Koç Burcu

Koç Burcu

21 Mart - 20 Nisan
Şekerli Gıdalara Dikkat Günün Mottosu

Koç Burcu Günlük Burç Yorumu

25 Mart 2021, Perşembe

Aşk 80%
Para 50%
Sağlık 50%

Enerjik bir gündesiniz ve dünyayı ele geçirmeye hazırsınız! Son birkaç günde olanlar sayesinde güveniniz tam. Özelliklehayatınızda, başardığınız her şeyden gurur duymalısınız. Fakat aşk hayatınız da aynı şekilde etkileniyor olabilir. Neden durum hakkında proaktif olmuyorsunuz? Sevgilinizle başbaşa romantik bir akşam organize edin. Birkaç saat başbaşa kalmanın ilişkinizde yarattığı fark sizi çok şaşırtacak.

Bazı meslektaşlarınızla aynı türde bir eğitime sahip olmadığınız için sık sık kendinizi utanmış hissediyorsanız, bugün sizi arkanızı sıvazlayan o kişiler olacak. En büyük varlığınız işleri becerebilme yeteneğiniz bunun yanı sıra her anlamda çok pratik bir anlayışınız var. "Sahada" tecrübe edinmiş olan kişilerin en fazla bir ya da iki fazlası vardır. Onların kendi alanlarında tecrübeleri var.

Bugün arkadaşınız veya bir yakınızıla anlaşmazlıklar yaşayabilirsiniz. Aşırı tepki gösterebilirsiniz. Bunun sebebi de son zamanlarda normalden daha savunmasız hissetmeniz. Stresle karşılaştığınızda böyle oluyorsunuz. Bunu bugün yapmamaya çalışın. Bazenbazı şeylerden fedakatlık yapmak lazım.

Yenilenmiş bir güven hissi duyabilirsin ve bu his, duygularını demirlemene yardım edip; fikir ve düşüncelerini kuvvetlendirecek. Çevrende olup biten her şeye karşı pesimist tavırlar sergileme. Olayların iyi yanını gör. Negatif bir bakış açısı sürdürürsen soruna daha da sorun eklemiş olursun. Mutlu olmak senin de hakkın!Bugün biraz yorgun hissedebilirsiniz. Evinize çok fazla misafir gelebilir ve gün boyu insanları ağırlamanız gerekebilir. Tek seferde çok fazla insanla iletişim kurabilirsiniz. Telefonunuz hiç susmadan çalabilir ve herkes sizden ilgi bekleyebilir. Her şeyi elinizden geldiğince önceliklendirmeye çalışın.

My Burç Günlük Burç Yorumu

My Burç

Kapalı alanda yapmanız gereken çok fazlavarsa bugün kendinizi hapsolmuş gibi hissedebilirsiniz. Bir ara dışarı çıkıp biraz hava almanız gerekecek. Dökülen yaprakları toplamak ya da küçük bir onarım gibi bir ev işini buna bahane edebilirsiniz veya kendinize meydan okuyup zorlu bir bisiklet turuna, doğa yürüyüşüne çıkabilirsiniz. Bugün aktif olmak ve dengenizi bulmanıza yardımı olacak bir şeyler yapmak size iyi gelecektir.

25 Mart 2021, Perşembe
Mynet Sitesi Günlük Burç Yorumu

Mynet Sitesi

Bugün aşk ve arkadaşlık ilişkilerinizde yeni fırsatlar, destek ve faydalar öne çıkabilir. Hayatınızın farklı alanlarında yeni kararlar alacağınız, yeni imzalar atacağınız bir süreçtesiniz.

25 Mart 2021, Perşembe
Sabah Gazetesi Günlük Burç Yorumu

Sabah Gazetesi

Sabah saatlerinde bankalar ile gerçekleştireceğin görüşmeler olacak. Ortaklı bir işte çalışıyorsan, ortağınla aranda sorumlulukların yüzünden tartışmalar yaşayabilirsin. Ailesinden uzakta yaşayan bir Koç burcuysan, sürpriz bir ziyaretle ailene sürpriz yapacaksın. Şekerli gıdaların tüketiminde aşırıya kaçmamalısın.

25 Mart 2021, Perşembe
Hürriyet Gazetesi Günlük Burç Yorumu

Hürriyet Gazetesi

Bugün size şans olarak sunulan seçenekleri değerlendirmek daha fazla kazanç elde etmenizi sağlayabilir. Kendinizi güvenceye almadan finansal konularınızı değiştirmek istemeseniz de seçenekler üzerinde düşünmelisiniz. Koşullarınıza uygun hamleleri görmek ve sonuç hakkında tahminde bulunmak ancak bu şekilde mümkün olacaktır.

25 Mart 2021, Perşembe
Milliyet Gazetesi Günlük Burç Yorumu

Milliyet Gazetesi

Bugün keyif aldığınız konularla ilgilenmek isteyebilirsiniz. Sabah saatlerinde aşk hayatınız gündeminizi etkileyebilir. Hobilerinize zaman ayırmak isteyebilirsiniz. Harcamalarınıza dikkat etmenizde fayda var. Akşam saatlerinde daha dışadönük enerjiniz olabilir. Duygularınızın hepsini biranda ifade etmek isteyebilirsiniz.

25 Mart 2021, Perşembe
Takvim Gazetesi Günlük Burç Yorumu

Takvim Gazetesi

Akşam saatlerinde işiniz gerekçesi ile yorgun hissetseniz de günü tüm işlerinizi tamamlayarak ve doğru planlayarak geçirebileceksiniz.

25 Mart 2021, Perşembe
Sözcü Gazetesi Günlük Burç Yorumu

Sözcü Gazetesi

Gün boyunca ikili ilişkilerinizdeki problemleri çözebileceğiniz, sosyalliğinizin arttığı, arkadaş çevrenizle eğlenceli aktivitelere katılıp, etkinlik, davet, seminer ve toplantılarda yer alabileceğiniz, başarılıgörüşmeleri gerçekleştirip, ilişkilerde dengeyi daha kolay sağlayabileceğiniz bir zamandan geçmektesiniz.

25 Mart 2021, Perşembe
HaberTürk Gazetesi Günlük Burç Yorumu

HaberTürk Gazetesi

Kariyeriniz ve aileniz dışındaki faaliyetlerle ilgili bazı seçimler yapmanız gerekebilir. Sizin için çok önemli olan birçok ilgi alanınız olabilir ve bu da seçim yapmayı zorlaştırır. Bugün düşünmeye çalışmayın. Zihniniz biraz yoğun. Birkaç gün bekleyin ve ardından seçeneklerinizi değerlendirin.

25 Mart 2021, Perşembe
Rezzan Kiraz Günlük Burç Yorumu

Rezzan Kiraz

Kısa yollarla ilgili fırsatlar söz konusu. Dalgınlıkların sorun olabileceğiniz unutmamalısınız. Yönetici gezegeninizin ailevi olaylar üzerinde olumlu etkisi olacak. Sizin gibi orijinal düşünen kişilerle bir arada olacaksınız.

25 Mart 2021, Perşembe
Nuray Sayarı Günlük Burç Yorumu

Nuray Sayarı

İç dünyanızda bir çeşit gerilim yaşayacağınız bir gün geçirmeniz olasıdır. Bu gerilime neden olan, sizi sıkan şeyleri yakınlarınıza açmak isteyebilirsiniz. Bunların, ailenin kullandığı maddi kaynaklarla alakalı olması, kuvvetli bir olasılıktır.

25 Mart 2021, Perşembe
Hande Kazanova Günlük Burç Yorumu

Hande Kazanova

Partneriniz ile romantik anlar geçireceksiniz ve birbirinize duyduğunuz aşk alevlenecek. İş yerinizdeki çalışmalarınızı başarılı bir şekilde tamamlayacaksınız. Kendinize inanın ve hayata daha pozitif bir açıdan bakın.

25 Mart 2021, Perşembe
Astroloji Yorumu Günlük Burç Yorumu

Astroloji Yorumu

Özel hayatınızda sizi huzursuz eden bir durum yok. Az görüşmek sizi rahatsız etse de, bu sayede birbirinize daha çok bağlanıyorsunuz. Mesleğinizde köklü bir değişiklik yaparak içinde bulunduğunuz durumdan çıkmalısınız. Geçmişe bir çizgi çekin ve bu yola devam etmeyeceğinizi açık bir biçimde ifade edin. Böylece yeni gelişmelere zemin hazırlamış olacaksınız. Elinizden bir para çıkabilir. Canınızı sıkmayın, bu para kısa sürede geri dönecek. Sağlığınızı ikinci plana atmayın.

25 Mart 2021, Perşembe

Günün Melek Kartı

Meleklerinizi düşünün ve onlardan arzu ettiğiniz konuda tavsiye almak için yardım isteyin

Yükselen Burç Hesaplama

Yükselen burcumuz ilişkilerimizde takındığımız tavırları ve çevremizle olan ilişkilerimizi şekillendirir

Burç Yorumları

Burç Uyumları

Aşk hayatında burçların birbirleriyle etkileşimleri ve uyumları nasıl?

Burç Hesaplama

Doğum tarihinizi girerek hemen burcunuzu öğrenelim

Gezegenlerin Konumları

Güneş
Kova
12° 12' 57" R
Ay
İkizler
24° 20' 60"
Merkür
Oğlak
17° 21' 20"
Venüs
Balık
06° 32' 45"
Mars
İkizler
10° 21' 26"
Jüpiter
Koç
06° 07' 26"
Satürn
Kova
25° 53' 43"
Uranüs
Boğa
14° 58' 46"
Neptün
Balık
23° 36' 34"
Plüton
Oğlak
28° 40' 34"
Chiron
Koç
12° 38' 56"
Lilith
Aslan
02° 39' 60"
True Node
Boğa
08° 39' 58"
Son Güncelleme : 01/02/2023 11:50

Astroloji Gündemi

1 Şubat 2023 Çarşamba Günlük Astroloji Olayları 1 Şubat 2023, Çarşamba 1 Şubat 2023 Çarşamba Günlük Astroloji Olayları Günün ilk yarısı harekete geçmek için uygun olabilir. Gerçi güne biraz kafa karışıklığı, belirsizlik ve kararsızlıkla başlaya... Devamını Oku >>