Koç Burcu

Koç Burcu

21 Mart - 20 Nisan
Yeni Başlangıçlar Yapıyorsun Günün Mottosu

Koç Burcu Günlük Burç Yorumu

12 Eylül 2021, Pazar

Aşk 80%
Para 80%
Sağlık 70%

Aile üyelerinizle (özellikle de kadınlar) sürtüşmeler rahatsız edici olabilir, çünkü söyledikleri can yakıcı sözler ve onlara olan sevginiz arasında kaldınız. Bugün kin tutmanın zamanı değil, boş verin. Evinizi temizlemek, yeniden dekore etmek, güzelleştirmek veya belki de harika bir yemek pişirmek isteyebilirsiniz. olabilirsiniz. Tartışmaktansa enerjinizi bu işlere verin. Daha sonra iyi ki böyle yapmışım diyeceksiniz.

Birilişkisinizde bazı zorluklar yaşadığınızı fark edebilirsiniz. Belki siz ve bir meslektaşınızın bir şey hakkında çok farklı görüşleri olabilir. Bir proje üzerinde birlikte çalışmaya çalışıyorsanız, bazı şeyleri konuşmanız gerekebilir. Diğer kişinin görüşlerinizi anladığını varsaymayın. Tartışılması gereken herhangi bir konuyu netleştirmek için biraz zaman ayırmalısınız. Yakında, ikiniz de birlikte çalışmaktan daha mutlu olacaksınız.

İnsani ilişkilerde usta olmanız sizi yıpratmış olabilir. Bugün, sanki cepheden yeni dönmüşsünüz ve neden burada olduğunuzu sorguluyor gibisiniz. Fakat, telaşa hacet yok. Biraz kendinizden şüphe etmeniz en sonunda fikirlerinizin doğruluğunu güçlendirecek. Acele etmenize hiç gerek yok, dünya birkaç günlüğüne sizsiz de dönebilir.

Bugün hislerini hareketlendirecek agresif bir etki olduğunu fark edeceksin. Büyük olasılıkla bu his dikkatini yönetecek ve yapman gereken bütün şeylere karşı daha durağan ve nedensel olmanı gerektirecek. Dürüst ve anlayışlı ol. Bir miktar pratik kullanımı olmadığı sürece, hiç kimse senin garip metaforlarını ve şakalarını anlamayacaktır. Çiçeklerini sula ve bahçendeki bitkileri biç. Toprağa yakın oldukça daha iyi hissedeceksin.Kendinizi ifade etmenin yaratıcı bir yolunu bulabilirsiniz. Belki bazı komik e-postalar yazar ve partnerinize gönderirsiniz. Ya da belki de gülünç bir resim yaparsınız. Kişisel bir internet sayfasında kullanacağınız bir bilgisayar grafiği bile tasarlayabilirsiniz. Zihniniz yaratıcı faaliyetlerle ilgilenecek. Gün içinde oyun oynamak ve eğlenmek için biraz zaman yaratın. Yaratıcı yönünüzü onurlandırdıkça kendinizi iyi hissedeceksiniz.

My Burç Günlük Burç Yorumu

My Burç

Bugün yollar beklenmedik ve sizin hiç hazırlıklı olmadığınız virajlara kıvrılabilir. Görünüşe göre, biri, bu virajları gösteren uyarı levhalarını yola yerleştirmeyi unutmuş. Yoldaki beklenmedik sapaklar konusunda dikkatli olun. Ulaşınca bir seçim yapın. Beyniniz, gerçekliğe bağlı kalmak konusunda dış kaynaklardan bir uyarı alabilir.

12 Eylül 2021, Pazar
Mynet Sitesi Günlük Burç Yorumu

Mynet Sitesi

Bugün öğle saatine kadar ruh haliniz ve enerjiniz daha dağınık olabilir. Çevrenizdeki insanların enerjisiyle ruh haliniz düşebilir veya yükselebilir. Öğleden sonra ise eski tanıdıklar, eski dostlar gündeme gelebilir. Geleceğe yönelik kararlar ve seçimler gündeme gelebilir.

12 Eylül 2021, Pazar
Sabah Gazetesi Günlük Burç Yorumu

Sabah Gazetesi

Pazar sabahına yeni başlangıçlar eşliğinde start vereceksin. Ailenle yaptığın konuşmalarda seni anlamadıklarını düşünsen de kendini ifade etmekten vazgeçmeyeceksin. Maddi anlamdaki beklentilerin, seni yeni arayışlar içerisine sokabilir. Kariyer planlaması yaparken daha cesur adımlar atarken, fevri kararlar almaktan kaçınman gerektiğini fark edebilirsin.

12 Eylül 2021, Pazar
Hürriyet Gazetesi Günlük Burç Yorumu

Hürriyet Gazetesi

Yakın çevrenizle olan iletişiminizi manipüle etmek isteyenler olacaktır. Gelişmemeniz için ellerinden geleni yapabilirler. Sonucu belirleyecek olan da birbirinizi hakkındaki fikirleriniz ve aranızdaki bağdır.

12 Eylül 2021, Pazar
Milliyet Gazetesi Günlük Burç Yorumu

Milliyet Gazetesi

Günün ilk yarısında duygusal alanda kendinizi sıkışık hissedebilirsiniz. Öğleden sonraki saatlerde ise yeni enerjiler ve hevesler sizi daha iyimser kılabilir.

12 Eylül 2021, Pazar
Takvim Gazetesi Günlük Burç Yorumu

Takvim Gazetesi

Dikkatli konuşmanız gereken bugünlerde arkadaşlarınızla alakalı gelişmelere vakıf olabilirsiniz. Ciddi yön ayrımları hayatınızda gerçekleşebilir.

12 Eylül 2021, Pazar
Sözcü Gazetesi Günlük Burç Yorumu

Sözcü Gazetesi

Bugün sosyal olaylar her iki cinsten de ilginç insanlara sizi bir araya getirirken, romantizm tırmanışa geçiyor. Halihazırda biriyle flört halindeyseniz, bugün partnerinizle daha da yakınlaşacaksınız. Eğer hayatınızda kimse yoksa, yeni biriyle tanışırsanız şaşırmayın. İlgi alanlarınızda başkalarıyla edeceğiniz teşvik edici sohbetler, hayal gücünüzü harekete geçirecek ve daha fazlasını öğrenme arzunuzu ateşleyecek. Günün tadını çıkarın.

12 Eylül 2021, Pazar
HaberTürk Gazetesi Günlük Burç Yorumu

HaberTürk Gazetesi

Başkalarını kendi bakış açınız doğrultusunda yönlendirmemelisiniz. İnsanların sizin düşüncelerinize ihtiyacı olabilir ancak bu onları yönetmek anlamına gelmiyor. Bu davranışınıza dikkat etmemeniz sevdiğiniz insanları yıpratabilir.

12 Eylül 2021, Pazar
Rezzan Kiraz Günlük Burç Yorumu

Rezzan Kiraz

İletişim konusunda başarılı çalışmalar içinde olacak ve bir çok dostunuzu bir araya getireceksiniz. Orijinal fikirlere önem verdiğiniz için, arkadaş seçimleriniz de bu yönde oluyor.. Bir çok organizasyona katılabilirsiniz.

12 Eylül 2021, Pazar
Nuray Sayarı Günlük Burç Yorumu

Nuray Sayarı

Sağlığınızı kafanıza çok taktınız. Adeta hastalık hastası oldunuz. Dostlarınız bu durumdan çok şikayetçi. Sizin yanınızda rahat değiller. Bu huyunuzdan vazgeçin. İşlerinize dört elle sarılın. Yüzdünüz ve kuyruğuna geldiniz. Bundan sonrası başarı.

12 Eylül 2021, Pazar
Hande Kazanova Günlük Burç Yorumu

Hande Kazanova

Burcunuzun alacak olduğu etkilerden kaynaklı olarak kendinizi dış dünyada daha rahat hissedeceksiniz. Ortaya koyacak olduğunuz iletişimlerin de ön planda olabileceği bu süreci en doğru ve etkili bir biçimde kullanmanız gerekiyor. Kendiniz için doğru olduğuna inandığınız adımları atmaya devam edin.

12 Eylül 2021, Pazar
Astroloji Yorumu Günlük Burç Yorumu

Astroloji Yorumu

Özel hayatınızla ilgili barındırdığınız endişeler çok yersiz. Birtakım yersiz kurgular içine girip sıkıntılı yaşayabileceğiniz bir ilişkiyi, daha problemsiz sürdürme yolları arayın. Araya fazla zaman koymadan, onun gönlünü alma niyetinizi bir an önce belli etmeniz gerekiyor. Bugün işinizle ilgili, gereğinden fazla inisiyatif ve sorumluluk almanız gerekecek. Bu sayede tüm işleri sonuçlandırabilecek ve yeni projeler üzerinde çalışmaya fırsat bulabileceksiniz. Yatırımlarınızı riskli işlerde değerlendirmeyin.

12 Eylül 2021, Pazar

Günün Melek Kartı

Meleklerinizi düşünün ve onlardan arzu ettiğiniz konuda tavsiye almak için yardım isteyin

Yükselen Burç Hesaplama

Yükselen burcumuz ilişkilerimizde takındığımız tavırları ve çevremizle olan ilişkilerimizi şekillendirir

Burç Yorumları

Burç Uyumları

Aşk hayatında burçların birbirleriyle etkileşimleri ve uyumları nasıl?

Burç Hesaplama

Doğum tarihinizi girerek hemen burcunuzu öğrenelim

Gezegenlerin Konumları

Güneş
Başak
29° 16' 22" R
Ay
Koç
11° 49' 13" R
Merkür
Terazi
24° 07' 57" R
Venüs
Akrep
12° 48' 21" R
Mars
Terazi
04° 34' 07" R
Jüpiter
Kova
23° 26' 47" R
Satürn
Kova
07° 10' 41" R
Uranüs
Boğa
14° 21' 28"
Neptün
Balık
21° 34' 29"
Plüton
Oğlak
24° 21' 57"
Chiron
Koç
11° 10' 18"
Lilith
İkizler
07° 16' 37"
True Node
İkizler
03° 43' 56"
Son Güncelleme : 22/09/2021 04:30

Astroloji Gündemi

02:54’te Ay - Güneş Karşıt Açı Kesinleştirecek 21 Eylül 2021, Salı 02:54’te Ay - Güneş Karşıt Açı Kesinleştirecek Saat yaklaşık 03:00’ te Balık burcunda gerçekleşen dolunay; duygularımızı en üst seviyede yaşayacağımız, bol bol rüya göreceğ... Devamını Oku >>