İkizler Burcu

İkizler Burcu

22 Mayıs - 21 Haziran
Gün Erken Başlıyor Günün Mottosu

İkizler Burcu Günlük Burç Yorumu

31 Mayıs 2021, Pazartesi

Aşk 50%
Para 50%
Sağlık 70%

Bugün maceracı bir ruh halinde olabilirsiniz. Günlük geziye çıkmak isteyebilir ya da şehir dışına çıkıp yeni manzaralar görmenin tadını çıkarabilirsiniz. Bu bir günlük macera için yanınıza sevgilinizi alın. İlham verici bir yere gidin ve birlikte biraz romantik zaman geçirin. Her zamanki rutininizden çıkıp farklı bir şeyler yapın. Bugün çılgın olmanın tam vakti!

Üzerinde çalıştığınız projelerdeki ivmenizi kaybettiğinizi düşünüyorsanız, bu o kadar da kötü olmayabilir. Bu, son birkaç günün atmosferinin sizi etkilediği anlamına gelir; bu da tüm dikkatinizi etrafınızdaki kişilere günlük bir şekilde adamaya teşvik eder. Onlar için özel olanı takdir etmeyi ve onları daha iyi anlamayı öğrenebilirsiniz. İnsanlar hakkında genelleştirmeyi bırakmak için iyi bir gün.

İnançlarınız konusunda çok tutkulu olabilirsiniz. Doğruyu yanlışı ayırt edebiliyorsunuz ve diğer insanlarla fikrinizi paylaşmada sıkıntı çekmiyorsunuz. Bugün, cesur bir şekilde kendinizi ifade edebilirsiniz. Ahlaki etik duygularınız harekete geçecek gibi duruyor. Gördüğünüz veya duyduğunuz bir şey sizi kışkırtabilir. Devreye girip olaylara farklı bir şekilde bakmayı insanlara göstermek isteyebilirsiniz.

Bugün spiritüel yanın seni ele geçirebilir. Hayatın anlamını düşünmek için uygun moddasın. İyi olan şu ki, bunu bugün çözmeye yaklaştığın gün olabilir! Yüce bir ilhamın varlığını hissedebilirsin. Psişik bir hatırlama, gerçekçi bir rüya veya koruyucu meleklerin varlığını sezdiğin bir an. Seninle olacak olan pozitif enerjinin keyfini sür.Size yakın olan birileri bugün rahatsızlık verici bir şekilde sessiz olabilir. Bir şey onu korkunç bir şekilde rahatsız ediyor ve onlar hakkında konuşmak istemiyor. Her şekilde onları dinlemek veya yardım etmek için istekli olacaksınız, ama arkadaşınızı paylaşmaya zorlamayın. Neler olup bittiğini anlamak için sezgilerinizi kullanın ve neler olduğunu sormadan gerekli olanı yapın. İnanın çabaların fark edilip takdirsiz kalmayacak!

My Burç Günlük Burç Yorumu

My Burç

Bugün çok romantik bir gün olmalı. Akşamüstü heyecanlı bir buluşmaya gidebilirsiniz. Ya da çekici biri tarafından öğle yemeğine davet edilebilirsiniz. İnsanların size verdiği tepkilere şaşırabilirsiniz. Biraz flört edip eğlenmekten zarar gelmez. Bunu hak ettiniz!

31 Mayıs 2021, Pazartesi
Mynet Sitesi Günlük Burç Yorumu

Mynet Sitesi

Bugün eğitim ve seyahatlerle ilgili gündemleriniz olabilir. Gün içinde aniden radikal kararlar alabilirsiniz. Akıl ve mantıkla ilerleme zamanı.

31 Mayıs 2021, Pazartesi
Sabah Gazetesi Günlük Burç Yorumu

Sabah Gazetesi

Ayın son günü maddi konular gündeminde olacak. Gerçekleştirmen gereken ödemeler, günün senin için erken başlamasına sebep olacak. Bugün için yaptığın planlar, bankadaki aksaklıklar yüzünden ertelenebilir. Akşam saatlerinde, uzun süredir ertelediğin kişisel bakımın gündeminde olacak.

31 Mayıs 2021, Pazartesi
Hürriyet Gazetesi Günlük Burç Yorumu

Hürriyet Gazetesi

Eğitim ve öğretim hayatınızda bazı aksaklıklar yaşayabilirsiniz. Eğitimlerinizi tamamlamaya çalışırken yaşadığınız yoğunluk nedeniyle biraz ara vermeniz gerekebilir. Günün ilerleyen saatleri açığı kapatabilirsiniz.

31 Mayıs 2021, Pazartesi
Milliyet Gazetesi Günlük Burç Yorumu

Milliyet Gazetesi

Yeni ufuklara açılmak için mücadele içinde olacağınız bir gündesiniz. Yaşadığınız olaylarda daha rahat bütünü göreceğiniz zamanlar var. Uluslararası konular gündeminizi meşgul edebilir. İnandığınız konular hakkında fazla ısrarcı olabilirsiniz. Yabancılarla ilgili konular da huzursuzluk yaşayabilirsiniz. Akışta kalın.

31 Mayıs 2021, Pazartesi
Takvim Gazetesi Günlük Burç Yorumu

Takvim Gazetesi

Bugünlerde özellikle yalnız olan İkizler yalnızlıklarını gidermek açısından partner adaylarına şans vererek tanımayı denemeliler.

31 Mayıs 2021, Pazartesi
Sözcü Gazetesi Günlük Burç Yorumu

Sözcü Gazetesi

Yeni bir yıla girerken geride bıraktığınız seneyi düşünmek, kaybettikleriniz ve kazandıklarınızla daha da güçlendiğinizi hissetmek bugün size kendinizi son derece iyi hissettirecek. Sakin ortamlarda bulunmayı tercih edebileceğiniz bugün, maneviyatınız güçlü olacak. Mutlu yıllar.

31 Mayıs 2021, Pazartesi
HaberTürk Gazetesi Günlük Burç Yorumu

HaberTürk Gazetesi

İçinizde harika bir güç var ve ne yapmaya karar verirseniz verin, başarabileceğinizi biliyorsunuz. Özellikle de sevdiğiniz biri ile aranızdaki stresin kaynağı olan bir sorunu çözmeye kararlıysanız sizi kimse tutamaz!

31 Mayıs 2021, Pazartesi
Rezzan Kiraz Günlük Burç Yorumu

Rezzan Kiraz

Bugün kişiselliğinizi ön plana çıkaracağınız ortamlarda bulunacak ve çevrenizde kendinizi daha iyi hissetmenize neden olacak konuşmalar yapacaksınız. Takıntılı yönlerinizin sizi olumlu şekilde teşvik ettiğini siz de biliyorsunuz.

31 Mayıs 2021, Pazartesi
Nuray Sayarı Günlük Burç Yorumu

Nuray Sayarı

Kibirlisiniz. Kendini üstün görme gibi burcunuzun olumsuz özelliklerini takınma eğiliminde olduğunuz görülüyor. Bu tip davranışlarla takdir edilmekten çok, çevrenizdekilerin nefretini kazanacağınızı hiç unutmayın. Aklınız fikriniz uzun zamandır gerçekleştirmek istediğiniz bir projede.

31 Mayıs 2021, Pazartesi
Hande Kazanova Günlük Burç Yorumu

Hande Kazanova

Partneriniz ile olan ilişkinize heyecan katacak aktivitelere yönelin. Kendinize yeni hedefler belirlediniz ve onlara ulaşabilmek için tüm gücünüzle çalışıyorsunuz. Kendinizi çok enerjik ve zinde hissedeceksiniz.

31 Mayıs 2021, Pazartesi
Astroloji Yorumu Günlük Burç Yorumu

Astroloji Yorumu

Bir insana, bir ideale bağlanma yeteneğiniz güçlü olur. Aşk evinizdeki iletişim gezegeni merkür sevdiğiniz kişiyle sözel olarak çok kolay anlaşmanızı sağlayacaktır. Ona anlayış gösterecek, onu düşündüğünüzü belli edeceksiniz. Yalnış gördüğünüz bazı şeyleri bile görmezden gelerek kolayca affedeceksiniz. Sevginizi belli etmek ona göstermek bugün daha kolay olacaktır. Bilinmeyen herşey ilginizi çekecek, araştırmalar yapmak hoşunuza gidecektir. Bugün, çevrenizdeki güzelliklere ve uyum duygusuna önem vermeniz sayesinde, bulunduğunuz heryeri düzenlemek ve geliştirmek isteyeceksiniz. Özel eşyalarınızı yada giysilerinizi kontrol etmek, yerlerini değiştirmek hoşunuza gidecek. Fantezilerinizin güçlü oluşu sizi ilginç konulara doğru çekecektir. Sinemaya gitmek yada evde film izlemek, hobilerinizle uğraşmak, şans oyunlarına düşkünlük görülebilir

31 Mayıs 2021, Pazartesi

Günün Melek Kartı

Meleklerinizi düşünün ve onlardan arzu ettiğiniz konuda tavsiye almak için yardım isteyin

Yükselen Burç Hesaplama

Yükselen burcumuz ilişkilerimizde takındığımız tavırları ve çevremizle olan ilişkilerimizi şekillendirir

Burç Yorumları

Burç Uyumları

Aşk hayatında burçların birbirleriyle etkileşimleri ve uyumları nasıl?

Burç Hesaplama

Doğum tarihinizi girerek hemen burcunuzu öğrenelim

Gezegenlerin Konumları

Güneş
Terazi
09° 03' 28" R
Ay
Boğa
20° 37' 28" R
Merkür
Başak
25° 41' 35" R
Venüs
Aslan
24° 43' 15" R
Mars
Terazi
23° 31' 10" R
Jüpiter
Boğa
14° 18' 09" R
Satürn
Balık
01° 23' 46"
Uranüs
Boğa
22° 35' 56"
Neptün
Balık
25° 54' 53"
Plüton
Oğlak
27° 54' 33"
Chiron
Koç
18° 04' 29"
Lilith
Aslan
29° 53' 09"
True Node
Koç
24° 54' 53"
Son Güncelleme : 02/10/2023 15:30

Astroloji Gündemi

2 Ekim 2023 Pazartesi Günlük Astroloji Olayları 2 Ekim 2023, Pazartesi 2 Ekim 2023 Pazartesi Günlük Astroloji Olayları Haftaya Akrep burcundaki Ay’ ın enerjileriyle başlıyoruz. Sabah saat sekiz civarında Ay’ ın Akrep burcuna geçmesiyle birlikte... Devamını Oku >>