Koç Burcu

Koç Burcu

21 Mart - 20 Nisan
İlişkilerde Samimisin Günün Mottosu

Koç Burcu Günlük Burç Yorumu

23 Haziran 2022, Perşembe

Aşk 80%
Para 100%
Sağlık 100%

Sevdiğin kişiyle ileriye dönük kararlar alabilirsiniz. Birkaç ay sonra çıkılacak bir tatil, yapılacak bir gezi veya birlikte girilecek bir ortam için birlikte heveslenmeniz olası. Bu durum kalbini ısıtacak.

Son günlerdeyerinizde çok tembelsiniz ve işlerinizin çoğunu aksattınız. Bu gidişle tatile çıkmak için fırsat bulamayacaksınız.

İleri dönükkonularında daha güzel gelişmeler görebilirsin. Yeni fırsatlar,teklifleri, mülakat konuları gündeme gelebilir. İleriye dönük bir biçimdekonularında elini daha da kuvvetlendirmen olası.

Zihnini dinlendirmek için bilgisayar ve telefon ekranlarından uzak durman gerekebilir bugün. Kendini gereksiz bir biçimde bu ekranlarla yormamalısın. Bunun yerine sakin bir ortamda kitap okumak çok başka bir etki bırakabilir.

My Burç Günlük Burç Yorumu

My Burç

Kaygılardan arınmak için bugün bazı değişimler yapman gerekebilir. İlk olarak önceliklerini şekillendirmen gerekecek. Sana sıkıntı veren insanlardan uzaklaşman iyi bir başlangıç olabilir.

23 Haziran 2022, Perşembe
Mynet Sitesi Günlük Burç Yorumu

Mynet Sitesi

Aynı anda yalnızca bu kadar çok görevin üstesinden gelebilirsiniz ve Venüs bugün haritanızın en sosyal alanına girdiğinde, işle ilgili konulara odaklanmaya daha da az meyilli olacaksınız. Dışarı çıkın ve arkadaşlarınızla iyi vakit geçirin.

23 Haziran 2022, Perşembe
Sabah Gazetesi Günlük Burç Yorumu

Sabah Gazetesi

Sosyal ilişkilerde samimiyetin ve dürüstlüğün ön plana çıktığı bir gün. Etrafındaki insanların hayatında üstlendiğin roller daha çok ön plana çıkabilir. Hayatında rutin bir hal alan konular, seni arayış içerisine sokabilir. İlişkisi olan bir Koç burcuysan, sevgilinin kariyeriyle ilgili karar sürecinde olan sevgilin yanında durabilir ve ona güç verebilirsin.

23 Haziran 2022, Perşembe
Hürriyet Gazetesi Günlük Burç Yorumu

Hürriyet Gazetesi

Bugün işlerini daha seyrek plan halinde yapabilir, evden çalışmak isteyebilirsiniz. Yorgunluk ve stresin etkisi, dikkatinizi toplamanı zorlaştırdığında kendinizi zorlamamalısınız. İş bölümü yapmak ya da sorumluluklarınızın esnetilmesini talep edebilirsiniz. Dinlenmeye ihtiyacınız var.

23 Haziran 2022, Perşembe
Milliyet Gazetesi Günlük Burç Yorumu

Milliyet Gazetesi

Maddi kaynaklarınızla ilgili konulara yönelmeniz gereken bir gündesiniz. Kişisel yeteneklerinizi kullanmak sizin için son derece faydalı olabilir. Başladığınız işlerde ilerlemek için çaba sarf etmeniz gerekebilir. İş hayatınızda yaşadığınız engelleri aşmak isteyebilirsiniz. Harcamalarınıza özellikle dikkat etmelisiniz.

23 Haziran 2022, Perşembe
Takvim Gazetesi Günlük Burç Yorumu

Takvim Gazetesi

Aşk hayatınızda gelişmeler olması açısından bazı konuları partnerinize bırakmanızda fayda var. İkili ilişkilerde kişilerin eşit sorumluluk alması çok önemli.

23 Haziran 2022, Perşembe
Sözcü Gazetesi Günlük Burç Yorumu

Sözcü Gazetesi

Kıskançlık senin için bir problem olabilir. Eğer üzgünseniz, bir başkası sizden daha fazla dikkat çekiyorsa, özellikle de onun bunu hak etmediğini düşünüyorsanız, kendinize nedenini sorun. Bu kişi mutlaka sahip olmadığınız bir şeye sahip olmasa da, o kişinin neyi temsil ettiği konusunda güvensiz hissediyor olabilirsiniz. Bugün duygularınızı yakından inceleyin ve onların kökenine ulaşıp ulaşamayacağınızı keşfedin.

23 Haziran 2022, Perşembe
HaberTürk Gazetesi Günlük Burç Yorumu

HaberTürk Gazetesi

Bugün profesyonel kaygıları veyayükünüzü hafifletme olasılığınız daha yüksek. Hayatınızdaki insanlara duygusal olarak daha bağlı hissedebilirsiniz ve bu sizi biraz endişelendirebilir. Bir insan olarak başkalarına yaslanmak veya hassasiyet göstermek oldukça normaldir ve bağımsızlığınızı sarsmaz. Hatta şimdi birisi hedeflerinize ulaşmanıza yardımcı olabilir veya sizi doğru büyüme ve ilerleme yönüne yönlendirebilir.

23 Haziran 2022, Perşembe
Rezzan Kiraz Günlük Burç Yorumu

Rezzan Kiraz

Ay, burcunuzda ilerlerken, huzursuz yönlerinizi ortaya çıkarıyor. Huzursuz çatışmalar içinde olabilirsiniz. Yapacağınız işleri planlama konusunda zorluklar yaşayacaksınız. Dostlarınızın önerilerini önemsemelisiniz.

23 Haziran 2022, Perşembe
Nuray Sayarı Günlük Burç Yorumu

Nuray Sayarı

Karşınıza çıkacak belirsizliklere karşı nasıl bir tavır alacağınıza karar vermelisiniz. Şu anda aleyhinize işleyen eski düşünce tarzınızdan vazgeçmekte zorlanıyorsunuz. Ancak engellerden kolayca kurtulabilmek için esnek ve açık davranmaya çalışın. Kendinizi çok zorlarsanız sağlığınız zarar görebilir.

23 Haziran 2022, Perşembe
Hande Kazanova Günlük Burç Yorumu

Hande Kazanova

Sevgili Koç; bugün kariyer hayatınızda, güçlü kişilerin baskısına maruz kalabilirsiniz. Maddi kaynaklarınızla ilgili yeni kararlar alabilir ve yeni girişimlerde bulunabilirsiniz.

23 Haziran 2022, Perşembe
Astroloji Yorumu Günlük Burç Yorumu

Astroloji Yorumu

Güçlü mantığınız her şeyi çok çabuk çözdüğü için, hiç kimsenin size karışmasına izin vermiyorsunuz. Bugün, eski dostlarınızla yapacağınız görüşmelerde, geçmiş günlerin özlemini giderebilirsiniz. Partneriniz konusunda, bir takım sorunlarınız için, olayları kendi haline bırakmanızda yarar var. Onun kendini savunması için zaman tanımalısınız.

23 Haziran 2022, Perşembe

Günün Melek Kartı

Meleklerinizi düşünün ve onlardan arzu ettiğiniz konuda tavsiye almak için yardım isteyin

Yükselen Burç Hesaplama

Yükselen burcumuz ilişkilerimizde takındığımız tavırları ve çevremizle olan ilişkilerimizi şekillendirir

Burç Yorumları

Burç Uyumları

Aşk hayatında burçların birbirleriyle etkileşimleri ve uyumları nasıl?

Burç Hesaplama

Doğum tarihinizi girerek hemen burcunuzu öğrenelim

Gezegenlerin Konumları

Güneş
Yengeç
15° 04' 04" R
Ay
Terazi
16° 08' 03" R
Merkür
Yengeç
03° 48' 45" R
Venüs
İkizler
16° 54' 47"
Mars
Boğa
01° 20' 53"
Jüpiter
Koç
07° 57' 35"
Satürn
Kova
24° 26' 16"
Uranüs
Boğa
17° 59' 04"
Neptün
Balık
25° 25' 16"
Plüton
Oğlak
27° 39' 39"
Chiron
Koç
16° 21' 58"
Lilith
Yengeç
09° 16' 15"
True Node
Boğa
20° 56' 06"
Son Güncelleme : 07/07/2022 07:20

Astroloji Gündemi

7 Temmuz 2022 Perşembe Günlük Astroloji Olayları 7 Temmuz 2022, Perşembe 7 Temmuz 2022 Perşembe Günlük Astroloji Olayları Güne biraz gergin uyansak bile hemen ardından moralimizi düzeltecek gelişmeler yaşayabiliriz. Sevdiklerimizle keyifli sohbetl... Devamını Oku >>