Koç Burcu

Koç Burcu

21 Mart - 20 Nisan
Kendinle Baş Başa Kalmayı Düşünüyorsun Günün Mottosu

Koç Burcu Günlük Burç Yorumu

2 Mayıs 2021, Pazar

Aşk 50%
Para 100%
Sağlık 40%

Evli ya da nişanlı değilseniz, şu an sevgilinizin sizden kaçtığını görebilirsiniz. Ancak, bu sadece sizin hayal gücünüzün ürünü. İlişkilerde her zaman iniş çıkışlar yaşanır, bu yüzden endişelenmeyin. Yanlış bir şey olup olmadığına dair ciddi şüpheleriniz varsa, bunu sevgilinizle konuşun.

Bugün anlamsız tartışmalara katılmamaya çalışmalısınız. Yorgun veya rahatsız hissedebilirsiniz. Bunların acısını sevgilinizden çıkarmayın! Bu negatif enerjiyi farklı bir şekilde serbest bırakmaya çalışın. İşten sonra biraz egzersiz yapmak için kendinize zaman ayırın. Spor salonuna doğru bir gezinin tadını çıkarabilirsiniz. Ya da uzun, tempolu bir yürüyüşe çıkarsanız iyi hissedebilirsiniz. Eve geldiğinizde kafanız daha net olacak.

Kendinizi başlıca meraklı bir entelektüel olarak görüyorsunuz. Ancak kariyer ve finans alanlarındaki son ilerleme,ve para konusunda sizin bile farkında olmadığınız becerilerinizi ortaya çıkardı. Bu hem başarılı hem şanslı olduğunuz ve aynı zamanda kendinizle ilgili çok şey öğrendiğiniz bir dönem. Eski korkularınızı bir kenara bırakın ve kendinizi küçümsemeyin. Tahmin ettiğinizden çok daha fazlasını başarabilecek kapasitedesiniz.

Beklemek konusunda iyisin ama hiçbir hedefin olmadan umutsuzca beklemek de olmaz! Eyleme geçmeden önce bir plan ya da stratejinin aklına gelmesini bekliyorsun. Bugün, planlarının meyve vermeye başlarken, yığdığın bütün o bastırılmış enerjiyi bırakacaksın; ve beklediğin olaya veya nesneye ulaşacaksın.Bugün başkaları ağzını açana kadar siz gözünüzü açın ki arkada kalmayın. Oturup birinin size davetiye getirmesini beklerseniz gideceğinizi yere hiçbir zaman varamayabilirsiniz. Siz el etmezseniz taksi asla durmayacaktır. Yola bir kez çıktınız mı sizi kimse durduramaz. Yapmanız gereken ilk adımı atmak. Bugün başlangıç yapmanın ve sonra da akıntı nereye götürürse oraya gitmenin tam zamanı.

My Burç Günlük Burç Yorumu

My Burç

Biriyle barışmaya karar verebilirsiniz. Belki de bir arkadaşınızla geçinemiyorsunuz. Ya da belki de aile üyelerinden biriyle tartıştınız. Eski meselelerin ilişkilerinizi zedelemesine izin vermeyin. Bugün zeytin dalı uzatmaya daha yatkınsınız. Olumlu bir iletişim kurmaya odaklanın. Yanlışınız varsa bunu kabul edin. Geçmişe bir sünger çekin ve yeniden başlayın.

2 Mayıs 2021, Pazar
Mynet.com Sitesi Günlük Burç Yorumu

Mynet.com Sitesi

Bugün gündüz saatleri içinde finansal konularla ilgili kararlar alabilir, harcamalar yapabilirsiniz. Enerji alanınıza göre deneyimlerle karşılaşabilirsiniz. Negatif enerjide kalmayın.

2 Mayıs 2021, Pazar
Sabah Gazetesi Günlük Burç Yorumu

Sabah Gazetesi

Pazar gününü evde dinlenerek geçirmek istiyorsun. Geç saatlere kadar uyuyabilirsin. Ay, öğleden sonra boşlukta hareket etmeye başlıyor. Kendinle baş başa kalmayı düşünebilirsin. Evli bir Koç burcuysan, internet üzerinden gerçekleştireceğin alışverişlerde aşırıya kaçman, eşinden tepki çekmene neden olabilir.

2 Mayıs 2021, Pazar
Hürriyet Gazetesi Günlük Burç Yorumu

Hürriyet Gazetesi

İkili ilişkilerinizde duygularınızı açıklamak istiyorsunuz. Geleceğe dönük somut adımları atmadan önce her şeyi açık açık konuşmak size iyi gelecektir. Bunu sadece sorunları çözmek olarak düşünmeyin, konuşmak iyiyi daha iyi hale getirmek için de söz konusu olabilir.

2 Mayıs 2021, Pazar
Milliyet Gazetesi Günlük Burç Yorumu

Milliyet Gazetesi

Kendinizi psikolojik açıdan daha yüklü ve kimi zaman baskı altında hissedebileceğiniz durumlar var. Mesleki konular üzerinde düşünebilirsiniz.

2 Mayıs 2021, Pazar
Takvim Gazetesi Günlük Burç Yorumu

Takvim Gazetesi

Güvencenin hayatınızda ön plana çıkabileceği bir gündesiniz. Maddi yatırımlarınızla alakalı dikkatli olmalısınız.

2 Mayıs 2021, Pazar
Nuray Sayarı Günlük Burç Yorumu

Nuray Sayarı

Enerji seviyeniz, bugün oldukça yüksek bir noktaya ulaşabilir. Ancak; bu enerjiyi tüketmeye çalışırken de kendinizi gereğinden fazla yorup tüketmemeye dikkat edin. Enerjinizi olumlu faaliyetlere yönlendirmeniz gerekecektir.

2 Mayıs 2021, Pazar
Radikal Gazetesi Günlük Burç Yorumu

Radikal Gazetesi

Saat 17.00’a kadar olan zaman diliminde parasal konular, arkadaş çevrenizle ilişkileriniz ve çeşitli toplantılarda iletişim problemleri yaşayabilirsiniz. 17.00 sonrasında güçlü ilişki bağları kurabilir, artan özgüveninizle ilişkilerdeki beklentilerinizi daha rahat ifade edebilirsiniz.

2 Mayıs 2021, Pazar
HaberTürk Gazetesi Günlük Burç Yorumu

HaberTürk Gazetesi

Gelişmiş iletişim, önümüzdeki iki hafta boyunca sizin için önemli bir kavramdır. Başkalarıyla çok daha derin bir düzeyde ilişki kurabileceğinizi, daha iyi ilişkilerin yolunu açabileceğinizi ve genel olarak daha iyi bir anlayışa sahip olabileceğinizi göreceksiniz. Bu zamanı akıllıca kullanın.

2 Mayıs 2021, Pazar
Rezzan Kiraz Günlük Burç Yorumu

Rezzan Kiraz

Finans evinizle ilgili birçok fırsatı yakalayacak ve zekice paranızı değerlendireceksiniz. Karşınıza birçok fırsat alternatifleri çıkacak. Enerjinizi doğru kullanacağınız anları seçeceksiniz. Planlarınızı gizli tutun.

2 Mayıs 2021, Pazar
Hande Kazanova Günlük Burç Yorumu

Hande Kazanova

Bugün kendinizi yalnız hissederseniz partneriniz ve sevdikleriniz ile konuşun. Finansal olarak çok iyi bir durumdasınız ve birikim yapmaya başladınız. Daha sağlıklı yiyecekler tüketmeye özen göstermelisiniz.

2 Mayıs 2021, Pazar
Astroloji Yorumu Günlük Burç Yorumu

Astroloji Yorumu

İlişkilerinizde orijinal fikirlerinizle karşınızdaki kişileri şaşırtabilirsiniz. Sizin için anlam taşıyan bazı konular partnerinizin de ilgisini çekecek. Bugün, bulunduğunuz ortamlarda ön plana çıkmayı kolay bir şekilde başardığınız için, çevrenizde olumsuz duyguların ortaya çıkmasına neden olabilirsiniz. Kendinizle ilgili önlemler alabilirsiniz.

2 Mayıs 2021, Pazar

Günün Melek Kartı

Meleklerinizi düşünün ve onlardan arzu ettiğiniz konuda tavsiye almak için yardım isteyin

Yükselen Burç Hesaplama

Yükselen burcumuz ilişkilerimizde takındığımız tavırları ve çevremizle olan ilişkilerimizi şekillendirir

Burç Yorumları

Burç Uyumları

Aşk hayatında burçların birbirleriyle etkileşimleri ve uyumları nasıl?

Burç Hesaplama

Doğum tarihinizi girerek hemen burcunuzu öğrenelim

Gezegenlerin Konumları

Güneş
Boğa
21° 19' 04" R
Ay
Boğa
21° 32' 46" R
Merkür
İkizler
12° 10' 00"
Venüs
İkizler
03° 21' 17"
Mars
Yengeç
11° 08' 38"
Jüpiter
Kova
29° 45' 25"
Satürn
Kova
13° 24' 28"
Uranüs
Boğa
11° 18' 43"
Neptün
Balık
22° 39' 49"
Plüton
Oğlak
26° 45' 42"
Chiron
Koç
11° 14' 49"
Lilith
Boğa
22° 30' 52"
True Node
İkizler
10° 43' 45"
Son Güncelleme : 11/05/2021 22:30

Astroloji Gündemi

11 Mayıs 2021 Yükselen Burç Yorumları 11 Mayıs 2021, Salı 11 Mayıs 2021 Yükselen Burç Yorumları Yükselen burç yorumunuzu okudunuz mu? 11 Mayıs 2021 Salı yükselen burcunuzu aşk, aile, sağlık, kariyer ve para konularında ne... Devamını Oku >>