İkizler Burcu

İkizler Burcu

22 Mayıs - 21 Haziran
Yeni Anlaşmalara İmza Atıyorsun Günün Mottosu

İkizler Burcu Günlük Burç Yorumu

26 Mayıs 2021, Çarşamba

Aşk 40%
Para 100%
Sağlık 80%

Zihninizin birçok farklı yönde genişlemesi muhtemel. Küçücük bir düşünce, varlığınızın her bölümünü tüketecekmiş hissi veren kocaman bir fikre yol açabilir. Bir dakika sonra ise, başka bir şeye başlayıyorsunuz, çok geçmeden tamamen yepyeni fikir üretiyor ve varlığınızın her bir parçası bu yönde çalışmaya başlıyor. Kısacası, neyi takip ederseniz edin, her düşünceniz tıpkı bir balon gibi genişleyecek. Kendinizi fazla ciddiye almayın. Aşk hayatınızı gözden kaçırabilirsiniz!

Kendinizi idari bir rol üstlenirken bulabilirsin. İş yerinde, çalışanlar ekibinden sorumlu olabilirsiniz. Belki de önemli bir projenin yürütülmesine yardımcı olacaksınız. Ya da işe alım pozisyonunda çalışabilirsiniz. Birlikte mükemmel bir takım olmak için neyin gerekli olduğunu düşüneceksiniz. Evde, aile üyeleriniz üzerinde daha fazla kontrol sahibi olmanız gerektiğini düşünebilirsiniz. Çocuklarınız asi bir şekilde davranıyor olabilir, bu yüzden sorumluluğu almaya çalışın.

İş ve sosyal yükümlülükleriniz arasında biraz sıkışmış gibi hissedebilirsiniz. Bu gece eğlenceli bir şey yapacaksınız, ekstra yardıma ihtiyacınız olabilir. Yemek için mümkünse yardımcı olacak birini ayarlayın. Misafirleri eğlendirmek ve mutlu olmalarını sğalamak zordur. Superwomen gibi olmaya çalışmayın.

Merhamet ve nezaket pratiği yapmak için iyi bir gün. Çevrendeki insanların stresli olduğunu gözlemleyeceksin. Göksel enerjiler, insanların panik hissini ortaya çıkarabilir. Kaygılanma; istersen kaotik titreşimlerinden uzak kalabilirsin. Sakinliği ve huzuru yaymaya ve çekmeye odaklan. Pozitif düşünce ve duygular yansıt. Yıkıcılık yerine yapıcılığa odaklan. Günün enerjisini daha mutlu bir yöne çekme yetisine sahipsin!Bugün kendinizi ara sıra beyninizde vuku bulan puslu düşüncelere uyanmış hissedebilirsiniz. Duygusal olarak bazı durumlar hakkında karar almakta güçlük çekebilirsiniz. Önünüzde bir sürü seçenek var ve siz hepsine sahip olmak isteyebilirsiniz. İyi haber şu ki, akşama doğru kafanızı çok daha temizlenmiş ve stabil hissedeceksiniz.

My Burç Günlük Burç Yorumu

My Burç

Bugün iletişim kanallarınız elektrik yüklü olabilir. Belki de burcunuzun özellikleri nedeniyle içinizden fikirlerini fazla hararetli savunan insanları suçlamak gelecek. Ancak tuhaftır ki, siz de kendi görüşlerinizi bir o kadar ateşli dile getireceksiniz. Bu yola başvurmak yerine daha olumlu, nazik, sakin bir ifade şekli bulun ki dinleyeniniz daha çok olsun.

26 Mayıs 2021, Çarşamba
Mynet Sitesi Günlük Burç Yorumu

Mynet Sitesi

Bugün ilişkilerinizde kadersel süreçler hakim olabilir. Bazı ilişkiler son bulurken, yeni ilişkilere doğru gidebilirsiniz. Eski partnerler gündeme gelebilir.

26 Mayıs 2021, Çarşamba
Sabah Gazetesi Günlük Burç Yorumu

Sabah Gazetesi

Yaşam alanınla ilgili düzenlemeler gündemine taşınacak. Yılın ilk tutulması, karşıt burcunda meydana geliyor. Kendi işinin sahibi olan bir İkizler burcuysan, yeni anlaşmalar bugün karşına gelebilir. Çocuğu olan bir İkizler burcuysan, çocuğunun okulu ile ilgili değişiklikler gündemine taşınacak. Çocuğun için en iyisini istiyorsun.

26 Mayıs 2021, Çarşamba
Hürriyet Gazetesi Günlük Burç Yorumu

Hürriyet Gazetesi

Güne gergin başlayabilirsiniz. Kendinizi ifade etmekte zorlanmanız üzerinizdeki baskıyı arttırabilir. Bugün kelimelerinizi özenle seçemiyorsanız yalnız kalmayı ya da evde spor yaparak enerjinizi atmayı deneyebilirsiniz.

26 Mayıs 2021, Çarşamba
Milliyet Gazetesi Günlük Burç Yorumu

Milliyet Gazetesi

Eşinizle birlikte yeni yolculuklar planlamak isteyebilirsiniz. Ani ve özgürleştirici kararlar alabileceğiniz bir gündesiniz. Yeni fikirlere rahatlıkla ayak uydurabileceğiniz hareketli zamanlar sizi bekliyor. Uğraştırıcı koşullarla da ilgilenmek durumunda kalabilirsiniz. Karşınızdaki insanlardan da size uyum sağlamasını isteyebilirsiniz.

26 Mayıs 2021, Çarşamba
Takvim Gazetesi Günlük Burç Yorumu

Takvim Gazetesi

Bırakmak istediğiniz kötü alışkanlıklarınız ya da hayatınızda değiştirmek istediğiniz noktalarda aksiyon almak için oldukça uygun bir dönemdesiniz.

26 Mayıs 2021, Çarşamba
Sözcü Gazetesi Günlük Burç Yorumu

Sözcü Gazetesi

Gün içinde ikili ilişkilerinizde vehayatınızda kendinizi ifade etme gücünüz geçici olarak düşebilir, ancak biraz yalnız kalmak, kendinizi dinlendirmek ve bireysel ihtiyaçlarınızı belirlemek için bir süre içinize çekilmeye ihtiyacınız olabilir. Finansal konulardaki işlerinizi tamamlayabileceğiniz bir zaman dilimindesiniz.

26 Mayıs 2021, Çarşamba
HaberTürk Gazetesi Günlük Burç Yorumu

HaberTürk Gazetesi

Ev dekorasyonu bloglarına veya diğer ilham kaynaklarına bakarak biraz zaman geçirin, ardından aynı kıvılcımı kendi alanınıza da getirmeye çalışın. Küçük bir değişiklik enerjinizi yeniden canlandıracak.

26 Mayıs 2021, Çarşamba
Rezzan Kiraz Günlük Burç Yorumu

Rezzan Kiraz

Yakın dostlarınızdan önemli destekler gelecek. İstediğiniz kişilere çok kolay ulaşacaksınız. Pratik yönlerinizi rahatça kullanabileceğiniz alanlarda başarı sizi bekliyor. Bazılarının, duygusal anlamdaki birliktelikleri kimlik kazanacak. 

26 Mayıs 2021, Çarşamba
Nuray Sayarı Günlük Burç Yorumu

Nuray Sayarı

Bugün karar vermek zorunda kalabilirsiniz. Buhayatı veya özel hayat için olabilir. İyi düşünün ve geleceğinizi etkileyecek bu karar için etki altında kalmayın. Sonuca ulaşmak için herşey mevcut. Yeterki istikrarlı olun. İçinize kapanmayın.

26 Mayıs 2021, Çarşamba
Hande Kazanova Günlük Burç Yorumu

Hande Kazanova

Bugün eşiniz ile olan ilişkinizi canlandıracak bir şeyler yapmak isteyeceksiniz. Geleceğiniz ile ilgili aklınızda harika planlar var ve gerçekleştirebilmek için çalışmaya başladınız. Kendinize olan güveninizi artırmalısınız.  

26 Mayıs 2021, Çarşamba
Astroloji Yorumu Günlük Burç Yorumu

Astroloji Yorumu

Önemli bir karar vermek üzere olduğunuz bugün, üzerinizdeki yükümlülükler, maddi dünyanın yetersizliği ve arzularınız hepsi sizin için birer engel gibi geliyor. Çocuklarınız, kendinizi ifade edişiniz, yaratıcılık gerektiren tüm faaliyetleriniz düne nazaran daha ciddi ve karamsar etkiler altında. Bilinçaltınızda engellenmiş yada birşeylere zorlanıyormuş hissi ağır basmakta. Üzerinizdeki sorumlulukların sizin arzunuz dışında artıyor oluşu, yaşamın fazlasıyla ciddi olarak üzerinizde hakimiyet kurmaya çalışması ve herkesin sizi birşeylere zorluyor olduğunu hissettiğiniz bu dönemde, bugünkü enerjiler de üstüne gelince herşeyi bırakıp çekip gitmek yada hiçbirşey yapmadan öylece durmak arası bir ruh hali içindesiniz. Kendinize bugün lütfen yüklenmeyin. Bugünün zorluğu, son bir yıldır üzerinizdeki sorumlulukların baskınlığını hatırlatıyor oluşundandır.

26 Mayıs 2021, Çarşamba

Günün Melek Kartı

Meleklerinizi düşünün ve onlardan arzu ettiğiniz konuda tavsiye almak için yardım isteyin

Yükselen Burç Hesaplama

Yükselen burcumuz ilişkilerimizde takındığımız tavırları ve çevremizle olan ilişkilerimizi şekillendirir

Burç Yorumları

Burç Uyumları

Aşk hayatında burçların birbirleriyle etkileşimleri ve uyumları nasıl?

Burç Hesaplama

Doğum tarihinizi girerek hemen burcunuzu öğrenelim

Gezegenlerin Konumları

Güneş
Balık
06° 06' 13" R
Ay
Başak
13° 51' 10"
Merkür
Balık
03° 28' 33"
Venüs
Kova
10° 35' 50"
Mars
Kova
09° 13' 56"
Jüpiter
Boğa
10° 31' 24"
Satürn
Balık
09° 19' 54"
Uranüs
Boğa
19° 27' 10"
Neptün
Balık
26° 34' 02"
Plüton
Kova
01° 05' 15"
Chiron
Koç
17° 00' 08"
Lilith
Başak
16° 06' 59"
True Node
Koç
16° 04' 40"
Son Güncelleme : 25/02/2024 08:40

Astroloji Gündemi

24 Şubat 2024 Başak Burcunda Dolunay - Burçlara Etkileri 22 Şubat 2024, Perşembe 24 Şubat 2024 Başak Burcunda Dolunay - Burçlara Etkileri Koçlar ve yükselen burcu Koç olanlar 24 Şubat'ta Başak burcunun 5 derecesinde gerçekleşecek Dolunay hem içten hem dışta... Devamını Oku >>