İkizler Burcu

İkizler Burcu

22 Mayıs - 21 Haziran
Korkularının Üzerine Gidiyorsun Günün Mottosu

İkizler Burcu Günlük Burç Yorumu

4 Haziran 2023, Pazar

Aşk 80%
Para 60%
Sağlık 80%

Sevdiğin kişi ile aranda bazı gerginlikler olabilir. Aranızdaki bazı mevzuları çözmek için iki tarafın da zamana ihtiyacı olacak. Bugün ilişkiler konusunda acele kararlar almamalısın.

Çok yetersiz bulduğunuz birininkaynağınız konumunda olması ciddi bir sorun. Bu yetersizlik tarafından yönlendirilmekten sıkıntı duyuyorsunuz. Yakın bir zamanda çok daha iradiolanakları yaratabileceksiniz.

Etrafındaki insanlar parasal konularda senden faydalanmaya çalışabilir. O yüzden kendini kullandırtmaman gereken bir gün olacak. Çevrendekilerin seni yürüyen bir cüzdan olarak görmesine izin vermemelisin.

Bugün duygusal anlamda hassas hissedebilirsin kendini. Bu hassasiyetin geldiği nokta da stres olabilir. Sana bu kadar stres kaynağı yaratan mevzular hakkında dikkatli adımlar atman, zihinsel olarak kendini daha iyi hissetmeni sağlayabilir.

My Burç Günlük Burç Yorumu

My Burç

Bugün hareketlerinde daha ölçülü olman gerekecek. Kendini çok fazla yormamalı ve üzmemelisin. Hem davranışlarında hem de genel olarak hareketlerinde dikkatli ve sakin olman gerekebilir bugün.

4 Haziran 2023, Pazar
Mynet Sitesi Günlük Burç Yorumu

Mynet Sitesi

Sevgili İkizler burcu, yanlış bir kapanma hissi var. Maddi şeylere çok odaklanıyorsun ve olumsuz veya korku odaklı düşünceler seni aşağıya çekiyor. Para, zaman veya çaba harcarsan hediyeler gelecektir.

4 Haziran 2023, Pazar
Sabah Gazetesi Günlük Burç Yorumu

Sabah Gazetesi

İçinde var olan enerjiyi yıkmakla güce dönüştüremezsin. Eğer hayatında radikal bir değişiklik istiyorsan önce korkularından başlamalısın. Yeni konulara ilgi duyabilir, araştırmalar yapabilir ve kendini geliştirmek için fırsatlar arayabilirsin. İletişim becerilerini kullanarak etkileşimde bulunma isteği de yüksek olabilir. İnsanlarla paylaşım yapma ve fikir alışverişinde bulunma fırsatlarına odaklanabilirsin.

4 Haziran 2023, Pazar
Hürriyet Gazetesi Günlük Burç Yorumu

Hürriyet Gazetesi

İnsanlarla sorun yaşıyor olmak, enerjinizi düşüren durumları ve ilişkileri ayırt etmenizi kolaylaştırabilir.

4 Haziran 2023, Pazar
Milliyet Gazetesi Günlük Burç Yorumu

Milliyet Gazetesi

Bugün gerçekleşen dolunay kişisel konulara ve ilişkilerinize daha özenli yaklaşabilecek denizi gösteriyor. Ortaklaşa konularda anlayış geliştirmelisiniz.

4 Haziran 2023, Pazar
Takvim Gazetesi Günlük Burç Yorumu

Takvim Gazetesi

Evli olan İkizler ev içerisindeki pozitif enerjiyi dengede tutmak için çaba göstermek durumunda kalabilir. Zamanın etkileri yer yer sizde soyutlayıcılık...

4 Haziran 2023, Pazar
Sözcü Gazetesi Günlük Burç Yorumu

Sözcü Gazetesi

Bugün kendini daha duygusal hissedebilirsin. Karşılaştığın olaylara duygusal tepki vermemeye çalışmalısın o yüzden. Yardımcı olmaları için arkadaşlarınla konuşmak sana iyi gelebilir. Kararlarını duygusallıktan uzak vermek senin için çok daha iyi olacak.

4 Haziran 2023, Pazar
HaberTürk Gazetesi Günlük Burç Yorumu

HaberTürk Gazetesi

Bugün, bir fikir veya proje için bazı onaylamamalarla karşılaşabilirsiniz. Veyahut kendi yolunuzu ve kaderinizi yazmak arzusuyla dolabilirsiniz ancak sorumluluklar önünüze çıkıyor gibi görünüyor. Akış kesintiye uğradığı için oyunda bu geçiş ile ne iletişim kurduğunuz konusunda her zamankinden daha dikkatli olmanız en doğrusu olacaktır. Planlarınızın ayrıntıları henüz odakta olmayabilir ancak muhtemelen siz ilerledikçe yerine oturacaktır. Bu arada kesin planlar yapmamaya çalışın. Bugünün ilerleyen saatlerinde, sizin için neyin işe yaradığına odaklanmak daha kolay olacaktır. Hayatınızı küçük şekillerde bile düzene sokmak çok ödüllendirici ve tatmin edici olabilir.

4 Haziran 2023, Pazar
Rezzan Kiraz Günlük Burç Yorumu

Rezzan Kiraz

Yaşadığınız çelişkiler kafanızın karışmasına neden oluyor. Geçmişe bakmaktan hoşlanmıyorsunuz. Geleceğe ait planlar yaparken, o kadar hızlı karar değiştiriyorsunuz ki çevrenizi bile düşündürüyor; şaşırtıyorsunuz.

4 Haziran 2023, Pazar
Nuray Sayarı Günlük Burç Yorumu

Nuray Sayarı

Şimdi eski ve yerleşik yöntemlerinizi değiştirebilirseniz, ilerleme kaydedebilirsiniz. Bu kariyerinizde başarılı olmanıza yardımcı olacak. Ayrıca yeni yaklaşımlara açık olan meslektaşlarınızdan beklenmedik bir destek de görebilirsiniz. Doğal davranırsanız, özel hayatınızda yepyeni ilişkiler için olasılıkların kapısını açabilirsiniz. Hem kendinizi hem çevrenizdekileri şaşırtın! Bu durum sağlığınız için de geçerli. Yeni ve sıradışı bir spor deneyin.

4 Haziran 2023, Pazar
Hande Kazanova Günlük Burç Yorumu

Hande Kazanova

Sevgili İkizler; bugün partner, evlilik, ortaklık, mahkeme konularında belirsizlikler belirli hale geliyor. Kariyer hayatınızda bazı sonlanmalar veya yeni başlangıçlar gündeminize gelebilir. Gününüz şahane geçsin.

4 Haziran 2023, Pazar
Astroloji Yorumu Günlük Burç Yorumu

Astroloji Yorumu

Bugün, maddi konularla ilgili bir takım sorunlar canınızı sıkacaktır. İşinizle ilgili enerjinizin yükseldiğini görecek ve karşınızdaki kişilere arzuladığınız şekilde karşı durabileceksiniz. Beklentilerinizde daha sabırlı davranmalısınız

4 Haziran 2023, Pazar

Günün Melek Kartı

Meleklerinizi düşünün ve onlardan arzu ettiğiniz konuda tavsiye almak için yardım isteyin

Yükselen Burç Hesaplama

Yükselen burcumuz ilişkilerimizde takındığımız tavırları ve çevremizle olan ilişkilerimizi şekillendirir

Burç Yorumları

Burç Uyumları

Aşk hayatında burçların birbirleriyle etkileşimleri ve uyumları nasıl?

Burç Hesaplama

Doğum tarihinizi girerek hemen burcunuzu öğrenelim

Gezegenlerin Konumları

Güneş
Yengeç
02° 29' 00" R
Ay
Oğlak
20° 44' 01" R
Merkür
Yengeç
12° 53' 57"
Venüs
Yengeç
07° 37' 37"
Mars
Boğa
10° 30' 36"
Jüpiter
İkizler
06° 33' 46"
Satürn
Balık
19° 23' 41"
Uranüs
Boğa
25° 21' 53"
Neptün
Balık
29° 54' 37"
Plüton
Kova
01° 32' 15"
Chiron
Koç
23° 03' 51"
Lilith
Başak
29° 20' 40"
True Node
Koç
11° 57' 27"
Son Güncelleme : 23/06/2024 14:20

Astroloji Gündemi

23 Mayıs 2024 Venüs İkizler Burcunda - Burçlara Etkileri 19 Mayıs 2024, Pazar 23 Mayıs 2024 Venüs İkizler Burcunda - Burçlara Etkileri Koçlar ve yükselen burcu Koç olanlar Zihinsel aktiviteleriniz artacak, iletişiminiz güçlenecek ve yeni fırsatlar karşını... Devamını Oku >>