Koç Burcu

Koç Burcu

21 Mart - 20 Nisan
Günün Mottosu

Koç Burcu Günlük Burç Yorumu

25 Mart 2018, Pazar

Aşk %
Para %
Sağlık %

Ay ın yaptığı rahat etkiler aşkta hoş ve sürpriz sayılabilecek gelişmeler getiriyor. Yalnız, içinizde duyacağınız heyecanla aşırıya kaçabilir, enerjinizi dengelemede güçlük çekebilirsiniz.

Meslek yaşamınızda karşılaştığınız gecikmelerden ve iletişim problemlerinden kurtulabileceğiniz bir gün. Organize faaliyetlerden büyük zevk alabileceğiniz bu devrede,amaçlı bir gezi düzenleyebilirsiniz.

Maddi ataklarınızda dikkatli olmanız gereken bir gün. Yakın çevrenizle olan iletişimin boyutları beklenmedik bir şekilde değişime uğrayabilir. Ticari ilişkilerinizden kazançlı çıkmanız mümkün.

Görüşlerinize karşı çıkanlarla yapacağınız tartışmalarda huzursuz olabilirsiniz. Eğer dikkatli davranırsanız yapıcı sonuçlar elde edebilirsiniz.

My Burç Günlük Burç Yorumu

My Burç

Hafta sonu kendinizi içinde bulduğunuz bir tartışma, bugün de kafanızı kurcalayabilir. Bu yüzden biraz düşünceli ve dalgın olabilirsiniz. Sizinle yakın ilgisi olmasa da üzerinde düşünmeden edemediğiniz birtakım konularınız var. Planlanmamış bir akşam programına dahil olabilirsiniz. Davet size cazip gelecek ve umduğunuz ilgileri fazlasıyla bulacaksınız.

25 Mart 2018, Pazar
Mynet Sitesi Günlük Burç Yorumu

Mynet Sitesi

Sevgili Koçlar Pazar günümüz saat 02:37 Ay-Satürn karşıtlığında başlıyor. Aile, yuva, sevgi, güven gibi olgular bizim için önemli. Dışarıdaki başarıyı, içerdeki huzuru sağlayabilecek güçteyiz. Yeter ki, kendimize güvenelim. Olumsuz düşünmeyelim. Saat 12:52 Ay-Neptün görünüm etkisinde insan huzur ve mutluluğu daha fazla önemser. Duygularını kimseyle paylaşmak istemez. Çünkü onlar kendine ait ve gayet özenle sakladığı duygularıdır. Saat 15:54 Ay-Merkür görünümü, ailevi veya özel hayatınızla ilgili konularda geçmişte yaşanmış olaylar sizi fazlasıyla duyarlı hale getirebilir. Aynı evi paylaştığınız eşiniz, çocuklarınız veya yaşınız gereği anne-babanızla özenli bir şekilde iletişimde bulunmak gerekiyor. Eğer aranızda sevgi, saygı ve güven dolu bir ilişki varsa gün boyu kendinizi huzurlu hissetmeniz mümkündür. Tam tersi durumlar söz konusu ise, hassasiyet dorukta olabilir. Saat 23:41 Ay-Pluto karşıtlığı, iş-aile-ev hayatımızla ilgili kararların derinlikli gözden geçirilmesini sağlıyor. Ancak bilinçli olmak, gerçekleri göz ardı etmemek lazım. Geçmişin etkisinde kalmamak, geleceği önemsemek gerekir. Güzel bir Pazar günü geçirmeniz dileğimle,

25 Mart 2018, Pazar
Sabah Gazetesi Günlük Burç Yorumu

Sabah Gazetesi

Bugünü arkadaşlarına ayırmayı tercih edeceksin. Bekarsan sosyal medya aracılığı ile farklı heyecanlar yaşayabilirsin.

25 Mart 2018, Pazar
Hürriyet Gazetesi Günlük Burç Yorumu

Hürriyet Gazetesi

Bugün ailenizin sizden beklentileri ile kariyer yaşamınız arasında çelişkide kalabilir bazı sorunlu durumlarla baş etmek zorunda kalabilirsiniz. Bu konuda belli bir karar vermek sizin için şu an zor olabilir. Yine onların sizi anlamadığını düşünebilirsiniz. Fakat onların değerli fikirlerinden de yararlanmak inanın size kötü gelmeyecektir. Sadece belki biraz üzebilirsiniz Ama onların da söylediklerinde doğruluk payı olduğunu sonradan görebilirsiniz.

25 Mart 2018, Pazar
Milliyet Gazetesi Günlük Burç Yorumu

Milliyet Gazetesi

Evle ilgilenmek ya da evde başkalarını ağırlamak için güzel bir gündesiniz. Başkalarına cömertçe davranabilirsiniz.

25 Mart 2018, Pazar
Takvim Gazetesi Günlük Burç Yorumu

Takvim Gazetesi

Bugün finansal konular yatırımlarda dikkatli olmalı var olan şartları muhafaza ederek yeni bir atılım içinde olmamaya özen göstermelisiniz. Hukuksal sorunları olan Koç'lar aleyhinize olan haksız pek çok konu lehinize dönerek haklılığınızın ispatı ile maddi manevi rahatlayacaksınız. Bekar Koç'lar sizlerde bu dönemde elinizde olmayan sebepler yüzünden biten ilişkinizle ilgili keyifli gelişmeler yaşayabilir ve sevdiğiniz insanla aşkın galibiyetini yaşayabilirsiniz.

25 Mart 2018, Pazar
Sözcü Gazetesi Günlük Burç Yorumu

Sözcü Gazetesi

Geçmişle ilgili konular ve anılarınız gündeme gelebilir. Özellikle ailenizle ilgili geçmişi çok fazla kurcalıyor olabilirsiniz. Sözlerinizle ve yazılarınızla kendinizi çok güzel ifade edebilirsiniz.

25 Mart 2018, Pazar
HaberTürk Gazetesi Günlük Burç Yorumu

HaberTürk Gazetesi

İşlerinizi evinizden tamamlamak isteyebilir veya işinizden arta kalan zamanlarda ailenizle ilgilenmeyi tercih edebilirsiniz. Her şeyi kendiniz için yapmayı düşündüğünüz bu dönem sevdiklerinize vakit ayırmak ruhunuza iyi gelebilir.

25 Mart 2018, Pazar
Rezzan Kiraz Günlük Burç Yorumu

Rezzan Kiraz

Bu Pazar gününü evde geçirmeye adayın.Sevdiklerinizle beraber zengin bir kahvaltının ardından, çocukluğunuzu hatırlayıp nostalji yaşayabilir, eski fotoğraf albümünüzü yeniden düzenleyebilirsiniz. Evde biriken eski eşyalardan kurtulmak sizi mutlu eder. Diğer yandan ikili ilişkilerinizde canlı diyaloglar, aşırıya kaçan istekler için denge kurmakta zorlanabilirsiniz.

25 Mart 2018, Pazar
Nuray Sayarı Günlük Burç Yorumu

Nuray Sayarı

İç dünyanızda bir çeşit gerilim yaşayacağınız bir gün geçirmeniz olasıdır. Bu gerilime neden olan, sizi sıkan şeyleri yakınlarınıza açmak isteyebilirsiniz. Bunların, ailenin kullandığı maddi kaynaklarla alakalı olması, kuvvetli bir olasılıktır.

25 Mart 2018, Pazar

Günün Melek Kartı

Meleklerinizi düşünün ve onlardan arzu ettiğiniz konuda tavsiye almak için yardım isteyin

Yükselen Burç Hesaplama

Yükselen burcumuz ilişkilerimizde takındığımız tavırları ve çevremizle olan ilişkilerimizi şekillendirir

Burç Yorumları

Burç Uyumları

Aşk hayatında burçların birbirleriyle etkileşimleri ve uyumları nasıl?

Burç Hesaplama

Doğum tarihinizi girerek hemen burcunuzu öğrenelim

Gezegenlerin Konumları

Güneş
Yengeç
00° 13' 05" R
Ay
Yay
18° 22' 20" R
Merkür
Yengeç
07° 58' 39"
Venüs
Yengeç
04° 42' 33"
Mars
Boğa
08° 46' 37"
Jüpiter
İkizler
06° 01' 56"
Satürn
Balık
19° 21' 54"
Uranüs
Boğa
25° 14' 50"
Neptün
Balık
29° 53' 49"
Plüton
Kova
01° 35' 02"
Chiron
Koç
22° 59' 46"
Lilith
Başak
29° 04' 52"
True Node
Koç
12° 24' 49"
Son Güncelleme : 21/06/2024 05:20

Astroloji Gündemi

23 Mayıs 2024 Venüs İkizler Burcunda - Burçlara Etkileri 19 Mayıs 2024, Pazar 23 Mayıs 2024 Venüs İkizler Burcunda - Burçlara Etkileri Koçlar ve yükselen burcu Koç olanlar Zihinsel aktiviteleriniz artacak, iletişiminiz güçlenecek ve yeni fırsatlar karşını... Devamını Oku >>