Koç Burcu

Koç Burcu

21 Mart - 20 Nisan
Kendini Yüreklendiriyorsun Günün Mottosu

Koç Burcu Günlük Burç Yorumu

25 Kasım 2021, Perşembe

Aşk 80%
Para 100%
Sağlık 80%

Müstakbel sevgilinizle birbiriniz için tam olarak ne kadar şey ifade ettiğinizi anlamaya başladığınızda, romantizm yerini yüksek seviyede gerginliğe bırakıyor. Birini sevmek bizi acı ve ihanete karşı savunmasız bıraktığı için hepimiz böyle korkuları yaşıyoruz. Ancak, aşkta garanti yoktur. Sadece risk alırsınız ve ilerlemeye devam edersiniz. Unutmayın, karşınızdaki kişi de kendini savunmasız hissediyor. Bugün için araya mesafe koyun. Daha sonra olayları akışına bırakın.

İşyerindeki durumlarla ilgilenmek için zaman ayırmak bugün için iyi bir fikir olabilir. Şirketinizin finansal durumunu analiz etmek için doğru zaman olabilir. Bu süreç bir şirketin büyümesi ve genişlemesi için uygun bir süreç değil. Muhtemelen yaptığınız seçimler ve yaptığınız anlaşmalar konusunda bir süre daha dikkatli olmalısınız. Bunun için kendinize daha sonra teşekkür edeceksiniz ve bu yüzden adına çalıştığınız insanlar da müteşekkir olacaklar!

Açık bir şekilde, geçtiğimiz ay sizin için pek iç açıcı değildi. Akıp giden zaman ve parayı çaresizce izlediniz. Yanlış anlaşılmalar ve gecikmeler sık sık meydana gelebilir. Bunların hepsi gibi yükselen bir kişiyi derinden rahatsız eden şeyler. Fakat bugünden itibaren ve gelecek ay, tekrar kontrolü elinize alacaksınız. Becerilerinizi ortaya koymakta özgür olun ve dizginleri elinize alınca neler yapabilceğinizi gösterin...

Bazen aklın bir karış havada oluyor, ulaşmak istediğin hayallere dalıp gidiyorsun. Hedef belirlemek ancak pratik olarak eyleme geçtiğin iyi bir şeydir. Bugün hayallerini gerçekleştirme konusunda sabırsız olabilirsin. İlerleme kaydediyorsun; sadece somut delilin çok fazla yok. Çalışmaya devam et ve umutlu ol. Şu anki rahatsızlığın sadece bir çalkantı, yakında geçecektir.Günün üzerinde hakim olan kısıtlayıcı bir etki nedeniyle işleri kaldığı yerden devam ettirecek yeterli enerjiyi kendinizde bulamayabilirsiniz. Kısıtlama duygusuyla birlikte görev bilinci de omuzlarınıza çökerse hiç şaşırmayın. Hayatın doğal akışında, dinlenip derinlemesine düşünmek için zaman ayırmanız son derece önemli. İlerleyebilmek için daima yolda olmanız gerektiği algısına kapılıp yanılmayın. Bu yüzden savaşıp duran yanınızı bir günlüğüne bir kenara bırakıp rahatlayın.

My Burç Günlük Burç Yorumu

My Burç

Kendi ifadenizin bastırıldığını iddia ediyorsunuz. Gerçekten öyle mi? Sansür, gerçekten endişelenilecek bir durum mu, yoksa sadece iyi bir mazeret mi? Belki de algıladığınız engeller sadece bir yanılsamadır. İfade edecek çok eleştiriniz var ve bunlar yapıcı olabilir. Ama bunları yüksek sesle söyleyin ya da içinizden mırıldanmakla yetinin…

25 Kasım 2021, Perşembe
Mynet Sitesi Günlük Burç Yorumu

Mynet Sitesi

Bugün Ay Aslan burcunda ilerliyor. Günün ilk yarısında aşk veya arkadaşlık ilişkilerinde akıl ve duyguların zıtlığı gündeme gelebilir. Mantıkla ilerlemekten ziyade içinizden geldiği gibi hareket etmek isteyebilirsiniz. Günün ikinci yarısında plan dışı harcamalar olabilir.

25 Kasım 2021, Perşembe
Sabah Gazetesi Günlük Burç Yorumu

Sabah Gazetesi

Kendini yenilemek isteyip, dış görünüşünde değişiklik yapmak isteyeceksin. Bu yüzdençıkışında soluğu güzellik merkezinde alabilirsin. Bugün hiç umulmadık detaylara takılman, gün içinde sorun yaşamana sebep olabilir. Sanatsal konulara olan ilgin artıyor. Asla yapamam diyerek cesaret edemediğin alanlara şans vermek isterken, aslında ne kadar yetenekli olduğunu fark edebilirsin. Evcil hayvanın varsa sağlığı ile ilgili endişelerin artabilir.

25 Kasım 2021, Perşembe
Hürriyet Gazetesi Günlük Burç Yorumu

Hürriyet Gazetesi

Korkularınızın peşinden gidiyorsunuz. Aldığınız manevi güç ile endişelerinizi yeneceksiniz. Bu güç size bambaşka kapıların açılmasına da yardımcı olacaktır. Kendinize yeniden yapılandırdığınız bu sürecin her anını dolu dolu değerlendirin.

25 Kasım 2021, Perşembe
Milliyet Gazetesi Günlük Burç Yorumu

Milliyet Gazetesi

Bugün başarılı olmak için yaratıcılığınızı kullanacağınız işlere yönelebilirsiniz. Gün içinde sevdiklerinizle birlikte olmak için zaman yaratabilirsiniz. Gelecek beklentileriniz konusunda kendinizi daha iyi ifade edebilirsiniz. Keyif aldığınız konularda harcamalar olabilir. Akşam saatlerinde iletişimde olduğunuz kişilerde dikkatli olmanızda fayda var.

25 Kasım 2021, Perşembe
Takvim Gazetesi Günlük Burç Yorumu

Takvim Gazetesi

Bugünlerde kendinizle çelişmemek için öncelikle iyimser düşünmelisiniz. Bu davranış tarzı ideallerinize bir adım daha yaklaştırır.

25 Kasım 2021, Perşembe
Sözcü Gazetesi Günlük Burç Yorumu

Sözcü Gazetesi

Geçtiğimiz bir kaç hafta içerisinde hayatınızın biraz değişmiş olduğunu siz de hissetmiyor musunuz? Bazı şeyleri değiştirmeniz gerektiğini hissediyorsunuz ama orada oturup hiçbir şey yapmıyorsunuz! Bugün sizi delidolu olmaya itebilecek bir çok etkinin altında kalacaksınız. Risk almaktan hoşlanmasanız bile, eğer risk alırsanız, bundan oldukça tatmin olacaksınız.

25 Kasım 2021, Perşembe
HaberTürk Gazetesi Günlük Burç Yorumu

HaberTürk Gazetesi

Bugün sizi yavaşlamaya, sakinleştirici ve tanıdık aktivitelere zaman ayırmaya teşvik etmeye devam ediyor. Bir mola canlandırıcı olabilirken meşgul olmak isteme eğilimindesiniz. Ayrıca bugün belirli inançları, öğrenme yollarını veya ilgi alanlarını sorguluyor olabilirsiniz. Büyümek ve kendinize gelmek için sıkıca bağlı olduğunuz fikirlere bir darbe almanız gerekebilir. Gerçekte, bu darbe sizi daha güçlü bir konuma getirebilir. Mevcut projelerinizin ve inançlarınızın size fayda sağlayıp sağlamadığını ve sizi temsil edip etmediğini düşünmek mantıklıdır. Bu günlerde motivasyonunuzu ve coşkunuzu yeniden kazanıyorsunuz ve bunları gerçek şeyler üzerine inşa etmek en iyisidir.

25 Kasım 2021, Perşembe
Rezzan Kiraz Günlük Burç Yorumu

Rezzan Kiraz

Bugün, sosyal çevrenizde sizi etkileyecek kişilerle birlikte olacak ve ortak çalışmalar içine gireceksiniz. Amaçlarınıza uygun kişilerle görüştüğünüz zaman, daha mutlu oluyorsunuz. Duygularınızı paylaşmaktan hoşlanıyorsunuz.

25 Kasım 2021, Perşembe
Nuray Sayarı Günlük Burç Yorumu

Nuray Sayarı

Birçok şey istediğiniz gibi gitmiyor. Nereye baksanız önünüzde engeller görüyorsunuz. Ters gibi görünen bu durumları sakin bir tavırla, meydan okunacak bir oyun gibi kabul ederek halletmeye çalışın. Bir şey sizin dilediğiniz gibi gerçekleşmese de, sonunda hiç beklenmedik faydalarını görebilirsiniz. Yolunuza konulan her engel, yolculuğu daha da ilginç kılar.

25 Kasım 2021, Perşembe
Hande Kazanova Günlük Burç Yorumu

Hande Kazanova

Sosyal aktiviteler açısından oldukça güçlü etkiler alıyorsunuz. Etrafınızda olan biten her ne varsa yakından takip etmek isteyeceksiniz. Karmaşık durumlardan uzak durmayı başarabildiğiniz sürece her şeyin daha dengeli olabileceğini unutmamalısınız. İstediklerinize adım adım ulaşabileceğiniz bir süreçten geçiyorsunuz.

25 Kasım 2021, Perşembe
Astroloji Yorumu Günlük Burç Yorumu

Astroloji Yorumu

Aşk hayatınızda istekleriniz ve duygularınız arasındaki uçurumun yarattığı çelişkiyi kaldırarak, içinizdeki kuruntulara son vermelisiniz. Sevgilinizden bir kopuş süreci yaşamanız mümkün. Bu belki de yeni bir ilişkinin başlangıcı anlamına geliyor! Bugünlerde işinizle ilgili çok tetikte olmalısınız. Ani kararlar vermekten kaçının. Bugünlerde paranızı iyi idare ediyorsunuz. Yakında hiç beklemediğiniz bir masrafa gireceksiniz. Kendinizi sağlıklı hissetseniz de bazı kontrolleri ihmal etmeyin.

25 Kasım 2021, Perşembe

Günün Melek Kartı

Meleklerinizi düşünün ve onlardan arzu ettiğiniz konuda tavsiye almak için yardım isteyin

Yükselen Burç Hesaplama

Yükselen burcumuz ilişkilerimizde takındığımız tavırları ve çevremizle olan ilişkilerimizi şekillendirir

Burç Yorumları

Burç Uyumları

Aşk hayatında burçların birbirleriyle etkileşimleri ve uyumları nasıl?

Burç Hesaplama

Doğum tarihinizi girerek hemen burcunuzu öğrenelim

Gezegenlerin Konumları

Güneş
Yay
07° 51' 47" R
Ay
Terazi
06° 59' 41" R
Merkür
Yay
08° 14' 48" R
Venüs
Oğlak
19° 48' 22"
Mars
Akrep
20° 36' 12"
Jüpiter
Kova
25° 14' 10"
Satürn
Kova
08° 52' 54"
Uranüs
Boğa
11° 48' 07"
Neptün
Balık
20° 24' 12"
Plüton
Oğlak
25° 00' 32"
Chiron
Koç
08° 36' 55"
Lilith
İkizler
14° 53' 60"
True Node
İkizler
01° 42' 30"
Son Güncelleme : 30/11/2021 00:07

Astroloji Gündemi

29 Kasım 2021 Pazartesi Günlük Astroloji Olayları 29 Kasım 2021, Pazartesi 29 Kasım 2021 Pazartesi Günlük Astroloji Olayları Haftaya Başak burcundaki Ay’ ın enerjileriyle başlıyoruz. Yaklaşık bir buçuk yıldır devam eden İkizler Yay hattındaki tutulma... Devamını Oku >>