukça talihlisiniz. Şansınız oldukça açık durumda. Bu şansınızı zorlamadan dikkatli davranırsanız karlı çıkarsınız. Birlikte olduğunuz kişi hakkında söylenen sözlere hemen inanmanız üzülmesine neden oluyor.

9 Eylül 2018, Pazar

Günün Melek Kartı

Meleklerinizi düşünün ve onlardan arzu ettiğiniz konuda tavsiye almak için yardım isteyin

Yükselen Burç Hesaplama

Yükselen burcumuz ilişkilerimizde takındığımız tavırları ve çevremizle olan ilişkilerimizi şekillendirir

Burç Yorumları

Burç Uyumları

Aşk hayatında burçların birbirleriyle etkileşimleri ve uyumları nasıl?

Burç Hesaplama

Doğum tarihinizi girerek hemen burcunuzu öğrenelim

Gezegenlerin Konumları

Güneş
Terazi
06° 40' 17" R
Ay
Akrep
25° 33' 55" R
Merkür
Başak
24° 45' 03" R
Venüs
Terazi
00° 39' 01" R
Mars
İkizler
19° 40' 43" R
Jüpiter
Koç
03° 17' 17" R
Satürn
Kova
19° 02' 15" R
Uranüs
Boğa
18° 23' 46"
Neptün
Balık
23° 40' 30"
Plüton
Oğlak
26° 08' 08"
Chiron
Koç
14° 29' 52"
Lilith
Yengeç
18° 43' 30"
True Node
Boğa
13° 48' 25"
Son Güncelleme : 29/09/2022 23:20

Astroloji Gündemi

29 Eylül 2022 Perşembe Günlük Astroloji Olayları 29 Eylül 2022, Perşembe 29 Eylül 2022 Perşembe Günlük Astroloji Olayları Denge arayışının yoğun olduğu Terazi yeniayından sonra sabah saatlerinde bütün dengeler şaşabilir. Neye güveneceğimizi şaşıra... Devamını Oku >>