İkizler Burcu

İkizler Burcu

22 Mayıs - 21 Haziran
Günün Mottosu

İkizler Burcu Günlük Burç Yorumu

29 Mayıs 2018, Salı

Aşk %
Para %
Sağlık %

İnsanların her olumsuz deneyimden yenilenmiş olarak çıkacağını unutmayın. Kafanızı netleştirme arayışlarınız kırılmalara neden olabilir. Geçmişte yaşanmış olanlarla kimseyi yargılamamalısınız.

Alçak gönüllülüğünüzü bir yerlerde sınırlamanız yararlı olacak. Çalışma yaşamınızda gerçekleşen istikrarda büyük pay sahibisiniz. Bunun size sık, sık hatırlatılması düşündüğünüz kadar gereksiz olmayabilir.

Daha gerçekçi bir bütçe yapmaya ve gerçekçi beklentilere yönelmeye ihtiyacınız var. Bu konularda şansınıza duyduğunuz aşırı güven, sizi masraflı biri yapıyor. Günlük bütçenizi kontrol etmek sorunlarınızı asgariye indirebilir.

İş yaşamınızdaki tokgözlülüğünüzü başka konularda da göstermelisiniz. Yaşamınızdaki olumluluklar, olumsuzluklardan daha ağır basıyor.

My Burç Günlük Burç Yorumu

My Burç

Aile ilişkilerinde bugünlerde yakınlaşmalar söz konusu olabilir. Yapıcı ve toparlayıcı özellikleriniz çok işe yarayabilir. Zaman, zaman yaşadığınız karamsarlık ve umutsuzluktan çıkışı yanlış yollarda arıyorsunuz. Hayata başka cephelerden bakmayı öğrenmeniz gerekiyor. Çevrenizde, son günlerdeki ruh halinizi sizinle paylaşmak isteyenler var.

29 Mayıs 2018, Salı
Mynet Sitesi Günlük Burç Yorumu

Mynet Sitesi

Sevgili İkizler, 29 Mayıs saat 17:20 karşıt burcunuz Yayda oluşacak Dolunay, ilişkiniz,ortaklığınız veya başkalarıyla olan her türlü bağınızı test etmeniz adına önem taşıyor. Siz nasıl bir ilişki yaşamaktasınız, her açıdan anlaşabiliyor musunuz, hayata bakış açınız, felsefeniz aynı mı? Nasıl bir eş veya ortak arayışındasınız? Bunları sadece kendinize göre değil, diğer tarafın da görüşlerini alarak yüzeysel değil, derinlikli bakarak çözebilirsiniz. Bu Dolunay, arzularınız, olmasını istedikleriniz ile başkalarının sizden beklentileri arasındaki dengeyi kurmanızı sağlayacak. Şanslısınız. Çünkü Merkür, burcunuzda ilerliyor. Bu da gösteriyor ki, sizin sunduğunuz fikirler, öneriler, karşı tarafı ikna etmenizi sağlayacak. Bekar İkizler için bu durum, karşınıza çıkan kişinin sizden oldukça etkilenmesi ve sizin de aynı şekilde onu çekici bulmanızdır. Hani diyebiliriz ki, yine kazanan siz olursunuz. Mars, bugün Kova burcunda seyrine başlıyor. Bu uzak bir şehir, ülke bağlantılı sosyal grupların, tanışmaların, bir araya gelişlerin işaretçisi. Bu özel de olabilir. Bir davanın, bir meselenin lehinize sonuçlanmasını sağlayabilir. Her ne kadar bağlayıcı noktalar olsa da, özgürce hareket edeceğiniz ortam ve şartlara sahip olabilirsiniz. Eğitim, çevresel ilişki, yeni projeler, işbirlikleri anlamında daha önce verilmiş veya verilecek kararlar lehinize gelişebilir. Dolunayın olumlu yönde farkındalık yaratması dileğimle,

29 Mayıs 2018, Salı
Sabah Gazetesi Günlük Burç Yorumu

Sabah Gazetesi

Bugün koşturma halinde olabilirsin. Dalgınlığın gün içinde bazı işlerini aksatmana neden olabilir.

29 Mayıs 2018, Salı
Hürriyet Gazetesi Günlük Burç Yorumu

Hürriyet Gazetesi

Bugün hem özel hem de çalışma ortamındaki ilişkilerinizde bazı sorunlu noktaları daha iyi tespit edebilecek farkındalıklı düşünce biçimleri geliştirebilir ve şu ana kadar yapmış olduğunuz hatalı davranışların sebebini daha iyi anlayabilirsiniz. Ancak bazı konularda daha sağlıklı kararlar alabilmeniz için öncelikle kendinize olan güveninizi daha fazla geliştirmeniz gerekmekte.

29 Mayıs 2018, Salı
Milliyet Gazetesi Günlük Burç Yorumu

Milliyet Gazetesi

Uğraştığınız işlerle ilgili fikirlerinizi genişletebilirsiniz. Ticaret konularında atılım yaparken ani kararlardan kaçınmanızda fayda vardır. İkili ilişkileriniz bugün ön plana çıkabilir. İlişkilerinizde rahat ve özgür olmak isteğiniz gerginlik yaratabilir. Tolerans göstermeniz gereken olaylar olasıdır. Felsefi konular ile yüzeysel ilgilenmek kafanızı dağıtacaktır.

29 Mayıs 2018, Salı
Takvim Gazetesi Günlük Burç Yorumu

Takvim Gazetesi

Bugün toplum içindeki kimliğinizle öne çıkabilirsiniz. Gücünüze güvenip, sizi bir grubun başına getirmeniz mümkün görünüyor. Birçok kişi görüşlerinize başvurmak...

29 Mayıs 2018, Salı
Sözcü Gazetesi Günlük Burç Yorumu

Sözcü Gazetesi

Gün boyunca eğlenceli ortamlar, sosyal aktiviteler, konser, düğün, davet ve arkadaş çevrenizle yapılan etkinliklerde yer alabilir, sevdiklerinizle keyifli iletişim kurabilir ve beklediğiniz bir haberi ani olarak alabilirsiniz. Görüşmelerinizin keyifli geçeceği bugün,hayatınızda güç mücadelelerinden uzak durmayı tercih etmelisiniz.

29 Mayıs 2018, Salı
HaberTürk Gazetesi Günlük Burç Yorumu

HaberTürk Gazetesi

Birkaç gün boyunca özel hayatınızda hassaslıklara açık olabilirsiniz. Kendinize odaklandığınız bu dönemde, partnerinizin hayatındaki olaylar da önem kazanabilir.

29 Mayıs 2018, Salı
Rezzan Kiraz Günlük Burç Yorumu

Rezzan Kiraz

Yay burcunda meydana gelen Dolunay geçmişten gelen ilişkilerinize ışık tutacak. Aynı anda iki farklı kişiden hoşlanabilirsiniz. Aniden bir ilişkiyi sonlandırmaya karar verirsiniz. İletişim zorluklarını gidermek, herkesin ayrı ayrı fikrine değer vermek sizin için faydalı olacaktır. Dinlenmediğinizi düşündüğünüz zaman susmayı tercih etmelisiniz.

29 Mayıs 2018, Salı
Nuray Sayarı Günlük Burç Yorumu

Nuray Sayarı

Bugün bir kıskançlık yaşayacaksınız. Buveya aşk hayatınızda olabilir. Yeni konulara el atmanın tam zamanı. Sevdiğiniz varsa havailik etmemeli ve ona sadık kalmalısınız. Sevdiğiniz yoksa karşınıza beğeneceğiniz kimseler çıkacak.

29 Mayıs 2018, Salı

Günün Melek Kartı

Meleklerinizi düşünün ve onlardan arzu ettiğiniz konuda tavsiye almak için yardım isteyin

Yükselen Burç Hesaplama

Yükselen burcumuz ilişkilerimizde takındığımız tavırları ve çevremizle olan ilişkilerimizi şekillendirir

Burç Yorumları

Burç Uyumları

Aşk hayatında burçların birbirleriyle etkileşimleri ve uyumları nasıl?

Burç Hesaplama

Doğum tarihinizi girerek hemen burcunuzu öğrenelim

Gezegenlerin Konumları

Güneş
Kova
19° 38' 07" R
Ay
Başak
21° 44' 08"
Merkür
Oğlak
26° 15' 21"
Venüs
Balık
15° 37' 31"
Mars
İkizler
12° 09' 51"
Jüpiter
Koç
07° 32' 48"
Satürn
Kova
26° 46' 14"
Uranüs
Boğa
15° 03' 48"
Neptün
Balık
23° 50' 22"
Plüton
Oğlak
28° 54' 26"
Chiron
Koç
12° 55' 13"
Lilith
Aslan
03° 29' 12"
True Node
Boğa
07° 08' 35"
Son Güncelleme : 08/02/2023 19:30

Astroloji Gündemi

8 Şubat 2023 Çarşamba Günlük Astroloji Olayları 8 Şubat 2023, Çarşamba 8 Şubat 2023 Çarşamba Günlük Astroloji Olayları Ay Başak burcundaki yolculuğuna devam etmekte...Sabah erken saatler ikili ilişkiler, işbirlikleri ve anlaşmalar adına sıkıntı... Devamını Oku >>