Koç Burcu

Koç Burcu

21 Mart - 20 Nisan
Hafta Hızlı Başlıyor! Günün Mottosu

Koç Burcu Günlük Burç Yorumu

14 Kasım 2022, Pazartesi

Aşk 80%
Para 100%
Sağlık 100%

Bugün aşk konularında düşündüğün gibi gelişmeler görememek seni yormamalı. Bazı şeyleri zamana bırakmayı ve kendiliğinden geliştiğini görmeyi daha çok tercih edebilirsin çünkü. Israr etmek, acele etmek, yanlış kararlara sebep olabilir.

İş yaşamınızdaki düzenliliğiniz, yine de bazı aksamaların önüne geçemiyor. Belki de daha radikal kararlar almanız gerekiyor. Hafta sonuna doğru birtakım toparlanmalar sizi oldukça rahatlatacak.

Bugün paylaşımcı olmak ve var olan şartlarına şükretmek daha iyi olacak. Parasal anlamda daha fazlasını istemek yerine var olana odaklanmak daha iyi olabilir. Bol bol şükredip, seninle aynı şartlarda olmayanlar için bir şeyler yapmak isteyebilirsin.

Hayatında daha fazla pozitif etki çekmen gerekebilir bugün. Olumlu şeylere odaklanabilmek için biraz meditasyona yönelmen gerekebilir. Zihnini boşaltmak ve günün negatifliğinden uzak durmak önemli bir konu haline gelebilir.

My Burç Günlük Burç Yorumu

My Burç

Bugün yaratıcılık ve aşk konuları birbiri ile uyum içerisinde gidebilir. Hoşlandığın birisi varsa mesela, onunla iletişimini gözden geçirmene vesile olacak durumlar yaşanabilir. Kendini ifade ederken daha yaratıcı davranmak sana çok şey katabilir.

14 Kasım 2022, Pazartesi
Mynet Sitesi Günlük Burç Yorumu

Mynet Sitesi

Sevgili Koç burçları, yaratıcılık ve romantizm bugünün ana kelimelerini oluşturacak. İş yerinde verdiğiniz kararlar sayesinde dikkatleri üzerinize çekmeyi başaracaksınız. Aşk hayatınızın her zamankinden daha iyi gittiği bir döneme giriyorsunuz. Eğer mevcut bir partneriniz varsa aranızdaki bağınn güçlendiğini fark edeceksiniz. Henüz düzenli ilişki anlamında yüzünüz gülmediyse doğru kişiyle tanışacaksınız.

14 Kasım 2022, Pazartesi
Sabah Gazetesi Günlük Burç Yorumu

Sabah Gazetesi

Bugün planlarının dışında gelişecek olan olaylara adapte olmak durumunda kalabilirsin. Eğeryüzünden şehir dışına taşınmak ya da başka bir bölüme geçmen gerekirse, acele karar vermek isteyemeyebilirsin. Anlaşılan hafta senin için hızlı bir tempoda başlayacak. Aynı anda birden fazlaile meşgul olman nedeniyle zaman zaman gergin anlar yaşayabilirsin.

14 Kasım 2022, Pazartesi
Hürriyet Gazetesi Günlük Burç Yorumu

Hürriyet Gazetesi

Siz kendi yolunuzda giderken yolunda gitmeyen insanlar ve durumlarla ilgilenmeniz gerekebilir. Bunu yapmak zorundaysanız kendi kalitenizi ve gündeminizi değiştirmeyecek şekilde hareket etmelisiniz. Bugünü sakin ve mutlu geçirmek öncelikli hedefiniz olmalıdır.

14 Kasım 2022, Pazartesi
Milliyet Gazetesi Günlük Burç Yorumu

Milliyet Gazetesi

Bugün maddi kaynaklarınızla ilgili konularda dalgalanmalar olabilir. İkili ilişkilerinizde kendinizi huzursuz hissedebilirsiniz. İşlerinizde mücadele edebilirsiniz. Gün içinde sürtüşmelerden uzak durmalısınız. Sorumlu olduğunuz işleri bitirebilirsiniz. Başkalarından gelecek yardımlar işlerinizi kolaylaştırabilir. Akşama doğru işleriniz yavaşlayabilir.

14 Kasım 2022, Pazartesi
Takvim Gazetesi Günlük Burç Yorumu

Takvim Gazetesi

Hayatınızda yeni başlangıçlara adım atıp daha çok şükür edebilirsiniz. Olumlu sonuçlara inandığınız taktirde o şeyin size gelmesi için evren sizi destekleyecektir.

14 Kasım 2022, Pazartesi
Sözcü Gazetesi Günlük Burç Yorumu

Sözcü Gazetesi

İçinizde bir filozof var. Bazen kendinizi etrafınızdaki insanları izleyen yaşlı bir ruh gibi hissediyorsunuz. Bir tarafınız her zaman bir şeyleri analiz ediyor ve olaylara daha geniş bir çerçeveden bakmaya çalışıyor. Bugün içinize yönelmek ve hayatınızda nasıl daha büyük bir denge elde edebileceğinizi görmek isteyebilirsiniz. Beslenme ve egzersiz alışkanlıklarınız gibi temel konularda birtakım gelişmeler olabilir.

14 Kasım 2022, Pazartesi
HaberTürk Gazetesi Günlük Burç Yorumu

HaberTürk Gazetesi

Hatalardan ders almak bugünün yüksek bir önceliklerinden. Güvenlik bilincine sahip ve onları aramaya istekliyseniz, otorite figürleri bir istikrar kaynağı olabilir. Bununla birlikte, kendi çılgın planlarınıza uymak daha verimli görünebilir. Önemli olan hangi yolu seçerseniz seçin arkanıza bakmamaktır. Empati yeteneği bugün başa bela olabilir o yüzden, dürüstlüğünden emin olmadığınız insanlardan uzak durun.

14 Kasım 2022, Pazartesi
Rezzan Kiraz Günlük Burç Yorumu

Rezzan Kiraz

Kendinizi enerjik hissedebileceğiniz bir gün. Çevrenizdeki olaylara isteseniz de kayıtsız kalamayacaksınız. Yaşamınızla ilgili yeni başlangıçlar yapmak için daha fazla beklememelisiniz. İsteklerinizde yoğunluk artışı gözlenecek.

14 Kasım 2022, Pazartesi
Nuray Sayarı Günlük Burç Yorumu

Nuray Sayarı

Karşınıza çıkacak belirsizliklere karşı nasıl bir tavır alacağınıza karar vermelisiniz. Şu anda aleyhinize işleyen eski düşünce tarzınızdan vazgeçmekte zorlanıyorsunuz. Ancak engellerden kolayca kurtulabilmek için esnek ve açık davranmaya çalışın. Kendinizi çok zorlarsanız sağlığınız zarar görebilir.

14 Kasım 2022, Pazartesi
Hande Kazanova Günlük Burç Yorumu

Hande Kazanova

Ne kadar çabalarsan çabala uyuşmazlığın hakim olduğu bir gün geçirme ihtimalin çok yüksek. İşlerin planladığın gibi gitmesini bekleme; çünkü öyle olamayacak. Fakat seni eyleme geçmeye teşvik edecek bir güç havaya hakim. Duruma karşı daha aktif olabileceğin bir tutum takınırsan başarılı olacaksın.Eşim beni aldatıyor mu?

14 Kasım 2022, Pazartesi
Astroloji Yorumu Günlük Burç Yorumu

Astroloji Yorumu

Yeni bir ilişkiye başlıyorsanız, ilişkinizi değerlendirmek için kendinize zaman tanıyın. Beraberliğin gelişimi için de acele etmemelisiniz. Aldığınız işaretler, bu ilişkinin iyiye gitmeyeceğini gösteriyorsa sürdürmeye çalışmayın. İşyerinizde yaşanan gerilimlerden uzak durmak yararınıza olacak. Yakında almayı planladığınız kararlarınız, size çok kazanç getirebilir. Maddi alandaki kararları tek başınıza almanız, sorumlulukların tamamen sizin üstünüze kalmasına neden oluyor.

14 Kasım 2022, Pazartesi

Günün Melek Kartı

Meleklerinizi düşünün ve onlardan arzu ettiğiniz konuda tavsiye almak için yardım isteyin

Yükselen Burç Hesaplama

Yükselen burcumuz ilişkilerimizde takındığımız tavırları ve çevremizle olan ilişkilerimizi şekillendirir

Burç Yorumları

Burç Uyumları

Aşk hayatında burçların birbirleriyle etkileşimleri ve uyumları nasıl?

Burç Hesaplama

Doğum tarihinizi girerek hemen burcunuzu öğrenelim

Gezegenlerin Konumları

Güneş
Yay
06° 45' 06" R
Ay
Kova
15° 56' 06" R
Merkür
Yay
18° 01' 49" R
Venüs
Yay
16° 01' 12" R
Mars
İkizler
19° 36' 44" R
Jüpiter
Balık
28° 50' 35"
Satürn
Kova
19° 43' 45"
Uranüs
Boğa
16° 07' 04"
Neptün
Balık
22° 39' 07"
Plüton
Oğlak
26° 44' 08"
Chiron
Koç
12° 12' 18"
Lilith
Yengeç
25° 27' 28"
True Node
Boğa
13° 10' 50"
Son Güncelleme : 29/11/2022 03:30

Astroloji Gündemi

28 Kasım 2022 Pazartesi Günlük Astroloji Olayları 28 Kasım 2022, Pazartesi 28 Kasım 2022 Pazartesi Günlük Astroloji Olayları Toplumsal konuların; grup çalışmalarının; hak ve özgürlüklerin ön planda olacağı bir hafta bizleri beklemekte... Günün il... Devamını Oku >>