Kova Burcu

Kova Burcu

21 Ocak - 18 Şubat
Emeklerin Karşılığını Buluyor Günün Mottosu

Kova Burcu Günlük Burç Yorumu

5 Kasım 2022, Cumartesi

Aşk 80%
Para 60%
Sağlık 90%

Sevdiğin insanla birlikte gelecek ile alakalı konular gündemini çokça meşgul edebilir. İster istemez gelecek planları yaptığını görmek aranızdaki ilişkinin derinleştiğini gösterecek. Bu durum seni sevindirecek.

Bugün en çok zamansızlıktan yakınacaksınız. Aynı anda pek çok işle birden meşgul olmak zorunda kalabilirsiniz. Akşama doğru biraz yorulacaksınız ama bütün işlerin altından kolayca kalkmış olacaksınız.

Yeni ortamlara girdikçe yenifırsatları ile karşılaşmak seni mutlu edebilir. Bu fırsatları değerlendirirken cesur davranmalısın. Cesur davranışların sayesinde bakış açının değişmesi mümkün olabilir.

Her zamankinden daha canlı hissetmek için daha istekli olmalısın. Hayatına hareket katarak sana heyecan ve keyif verecek ortamlar içinde bulunmak sana yarar sağlayacak. Yeme alışkanlığın konusunda daha dikkatli olmakta fayda var.

My Burç Günlük Burç Yorumu

My Burç

İletişim ile ilgili kendini kısıtlamamalısın. İnsanlarla konuşmaya çalışmak sana büyük fayda sağlayacak. Sırlarını herkese anlatmadığın sürece insanlarla iletişim içinde olmak sana iyi gelecek. İnsanları dinlemeye önem vermelisin.

5 Kasım 2022, Cumartesi
Mynet Sitesi Günlük Burç Yorumu

Mynet Sitesi

Neyi başarmayı umduğunuzu zihninizde netleştirmelisiniz. Gezegenler, hedeflerinizden emin değilseniz, dünyada ilerlemek için altın bir fırsatı boşa harcayabileceğiniz konusunda uyarıyor. En umut verici yolu seçin ve ona bağlı kalın.

5 Kasım 2022, Cumartesi
Sabah Gazetesi Günlük Burç Yorumu

Sabah Gazetesi

Maddi anlamda duyduğun kaygılarını ailenle paylaşıp, destek görmeyi bekleyebilirsin. Beklediğin desteğin gelmesi elini rahatlatacak. Pratik ve akılcı çözümlerinle bugün girdiğin her ortamda fark yaratabilir, çevrendeki insanların dikkatini çekebilirsin. Bu zamana kadar attığın adımların artık sonucunu görmeye başlayacaksın.

5 Kasım 2022, Cumartesi
Hürriyet Gazetesi Günlük Burç Yorumu

Hürriyet Gazetesi

Aynıortamını paylaştığınız kişilerden alacağınız bazı geri dönüşler canınızı sıkabilir. Öfkelenmek yerine onların böyle düşünmelerine neden olan davranışlarınızı gözden geçirmelisiniz. Verdiğiniz emeklere yakışır bir duruş sergilemek insanlarla olan yeni mesafelerinizi de belirleyecektir.

5 Kasım 2022, Cumartesi
Milliyet Gazetesi Günlük Burç Yorumu

Milliyet Gazetesi

Bugün ziyaretler ve zihinsel uğraşlar açısından oldukça verimli geçebilir. Duygularınızı daha kolay ifade edebileceğiniz bir gündesiniz.

5 Kasım 2022, Cumartesi
Takvim Gazetesi Günlük Burç Yorumu

Takvim Gazetesi

Mutlu bir gün geçirebilmek için isteklerinizin farkında olmanız çok önemli. Kritik durumlarla ilgili ihtimallerinizin öngörü listesini yapmalısınız.

5 Kasım 2022, Cumartesi
Sözcü Gazetesi Günlük Burç Yorumu

Sözcü Gazetesi

Stres ve kaygıya yenik düşmektense dikkatini başka şeylere yöneltmek senin için daha iyi olacak. Yeteneklerini güçlendirmek için çalışmalara yoğunlaşmak isteyebilirsin. Bu sayede kendini meşgul edecek yeni işler üretmen mümkün olacak.

5 Kasım 2022, Cumartesi
HaberTürk Gazetesi Günlük Burç Yorumu

HaberTürk Gazetesi

Neye değer olduğunuzu bilmek, kariyerinizle ilgili acil bir soruyu yanıtlamanın anahtarı olabilir. Risk alma ve statükonun güvenliğinden vazgeçme düşüncesi korkutucu olabilir. Belki de tam da bu yüzden risk almak ve değişimi takip etmek size fayda sağlama potansiyeline sahiptir. İstediğiniz her şeyi alamasanız bile, biraz cesaret gösterin ve kendi tarafınızda olmaktan kaynaklanan daha derin güvenlik biçimini takdir edin!

5 Kasım 2022, Cumartesi
Rezzan Kiraz Günlük Burç Yorumu

Rezzan Kiraz

Bugün, duygularınız sizi olumlu bir şekilde etkiliyor. Arkadaşlarınızla güçlü bağlar oluşturacak ve istediğiniz başarıyı elde etmek için, kendi tarzınızı çevrenize yansıtmak isteyeceksiniz. Gücünüzü ortaya koymalısınız.

5 Kasım 2022, Cumartesi
Nuray Sayarı Günlük Burç Yorumu

Nuray Sayarı

Her zamanki davranış şekliniz bu sefer işe yaramadığı gibi, sizi de epey tatsız bir duruma soktu. Alışık olduğunuz sorun çözme yöntemleriniz ne kadar uğraşırsanız uğraşın işe yaramıyor. Bu seferlik bildiğiniz yoldan çıkıp yeni yollar denemeye çalışın. Tam da bunun gibi çetrefilli meselelerde, aradığınız farklı çıkış yolunu bu sayede bulabilirsiniz.

5 Kasım 2022, Cumartesi
Hande Kazanova Günlük Burç Yorumu

Hande Kazanova

Sevgili Kova; bugün yakın çevre, kardeşlerle ilgilenebilirsiniz. Seyahat edebilirsiniz. Eğitim konuları gündeminize gelebilir.

5 Kasım 2022, Cumartesi
Astroloji Yorumu Günlük Burç Yorumu

Astroloji Yorumu

Karşı konulmaz bir aşka doğru adım, adım yaklaşıyorsunuz. Karışık bir duygu yumağı içinde olmak sizi yorabilir. Dostlarınızın yaptığı uyarıları dikkate almanızda fayda var. Sizinle ortakyapmak isteyen biri var, fakat siz gönüllü değilsiniz. Bu konuda daha ödünsüz tavırlar içine girmeniz gerekiyor. Önümüzdeki günlerde yapacağınız bir ödeme daha şimdiden uykularınızı kaçırmaya başladı. Sağlığınızı son zamanlarda iyice ihmal ettiniz ve vücudunuz bunun sinyallerini vermeye başladı.

5 Kasım 2022, Cumartesi

Günün Melek Kartı

Meleklerinizi düşünün ve onlardan arzu ettiğiniz konuda tavsiye almak için yardım isteyin

Yükselen Burç Hesaplama

Yükselen burcumuz ilişkilerimizde takındığımız tavırları ve çevremizle olan ilişkilerimizi şekillendirir

Burç Yorumları

Burç Uyumları

Aşk hayatında burçların birbirleriyle etkileşimleri ve uyumları nasıl?

Burç Hesaplama

Doğum tarihinizi girerek hemen burcunuzu öğrenelim

Gezegenlerin Konumları

Güneş
Kova
12° 15' 29" R
Ay
İkizler
24° 50' 55"
Merkür
Oğlak
17° 24' 05"
Venüs
Balık
06° 35' 51"
Mars
İkizler
10° 21' 58"
Jüpiter
Koç
06° 07' 54"
Satürn
Kova
25° 54' 00"
Uranüs
Boğa
14° 58' 47"
Neptün
Balık
23° 36' 38"
Plüton
Oğlak
28° 40' 39"
Chiron
Koç
12° 39' 02"
Lilith
Aslan
02° 40' 16"
True Node
Boğa
08° 39' 39"
Son Güncelleme : 01/02/2023 12:50

Astroloji Gündemi

1 Şubat 2023 Çarşamba Günlük Astroloji Olayları 1 Şubat 2023, Çarşamba 1 Şubat 2023 Çarşamba Günlük Astroloji Olayları Günün ilk yarısı harekete geçmek için uygun olabilir. Gerçi güne biraz kafa karışıklığı, belirsizlik ve kararsızlıkla başlaya... Devamını Oku >>