Kova Burcu

Kova Burcu

21 Ocak - 18 Şubat
Kuruntulara Dikkat! Günün Mottosu

Kova Burcu Günlük Burç Yorumu

17 Kasım 2022, Perşembe

Aşk 80%
Para 100%
Sağlık 60%

Sevdiğin kişiyle hevesli bir biçimde planlar yapmak isteyebilirsin. Ancak altını dolduramayacağın her söz ileride sana kötü bir biçimde geri dönebilir. Bunu engellemek için ona nasıl sözler verdiğine dikkat etmen gerekecek.

İşyerinizde ekonomik kriz gerekçe gösterilerek istismar edildiğinizi düşünüyorsunuz. Birkaç güne kalmadan yaşayacağınız bir gelişme bu düşüncenizi haklı çıkartabilir.

İş konusunda yeni projeler söz konusuysa bunları nasıl ifade edeceğin daha önemli olabilir. Çevrendeki insanlarla bu tür konularda konuşmadan önce kendine sağlam bir yol planı çıkarmalısın. İş konularında ne gibi adımlar atılması gerekeceğini önden çıkarmak daha önem kazanabilir.

Ağız ve diş sağlığın için önlemleri artırman gereken bir gün olabilir bugün. Kendi iyiliğin için bu tür konularda daha özenli davranman gerekebilir. Sağlıklı bir ağız temizliği rutini ihtiyacın olan önemli bir konu haline gelebilir.

My Burç Günlük Burç Yorumu

My Burç

Aşk konusunda oldukça keyifli bir etkiye sahip olabilirsin bugün. Burcundaki etkiler aşkta seni mutlu olmaya itebilir. Kalbini karşı tarafa daha rahat açabilirsin. Bir şeylerin içine daha fazla sindiğini görerek hareket etmek seni mutlu edebilir.

17 Kasım 2022, Perşembe
Mynet Sitesi Günlük Burç Yorumu

Mynet Sitesi

Önümüzdeki 24 saat boyunca sizi yanlış yola sokan insanlardan uzak durmak için elinizden gelenin en iyisini yapın. Kendini çok önemseyen ve muhtemelen onları görmeye dayanamayacağınız belirli bir kişiden ne pahasına olursa olsun kaçınılmalıdır.

17 Kasım 2022, Perşembe
Sabah Gazetesi Günlük Burç Yorumu

Sabah Gazetesi

Ailevi meseleler ile ilgili olarak hassasiyetin artabilir. Kardeşlerin sorunları ile yakından ilgilenmeye başlayabilirsin. Eğer ilişkisi olan bir Kova burcuysan, ilişkinle ilgili gereksiz kuruntulara kapılabilirsin. İlişkin yoksa da geçmişteki bir ilişkin hatıranda canlanabilir. Bundan dolayı sosyal medya üzerinden ya da ortak tanıdıklarınız aracılığıyla onun neler yaptığını öğrenmek isteyebilirsin.

17 Kasım 2022, Perşembe
Hürriyet Gazetesi Günlük Burç Yorumu

Hürriyet Gazetesi

İyi hissediyor olmak bunu sürdürebilmek için sizi teşvik edebilir. Duygusal konuları gündeme getirebilir ve içinde bulunduğunuz duruma bir ad koymak isteyebilirsiniz. Hayallerinizi dillendirmek ve yazmak önünüzü görmenizi kolaylaştıracaktır.

17 Kasım 2022, Perşembe
Milliyet Gazetesi Günlük Burç Yorumu

Milliyet Gazetesi

Bugün başarılı olmak için yaratıcılığınızı kullanacağınız işlere yönelebilirsiniz. Gün içinde sevdiklerinizle birlikte olmak için zaman yaratabilirsiniz. Gelecek beklentileriniz konusunda kendinizi daha iyi ifade etmeye çalışmalısınız. Gereksiz harcamalardan uzak durun. Stres yaratan konular gündeme gelebilir. Ticari konularda gelişmeler yaşayabilirsiniz.

17 Kasım 2022, Perşembe
Takvim Gazetesi Günlük Burç Yorumu

Takvim Gazetesi

Kırmaktan çekindiğiniz kişiler için kendinizi yorup yormadığınızdan emin olun. Aşk konusunda da davranışlarınızın tam olarak karşılığını geri alabilirsiniz.

17 Kasım 2022, Perşembe
Sözcü Gazetesi Günlük Burç Yorumu

Sözcü Gazetesi

Bugün yataktan kalkmak ve hareket etmek dürtüleri hissedebilirsin, bununla savaşöa. Herkesin yalnızca oturmak istediği, kitap okumak istediği ya da TV izlemek istediği günleri vardır ama bunu çok sık yapmak vücuda iyilikten çok zarar verir. Bu yüzden kalk ve bir bisiklete yada patene atla ve iyi vakit geçir. Vücudun bunun için sana teşekkür edecek.

17 Kasım 2022, Perşembe
HaberTürk Gazetesi Günlük Burç Yorumu

HaberTürk Gazetesi

Sosyal yaşam şu anda sizin için özellikle tatmin edici olabilir. Sadece tasasız güzel bir zaman arıyor olsanız bile, size mali veya profesyonel olarak yardım etme potansiyeli olan yeni bir tanıdıkla da tanışabilirsiniz. Öte yandan, zevki işle karıştırmanın da riskleri vardır; diğer kişiye onları kullanıyormuşsunuz izlenimi vermek de dahil. Kendi niyetlerinizin bilincinde olun ve buna göre iletişim kurun.

17 Kasım 2022, Perşembe
Rezzan Kiraz Günlük Burç Yorumu

Rezzan Kiraz

Bugün sıra dışı düşünceler içinde yaşıyor fakat arkadaşlarınıza ters düşmek istemiyorsunuz. Çevrenizin tepkisinden korkuyorsunuz. İyi niyetli yaklaşımlarınız ters anlaşılabilir. Kendinizi ifade ederken, ikna edici olmalısınız.

17 Kasım 2022, Perşembe
Nuray Sayarı Günlük Burç Yorumu

Nuray Sayarı

Bugün pek fazlabaşaramayabilirsiniz. Ama bunun sizi fazla engellemesine izin vermeyin. Çaba harcamaya devam ederseniz başarıyı yine yakalayacaksınız. Özel hayatınızda da, gerek partneriniz gerek arkadaşlarınızla benzer bir durum yaşıyorsunuz. Daha amaca yönelik bir diyalog içine girerek, çelişkileri ve yanlış anlamaları çözmeye çalışın. Stres, sağlığınız açısından tehlike oluşturuyor. Etkinliklerle dinlenme arasında bir orta yol bulmaya çalışın.

17 Kasım 2022, Perşembe
Hande Kazanova Günlük Burç Yorumu

Hande Kazanova

Sevgili Kova; bugün okültizm, sağlık, cinsellik, para konuları ön plana çıkabilir. Ev ve ailenizle ilgili önemli yatırım fırsatları yakalayabilirsiniz. Sosyal çevre, dernekler, topluluklardan dolayı harcamalarınız artabilir. Venüs ve Merkür yay burcuna geçiyor. 3 hafta boyunca; sosyalleşebilir, arkadaşlarınızla daha çok zaman geçirebilirsiniz. Sosyal çevrenizden aşk sizi bulabilir.

17 Kasım 2022, Perşembe
Astroloji Yorumu Günlük Burç Yorumu

Astroloji Yorumu

Duygusal yaşamınızdaki tavizsizliğiniz bir gün sizi yalnız bırakabilir. İlişkinizi ve tavırlarınızı gözden geçirmelisiniz. Aşk hayatınızdaki sorunlarhayatınızı da etkileyebilir. Bu duruma karşı hazırlıklı olun. İş konusunda tartıştığınız birisi, hatasını anladı, şimdi pişmanlık içinde. Sizi arayabilir. Sizin de bu tartışmayı uzatmaya niyetiniz yok. Olaylar karşısında sakin olmaya ve kafanızı küçük detaylarla fazla meşgul etmemeye özen gösterin. Bazı harcamalar konusunda çok sabırsız davranıyor, fazla düşünmeden harcama yapıyorsunuz

17 Kasım 2022, Perşembe

Günün Melek Kartı

Meleklerinizi düşünün ve onlardan arzu ettiğiniz konuda tavsiye almak için yardım isteyin

Yükselen Burç Hesaplama

Yükselen burcumuz ilişkilerimizde takındığımız tavırları ve çevremizle olan ilişkilerimizi şekillendirir

Burç Yorumları

Burç Uyumları

Aşk hayatında burçların birbirleriyle etkileşimleri ve uyumları nasıl?

Burç Hesaplama

Doğum tarihinizi girerek hemen burcunuzu öğrenelim

Gezegenlerin Konumları

Güneş
Yay
06° 45' 57" R
Ay
Kova
16° 08' 04" R
Merkür
Yay
18° 03' 06" R
Venüs
Yay
16° 02' 15" R
Mars
İkizler
19° 36' 26" R
Jüpiter
Balık
28° 50' 36"
Satürn
Kova
19° 43' 48"
Uranüs
Boğa
16° 07' 02"
Neptün
Balık
22° 39' 07"
Plüton
Oğlak
26° 44' 09"
Chiron
Koç
12° 12' 17"
Lilith
Yengeç
25° 27' 34"
True Node
Boğa
13° 10' 48"
Son Güncelleme : 29/11/2022 03:50

Astroloji Gündemi

28 Kasım 2022 Pazartesi Günlük Astroloji Olayları 28 Kasım 2022, Pazartesi 28 Kasım 2022 Pazartesi Günlük Astroloji Olayları Toplumsal konuların; grup çalışmalarının; hak ve özgürlüklerin ön planda olacağı bir hafta bizleri beklemekte... Günün il... Devamını Oku >>