İkizler Burcu

İkizler Burcu

22 Mayıs - 21 Haziran
Günün Mottosu

İkizler Burcu Günlük Burç Yorumu

29 Mayıs 2019, Çarşamba

Aşk %
Para %
Sağlık %

İnsanların her olumsuz deneyimden yenilenmiş olarak çıkacağını unutmayın. Kafanızı netleştirme arayışlarınız kırılmalara neden olabilir. Geçmişte yaşanmış olanlarla kimseyi yargılamamalısınız.

Alçak gönüllülüğünüzü bir yerlerde sınırlamanız yararlı olacak. Çalışma yaşamınızda gerçekleşen istikrarda büyük pay sahibisiniz. Bunun size sık, sık hatırlatılması düşündüğünüz kadar gereksiz olmayabilir.

Daha gerçekçi bir bütçe yapmaya ve gerçekçi beklentilere yönelmeye ihtiyacınız var. Bu konularda şansınıza duyduğunuz aşırı güven, sizi masraflı biri yapıyor. Günlük bütçenizi kontrol etmek sorunlarınızı asgariye indirebilir.

İş yaşamınızdaki tokgözlülüğünüzü başka konularda da göstermelisiniz. Yaşamınızdaki olumluluklar, olumsuzluklardan daha ağır basıyor.

My Burç Günlük Burç Yorumu

My Burç

Aile ilişkilerinde bugünlerde yakınlaşmalar söz konusu olabilir. Yapıcı ve toparlayıcı özellikleriniz çok işe yarayabilir. Zaman, zaman yaşadığınız karamsarlık ve umutsuzluktan çıkışı yanlış yollarda arıyorsunuz. Hayata başka cephelerden bakmayı öğrenmeniz gerekiyor. Çevrenizde, son günlerdeki ruh halinizi sizinle paylaşmak isteyenler var.

29 Mayıs 2019, Çarşamba
Mynet Sitesi Günlük Burç Yorumu

Mynet Sitesi

Ay, gün boyunca Koç burcunda hareket ediyor. Sizlerin enerjisinin yükseldiği bir gün başlıyor. Özellikle sabah saatleriyle beraber şansınız açık olacaktır. Dostlarınızla beraber planlar yapabilirsiniz. Güneş'in de size destek vermeye devam ettiği bu dönemde yüzünüz gülmeye devam edecek. Günün devamında Ay ve Mars arasında gerçekleşen zorlu açı sebebiyle çevrenizde verdiğiniz tepkilere dikkat edin. Bir anlık sinirle verdiğiniz tepkiyle eleştirileri üzerinize çekebilirsiniz.

29 Mayıs 2019, Çarşamba
Sabah Gazetesi Günlük Burç Yorumu

Sabah Gazetesi

Ani gelişmelere ayak uyduruyorsun!Ortaklıyapıyorsan yeni oluşumların etkisini bugünlerde görüyor ve geleceğe yatırım oluşturacağına tanıklık ediyor olabilirsin. Sağduyulu olursan ve hislerinde endişeye yer vermezsen bu hızlı gelişmelere ayak uydurabilirsin. Umutlu olduğun konularda sorumluluk sahibi olmanla beklediğin sonuçları bugün sürpriz bir şekilde alabilirsin. Son zamanlarda aldığın en güzel haber olduğunu düşünüyorsun. İlişkinde sorunlar varsa, bunun sebebinin dış etkenlerden kaynaklandığını fark edeceksin. İlişkini bozmaya çalışan kişilerle arana mesafe koyacaksın. Ailenden uzakta yaşıyorsan, onlarla yeterince ilgilenemediğini fark ederek, gönüllerini almak için hediyeler hazırlayabilirsin.

29 Mayıs 2019, Çarşamba
Hürriyet Gazetesi Günlük Burç Yorumu

Hürriyet Gazetesi

Bugün öncelikle kendinize önem vermeniz gereken bir gün. Sizi size değersiz hissettiren insanlar ve olaylardan bugün uzaklaşma kararı almalısınız.

29 Mayıs 2019, Çarşamba
Milliyet Gazetesi Günlük Burç Yorumu

Milliyet Gazetesi

Gelecek beklentilerinizin güçlü olduğu bugünde sosyal konulara daha fazla ilgi duyabilirsiniz. Arkadaşlarınızla birlikte olmak ve paylaşımda bulunmak size keyif verebilir. İş hayatınızda alacağınız desteklerle daha kolay ilerleyeceğiniz zamanlar içindesiniz. Akşam saatlerinde akıcı koşullar söz konusu. İlişkiler gündeme gelebilir.

29 Mayıs 2019, Çarşamba
Takvim Gazetesi Günlük Burç Yorumu

Takvim Gazetesi

Güneş?in hayat veren enerjisi söylediğiniz ya da düşündüğünüz her şeye iyi ya da kötü ayırt etmeksizin hayat verebilir, pozitif kalmaya çalışın.

29 Mayıs 2019, Çarşamba
Sözcü Gazetesi Günlük Burç Yorumu

Sözcü Gazetesi

İkizler; bugün ortak kaynaklarındaki sorumluluğu üzerine alabilir ve kredi kullanmayı düşünebilirsin. Kredinin şartlarını incelemeli, objektif olarak değerlendirmeli ve atacağın imzaya dikkat etmelisin. Sevdiğin kişinin sorumluluğunu üstlenmek ve bu konuda duygusal baskı hissetmek seni yorabilir. Duygularının yoğun olduğu bir gün yaşaman mümkün.

29 Mayıs 2019, Çarşamba
HaberTürk Gazetesi Günlük Burç Yorumu

HaberTürk Gazetesi

Sosyal bilinirlik konularında belirsizlikler olası. Duygusal hassasiyetler konsantrasyon sorununa yol açabilir. Bir süredir görmediğiniz yakınlarınızdan haber alabilirsiniz.

29 Mayıs 2019, Çarşamba
Rezzan Kiraz Günlük Burç Yorumu

Rezzan Kiraz

Bugün manipülasyona açık. Siz de telaşlı yapınız, herkese kolay inanan tavrınızla kandırılabilirsiniz. Her söylenene inanmayın. Sorgulamak temel şartınız olsun. Kıvrak zekanızla isterseniz olayların altındaki gerçekleri hemen yakalarsınız. Kontrat ve sözleşmelere bugün imza atarken ekstra dikkat edin.

29 Mayıs 2019, Çarşamba
Nuray Sayarı Günlük Burç Yorumu

Nuray Sayarı

Bugün bir kıskançlık yaşayacaksınız. Buveya aşk hayatınızda olabilir. Yeni konulara el atmanın tam zamanı. Sevdiğiniz varsa havailik etmemeli ve ona sadık kalmalısınız. Sevdiğiniz yoksa karşınıza beğeneceğiniz kimseler çıkacak.

29 Mayıs 2019, Çarşamba

Günün Melek Kartı

Meleklerinizi düşünün ve onlardan arzu ettiğiniz konuda tavsiye almak için yardım isteyin

Yükselen Burç Hesaplama

Yükselen burcumuz ilişkilerimizde takındığımız tavırları ve çevremizle olan ilişkilerimizi şekillendirir

Burç Yorumları

Burç Uyumları

Aşk hayatında burçların birbirleriyle etkileşimleri ve uyumları nasıl?

Burç Hesaplama

Doğum tarihinizi girerek hemen burcunuzu öğrenelim

Gezegenlerin Konumları

Güneş
Kova
19° 37' 41" R
Ay
Başak
21° 39' 04"
Merkür
Oğlak
26° 14' 48"
Venüs
Balık
15° 37' 00"
Mars
İkizler
12° 09' 44"
Jüpiter
Koç
07° 32' 43"
Satürn
Kova
26° 46' 11"
Uranüs
Boğa
15° 03' 48"
Neptün
Balık
23° 50' 21"
Plüton
Oğlak
28° 54' 26"
Chiron
Koç
12° 55' 12"
Lilith
Aslan
03° 29' 10"
True Node
Boğa
07° 08' 39"
Son Güncelleme : 08/02/2023 19:20

Astroloji Gündemi

8 Şubat 2023 Çarşamba Günlük Astroloji Olayları 8 Şubat 2023, Çarşamba 8 Şubat 2023 Çarşamba Günlük Astroloji Olayları Ay Başak burcundaki yolculuğuna devam etmekte...Sabah erken saatler ikili ilişkiler, işbirlikleri ve anlaşmalar adına sıkıntı... Devamını Oku >>