Koç Burcu

Koç Burcu

21 Mart - 20 Nisan
İşlerini Genişletiyorsun Günün Mottosu

Koç Burcu Günlük Burç Yorumu

31 Temmuz 2020, Cuma

Aşk 50%
Para 100%
Sağlık 40%

Hakkında bazı kararlar vermeniz gereken birkaç önemli konu var. Aşk ve romantizm hayatınızda aktif bir rol üstlenin ve ihtiyaçlarınızın karşılanması konusunda mücadeleci davranmaktan çekinmeyin. Bu durumdan yüzde yüz memnun olduğunuzdan emin olun yoksa karşı koyup durumu değiştirin. Sizin için bugünün anahtar kelimesi; harekete geçmek. Dürüst bir girişimle barış yaratma yolunda çaba gösterin.

Bugün açık fikirli olmaya çalışın. Diğer insanlar size ilginç fikirler veya tekliflerle gelebilir. Bu önerileri reddetmek yerine, onları dikkatlice düşünmek için zaman ayırın. Belki bir arkadaşınız bir yatırım hakkında öneride bulunabilir. Sizi gerçekten karlı bir hale getirmesi ihtimaline karşı bu olasılığı araştırın. Veya birarkadaşınız bir müşteriyi bağlamanın yeni bir yolunu önerebilir. İnatçılığın veya gururun sizi dinlemekten bile alıkoymasına izin vermeyin.

Bugün, gününüzü hukuki konulardaki konuşmalarla geçirebilirsiniz. Belki de, birveya ortaklık kurma hakkında düşünüyor olabilirsiniz. Finansal sözleşmeler, anlaşmalar ve diğer resmi belgelere odaklanmak için güzel bir gün çünkü zihniniz çok odaklanmış durumda ve başka zamanlarda kaçırabildiğiniz kavramları anlayabileceğiniz bir gündesiniz. Her şeyi dikkatlice düşünün, belirsiz şeyleri not etin ve yapacaklarınızı kafanızda hazırlayın. Büyük ihtimalle doğru kararı vereceksiniz.

Yerinde duramamaktan yakınmak yerine bu hareketliliği fiziksel aktivite için kullan. Evden çıkıp temiz hava almak konsantrasyonun ve odaklanman adına harikalar yaratabilir. Eğer şehirde yaşıyorsan, neden öğle aranda küçük bir yürüyüş yapmıyorsun? Ya da arkadaşlarınla içeride ya da dışarıda; akşam için bir organizasyon yapabilirsin. Yaşam tarzın birçok insanınki gibi hareketsizse, asansör yerine merdiven kullanarak bir farklılık sağlayabilirsin. Oturmak dışındaki bütün aktiviteler enerjini güzelleştirecektir.Bugün yataktan kalkar kalkmaz zırhınızı kuşanmak isteyebilirsiniz. Ortada tüm şiddetiyle süren bir savaş var herkes sizi hedef almış gibi görünebilir. Meseleyi tüm yönleriyle kavramadan savunmaya geçip olayı daha da büyütmemeye özen gösterin. Her şey küçücük bir yanlış anlama yüzünden patlama noktasına varmış olabilir.

My Burç Günlük Burç Yorumu

My Burç

Her durumun yalnızca olumsuz tarafını görmeniz dönüp dolaşıp aynı yere gelmenize neden olabilir. Belki de kendi bakış açınızın olmaması tam önünüzde duran cevabı görmenize engel oluyor. Zihniniz en büyük varlığınız ancak aynı zamanda da en kötü düşmanınız. Onun otomatik olarak olumsuza koşullanmasının kurbanı olmayın. Bir kere kontrolü elinize alıp olumsuz taraflara değil de olumlu taraflara bakmaya başlarsanız, cevabı kolayca bulacaksınız.

31 Temmuz 2020, Cuma
Mynet.com Sitesi Günlük Burç Yorumu

Mynet.com Sitesi

Bugün bir süredir yaşadığınız kafa karışıklığıyla ilgili netleşebilir, bir seçim yapabilirsiniz. Araştırma yapmak, tavsiye almak önünüzü görmek ve yolunuzu belirlemek adına yardımcı olabilir. Seyahatler ve eğitim konuları gündemde olabilir. Saat 14.58'den itibaren daha hızlı bir tempoda olabilirsiniz.

31 Temmuz 2020, Cuma
Sabah Gazetesi Günlük Burç Yorumu

Sabah Gazetesi

Ay boşlukta, parasal olarak kazancını artırmak niyetinde olabilirsin. Mevcut işini genişletmek için kendine güvenilir bir ortak arıyorsun. İş hayatın hız ve yoğunluk kazanabilir. İlişkisi olan bir Koç burcuysan sevgilin seni ailesi ile tanışacağın bir organizasyona davet edebilir. Bu konuda yakın dostların ile beyin fırtınası yapabilirsin.

31 Temmuz 2020, Cuma
Hürriyet Gazetesi Günlük Burç Yorumu

Hürriyet Gazetesi

İlişkilerinizde bugün özgürlük sorunları yaşayabilirsiniz. Eskiden beri tanışık olduğunuz kişilerle yaptığınız görüşmeler hedeflerinizi oluşturmanıza yardımcı olabilir. Ailevi konularınızda ise olumlu destekler alabilirsiniz. Parasal anlamda bazı baskıları üzerinizde gereğinden fazla hissedebiliyorsunuz. Biraz daha sabırlı olmalısınız.

31 Temmuz 2020, Cuma
Milliyet Gazetesi Günlük Burç Yorumu

Milliyet Gazetesi

İş hayatınızla ilgili konular gündeminizi oluşturabilir. Üstlerinden alacağınız desteklerle uğraştığınız işlerde yüksek isteklendirme hissedeceksiniz. Hedeflerinize ulaşabilmek için doğru adımları atabilirsiniz. Ailenizle ilgili sorumluluklarınızla ilgileneceğiniz zamanlar var. Annenizle ilgili hassasiyet içeren konular gündeme gelebilir.

31 Temmuz 2020, Cuma
Takvim Gazetesi Günlük Burç Yorumu

Takvim Gazetesi

Maddi konularda kendinizi yetersiz ya da güvensiz hissedebilirsiniz. İkili ilişkilerde yaptığınız yatırımın tam olarak karşılığını alamamak sizi tedirgin edebilir.

31 Temmuz 2020, Cuma
Güneş Gazetesi Günlük Burç Yorumu

Güneş Gazetesi

Sağlığınızı kafanıza çok taktınız. Adeta hastalık hastası oldunuz. Dostlarınız bu durumdan çok şikayetçi. Sizin yanınızda rahat değiller. Bu huyunuzdan vazgeçin. İşlerinize dört elle sarılın. Yüzdünüz ve kuyruğuna geldiniz. Bundan sonrası başarı.

31 Temmuz 2020, Cuma
Radikal Gazetesi Günlük Burç Yorumu

Radikal Gazetesi

Öğleden sonra Ay burç değiştiriyor, hedeflerinize yönelik kararlı bir tutum sergileyebilir, kariyerinize,hayatınıza, planlarınıza öncelik tanıyabilirsiniz. Başarılarınızla, yaptıklarınızla dikkat çekeceğiniz bir gün olabilir.

31 Temmuz 2020, Cuma
HaberTürk Gazetesi Günlük Burç Yorumu

HaberTürk Gazetesi

Dilek ve isteklerinizi partneriniz için bir kenara bıraktınız ve ancak karşınızdaki kişi o kadar bencil ki bunu fark etmedi. Size saygı duyması için kendi egonuzu yok sayacak aşamaya bile geldiniz ama buradan geri dönmeniz gerekecek.

31 Temmuz 2020, Cuma
Rezzan Kiraz Günlük Burç Yorumu

Rezzan Kiraz

Ay, Oğlak burcuna giriş yapacağı 14:58'e kadar Yay burcunda boşlukta olacak.Sabah saatlerini yeni işlere başlamak yerine elinizdeki işlerle ilgilenerek değerlendirmelisiniz. Ay'ın Oğlak burcuna girişi ileve kariyer konuları önem kazanıyor. Önümüzdeki birkaç günhayatınız hareketli olacaktır.

31 Temmuz 2020, Cuma
Hande Kazanova Günlük Burç Yorumu

Hande Kazanova

Aşk hayatınızda bazı değişiklikler yaşarsanız korkmayın. Yapıcı düşünün ve yolunuza çıkacak her engeli aşabilecek güce sahip olduğunuzu unutmayın. İyimserliğinizi korumaya devam edin, çünkü finansal durumunuz düzelecek.

31 Temmuz 2020, Cuma
Astroloji Yorumu Günlük Burç Yorumu

Astroloji Yorumu

Çevrenizdeki sabit düşünceli kişilerle çatışma yaşayabilirsiniz. Savunmanızı yaparken, sizinle aynı fikirde olmayan insanları eleştiriyorsunuz. Coşkularınızdaki artışları en yakın dostlarınızla paylaşma ihtiyacı içindesiniz fakat onları aramak yerine aranmayı bekliyorsunuz.

31 Temmuz 2020, Cuma

Günün Melek Kartı

Meleklerinizi düşünün ve onlardan arzu ettiğiniz konuda tavsiye almak için yardım isteyin

Yükselen Burç Hesaplama

Yükselen burcumuz ilişkilerimizde takındığımız tavırları ve çevremizle olan ilişkilerimizi şekillendirir

Burç Uyumları

Aşk hayatında burçların birbirleriyle etkileşimleri ve uyumları nasıl?

Astroloji Gündemi

İkizler Burcunda Ay Tutulması 0 0000, Salı İkizler Burcunda Ay Tutulması 30 Kasım'da öğle saatlerinde 8 derece İkizler burcunda Ay Tutulması var. Bu tutulma 5 Haziran 2020'de İkizler/Yay aksında... Devamını Oku >>