Kova Burcu

Kova Burcu

21 Ocak - 18 Şubat
Haftaya Tempolu Başlıyorsun Günün Mottosu

Kova Burcu Günlük Burç Yorumu

7 Kasım 2022, Pazartesi

Aşk 100%
Para 80%
Sağlık 90%

Sevdiğin insanla beraber daha çok zaman geçirmek için daha istekli olmalısın. Programını tekrar ayarlamak senin için yararlı olabilir. Bu sayede ilişkinin ilerlemesi ve derinleşmesi için gereken ortamı sağlamak mümkün olacak.

Çevrenizde önemli imkanlar bulunmakta ama bunlar sadece imkan olarak durdukları yerde, sizi bekliyorlar. Bir ayıklamaya ihtiyacınız var. İş ilişkilerinizi tepeden tırnağa gözden geçirmek ve ciddi kararlar vermek zorunda kalabilirsiniz. Sorun ciddidir diye gecikmeyin.

Farklı fikirlere açık olmak senin için iyi olacak. Seçeneklerini artırmak ileridekiimkanlarını artırmak için önemli olabilir. Kendini geliştirmek için hevesli davranmak karşına çok farklı fırsatların çıkmasını sağlayacak.

Eline geçen her fırsatı kendini yenilemek için değerlendirmekte fayda var. Yeniliklere açık olmak sağlığını iyileştirmek için daha çok fırsatla karşılaşmanı sağlayabilir. Arkadaşlarınla beraber yeni aktiviteler için hevesli olmak senin için iyi olacak.

My Burç Günlük Burç Yorumu

My Burç

Yakın çevrenden gelecek bir haber sayesinde birkonusunda büyük adımlar atma ihtimalin olabilir. Kendini geliştirmek için bu ihtimali gerçekleştirmeye çalışmaya devam etmelisin. Arkadaşlarınla iletişimi korumak önüne daha çok fırsatın çıkmasını sağlayacak.

7 Kasım 2022, Pazartesi
Mynet Sitesi Günlük Burç Yorumu

Mynet Sitesi

Sevgili Kova burçları, aşk hayatınızdaki bazı fikir ayrılıkları bugün ortaya çıkabilir. Kendinizi ve partnerinizi tanımadığınızı düşündüğünüz bir sürecin içinde yer alabilirsiniz. Kesin karar vermeden önce sakin bir şekilde durumu değerlendirin ve fevri hareket etmemeye özen gösterin. Aksi halde üzülen taraf siz olabilirsiniz.

7 Kasım 2022, Pazartesi
Sabah Gazetesi Günlük Burç Yorumu

Sabah Gazetesi

Olaylara daha rasyonel bakacağın bir gün başlıyor. Duygularını kıstığın mantığını konuşturduğun bir gün olabilir. Son zamanlarda baş ağrılarıyla uğraşıyorsan, bir uzmana görünmende fayda var. Mevcut ruh halin ve gündemin yoğunluğu seni kendini dinlemeye itecek ve güzel bir tatili hak ettiğini düşüneceksin.

7 Kasım 2022, Pazartesi
Hürriyet Gazetesi Günlük Burç Yorumu

Hürriyet Gazetesi

Çevrenizdeki insanlardan beklediğiniz saf ve iyi niyetleri geri dönüşleri bugün göremeyebilirsiniz. Bu kişilere karşı tavrınızı belirginleştirmelisiniz. Bazı ilişkilerde bitiş ve yeni mesafe gibi gündemler doğabilir.

7 Kasım 2022, Pazartesi
Milliyet Gazetesi Günlük Burç Yorumu

Milliyet Gazetesi

Bugün hayatınızda gizli kalan konular büyük ölçüde gündeminizi etkileyebilir. Ruhsal gelişiminizi etkileyecek olaylar yaşayabilirsiniz. Kolektif konulara yönelmek isteyeceğiniz zamanlar olabilir. İlerleyen saatlerde işleriniz yoluna girecektir. Akşam saatlerinde yaşayacağınız ufak çaplı tartışmalardan uzak kalmanızda fayda var.

7 Kasım 2022, Pazartesi
Takvim Gazetesi Günlük Burç Yorumu

Takvim Gazetesi

Bugünlerde arkadaşlarınız ve ailenize karşı korumacı bir tutum sergileyebilirsiniz. Bu durum hoşa gideceği gibi kısıtlayıcı haliniz yer yer zorlayıcı olabilir.

7 Kasım 2022, Pazartesi
Sözcü Gazetesi Günlük Burç Yorumu

Sözcü Gazetesi

Bugün kendinizi iyi hissetmek için adımlar atın. Son zamanlarda çok aktiftiniz ve kendi ihtiyaçlarınız için zamana ihtiyacınız olabilir. Yeni bir kıyafetin ya da saç kesiminin zamanı geldi mi? Terapötik masaj, yüz bakımı ya da özel zayıflama teknikleri hakkında ne düşünüyorsunuz? İlginizi ne çekiyor olursa olsun, iyi hissetmek ve iyi görünmek için bu mükemmel bir çözüm olabilir. Kendinize ve ihtiyaçlarınızla ilgilenmenin keyfini çıkarın ve günün ilerleyen saatlerinde özel biriyle bir araya gelmek için bazı planlar yapın.

7 Kasım 2022, Pazartesi
HaberTürk Gazetesi Günlük Burç Yorumu

HaberTürk Gazetesi

Bugün kendinizi oldukça heyecanlı ve sevecen hissedebilirsiniz. Bu içten duygularınızı kimin hak ettiği konusunda biraz seçici olun ve size iyi gelmeyen birileri olduğunda gerekeni yapın. Hak ettiğini düşündüğünüz biri olduğunda ise büyük maddi harcamalardan ziyade içinizden gelen küçük ve anlamlı jestlere önem verin. Manevi her şey, ilişkinize kat be kat daha fazla katkı sağlar.

7 Kasım 2022, Pazartesi
Rezzan Kiraz Günlük Burç Yorumu

Rezzan Kiraz

Bugün maddi konularda fazla beklentiler içine girdiniz. Sakin ve hümanist yapınıza bir şeyler oldu. En çılgın fikirler artık sizden çıkıyor. Tenkit edilmenize fırsat bırakmadan, siz kendinizi yeterince irdeliyorsunuz zaten.

7 Kasım 2022, Pazartesi
Nuray Sayarı Günlük Burç Yorumu

Nuray Sayarı

Bazen işyerinde başarısızlıklarla uğraşmanız gerekebilir. Cesur olun ve bu aksilikleri kendinizi iyileştirmek için fırsat olarak görün. Eğer bunu başarabilirseniz, bu dönemden eskisinden daha güçlü çıkacaksınız. Özel hayatınızda da içinizden geleni söyleyebilirsiniz. Elbette ne olursa olsun fikirlerinizi savunun, ama etrafınızdakilerin söylediklerine de kulak vermeyi unutmayın. Zor koşullar fiziksel olarak da ortaya çıkabilir. Daha sakin ve sessiz bir ortamın tadını çıkarabilmek için, kendinize mümkün olduğunca zaman ayırın.

7 Kasım 2022, Pazartesi
Hande Kazanova Günlük Burç Yorumu

Hande Kazanova

Bugün radyoda eski şarkıları dinleyip durduğunuz ve müziğin sizi eski günlere götürdüğü duygusal günlerden biri olabilir. Birdenbire okulda olduğunuz ve farklı amaçlar peşinde koştuğunuz zamanları anımsayabilirsiniz. O zamanlar çıktığınız bir kişiyi ve onunla birlikte yaşadığınız maceraları düşünüyor olabilirsiniz. Gençlik günlerimizin önemli olaylarını hatırlamamız önemlidir, zira bize ne kadar yol kat ettiğimizi gösterirler.Ne zaman çocuk sahibi olacağım?

7 Kasım 2022, Pazartesi
Astroloji Yorumu Günlük Burç Yorumu

Astroloji Yorumu

Sevgilinizle aranızdaki sorunlar, yeterince açık konuşmamanızdan kaynaklanıyor. Onu kırmaktan çekiniyorsunuz, ama biraz daha açık konuşmak bazı sorunları büyümeden çözebilir. İşteki başarısızlıklarınızdan ders çıkarmayı biliyorsunuz. Planlarınızın yavaş geliştiğini düşünüyor olsanız bile, yine de kararlılığınızdan vazgeçmeyin. Bugünlerde biraz karışık bir para meselesinin içinde olacaksınız. Vakitsizliğinizi bahane edip spor yapmaktan kaçmayın! Kilo almaya başladınız.

7 Kasım 2022, Pazartesi

Günün Melek Kartı

Meleklerinizi düşünün ve onlardan arzu ettiğiniz konuda tavsiye almak için yardım isteyin

Yükselen Burç Hesaplama

Yükselen burcumuz ilişkilerimizde takındığımız tavırları ve çevremizle olan ilişkilerimizi şekillendirir

Burç Yorumları

Burç Uyumları

Aşk hayatında burçların birbirleriyle etkileşimleri ve uyumları nasıl?

Burç Hesaplama

Doğum tarihinizi girerek hemen burcunuzu öğrenelim

Gezegenlerin Konumları

Güneş
Kova
15° 34' 33" R
Ay
Aslan
03° 43' 30"
Merkür
Oğlak
21° 11' 22"
Venüs
Balık
10° 39' 32"
Mars
İkizler
11° 07' 13"
Jüpiter
Koç
06° 45' 27"
Satürn
Kova
26° 17' 23"
Uranüs
Boğa
15° 00' 42"
Neptün
Balık
23° 42' 41"
Plüton
Oğlak
28° 46' 54"
Chiron
Koç
12° 46' 02"
Lilith
Aslan
03° 02' 16"
True Node
Boğa
08° 01' 10"
Son Güncelleme : 04/02/2023 19:20

Astroloji Gündemi

4 Şubat 2023 Cumartesi Günlük Astroloji Olayları 4 Şubat 2023, Cumartesi 4 Şubat 2023 Cumartesi Günlük Astroloji Olayları Günün ilk yarısı oldukça gergin olabilir, üstümüzde baskı hissedebilir ya da manipülasyona maruz kalabiliriz. Saat 12:00 civa... Devamını Oku >>