Kova Burcu

Kova Burcu

21 Ocak - 18 Şubat
Saygınsın Günün Mottosu

Kova Burcu Günlük Burç Yorumu

9 Kasım 2022, Çarşamba

Aşk 100%
Para 80%
Sağlık 100%

Sevdiğin kişiyle aranızdaki mesajlaşmalara ve konuşmalara dikkat etmen gerekebilir. Hiç yoktan yere birbirinizi yanlış anlamamanız için iletişimde daha net olmanız gerekecek. Ne söylediğinize, ne yazdığınıza dikkat etmeniz gerekebilir.

Yüklendiğiniz önemli sorumluluklarınız var. Söz ve karar yetkinizi sorumluluklarınızla denk düşürmeye çalışmalısınız. İş yaşantınızda başarılı, sevilen birisiniz. Yakında sizi sevindirecek gelişmeler olabilir.

Maddi kaygıları bir kenara bırakarak ve gün içerisinde büyük beklentilere girmeyerek rahat bir gün geçirebilirsin. Eğer ertelenebilecek işler varsa bunları ertelemekten çekinmemelisin. Bir şeyleri kendi haline bırakmak daha iyi sonuçlanabilir çünkü.

Bugün meditasyon, yoga ve hafif egzersizler sana çok daha iyi gelebilir. Eğer bir süredir bu konuda bir şeylere başlamak istiyorsan bugün tam zamanı. Kendini yeni bir egzersiz türüne açmak sana çok daha iyi bir enerji sağlayabilir ve zihnini de boşaltmanda faydalı olabilir.

My Burç Günlük Burç Yorumu

My Burç

İçine kapanmak, bir şeyleri ertelemek sana iyi gelmeyecek bugün. Daha dışa dönük ve sosyal bir davranış sergileyebilirsin. Ancak bu tavrı kime sergilediğin konusunda daha seçici olmak seni çok daha mutlu edebilir. Bunu es geçmemelisin.

9 Kasım 2022, Çarşamba
Mynet Sitesi Günlük Burç Yorumu

Mynet Sitesi

Kişisel olarak sizin için pek bir şey ifade etmeyen sorunlar için savaşmak için çok fazla enerji harcıyorsunuz ve şimdi bu enerjiyi alıp kendi ihtiyaçlarınız için savaşmak için kullanmalısınız. En değerli dava her zaman kendi davanızdır.

9 Kasım 2022, Çarşamba
Sabah Gazetesi Günlük Burç Yorumu

Sabah Gazetesi

Saygı duyulan bir karaktere sahip olman sözünün dinlenmesini sağlıyor. İş yerinde sürekli olarak problem yaratan bir arkadaşın ile mantık çerçevesinde konuşma yapabilirsin. İlişkisini yeni sonlandırmış bir Kova burcuysan, bir süre herkesten uzaklaşmanın iyi geleceğini düşünebilirsin. Hukuksal konularda bir beklentin varsa, dava sürecine ilişkin bilgi sahibi olabilirsin.

9 Kasım 2022, Çarşamba
Hürriyet Gazetesi Günlük Burç Yorumu

Hürriyet Gazetesi

Kendinize bir yol çizmek isteyebilirsiniz. Her zaman yaptığınızdan farklı bir şeyler yapmanız gerekebilir. Bu da her zaman duyduğunuzdan daha farklı fikirlere ve insanlara daha açık olmanızı sağlayacaktır.

9 Kasım 2022, Çarşamba
Milliyet Gazetesi Günlük Burç Yorumu

Milliyet Gazetesi

Bugün keyif aldığınız uğraşlarla ilgilenmek isteyebilirsiniz. İlişkilerinizde maceracı yönünüz ortaya çıkabilir. Ertelediğiniz bazı konuları tekrar gündeminize alabilirsiniz. Gelecek planlarınızda mücadele gerektiren koşullar var. Otorite olan kişilerle tartışma içinde olmamanızda fayda var. Gün içinde duygusal olarak fazla sorumluluk altında olduğunuzu hissedebilirsiniz.

9 Kasım 2022, Çarşamba
Takvim Gazetesi Günlük Burç Yorumu

Takvim Gazetesi

Bir ilişkiyi bitirmek, bir alışkanlıktan vazgeçmek gibi sert durumların üstesinden gelebileceksiniz. Karar alırken sezgilerinize güvenmeniz çok önemli olacak.

9 Kasım 2022, Çarşamba
Sözcü Gazetesi Günlük Burç Yorumu

Sözcü Gazetesi

Bugün birileri sizi avantajlı durumunuzdan alıp kendinize getirmek derdinde olabilir. Keyfinizi bozmak isteyenlerden sakının, ancak durumun nereden kaynaklandığının da bilincinde olun. En önemli nokta başkalarını olduğu gibi kabullenmek. Ne kadar az inatlaşırsanız sizin için o kadar iyi olacaktır. Acele etmeyin ve hiçbir şeyi fazla abartmayın.

9 Kasım 2022, Çarşamba
HaberTürk Gazetesi Günlük Burç Yorumu

HaberTürk Gazetesi

İstediğiniz profesyonel tanınırlığı elde etmenin hayal kırıklığı yaratan bir yanı olabilir, çünkü muhtemelen kendinizin diğer kısımlarını bastırmanızı gerektirecektir. Çok derine inmeden önce, beklentilerinizin gerçekçi olup olmadığını kendinize sorun. Belki bir dereceye kadar kamusal ve özel hayatınız arasında bir ayrılık kaçınılmazdır. Bunu kabul edip yaratıcı bir şekilde düşünmeye başladığınızda, ayrılığın avantajları bile olabilir.

9 Kasım 2022, Çarşamba
Rezzan Kiraz Günlük Burç Yorumu

Rezzan Kiraz

Bugün, yanınızda çalışan kişilere soğuk davranışlar içinde olacaksınız. Çevrenizde yanlış anlaşılmak istemiyorsanız, duygularınızı arkadaşlarınızla paylaşmaya çalışın. İçinize kapanık davranışlar size yakışmıyor. Farklısınız.

9 Kasım 2022, Çarşamba
Nuray Sayarı Günlük Burç Yorumu

Nuray Sayarı

Bugün sizi her zamankinden daha fazla baskı altına alacak zorluklarla karşılaşacaksınız. Her şeyin sorumluluğunu üstlenmek yerine, biraz ortalıktan çekilmeniz iyi olabilir. Bu size, her şeyden önce işinizde gerçekten önemli şeyler için enerji toplamanızda yardımcı olacak. Sağlığınızı da düşünün. Enerjinizi tamamen tüketmek yerine saklamanız çok daha yararlı.

9 Kasım 2022, Çarşamba
Hande Kazanova Günlük Burç Yorumu

Hande Kazanova

Sevgili Kova; bugün aile ve ev hayatınızla ilgili değişimler gerçekleşebilir. Kalıcı ve güçlü kararlar alabilirsiniz. Maddi açıdan ise sizi güçlendirecek kararlar alma fırsatı yakalayacaksınız. Akşam saatlerinde aşk, çocuk, hobi, tatil, borsa konuları ön plana çıkabilir.

9 Kasım 2022, Çarşamba
Astroloji Yorumu Günlük Burç Yorumu

Astroloji Yorumu

Aşkınızdaki ufak tefek problemleri aşmanız mümkün. Umudunuzu beslemeyi sürdürmelisiniz. Biraz daha alçakgönüllü yaklaşımlar, birtakım hayal kırıklıklarının önüne geçebilir. Yakında sevinçli haberleriniz var. İşle ilgili konularda aldığınız bazı kararlar olumlu sonuç vermeyebilir. Bu nedenle dikkatli ve düşünerek davranmanızda fayda var. Evinizde yapmak istediğiniz değişimler için parasal kaynaklara ihtiyacınız olabilir. Bir yakınınızın sağlık sorunuyla ilgili iyi haber almak keyfinizi yerine getirecek.

9 Kasım 2022, Çarşamba

Günün Melek Kartı

Meleklerinizi düşünün ve onlardan arzu ettiğiniz konuda tavsiye almak için yardım isteyin

Yükselen Burç Hesaplama

Yükselen burcumuz ilişkilerimizde takındığımız tavırları ve çevremizle olan ilişkilerimizi şekillendirir

Burç Yorumları

Burç Uyumları

Aşk hayatında burçların birbirleriyle etkileşimleri ve uyumları nasıl?

Burç Hesaplama

Doğum tarihinizi girerek hemen burcunuzu öğrenelim

Gezegenlerin Konumları

Güneş
Kova
15° 30' 19" R
Ay
Aslan
02° 54' 01"
Merkür
Oğlak
21° 06' 20"
Venüs
Balık
10° 34' 21"
Mars
İkizler
11° 06' 12"
Jüpiter
Koç
06° 44' 39"
Satürn
Kova
26° 16' 54"
Uranüs
Boğa
15° 00' 39"
Neptün
Balık
23° 42' 33"
Plüton
Oğlak
28° 46' 46"
Chiron
Koç
12° 45' 53"
Lilith
Aslan
03° 01' 48"
True Node
Boğa
08° 02' 11"
Son Güncelleme : 04/02/2023 17:40

Astroloji Gündemi

4 Şubat 2023 Cumartesi Günlük Astroloji Olayları 4 Şubat 2023, Cumartesi 4 Şubat 2023 Cumartesi Günlük Astroloji Olayları Günün ilk yarısı oldukça gergin olabilir, üstümüzde baskı hissedebilir ya da manipülasyona maruz kalabiliriz. Saat 12:00 civa... Devamını Oku >>