Koç Burcu

Koç Burcu

21 Mart - 20 Nisan
Harekete Geçiyorsun Günün Mottosu

Koç Burcu Günlük Burç Yorumu

25 Kasım 2022, Cuma

Aşk 80%
Para 60%
Sağlık 90%

Aşk konularında canın sıkılabilir. Bazı konularda önemli kararlar almak adına kendine zaman tanıman en iyisi. Bu tür konularda kendini zorlamamak ve acele etmemek oldukça önemli olabilir.

Pek istekli çalışmıyor ve bunu gizleyemiyorsunuz. İş başında işi sevmeyen, huzursuz görüntünüz göze batıyor. Sizin probleminiz çalışmaktan ve sorumluluktan kaçmak değil. Yalnızca ortamdan yeterince hoşlanmıyorsunuz.

Maddi olarak kendine yetmek günün önceliği olmalı. Başkasına göre hareket etmek yerine kendi emeklerine güvenmek önemli olacak. Parasal konularda başkalarından bağımsız olmanın önemini daha fazla görebilirsin bugün.

Bugün kendince zaman geçirmen gerekebilir. Daha sakin bir gün geçirmek için kendini geri çekmen gerekebilir. Zihnen ve bedenen gereksiz bir yorgunluğa girmemek adına özenli davranman gerekebilir.

My Burç Günlük Burç Yorumu

My Burç

Çevrendeki insanların kendi durumlarını gözeterek aldıkları kararlara bencillik yaftasını yakıştırmaman gerekecek. Bazen insanın kendi mutluluğu ve geleceği için çevresindekilere göre değil de kendine göre hareket etmesi sağlıklı olabilir. Bundan ders çıkarman daha iyi olabilir.

25 Kasım 2022, Cuma
Mynet Sitesi Günlük Burç Yorumu

Mynet Sitesi

Daha büyük düşünme zamanı. Daha yükseği hedefleme zamanı. Emrinde çok fazla yetenek var ama onunla pek bir şey yapıyor gibi görünmüyorsun. Ateş burcunuzdaki Yay burcundaki Güneş, daha dinamik olmanıza yardımcı olacaktır. Devam edin ve dünyayı fethedin.

25 Kasım 2022, Cuma
Sabah Gazetesi Günlük Burç Yorumu

Sabah Gazetesi

Yoğun olarak yaptığın spor eklem ağrılarına sebep olabilir. Rutinlerin arasında sporunun payını azaltıyorsun. Bir süredir kafana takılan sorunları halletmeye niyetlisin. Hayata geçirmek istediğin projelerin için kendine bir alan yaratmak isteyeceksin. Geçmişten gelenbağlantıların bu anlamda sana fazlasıyla yardımcı olacak.

25 Kasım 2022, Cuma
Hürriyet Gazetesi Günlük Burç Yorumu

Hürriyet Gazetesi

Çalışma arkadaşlarınızla bir iletişim sorunu yaşayabilirsiniz. İşbirliği halinde olmanın birbirinize olumlu yönde etkisi olduğunu unutmamalısınız. Zira bu sayede hem daha verimli çalışacak hem de yoğunluğa, yorgunluğa bağlı gerilimlerden de uzak kalmış olacaksınız. Yapıcı olun.

25 Kasım 2022, Cuma
Milliyet Gazetesi Günlük Burç Yorumu

Milliyet Gazetesi

Bugün çalışma hayatınızdaki sorumluluklarınızla daha fazla ilgilenmeniz gerekebilir. Yakın çevrenizdeki kişilerden destek alabilirsiniz. Hizmet aldığınız kişiler önem kazanacaktır. Öğle saatlerinde kendinizi endişeli hissedebilirsiniz. Bazı konuları açıklığa kavuşturmakta zorlanacağınız durumlar olabilir. Tepkilerinize dikkat etmelisiniz.

25 Kasım 2022, Cuma
Takvim Gazetesi Günlük Burç Yorumu

Takvim Gazetesi

Bugünlerde kendinizi enerjik hissedebilirsiniz ancak çevrenizin bu enerjiye uyum sağlayamadığını fark ederek sıkılabilirsiniz.

25 Kasım 2022, Cuma
Sözcü Gazetesi Günlük Burç Yorumu

Sözcü Gazetesi

Kendi ifadenizin bastırıldığını iddia ediyorsunuz. Gerçekten öyle mi? Sansür, gerçekten endişelenilecek bir durum mu, yoksa sadece iyi bir mazeret mi? Belki de algıladığınız engeller sadece bir yanılsamadır. İfade edecek çok eleştiriniz var ve bunlar yapıcı olabilir. Ama bunları yüksek sesle söyleyin ya da içinizden mırıldanmakla yetinin…

25 Kasım 2022, Cuma
HaberTürk Gazetesi Günlük Burç Yorumu

HaberTürk Gazetesi

Anlamlı bir şeyler öğrenmek, mevcut huzursuzluğu gidermek için gerekli olabilir. Yalnızca zekânıza hitap eden bir yaklaşımdan muhtemelen memnun kalmayacaksınız. Tüm yeteneklerinizi çalıştırdığınızda, normalde kelimelere dökmesi zor olan konuları anlama konusunda bir avantaja sahip olduğunuzu görebilirsiniz. Rüyalarda bulunanlara benzer sembolik dil, merak ettiğiniz bir gizemi çözmenin anahtarı olabilir. İşin sırrı, bu büyük fikirleri akılda tutmaktır.

25 Kasım 2022, Cuma
Rezzan Kiraz Günlük Burç Yorumu

Rezzan Kiraz

Bugün sıra dışı düşüncelere takılıp kalabilirsiniz. Özel duygularınızda yaşadığınız coşkulu davranışlar, sizin bir parçanız haline geldi. Kendinize has bir tarzınız var. Her şeyin yolunda olmaması halinde, keyfiniz kaçıyor.

25 Kasım 2022, Cuma
Nuray Sayarı Günlük Burç Yorumu

Nuray Sayarı

Birçok şey istediğiniz gibi gitmiyor. Nereye baksanız önünüzde engeller görüyorsunuz. Ters gibi görünen bu durumları sakin bir tavırla, meydan okunacak bir oyun gibi kabul ederek halletmeye çalışın. Bir şey sizin dilediğiniz gibi gerçekleşmese de, sonunda hiç beklenmedik faydalarını görebilirsiniz. Yolunuza konulan her engel, yolculuğu daha da ilginç kılar.

25 Kasım 2022, Cuma
Hande Kazanova Günlük Burç Yorumu

Hande Kazanova

Sevgili Koç; bugün yurt dışı, eğitim, seyahat, hukuk, aşk konularında güzel fırsatlar yakalayabilirsiniz. Psikolojinize dikkat etmelisiniz. Bazı hayal kırıklıkları psikolojinizi etkileyebilir.

25 Kasım 2022, Cuma
Astroloji Yorumu Günlük Burç Yorumu

Astroloji Yorumu

Aşk hayatınızda istekleriniz ve duygularınız arasındaki uçurumun yarattığı çelişkiyi kaldırarak, içinizdeki kuruntulara son vermelisiniz. Sevgilinizden bir kopuş süreci yaşamanız mümkün. Bu belki de yeni bir ilişkinin başlangıcı anlamına geliyor! Bugünlerde işinizle ilgili çok tetikte olmalısınız. Ani kararlar vermekten kaçının. Bugünlerde paranızı iyi idare ediyorsunuz. Yakında hiç beklemediğiniz bir masrafa gireceksiniz. Kendinizi sağlıklı hissetseniz de bazı kontrolleri ihmal etmeyin.

25 Kasım 2022, Cuma

Günün Melek Kartı

Meleklerinizi düşünün ve onlardan arzu ettiğiniz konuda tavsiye almak için yardım isteyin

Yükselen Burç Hesaplama

Yükselen burcumuz ilişkilerimizde takındığımız tavırları ve çevremizle olan ilişkilerimizi şekillendirir

Burç Yorumları

Burç Uyumları

Aşk hayatında burçların birbirleriyle etkileşimleri ve uyumları nasıl?

Burç Hesaplama

Doğum tarihinizi girerek hemen burcunuzu öğrenelim

Gezegenlerin Konumları

Güneş
Terazi
01° 58' 42" R
Ay
Kova
04° 44' 45" R
Merkür
Başak
14° 35' 37" R
Venüs
Aslan
19° 40' 31" R
Mars
Terazi
18° 43' 21" R
Jüpiter
Boğa
14° 52' 06" R
Satürn
Balık
01° 47' 52" R
Uranüs
Boğa
22° 46' 24"
Neptün
Balık
26° 06' 39"
Plüton
Oğlak
27° 57' 01"
Chiron
Koç
18° 23' 33"
Lilith
Aslan
29° 04' 49"
True Node
Koç
25° 04' 32"
Son Güncelleme : 25/09/2023 10:20

Astroloji Gündemi

25 Eylül 2023 Pazartesi Günlük Astroloji Olayları 25 Eylül 2023, Pazartesi 25 Eylül 2023 Pazartesi Günlük Astroloji Olayları Haftaya Akrep burcundaki Ay’ ın enerjileriyle başlıyoruz. Sabah saat sekiz civarında Ay’ ın Akrep burcuna geçmesiyle birlikte... Devamını Oku >>