İkizler Burcu

İkizler Burcu

22 Mayıs - 21 Haziran
Daha Dikkatlisiniz Günün Mottosu

İkizler Burcu Günlük Burç Yorumu

21 Kasım 2023, Salı

Aşk 90%
Para 60%
Sağlık 70%

Aşk ve ilişki hayatınızda karşınıza çıkabilecek tüm sorunları çözüme kavuşturmaya çalışın. Birlikte olduğunuz kişiyle aranızda ne kadar sorun varsa ortadan kaldırmalısınız. Daha hassas adımlar atmanız gereken bir süreçtesiniz.

Kendinizi her açıdan daha enerjik hissetmeye başlıyorsunuz. Dengeleri çok fazla zorlamadığınız sürece her şeyin daha da iyiye gitme ihtimali var. Çalışmalarınıza yoğunluk vermeye çalışın.

Finansal durumunuzla ilgili bazı sorunlar yaşanabilir. Fırsatları değerlendirmek isterken biraz daha sabırlı olmanız gerekiyor. Hata yapmamanız gereken bir gün.

My Burç Günlük Burç Yorumu

My Burç

Ne kadar çabalasanız da yeteri kadar iyi sonuç alamadığınız bazı durumlar olabilir. Kendinizden şüphe duymak yerine hayatın vedünyasının da kendine has bir akışının olduğunu kabullenmelisiniz. Vicdanınız rahat olduğunda dünyanın en zengini siz olursunuz.

21 Kasım 2023, Salı
Mynet Sitesi Günlük Burç Yorumu

Mynet Sitesi

Bugün iletişim becerilerinizi kullanarak çevrenizdeki insanlarla daha iyi anlaşabileceğiniz bir gün olabilir. Fikirlerinizi açık ve net bir şekilde ifade edebilir, başkalarını etkileyebilirsiniz. Ancak, aceleci davranmamaya özen göstermelisiniz. İş hayatınızda yeni projeler üzerinde çalışmak veya ekip çalışmalarına katılmak için fırsatlar ortaya çıkabilir. Özel hayatınızda ise, sevdiklerinizle keyifli vakit geçirebilirsiniz. Ancak, önemli kararlar almadan önce düşünmek ve plan yapmak önemlidir. Kendinizi fazla dağıtmamaya çalışın ve enerjinizi yönetmeye özen gösterin. Keyifli bir gün geçirmeniz dileğiyle!

21 Kasım 2023, Salı
Sabah Gazetesi Günlük Burç Yorumu

Sabah Gazetesi

Yakın bir tarihte kendi işini kuranlardansanız, ortağınızla birlikte yeni ekonomik planlamalar yapabilirsiniz. Daha dikkatli adımlar atmak isteyeceksiniz. Uzun zamandır beklediğiniz haberler, hiç ummadığınız bir şekilde hayatınıza sirayet edecek. Yaşananlara siz bile şaşıracaksınız.

21 Kasım 2023, Salı
Hürriyet Gazetesi Günlük Burç Yorumu

Hürriyet Gazetesi

Başka insanların başarılarından ilham almakla kendinizi kıyaslamak aynı şey değildir. Açılmamış kanatların büyüklüğünü bilemezsiniz. Bugünplanlarınızı yaparken daha önce denemediğiniz konular hakkında düşünebilir, çevrenizden destek isteyebilirsiniz. 

21 Kasım 2023, Salı
Milliyet Gazetesi Günlük Burç Yorumu

Milliyet Gazetesi

Bugünhayatınızdaki olaylarda daha girişken davranabilirsiniz. Sorumlu olduğunuz işlerle göz önünde olabilirsiniz. Hedefleriniz için mücadele edebilirsiniz. Yakın çevrenizle iletişim halinde olacağınız bir gündesiniz. Sanatsal konular ilginizi çekebilir. Öğleden sonra zamanınızı kendinize ve sevdiklerinize ayırabilirsiniz.

21 Kasım 2023, Salı
Takvim Gazetesi Günlük Burç Yorumu

Takvim Gazetesi

Başkalarının üzerinizde kurduğu baskıdan kurtulmak isteyebilirsiniz. Bir süre böyle gitmek sizin için sağlıklı olsa datoplumuna uyum sağlamanız gerekebilir.

21 Kasım 2023, Salı
Sözcü Gazetesi Günlük Burç Yorumu

Sözcü Gazetesi

Bugün alacağın haberler oldukça önemli olabilir. Arkadaşlarından,yaptığın insanlardan oldukça önemli haberler alabilirsin. Bu tür iletişimlere açık olmak için insanların sana her şekilde ulaşabildiğinden emin olman gerekecek.

21 Kasım 2023, Salı
HaberTürk Gazetesi Günlük Burç Yorumu

HaberTürk Gazetesi

Bugün bir duruma dair yeni bakış açıları geliştirebilir ve bunun ışığında hayatınızda bambaşka bir sayfa açabilirsiniz. Özellikle ilişkilerde, daha objektif bakabiliyor ve empatiyi arttırıyorsunuz. Bu sayede keyifli sohbet kuruyor ve bundan çok şey kazanıyorsunuz. Sağlam iletişimler yoluyla ilişkileri güçlendirmek mümkündür. Özellikle size iyi gelen, iyileştirici ve destekleyici ilişkilerinizi kutlamak ve takdir etmek her iki tarafa da iyi gelebilir.

21 Kasım 2023, Salı
Rezzan Kiraz Günlük Burç Yorumu

Rezzan Kiraz

Kazançlarınızı arttıracak bir performans hazırlığı içindesiniz. Özlediğiniz çalışma alanlarına kavuşmak için, yeterli nedenleriniz var. Dostlarınızla yapacağınız telefon konuşmaları sayesinde, enerjiniz olumlu etkilenecek.

21 Kasım 2023, Salı
Nuray Sayarı Günlük Burç Yorumu

Nuray Sayarı

Şu sıralar hiçbir işiniz yolunda gitmiyor, ama yaklaşımınızı değiştirirseniz isteklerinize daha hızlı kavuşabileceksiniz. Başkalarının görüşlerinin faydalı olduğunu göreceksiniz. Özel hayatınızda her türlü sorunla karşılaşabilirsiniz. Böyle durumlarda kendi bakış açınız konusunda açık ve net davranın. Sağlığınız daha iyi olabilirdi. Yaşam tarzınızı değiştirme konusunu düşünün, ama kendinize de çok yüklenmeyin.

21 Kasım 2023, Salı
Hande Kazanova Günlük Burç Yorumu

Hande Kazanova

Bugün kariyerhayatınızda bazı sorunlar gerçekleşebilir. Sağlık konularında güzel gelişmeler gerçekleşebilir. Size harika bir gün dilerim.

21 Kasım 2023, Salı
Astroloji Yorumu Günlük Burç Yorumu

Astroloji Yorumu

Zihinsel ve fiziksel olarak kendinizi toparlamaya çalışmalısınız. Dengeleri zorlayabilecek her ne varsa ondan da uzak durmanız gerekiyor. Amaçlarınıza uygun adımlar atmayı öncelik haline getirmeniz gereken bir süreçtesiniz. Doğru yaklaşımlar ortaya koyabildiğiniz sürece her şeyin daha da iyiye gidebileceğini unutmayın.

21 Kasım 2023, Salı

Günün Melek Kartı

Meleklerinizi düşünün ve onlardan arzu ettiğiniz konuda tavsiye almak için yardım isteyin

Yükselen Burç Hesaplama

Yükselen burcumuz ilişkilerimizde takındığımız tavırları ve çevremizle olan ilişkilerimizi şekillendirir

Burç Yorumları

Burç Uyumları

Aşk hayatında burçların birbirleriyle etkileşimleri ve uyumları nasıl?

Burç Hesaplama

Doğum tarihinizi girerek hemen burcunuzu öğrenelim

Gezegenlerin Konumları

Güneş
Yay
12° 06' 05" R
Ay
Başak
04° 31' 29" R
Merkür
Oğlak
03° 15' 44" R
Venüs
Terazi
29° 42' 50" R
Mars
Yay
07° 14' 20" R
Jüpiter
Boğa
06° 46' 43"
Satürn
Balık
01° 17' 59"
Uranüs
Boğa
20° 13' 28"
Neptün
Balık
24° 53' 22"
Plüton
Oğlak
28° 35' 16"
Chiron
Koç
15° 41' 07"
Lilith
Başak
06° 54' 54"
True Node
Koç
23° 38' 23"
Son Güncelleme : 04/12/2023 16:00

Astroloji Gündemi

999'un Anlamı Nedir? 4 Aralık 2023, Pazartesi 999'un Anlamı Nedir? 999, karmik tamamlanma ve dönüşüm anlamına gelir. Bu sayı size, eski karmik ilişkilerin ve döngülerin sona erdiğini ve yeni b... Devamını Oku >>