İkizler Burcu

İkizler Burcu

22 Mayıs - 21 Haziran
Masrafların Artıyor Günün Mottosu

İkizler Burcu Günlük Burç Yorumu

2 Haziran 2021, Çarşamba

Aşk 100%
Para 70%
Sağlık 50%

Bugün maceracı bir ruh halinde olabilirsiniz. Günlük geziye çıkmak isteyebilir ya da şehir dışına çıkıp yeni manzaralar görmenin tadını çıkarabilirsiniz. Bu bir günlük macera için yanınıza sevgilinizi alın. İlham verici bir yere gidin ve birlikte biraz romantik zaman geçirin. Her zamanki rutininizden çıkıp farklı bir şeyler yapın. Bugün çılgın olmanın tam vakti!

Bugünün sizin için pürüzsüz ve kolay bir gün olmasını beklememelisiniz. Mesleğinizde, ister işiniz üstünde çalışmalarınızda, ister dersleriniz üzerine çalışmalarınızda olsun, etrafınızdaki insanlarla gerginlik yaşamayı bekleyebilir ve kendinizi biraz boğulmuş hissedebilirsiniz. Bununla birlikte, temel olarak, rahatsızlığınızın kaynağını şu anda aklınızda bulunan maddi yükümlülükler olarak tanımlayabilirsiniz: bunlar finansal araçların eksikliği, belki de üretim kısıtlamaları olabilir.

Bugün kendinizi beklenmedik bir yoğunluğun içinde bulabilirsiniz. Gününüzü evde, evi toplamak ve genel olarak ortamı düzenleyip tekrardan organize etmek gibi işlerle geçirmeyi planlıyor olabilirsiniz. Planlarınızda beklenmeyen bir değişiklik gününüz ofiste geçirmenizi ve bir sürü krizi idare etmenizi gerektirebilir. Ya da belki, bir arkadaşınızın size ihtiyacı olabilir. Bu ani değişiklik zor gelebilir ancak günün sonunda bir şeylere yardımınızın dokunmuş olmasıyla mutlu hissedeceksiniz.

Gün boyunca pek göze batmamaya çalış ve özellikle sabah saatlerinde gereksiz konuşmalardan; laf kalabalıklarından uzak dur. Güneş battıktan sonra kabuğundan çıkabilir ve kendini gösterebilirsin. Duygularına ağırbaşlılık ve ciddiliğin hakim olduğunu göreceksin; ve kısıtlayıcı bir his, mevcut durumundan hiç kurtulamayacakmışsın gibi hissetmene yol açacak. Bu negatif zihniyet içerisinden kendini kaybetme.Durmaksızın dünyanızdaki her şeyi sakin ve dengede tutmaya çabalarken, en önemli şeyi yani kendinizi unutuyor olabilirsiniz. Emin olun, bu aralar ihtiyacınız olan ilgili görüyorsunuz. Yeri geldiğinde söylenmesi gerekenleri söylemek için daha girişken bir tutum sergilemekten korkmayın. Unutmayın ki dengeli olmanın bir parçası da pasif olduğunuz ölçüde aktif de olmak demektir.

My Burç Günlük Burç Yorumu

My Burç

İletişim kurmanın günün kurtarıcısı olduğunu farkedeceksin. Eğer insanlar ne düşündüğünü veya ne hissettiğini bilmiyorlarsa, onlarla muhatap olmanın zorlaştığını göreceksin. Bir tartışma veya konuşma başlatmaktan çekinme; ilk adımı sen at. Belki de bir süredir, çatışmadan kaçındığın için önemli bir konuyu bir kişiye açmaya çekiniyorsun. Şimdi bu mesele üzerine konuşmanın tam zamanı.

2 Haziran 2021, Çarşamba
Mynet Sitesi Günlük Burç Yorumu

Mynet Sitesi

Bugün gün içindeki planlarınızda, zihninizde ve tavırlarınızda karmaşa, karışıklık ve sık değişim söz konusu olabilir. Merkür retrosunun etkilerini daha yoğun hissedebilirsiniz.

2 Haziran 2021, Çarşamba
Sabah Gazetesi Günlük Burç Yorumu

Sabah Gazetesi

Merkür Retro’sunun etkileri devam ediyor. Teknolojik ürünler konusunda pek şanslı sayılmazsın. Kullandığın teknolojik aletlerde problemlerin çıkması, seni masrafa sokabilir. Evli bir İkizler burcuysan, eşinle eski konuların gündeme gelmesi tartışmalara neden olabilir. Bazı konularda alttan alman gerekebilir.

2 Haziran 2021, Çarşamba
Hürriyet Gazetesi Günlük Burç Yorumu

Hürriyet Gazetesi

Güne gergin etkiler altında başlayabilirsiniz. İçsel olarak yaşadığınız sıkışmalar birikerek patlamaya hazır bomba haline gelmenize neden olmuş olabilir. Olayları değerlendirirken objektif hareket etmeniz daha adil davranmanıza sebep olacaktır.

2 Haziran 2021, Çarşamba
Milliyet Gazetesi Günlük Burç Yorumu

Milliyet Gazetesi

İş hayatınızda en iyisini yapmak için çaba sarf edeceğiniz bir gündesiniz. Kendinizi heyecanlı hissedebilirsiniz. İletişimde olduğunuz kişilerle fikirsel düzeyde tartışma içinde olabilirsiniz. Gün içinde annenizle ilgili konuları ihmal etmemeye çalışın. Öğleden sonraki zamanlar imaj değişikliği için uygun olabilir.

2 Haziran 2021, Çarşamba
Takvim Gazetesi Günlük Burç Yorumu

Takvim Gazetesi

Kendinizi ifade etmek hususunda dikkatli davrandığınız bir gündesiniz. Öğrenme ve bilme ihtiyacınızı karşılayacak doğru alanlarda bulunmanız önemli olacak.

2 Haziran 2021, Çarşamba
Sözcü Gazetesi Günlük Burç Yorumu

Sözcü Gazetesi

Saat 17.00’a kadar olan zaman diliminde aşk hayatınız, çocuklarınızla iletişiminiz ve finansal konularda problemlerle karşılaşabilir, iletişim hataları yaşayabilirsiniz 17.00’dan sonraki zaman diliminde duygularınızın ve ruhsal gücünüzün yükseleceği, enerjinizi istediğiniz konuya ve hedefe yönlendirebileceğiniz, kendiniz için niyetlerde bulunmanız gereken ve ilişkilerde yüksek tepkilerden kaçınarak ılımlı davranmanızın faydalı olacağı bir zaman diliminde olacaksınız.

2 Haziran 2021, Çarşamba
HaberTürk Gazetesi Günlük Burç Yorumu

HaberTürk Gazetesi

Bugün sinirli görünüyorsunuz! Öfkenizi bu kadar uyandırabilecek tek bir kişi var, o da sizsiniz. Bugünkü durumlar, tutum değişikliği ile sonuçlanan vicdan krizleri için elverişlidir. Bundan sonra kelimelerinizi daha dikkatli seçmeyi hatırlamanız muhtemeldir.

2 Haziran 2021, Çarşamba
Rezzan Kiraz Günlük Burç Yorumu

Rezzan Kiraz

Sıra dışı düşüncelere takılıp kalabilirsiniz. Özel duygularınızda yaşadığınız coşkulu davranışlar, sizin bir parçanız haline geldi. Kendinize has bir tarzınız var. Sevdiklerinizle yapacağınız bir konuşma olumlu sonuçlanacak.

2 Haziran 2021, Çarşamba
Nuray Sayarı Günlük Burç Yorumu

Nuray Sayarı

Çok duygusal davranıyorsunuz. Halbuki çabuk ve mantıklı kararlar vermelisiniz. Bu durumhayatınızda zorluklarla karşılaşmanıza yol açıyor. Biraz kendinize güvenle altından kalkamayacağınızyok. Ulaşmak istediğiniz hedefe ancak böyle ulaşabilirsiniz.

2 Haziran 2021, Çarşamba
Hande Kazanova Günlük Burç Yorumu

Hande Kazanova

Partnerinize daha fazla zaman ayırmaya özen göstermelisiniz. İş yerinizdeki bazı kişilerden pozitif enerji alamıyorsunuz. Bugün arkadaşlarınızdan veya sevdiklerinizden birinin yardımınıza ihtiyacı olabilir.  

2 Haziran 2021, Çarşamba
Astroloji Yorumu Günlük Burç Yorumu

Astroloji Yorumu

Onlar abartılı bir şekilde konuyu ele alıp sizi sorgulayabilir ve daha iyi adımlar atmanız için sizi zorlayabilirler. Yada siz üzerinizdeki bu baskıyı mantıklı olarak ele alırken onlara karşı duygusuzca yanaşabilirsiniz. Bu arada başkalarından görmeyi arzu ettiğiniz maddi destekler konusunda terslikler çıkabilir. Üzerinizde yoğun bir baskının varlığı adım atmanızı güçleştirebilir. İç dünyanızdaki çatışmalar, yuvanızla alakalı konularda ve ikili ilişkinizde fazlasıyla görülür. Karşınızdaki insana karşı kimi zaman bağımlı kimi zamansa koparıcı etkiler altında davranır bir türlü kesin bir yol tutturmazsınız. Satürnün etkisi olan bu durum doğaldır ki ikili ilişkilerinizde bir süre daha sizi etkilemeye devam edecektir. Bugün tüm bu etkilerin üstüste geldiği bir gün olarak zorlu geçebilir. Yapmanız gereken kendinizi ve çevrenizi eleştirmekten uzak durarak yeteneklerinizi en kolay şekilde işinizde göstermek olmalıdır.

2 Haziran 2021, Çarşamba

Günün Melek Kartı

Meleklerinizi düşünün ve onlardan arzu ettiğiniz konuda tavsiye almak için yardım isteyin

Yükselen Burç Hesaplama

Yükselen burcumuz ilişkilerimizde takındığımız tavırları ve çevremizle olan ilişkilerimizi şekillendirir

Burç Yorumları

Burç Uyumları

Aşk hayatında burçların birbirleriyle etkileşimleri ve uyumları nasıl?

Burç Hesaplama

Doğum tarihinizi girerek hemen burcunuzu öğrenelim

Gezegenlerin Konumları

Güneş
Yay
10° 03' 56" R
Ay
Koç
01° 17' 42" R
Merkür
Yay
23° 01' 03" R
Venüs
Yay
20° 07' 29" R
Mars
İkizler
18° 23' 08"
Jüpiter
Balık
28° 55' 09"
Satürn
Kova
19° 56' 03"
Uranüs
Boğa
15° 59' 44"
Neptün
Balık
22° 38' 45"
Plüton
Oğlak
26° 48' 47"
Chiron
Koç
12° 08' 19"
Lilith
Yengeç
25° 49' 27"
True Node
Boğa
13° 10' 47"
Son Güncelleme : 02/12/2022 10:00

Astroloji Gündemi

1 Aralık 2022 Perşembe Günlük Astroloji Olayları 1 Aralık 2022, Perşembe 1 Aralık 2022 Perşembe Günlük Astroloji Olayları Balık burcunda ilerleyen Ay’ın sabah saatlerinde Ay Düğümleriyle kuracağı açılar bugünün bazı kadersel motifler taşıyacağına... Devamını Oku >>